2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 534 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11881337 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Renton

UKRfutbol ‏@UKRfutbol  23 sa.23 saat önce
Konoplyanka has rejected Besiktas 3 times, according to the club president.

:kop: :kop: :kop:
See you in another life,brother.

Çevrimdışı yigitcan1903

Bir topçu daha bizi piyasayı kızıştırmak amacıyla kullandı sanırım ha?

Çevrimiçi Samet Ç

Bu haber ciddi mi :kop: :kop: :kop: :kop:
Valla ciddi Sneijder ile takas yapalım :D yoksa 20 milyon euroya satalım

Çevrimiçi Renton

Bir topçu daha bizi piyasayı kızıştırmak amacıyla kullandı sanırım ha?
Beşiktaş araç değil amaçtır önce oyuncu beşiktaşı isteyecek derdi bir zamanlar başkan
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Kemal

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da sürpriz bir isim gündeme geldi. Sarı kırmızılılar, Beşiktaş'ta alacakları nedeniyle sıkıntı yaşayan Gökhan Töre'yi kadroya katmanın hesaplarını yapıyor.

Ntvspor

20 milyon euro istesinler  :evillol:

olur Olcan Adın + 10 m euro

Çevrimdışı Tolga

Valla ciddi Sneijder ile takas yapalım :D yoksa 20 milyon euroya satalım
Sneijder takası olur bak :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Töre gs haberleri haftalardır çıkıyor ara ara. Bu gs de her yol var bakın tehlikeli camiadır. Torenin alacakları ödenmediyse bonservisini alıp gidebilir bedavaya. Korkmak lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kemal

Beşiktaş araç değil amaçtır önce oyuncu beşiktaşı isteyecek derdi bir zamanlar başkan

Şimdi tam tersi olmaya başladı maalesef.

Burada 3 kere reddettiğini söylemiş diyor Beşiktaş başkanı. Ama başkan 3 kere izlemeye gittim dedi. Yanlış bir tercüme var sanırım.

Çevrimdışı Kemal

Direk Sneijder abi

biz 8 e sneideri alırız 2 de bize kalır pektemeğin maaşı öderiz :)

Çevrimiçi Samet Ç

Spor Gündemi ‏@SporGundemi35  3 dk.3 dakika önce
Hamza Hamzaoğlu  Gökhan Töre'yi takımda görmek istediği  ama Beşiktaş'ın 30 M € istediği iddia ediliyor.

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Hadi konoplyanka beşiktaşı kullandı da kardeşim burada da insanları kullanıp duygularıyla oynayan insanlar vardı. Beni onlar rahatsız etti, konop gelir gelmez arzusu bilir.

Çevrimdışı yigitcan1903

olur Olcan Adın + 10 m euro
Olcan Adın gelmesin+12 m öro

Çevrimdışı Strand Jack

Bu adam Q7 etkisi yaratır çok net.
Bize lazım Pato

[ Son Düzenleme: 19 Haziran 2015, 14:54:29 Strand Jack ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Hadi konoplyanka beşiktaşı kullandı da kardeşim burada da insanları kullanıp duygularıyla oynayan insanlar vardı. Beni onlar rahatsız etti, konop gelir gelmez arzusu bilir.

Belki onlarla da kaynakları oynamıştır

Çevrimdışı kyiv

Umarım iş olsun diye transfer yapmazlar. Önümüzdeki senenin bütçesini de işe yaramaz futbolcular yüzünden heba etmesinler. Nokta transferleri yaptın yaptın yapamadın kasmaya gerek yok. Elimizde zaten sürüsüne bereket 2. ve 3. sınıf futbolcu var. Birbirinin benzeri kalabalığa gerek yok.

Çevrimdışı Anıl

Oynattırmayacaklar. Neyse ders olsun herkese. Oynayana da oynatana da oynanılanada.

Çevrimdışı Hicks

Kimse kesin bizde demedi, en yüksek teklifi yaptık bekliyoruz dendi hep, adam belki daha düşük bir teklifi kabul etti? Yapacak bir şey var mı yok? Kalp kırmaya gerek var mı yok? Duyumlar doğruydu ama adamın kimi seçeceğini kimse bilemez öyle değil mi?
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Bu adam Q7 etkisi yaratır çok net.
Bize lazım Pato

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CZSVbX9Uh-0 [/youtube]

Merakımdan soruyorum yanlış anlamanı istemem. Özellikle son bir iki senede kaç kere izledin? Ben izlediğim her maçta bu adam Türkiye de olsa kufur kıyamet eşliğinde maç bitirir diye duşundum. Ve lütfen Allah aşkına Q7 bahsini açmayın içinden çıkılamıyor sonra :))

Çevrimdışı TURKahvesi

yanlış anlamazsanız sizlerden bir şey rica edeceğim
yabancı bilgiler verirken parantez için tercümesini de yazarsanız makbule geçecektir
hani olur ya yabancı bilmeyen arkadaşlarımız vardır mutlaka aramızda.

Kimse kesin bizde demedi, en yüksek teklifi yaptık bekliyoruz dendi hep, adam belki daha düşük bir teklifi kabul etti? Yapacak bir şey var mı yok? Kalp kırmaya gerek var mı yok? Duyumlar doğruydu ama adamın kimi seçeceğini kimse bilemez öyle değil mi?

Kesin bizde diyen olmadı mı?

Kaçırdın sanırım

Saygılar. :)

Çevrimdışı ahmetx

Demba ba nın  parasıyla futbolcu borçları ,stadyum borçları ödenir .Ayrıca transfer için 14 milyonluk yapmasakda önümüz açılır.
[ Son Düzenleme: 19 Haziran 2015, 14:57:48 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Kemal

Bari Mbia yı alalımda TS lileri kızdırırız, bizden gariban bir onlar var ne yapalım , altta kalanın canı çıksın :)