2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 547 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11881554 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Casilylas
Holebas
Kaderabek
Balanta
De jong
Salah
Khouma Babacar

İlk 11 e aldık diyelim besiktasa , ben uefa kupasınida koyuyorum kardeşim şampiyonluk yanina

@Çağrı
iyide öyle kadrolara sahip kaç takım var uefa da hepsi kupamı alıyor
kolaymı öyle kupa almak şl de final gruplarına kalan takımlara bak hepsi yıldızlar topluluğu
ama bir tane kupa var sadece oyuncuyla olmaz bu iş dnipronun kadrosunu saysana kaç yıldız var.

Çevrimdışı Çağrı

Casilylas
Holebas
Kaderabek
Balanta
De jong
Salah
Khouma Babacar

İlk 11 e aldık diyelim besiktasa , ben uefa kupasınida koyuyorum kardeşim şampiyonluk yanina

@Çağrı

Gelmez abi 7 oyuncunun alışma süreci 1 yıl kafadan. Ben bu tarz değişimlere karşıyım.

3 maksimum 4 er 4 er her yıl ek olmalı mevcut kadroya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

En büyük hatamız @Çağrı nın da dediği gibi yabancı kuralını kabul etmek oldu.

Biz bu konuda diretmeliydik en azından rakiplerin güçlenmesini engellerdik.

Şuan ne biz güçlenebiliyoruz ne de onların güçlenmesine engel olabiliyoruz bunun sonunu iyi görmüyorum maalesef.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Yabancı kuralını kabul etmek itiraz dahi etmemek ihanettir dedik dinletemedik.

Çevrimdışı Sarp

Bu kadar borç nereye kadar güçlenecek. Nereye kadar erteleyecekler.
Benim tek anlamadığım Uefa'yı nasıl atlattıkları. Hukukçu işimi yoksa
Uefa'nın her ülkede bir kaç günah keçisi seçmesi mi?

Çevrimdışı atalay

Kaderabek'i almanın para ile ne alakası var.

Max: 3 - 3,5 bonservis. + 1 milyon euro maaş.

4 yıldır sağ bek bulamıyor takım. Al gözünün önünde.

Çevrimdışı Deniz

De Marke ‏@demarkesports  8 sn.9 saniye önce
Dursun Özbek ve Hamza Hamzaoğlu, yıldız golcü adayları arasında Van Persie isminde mutabık kaldılar. Görüşmeler sürüyor. (Hürriyet)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

De Marke ‏@demarkesports  8 sn.9 saniye önce
Dursun Özbek ve Hamza Hamzaoğlu, yıldız golcü adayları arasında Van Persie isminde mutabık kaldılar. Görüşmeler sürüyor. (Hürriyet)

Cüneyt Tanman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Manchester United'ın Hollandalı yıldız oyuncusuyla el sıkıştıkları yönünde basına yansıyan haberleri yalanlayarak, "Van Persie konusunda bir tasarrufumuz yok. Böyle bir şey yok. Bu oyuncuyla ilgilenmiyoruz. Kimin ortaya attığını da bilmiyorum. Bu konudan dolayı telefonlarım susmadı" ifadelerini kullandı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Ortalık çok sessiz haber1903 bile özel haber yapmıyor  garip  :)

Çevrimdışı Tolga

Ortalık çok sessiz haber1903 bile özel haber yapmıyor  garip  :)
Dün Babel dediler ya :D

Çevrimdışı Deniz

Cüneyt Tanman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Manchester United'ın Hollandalı yıldız oyuncusuyla el sıkıştıkları yönünde basına yansıyan haberleri yalanlayarak, "Van Persie konusunda bir tasarrufumuz yok. Böyle bir şey yok. Bu oyuncuyla ilgilenmiyoruz. Kimin ortaya attığını da bilmiyorum. Bu konudan dolayı telefonlarım susmadı" ifadelerini kullandı.
De Marke ‏@demarkesports  1 dk.1 dakika önce
Hürriyet'e göre Van Persie ile Sneijder, milli takım kampında görüştü. Van Persie bu transfere ve Galatasaray'a olumsuz bakmadı.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

RVP alamazlar Adebayor veya Gomez olabilir kanata zaten Boateng'i düşünüyorlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Dün Babel dediler ya :D
Ben Babel'i saymıyorum alınırsa hemde Ömer+ genç oyuncu + imza parası ile büyük kazık yeriz

Çevrimdışı Tolga

RVP buraya gelmez.

Gs başkanı demedi mi yıllık 2.5 m euro'dan daha fazla vermeyeceğiz bir oyuncuya diye o iş olmaz yani :)

Çevrimdışı Çağrı

De Marke ‏@demarkesports  1 dk.1 dakika önce
Hürriyet'e göre Van Persie ile Sneijder, milli takım kampında görüştü. Van Persie bu transfere ve Galatasaray'a olumsuz bakmadı.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, Hollandalı yıldız oyuncu Robin Van Persie ile anlaşma sağlandığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ben Babel'i saymıyorum alınırsa hemde Ömer+ genç oyuncu + imza parası ile büyük kazık yeriz
Sonunda Babel gelecek ne dersek diyelim :icool:

Çevrimdışı Hasan Akten

Yabancı kuralını kabul etmek itiraz dahi etmemek ihanettir dedik dinletemedik.

Gökhan töre hariç milli takımda oynayan oyuncumuz yok. Bursanın yerlileri bizden iyi. Bu yerlilerle nasıl şampiyon olacaktık?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Gökhan töre hariç milli takımda oynayan oyuncumuz yok. Bursanın yerlileri bizden iyi. Bu yerlilerle nasıl şampiyon olacaktık?

En azından bir şansın olacaktı.

Bu ekonomik şartlarda o şansımızı da elimizle ittik.

Çevrimdışı Deniz

De Marke ‏@demarkesports  3 dk.3 dakika önce
Trabzonspor ve Beşiktaş, Hertha Berlin'in 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Ronny ile ilgileniyor. (Bild)

Çevrimdışı Kemal

Saydığım isimler ;

Casilylas : Muslera nin yaptığı etkiyi gördük bu adami siz düşünün

Kaderabek : Yıldız değil daha geçen sezon bitirebilirdik
Holebas : Zamanında çok söyledik ama motta yani ucuz etin yahnisine yoneldiler yine para harcandı Tosic geldi
Balanta : buda yıldız değil Futbolcu satmayı becerebilseler  alınırda

De jong : millet çileğe döndü bizde 1 çilek yiyelim artık

Salah : geçen devre daha yeni katıldığı takımda neler yaptı izledik
khouma Babacar : daha yıldız değil ama daha değil :)

Hiçbiri olmaz ama yapilamayacakta değildi aralarında dünya yıldızı fln yok ama işte hayaller bodrum beach gerçekler terkos gölünde boğulmak :)

@Çağrı,   @Necmi

Çevrimdışı Deniz

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, Hollandalı yıldız oyuncu Robin Van Persie ile anlaşma sağlandığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Fikret Orman :"Demba Ba kronik sakat ."  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Samet Ç

Seneye hedefimiz ikincilik olacak herhalde

Çevrimdışı Mehmet K

Rüzgar Sağnak'ı uzun zamandır takip ediyorum biraz egoist ve değişik bir adam kabul, evet biraz göz önünde bulunmak, dikkat çekmek istiyor kabul ama adam neyin nereye ilaç olacağını biliyor yanına ekonomiden anlayan ve futbol camiasında tanınan isim veya isimler alırsa iyi bi başkan olabilir bize bu adamdan.

Çevrimdışı Hasan Akten

En azından bir şansın olacaktı.

Bu ekonomik şartlarda o şansımızı da elimizle ittik.

Valla ben kendimi bildim bileli fenerin galatasarayın yerlileri bizden iyi oldu. MAF dönemine yetişemedim tabi. Bunun nedeni yabancı sınırlaması yüzünden yerli oyuncuların astronomik fiyatlara satılması ve bizim bu fiyatları verememiz. Milli takımda beşiktaşlı oyunculara haksızlık ediliyor deniyor kısmen doğru ama milli takımın başında ben olsam töre haricinde adam oynatmam. Şimdi yabancı sınırı yok doğru planlama yaparak şampiyon olmamız çok daha mümkün bence.