2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 835 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11828248 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı GÖRKEM

Bu arada Veli, Oğuzhan, Franco ve Kerim'e de teklif var.

Kerim haric hepsi uygun fiyatta satilsin diyecem ama Oyuncu kalmayacak. 

gerci mecburiyetten alinir o zaman daha iyileri. yani satilmalari dogru olur.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada Veli, Oğuzhan, Franco ve Kerim'e de teklif var.
Sat gitsin baştan bir takım kurulmalı madem her sene yapılanıyoruz bu sefer büyük oynayarak yapılanalım.

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Adam üstüne basa basa söyledi satmayacağız Töre'yi diye neyi tartısıyosunuz anlamadım:)
Sosa falan da olmaz takımı dağıtmanın anlamı yok.Ersan-Atınç yollanır max

Çevrimdışı Hamahakki

O degilde forvet ne olacak şimdi aga

Belki yeni bi forvet belkide cenk tosun'dan yeni bir burak yaratır şenol hoca belli olmaz

Çevrimiçi Savaş

Hayır anladım. Ama sen beni anlamadın :)
Konoplyanka sol taraf için düşünülüyor şuan da. Olcay'ın yerine. Töre sağ kanat oyuncumuz bizim. Yani aslında birbirlerini ilgilendiren oyuncular değiller şuan. Ama dediğin de olabilir tabi bakarsın Fikret Orman alır Konoplyanka'yı, satar Gökhan'ı, Olcay ve Konoplyanka'yı kanatlara koyar :D

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

Yok ben zaten olaya Kono-Gökhan olayı ile ilgili bakmadım. İlk yazdığımda 3. kişiyide araya sokup Kerimi de kattım. Kerim geçen sene sağ-sol farketmeden oynadı.

O yüzden bi kanatta Kono bi kanatta Kerim dedim :)

Bence bu sene Olcay çok forma bulamayacak, bana öyle geliyo. Ben nedense Frei hayranı olup çıktım bu sene  :D Bu çocuk olacak bu sene.

Çevrimdışı sosyalkartal

töreye 13 mil teklif var beşiktaş bir sonraki satışından yüzde 20 daha istedi anlaşılırsa töre de gidecek
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Sosaya 6 varsa 1 dakika düşünmem 1.

yine %100 kar. Yerine o fiyatlara onlarca daha genç daha golcü adam bulursun. bunlardan biride Josuedir. Josue Oğuzhan Al sana genç yetenekler.

sosa 6 satılırsa 3 milyon nakite josueyi rahat alırsın portodan.

Çevrimdışı Türkay

töreye 13 mil teklif var beşiktaş bir sonraki satışından yüzde 20 daha istedi anlaşılırsa töre de gidecek

gitmeeeez gitmemeli  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı GÖRKEM

Töre 15-18 arası rakama çıkılmazsa kesinlikle kalmalı.

yapma. Töre bu kadar degeri oldugunu ne zaman gösterdi ?

hangi Takimda cok basarili bir sezon gecirdi?

az önce de bir Arkadasin yazdigi gibi Töre'nin maksimum degeri 12 Milyon.

Çevrimdışı TØLGA

oğlum bu ne lan bütün takıma teklif var nerdeyse , vitaminsizler hariç birde şampiyon olsak ne olurmuş bilmiyorum  :by2: :by2:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağatay

Belki yeni bi forvet belkide cenk tosun'dan yeni bir burak yaratır şenol hoca belli olmaz

Cenk ten burak yaratti diyelim
adam sakatlanirsa sadece ömerle de olmaz
pektemegi saymiyorum bile
nasil olsa şu anda bi yerde kendini sakatlamak için ugrasiyordur :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı GÖRKEM

yine %100 kar. Yerine o fiyatlara onlarca daha genç daha golcü adam bulursun. bunlardan biride Josuedir. Josue Oğuzhan Al sana genç yetenekler.

ikisi de Sosa'nin yerini dolduramaz.

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Abi ne yapıyorsunuz onu sat bunu sat seneye poşete döneriz ligte.Abartmayın:)

Çevrimdışı Viviano

Töre henüz bu kadar değeri göstermedi ama önünde gösterebileceği bir yıl var o da bu yıl. Satmassak kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Şuan Töre'yi satmak için erken. 1 yıl daha beklenmeli.

Çevrimdışı Kadir G.

Yok ben zaten olaya Kono-Gökhan olayı ile ilgili bakmadım. İlk yazdığımda 3. kişiyide araya sokup Kerimi de kattım. Kerim geçen sene sağ-sol farketmeden oynadı.

O yüzden bi kanatta Kono bi kanatta Kerim dedim :)

Bence bu sene Olcay çok forma bulamayacak, bana öyle geliyo. Ben nedense Frei hayranı olup çıktım bu sene  :D Bu çocuk olacak bu sene.

Kerim frei ı sağ kanada koyarsan bir şey beklememen lazım yeri sol kanat onun.

Çevrimdışı atalay

Töre'ye 20 yada 20'ye yakın veren yoksa her türlü kalmalı.

Bu performansını seneye gösterse yine minumum 9-10 milyon teklif alır.

Ki Töre her sene üstüne koyuyor. Hem oyun olarak hemde tabela konusunda.

edit: Şu an kimse 20 milyon vermez.

Çevrimdışı sosyalkartal

sen önce ba ya  hiç bir yerde yazmazken benim tarafımdan çinden 14 mil euro teklif geldiğini söyle sonra devam edelim  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı GÖRKEM

Töre henüz bu kadar değeri göstermedi ama önünde gösterebileceği bir yıl var o da bu yıl. Satmassak kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Şuan Töre'yi satmak için erken. 1 yıl daha beklenmeli.

peki bu sezon hayal kirikligi yasatirsa, degeri dibe vurursa ne olacak?

Çevrimdışı Çağrı

5 milyon euro istediler Bursa'dan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Daha iki adam sattık sayılır millet çıldırdı herkesi satıyoruz. :D başkanı düşünemiyorum.

Çevrimdışı Çağatay

Josue yerine yine porto da oynayan otavio diye bi adam var 20 yasinda
en azindan senol hocanin elinde parlayacagini dusunuyorum
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kadir G.

peki bu sezon hayal kirikligi yasatirsa, degeri dibe vurursa ne olacak?

Vurmaz gelecek teklif en az 9-10 olur. İyi sezon çıkarırsa 20 olur. Hangisi mantıklı?

Çevrimdışı Çağrı

Maksimumu olur mu Görkem minimumu bu. 1 sene adam akıllı oynadı 12 milyon teklif geldi.

Yeni gelen teknik direktörün hücumcu. Daha da alan bulacak daha da tabela yapacak bu sene bu adam.

10 gol 10 asist yapsın hem sütünden yararlanmış ol hem etini 15-18 milyon euroya sat seneye.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

sen önce ba ya  hiç bir yerde yazmazken benim tarafımdan çinden 14 mil euro teklif geldiğini söyle sonra devam edelim  :lol:

Ben senden böyle birşey okumadım.

Sen atiba imzalamazsa italyadan biri olacak dedin, atiba imzaladı, e ben yine bildim diye geldin burada laf ettin.

Varsa tarihleriyle hatırlayan senin yazdığını çıksın söylesin.

2 haziranda bunu yazmış twitler dolu. 2 hazirandan önceyse söylediğin tebrik ederim.

Çevrimdışı atalay

Porto 3 milyon euro teklif etmiş Pedro için.

Pedro - Josue takası olmaz. Üstüne para isterler.

Bu arada Josue'yi istemem. 25 milyon para varken daha iyisi alınır.

Kaldı ki öncelik savunma bölgesi.
[ Son Düzenleme: 27 Haziran 2015, 21:24:11 atalay ]