2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 896 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11818123 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Anıl

F.g bir röportaj uğruna sattıysa bizi kanalındaki son günü olur
?

Çevrimdışı ayayhan

ya zeten toplamda 13 şap var
2 si rahmetli cenk korayın geyretile eklendi

kaldı 11

lig kuruldu kurulalı 11

sayıyla onbir

hadi ben şanslıyım 3 yıl üst üste gördüm
ama şunuda gördüm

o 3 sene şamp olmak için sebanın ve Gordon milne nasıl bir alt yapı ve sabır gösterildiginide gördüm

siz o zaman alınan yabancı oyuncuların kazmalıgını görseniz
şimdikileri aklınız gider

kolay olmadı ama ilk 3 yıl
 sabret
hem iş hem burası zor yazıyorum
genç arkadaşları kırmak istemem
kolay olmuyor takım olmak

Çevrimdışı Tolga

Yönetimin en büyük hatası alamayacağı adamlarla gereğinden fazla ilgilenilmesi.

Konoplyanka gelmek istiyorsa teklifini yaparsın ve bir süre beklersin eğer geri dönüş olmuyorsa transferi askıya alırsın.

Diğer alternatifine geçersin bu kadar basit.

Bizim alabileceğimiz oyuncular belli zaman kaybetmeden gerekli oyuncuları almamız lazım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

F.g bir röportaj uğruna sattıysa bizi kanalındaki son günü olur
Anlamadım bu mesaji
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Konoplyanka gelmek istiyorsa teklifini yaparsın ve bir süre beklersin eğer geri dönüş olmuyorsa transferi askıya alırsın.

Bizim alabileceğimiz oyuncular belli zaman kaybetmeden gerekli oyuncuları almamız lazım.

Hani dün konuşulmuştu ya biraz kaliteli adamı hemen çok seviyoruz diye.

Bence o yönetimde de var :tabe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

Bu kadar Dzsudzsak ile ilgilensen ikna ederdin.

Bu gidişle yine top oynarken camı kırıldığında sona kalan çocuk gibi kalacağız ortada.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sosyalkartal

f.o belki bu transfer olucak ama siz sevinmeyin siz uçurduğunuz haberlerle kulübü zarara soktunuz oyuncuyu türkiyeye getirdik demişssiniz fotoğrafta verseydiniz diye bağırdı
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Bir Fuat avnide burada içimizdeymiş ya ahahahahah

Çevrimdışı Anıl

f.o belki bu transfer olucak ama siz sevinmeyin siz uçurduğunuz haberlerle kulübü zarara soktunuz oyuncuyu türkiyeye getirdik demişssiniz fotoğrafta verseydiniz diye bağırdı
Abi biraz açık yazsana ya, ne zaman bağırdı kime bağırdı ?

Çevrimdışı sosyalkartal

arkadaşlar mesajları olduğu gibi veriyorum alakasızlarla ilgilenmeyin bunlar son görüşmemizdi
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı talha

Bu gidişle yine top oynarken camı kırıldığında sona kalan çocuk gibi kalacağız ortada.

Adam Hertha Berlin'e gidecek. Sen onların vereceği paranın 3 katını verirsin. Herhta Berlin bu. Adamlar az klasın patlıyordu. Gidip alacaklar adamı belki seneye de satacaklar. Ama sen gidip Konop'a takılıyorsan iki gram planın yoktur. Sona bize kızıyorlar diyorlar. Babel'i getireceksen hiç girmeyelim o topa zaten.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Kemal

Bize umut ver kardeşim , yalanda olsa bu bize yetiyor :)

Çevrimdışı atalay

1,5 Hafta oldu verin şu 300 bini alın artık şu adamı.  :s20:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Konoplyanka gelecek abi. Nevzat demirdeki basın toplantısında yeni formayla vericeği pozu gözümün önüne geliyor.

Arkasını dönüp baş parmaklarıyla ismini işaret edecek..

:photo: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

Başkanın özel hayatını ve onun üzerinden prim yapmaya çalışan densizlerin yazdıklarını ve söylediklerini buraya taşımayın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Abi biraz açık yazsana ya, ne zaman bağırdı kime bağırdı ?
Yayında hafiften ayar verdi onu diyor galiba dün dedi ya badem babasını istanbula getirip gezdirdiler diye

Çevrimdışı sosyalkartal

Bir Fuat avnide burada içimizdeymiş ya ahahahahah
aynen fuat avni gibi ama böyle olmak zorunda

Çevrimiçi Samet Ç

1,5 Hafta oldu verin şu 300 bini alın artık şu adamı.  :s20:
kimi ?

Çevrimdışı Anil

Site yöneticilerine tavsitem sitenin Haber1903 e Forzaya benzemesini istemiyorlarsa duyumcuları siteden temizlesinler.Ben buraya zaten seviyeli futbol muhabbeti yapıyoruz diye geliyorum adam hala yüzsüz yüzsüz konoplyanka gelecek diyor :D

Çevrimdışı atalay

Çevrimiçi Samet Ç

Johnson.

Bak düşün artık Johnson'a fitim.  :bawling:
bende fitim umarım gelir yoksa nyom falan Allah korusun

Çevrimdışı Çağrı

Site yöneticilerine tavsitem sitenin Haber1903 e Forzaya benzemesini istemiyorlarsa duyumcuları siteden temizlesinler.Ben buraya zaten seviyeli futbol muhabbeti yapıyoruz diye geliyorum adam hala yüzsüz yüzsüz konoplyanka gelecek diyor :D

Anıl gelirse utanırsın sonra sen de duracağın yeri bil :D

Bırak adam yazsın inanmıyorsan okuma geç biz konuşuruz seninle :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ya arkadaşlar bir de şu açıdan düşünün. Tüm gündemi konoplyanka üzerinden yapıp diğer transferleri sessizce bitirmek istiyor olamazlar mı? Yani diğer transferleri bitirincede derler. Konoplyankayıda çok istedik, her gün yeni taleplerle gelince vazgeçtik. Bitti gitti kim ne diyecek ki :))

Çevrimdışı Tolga

Hani dün konuşulmuştu ya biraz kaliteli adamı hemen çok seviyoruz diye.

Bence o yönetimde de var :tabe:
Aynen öyle. :)

Olmuyorsa zorlamanın bir manası yok diğer alternatiflerine bakacaksın.

Dzsudzsak'ı zorlasak gerçekten de şimdiye kadar almıştık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...