2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 827 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11821596 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kemal

1m euro Ömer Maaşı , 1m euru Cenk G. maaşı , 2m euro eder, Valdesle 2m euroya imzalarlarsa kafa kafaya vurur .

Sezer ve Süzenide inşallah bedelsiz kiralarız. o ücretleride alınacak ön liberoya veririz.

Çok şükür Ömer Konya , Lawal ihtimalini çok düşürdü, vallaha kurban kesecem şu Lawalı almazsak .

EssiLor

• Ziyaretçi

SON DAKİKA !!!!!!!!!!!!!!!!
Futbol Arena ‏@FutbolArenaTR
SON DAKİKA - Beşiktaş'ın Ömer Şişmanoğlu'nu Konyaspor'a kiraladığı ifade edildi. (NTV Spor)

Çevrimdışı JoseDemba

Kucka nasıl bir futbolcu ismini duydum ama hiç izlemedim ön libero mevkisindeki açığımızı kapatabilirmi Mikel olmazsa ?
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

EssiLor

• Ziyaretçi

Victor Valdes ne zaman İstanbul'a gelecek?

Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Manchester United'lı Victor Valdes'in en geç Cuma veya Cumartesi günü İstanbul'da olması bekleniyor.

Victor Valdes Beşiktaş ile ne zaman sözleşme imzalayacak?

Deneyimli kaleci en geç hafta sonu sağlık kontrollerinden geçtikten sonra Pazartesi günü Beşiktaş ile 2+1 yıllık resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Çevrimdışı Çağrı

İsmi geçe oyuncuların hiçbiri evet hiçbiri işi görmez Lucas'tan sonra. Buna Mikel dahil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Ömer şişmanoğlu konya torku ya kiralanmış sezon sonuna kadar ntvspor son dakika geçti
Bu demektir ki lawal işi olmayacak. Sevindim :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İsmi geçe oyuncuların hiçbiri evet hiçbiri işi görmez Lucas'tan sonra. Buna Mikel dahil.

Opare time..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı FARUK

Bu demektir ki lawal işi olmayacak. Sevindim :)
Aynen aklıma o geldi ilk

Çevrimdışı Çağrı

Çok açık söylüyorum böyle olacaksa almasınlar. Gittiği yere kadar gider hiç olmazsa bomba onların kucaklarında patlar.

Ben alamayıp alamayıp son dakika Opare gibi transfer olup da, miletin yine ama bir şans verin belki iyi oynar demesini kaldıramam.

Şu ortasaha transferi 2 aydır bakılıyor gelinen nokta 4 gün kala elimizde oyuncu kalmaması ise bu rezillik.

Son 4 gün iyi bir oyuncu almanız mümkün değil çünkü size iyi oyuncunusu veren takım kendi iyi oyuncu bulamaz. Haliyle birinin elindeki artığı alacağız.

Bu da bence kuvvvetle ihtimal algıya takılmasın diye Mikel olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

EssiLor

• Ziyaretçi

Ömer gönderilene kadar Pektemek i neden göndermiyorlar bunlar ?
Ya ben anlamıyorum arkadaş
Pektemek niye gitmiyor ? İstemiyor taraftar o adamı
Şaka gibi artık dilimizde tüy bitti pektemek i gönderin diye diye.

Çevrimdışı Çağrı

Antalya Gusmao'yu almış. Çok iyi transfer.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

fer :alala: onunda ismi geçiyordu sanki onu çok sevdiğini biliyoruz yok mu listede o adam
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2015, 11:35:49 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı Çağrı

fer :alala: onunda ismi geçiyordu sanki

Onun ismini biz geçirdik sadece :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

EssiLor

• Ziyaretçi

Gel Artık Be Oğlum Hadi.

Çevrimdışı Deniz

Lawal alinacagina transfer yapmasinlar.bir de 4 sene lawal i hangi anadolu takimina bedelsiz kiralasak diye kafa patlatmayalim.

Besiktasin paralarinin bu tip oyuncu ve menajerlerine yedirildigi yeter.

gittigi yere kadar gider.lucasin alternatifi lawal olamaz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Onun ismini biz geçirdik sadece :D
hiç gitmedi ki bu forumdan  :evillol: düşünsene fener derbisine atiba ozi sosa çıktığımızı ve delik deşik olduğumuzu o zaman dananın kuyruğu kopacak işte

Çevrimdışı Ensar

Lawal alinacagina transfer yapmasinlar.bir de 4 sene lawal i hangi anadolu takimina bedelsiz kiralasak diye kafa patlatmayalim.

aynen öyle , kesinlikle alınmamalı necip oynar daha iyi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

lucası geçtim ne atibadan iyi ne de oğuzhandan lawal filan gelmesin oğuzhan oynasın orda azda olsa defansif anlamda da gelişme var oynadıkça dahada gelişebilir

Çevrimdışı atalay

Kucka şu şartlarda alınabilecek iyi alternatiflerden biri bence. 1 ay kadar önce yaptığım listenin ilk sıralarındaydı. Lucas Leiva etkisi yaratmayacağı konusunda hemfikirim ancak Serie A'da yıllardır belli bir seviyenin üstünü oynayan bir oyuncu. Defansif yönü güçlü, oyun içinde hareketli, mental açıdan da TSL standartlarının üzerinde. Romao, Lawal gibi isimlerin anıldığı durumu düşünerek sevindirici bir transfer olur diye düşünüyorum.

Romao, Lawal, Lucas, Kucka 4 benzemez zaten. Hepsi menajer önerisi oyuncular. Aralarında BTB oynayacak tek oyuncu Kucka. Lawal'da oynar fakat derli toplu değil, oyun içi performansı dalgalı.

Lucas'tan sonra Kabore iyi isimdi. Kucka, net bir kesici değil fakat pozisyon bilgisi ile işi kotarıyor. Birde iki kutu arasında gider/gelir. Akşam pazarı için ideal olabilir fakat vereceği katkı sınırlı.

Karamsar bir insan olarak ben bile lawal'ın alınmyacağını düşünüyorsam rahat olun almazlar :) benim asıl korkum romao nun gelmesi. Bence lawal'dan farkı yok. Şu saate bırakılan transferi düşündüğümde Mikel gelirse  mutlu olurum. Ama gönlüm lucas'tan yana ,o lucas buraya gelecek :D

Çevrimdışı atalay

Bu arada Osmanlıspor'un transferleri çok iyi.

Transfer sezonunun şampiyonu...

Çevrimdışı Ensar

Karamsar bir insan olarak ben bile lawal'ın alınmyacağını düşünüyorsam rahat olun almazlar :) benim asıl korkum romao nun gelmesi. Bence lawal'dan farkı yok. Şu saate bırakılan transferi düşündüğümde Mikel gelirse  mutlu olurum. Ama gönlüm lucas'tan yana ,o lucas buraya gelecek :D
tabi canım neden olmasın sonuçta uefa da liverpool ile eslesebiliriz lucasta gelir :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Samet Ç

ngiliz basınında, Lucas Leiva transferinde beklemeye geçen siyah beyazlıların, Chelsea’nin Nijeryalı tecrübeli oyuncusu Obi Mikel’e yöneldiği iddia edildi.

Haberde Chelsea’nin Juventus’un yıldız futbolcusu Paul Pogba ile anlaşma sağlaması durumunda Obi Mikel’in takımdan ayrılmasına izin verilebileceği belirtildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 DIŞ HABER

ngiliz basınında, Lucas Leiva transferinde beklemeye geçen siyah beyazlıların, Chelsea’nin Nijeryalı tecrübeli oyuncusu Obi Mikel’e yöneldiği iddia edildi.

Haberde Chelsea’nin Juventus’un yıldız futbolcusu Paul Pogba ile anlaşma sağlaması durumunda Obi Mikel’in takımdan ayrılmasına izin verilebileceği belirtildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 DIŞ HABER
Transferdeki son durumumuzu en net anlatan karikatür bu olsa gerek.

Çevrimdışı Ozan E.

Sismanoglu opsiyonla gitmis sanirim