2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 872 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11813662 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

15 milyona bırakırmıyız payetten ne farkı var tolgayın  :biggrinking:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?lang=tr

Adamın bizi sattığı yetmedi üstüne Hacıyı doğrulayıp itibarımızı da zedeleyecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Forvette beklentiyi düşürmek gibi bir şey söz konusu olmaz. Ba nın yeri dolacak dedi kulübe yakın kişiler demek ki yönetimde böyle konuşmalar oldu. Ki olmasada ba yı satmayı göze aldıysan en en az onun kadar iyi birini getirmen gerekir. Daha azıyla nasıl ileri gideceğiz?

Çevrimdışı atalay

Glen Jonhson'ı 7 haziranda yazdım.

Lakin; veto yedi.

edit: Kürkçü dükkanı misali olursa; olur.  :eyes

Çevrimdışı sosyalkartal

balotelli için yaptığımız teklif 5 mil euroya 1 yıl kiralamak eğer performansından memnun kalınırsa 3 taksitle 4 mil euro daha verilip bonservisi alınacak yani her halikarda bu oyuncu alınacak 1 sene sonra elden çıkarması kolay diye düşünülüyor
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı talha

Glen Jonhson'ı 7 haziranda yazdım.

Lakin; veto yedi.

We want the Beck one Beck.  :evillol: :evillol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Viviano

başka bir mevkide traftarın istediği bir oyuncuyla anlaşılıp forvette beklenti düşürülecek bahsedilen oyunculardan mitroğlu için bile fulham 7 mil eurodan aşağıya inmiyor remy piyasası çok yüksek mbokani için formsuz ve pahalı raporu verildi her şeyin olumlu gittiği bir balotelli var ama onada şenol hoca soğuk
Bu duyumun kolpa olduğunu düşünüyorum. Gidip kanata taraftarın beklediği bi Konoplyanka bi Dzsudzsak var ikisinden birini alsalar, atıyorum forvete de gidip Webo'yu mu alacaklar. Demba Ba'dan sonra oraya gidip düşük profilli bir oyuncu almazlar. Alamazlar. Yemez. En kötü kiralık yüksek profilli bir oyuncu getirirler.

Çevrimdışı Çağrı

balotelli için yaptığımız teklif 5 mil euroya 1 yıl kiralamak eğer performansından memnun kalınırsa 3 taksitle 4 mil euro daha verilip bonservisi alınacak yani her halikarda bu oyuncu alınacak 1 sene sonra elden çıkarması kolay diye düşünülüyor

Bunu düşünmek bile istemiyorum konuyu hemen kapatabiliriz bence.

Olabilecek en kötü transfer ihtimali bu.

Cenk'i tercih ederim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Çok dolaşmaya gerek yok hemen önce Beck - Britos.

Ardından Samba - Remy.

Sonuna kadar zorlanması gereken Neto.

Dzsudzsak olursa olur.

Harita bu rota bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Balotelliyi getirirseler 2. hafta Ba yı kaçırır getirirler. Kötü demek az olur öyle bir transfere.

Çevrimdışı ALDENYX

Ne demek abi geçenlerde yazmıştım zaten.

Uzaktan şutları iyi, tekniği vasat, pasları vasatın çok çok altında bitiricliği zayıf vasat bir kanat oyuncusu.

Kesinlikle bizim 11'imizde oynayabilecek kapasitede değil sadece yedek veya rotasyon oyuncusu olabilir.

teşekkür ederim çağrı kardeşim..oyuncu analizlerini beğiniyorum..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Balotelliyi 9 a bağlamaya çalışmak yerine direkt 9 a remy alınabilir.

Adam euro 2016 öncesi forma giymek istiyor düzenli. Fransada rotasyona girmek ister.

Lacazette benzema remy olur muhtemel bir form tutması durumunda.

Ha yok, önümüzdeki 5-10 yıl hiç bir uluslar arası turnuvaya gidemeyecek kostas derlerse kendileri bilir tabi.

Balotelli de gelsin, umarım gelir. İnsanlar başka türlü anlamayacaklar bu profil oyuncuların Türkiye şartlrına, türkiye basınına, türkiye kulup yönetimlerine türk seyircilere alışamayacaklarını görsünler.

Bi tarafımıza birşeyler kaçmadan anlamayacaklar çünkü.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 28 Haziran 2015, 22:06:54 atalay ]

Çevrimdışı ZEKI

Valla arkadaslar icerden arkadaslarla konustum hic biri Balotelli ismini zikretmedi, Cisse iside olmuyor benim bildigim. Balotelli ismi tamamiyle sasirtmaca ben inanmiyorum

Çevrimdışı Türkay

Remy zu Besiktas

Daily Star
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Viviano

Balotelli, yapısı gereği Beşiktaş'ta oynayamaz. Neden?
-Adam bir kere aşırı egoist. Kendisini ilah olarak görüyor. Takımı mutlaka küçümseyecek. Diğer oyuncularla iletişimi sıfıra yakın olacak.
-Tribün ya çok sevecek, ya nefret edecek. Tribün nefret ederse, imkanı yok bir daha çıktığı maçta koşmayı geçtim adım bile atmaz.
-Batuhan Karadeniz gibi kabzımal bir oyuncudur. Gol atmayı her şeyden çok sever. Hiçbir kritik pozisyonda pas atmaz hep kendi bitirmeye çalışır.
-Laubalidir. Şenol Güneş'in, Balotelli ile iletişim kurabileceğini gerçekten düşünüyor musunuz :lol:
-İstanbul medyası bu adamı herkesten nefret ettirir.

Beşiktaş'a uygun bir oyuncu değil Balotelli. Bence yeri Paris Saint-Germain. Nedense Ibrahimovic'ten sonra PSG'ye Balotelli gelirse çok iyi olur diye düşünmüşümdür.

Çevrimdışı sosyalkartal

Valla arkadaslar icerden arkadaslarla konustum hic biri Balotelli ismini zikretmedi, Cisse iside olmuyor benim bildigim. Balotelli ismi tamamiyle sasirtmaca ben inanmiyorum
asıl bir oyuncunun ismi zikredilmiyorsa ondan kork  :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Alper1903

Remy varken Balotelli zorlamak çok mantıksız

Çevrimdışı Viviano

Bir ara Şamil Cinaz Beşiktaş'ta idi. Ne oldu ona :evillol:

Çevrimdışı atalay

Remy bizim için ideal oyuncu.

Katar, potansiyeli de var.

7-8 milyon yada 1 yıl kiralık (opsiyonlu).

Çevrimdışı Tolga

Çok dolaşmaya gerek yok hemen önce Beck - Britos.

Ardından Samba - Remy.

Sonuna kadar zorlanması gereken Neto.

Dzsudzsak olursa olur.

Harita bu rota bu.
:claps:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ZEKI

http://haber.besiktasarena.com/besiktas-arena-tolgay-arslan-gercekleri.html

arkadaslar 27 Ocak tarihinde yaptigimiz haber sonuna kadar okuyun Tolgay ve Bilic'i

Çevrimdışı ZEKI

asıl bir oyuncunun ismi zikredilmiyorsa ondan kork  :tabe:
Balotelli disarda cok zikredildi esas hic bir haber sitesinin  bahsetmedigi isim var  :biggrinking:

Çevrimdışı Anıl

Mitroglou için Almeida, Welbeck için Pektemek denmiş. Ben gideyim :bye:

Çevrimdışı Türkay

Balotelli disarda cok zikredildi esas hic bir haber sitesinin  bahsetmedigi isim var  :biggrinking:

Dzeko  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı can1903

Dzeko gelirse kaç gol atar burada  :bandit:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..