2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 579 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11881729 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

Hangi isimler takilmis?

Bir şey takıldığı yok Deniz.

Arkadaş burayı başka yerlerle karıştırıyor. Haber1903 herkesin psikolojisini bozmuş eleştiriyi hakaret sanıyor insanlar artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Abdullah

Kim daha Beşiktaşlı onu konuşacaksak o mantıkla burdaki benden yaş olarak büyük Beşiktaşlıların hiçbiri benden daha Beşiktaşlı değil.Ben 19 yaşındayım.Ben Demirören'e rağmen Beşiktaşlı oldum.En az kupa gören benim ama onlar kadar konuşmuyorum :D Süleyman Seba varken Beşiktaşı tutmak kolay.Oraları açacaksak illaki :D
buradan yaşı küçük olanlara ne demek istenildiğini ben de anlayamıyorum gerçekten. Abi ben Bjkin hiç çok başarılı olduğunu görmedim ki sevinmek için seveyim bu takımı.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Perspektif nedir az çok bilirim; empati yeteneğim de gelişmiştir.

Ama asla anlamadığım şey bu ülkede biat kültürüdür.

Rakamlara bakıp görmemek, duyulanı işitmemek, her olaya sığ, dar bir bakış açısı ile bakabilmek, gerçekleri süpürmek ve bunun için uğraş vermek ülkenin her kademesinin düsturu olmuş.

Eleştiri nedir bilmeyen; herkesi bir kalıba sokup, etiketlemeye çalışan insanlar her yerde mi olur arkadaş!

Orwell'in dediği gibi: "Cehalet, mutluluktur."

Çevrimdışı Çağrı

İş teminata kalırsa şahsi banka teminatı vermesi gerek Çebi'nin bu da şu anlama gelir.

Adam parasını zamanında alamadığında direk o gün Çebi'den alır. Buna da şimdiye kadar giren yönetici görmedim ben.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Niye müdahale edilmiyor konuya?

Çevrimdışı Anıl

buradan yaşı küçük olanlara ne demek istenildiğini ben de anlayamıyorum gerçekten. Abi ben Bjkin hiç çok başarılı olduğunu görmedim ki sevinmek için seveyim bu takımı.

Aynen öyle ben doğduktan sonra 2 kere şampiyon olduk ilkini hatırlamıyorum bile :D 2009 şampiyonluğunu hatırlıyorum sadece ama sevinmek için seviyoruz. Bu terste bi işlik var :evillol:

Çevrimiçi Samet Ç

20 yaşıma gireceğim adamlar bana iyi gün taraftarısın demeye çalışıyor. Ben bu 20 yılda iki şampiyonluk gördüm birini de hayal meyal hatırlıyorum. :D
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2015, 16:57:26 Samet Ç ]

Çevrimdışı Abdullah

Perspektif nedir az çok bilirim; empati yeteneğim de gelişmiştir.

Ama asla anlamadığım şey bu ülkede biat kültürüdür.

Rakamlara bakıp görmemek, duyulanı işitmemek, her olaya sığ, dar bir bakış açısı ile bakabilmek, gerçekleri süpürmek ve bunun için uğraş vermek ülkenin her kademesinin düsturu olmuş.

Eleştiri nedir bilmeyen; herkesi bir kalıba sokup, etiketlemeye çalışan insanlar her yerde mi olur arkadaş!

Orwell'in dediği gibi: "Cehalet, mutluluktur."

Çevrimdışı atalay

Ulan Gs UEFA kupasını aldığında sınıftaki 35 arkadaşın 4'ü dışında herkes Galatasaraylı olmuştu. O dördünden biriydim.

O yüzden kimse kimsenin Beşiktaşlılığını sorgulamasın.

İyi günümüz mü oldu ki menfaate göre Beşiktaş'ı tutalım.

Bu arada yok efendim araya gs girmişte, bizim sarışın size taraftara ayıp olur diye tamam dememişte..

Ya buna kim inanır, kadir bile inanmaz ya. :)))

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

Niye müdahale edilmiyor konuya?

Neyine edeyim Armağan? Futbol ile ilgili her şeyi konuştuk şimdiye kadar bu başlıkta kulüple ilgili şimdi etsem sansür gibi olacak hakaret olmadan döksün içini herkes.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Kim daha Beşiktaşlı onu konuşacaksak o mantıkla burdaki benden yaş olarak büyük Beşiktaşlıların hiçbiri benden daha Beşiktaşlı değil.Ben 19 yaşındayım.Ben Demirören'e rağmen Beşiktaşlı oldum.En az kupa gören benim ama onlar kadar konuşmuyorum :D Süleyman Seba varken Beşiktaşı tutmak kolay.Oraları açacaksak illaki :D
Hahahaha guzel yorum
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Abdullah

Aynen öyle ben doğduktan sonra 2 kere şampiyon olduk ilkini hatırlamıyorum bile :D 2009 şampiyonluğunu hatırlıyorum sadece ama sevinmek için seviyoruz. Bu terste bi işlik var :evillol:
Var bir şeyler de ben de anlamadım Anıl

Çevrimdışı sosyalkartal

F.o esti gürledi bir transferide duyurmadan yapalım ertesi gün yapacağımız transfer faaliyetini akşam öğreniyoruz bu kulübün içindeki hainler sizsiniz beşiktaşlılığınızdan şüphe ediyorum dedi
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı talha

Çok garip mesela iki tarafta çok garip.

Hem yönetici tarafı hem taraftar tarafı.

Bir kere kabullenin stadın yoksa şampiyon olamazsın. Shaktar bile ambargo koymuşken lige stad olmayınca adamlar bildiğin s.çtılar.

3 yıldır dillendiriyorum bunu. Eğer yapılanmaya gidecektik tam sürüm gidecektik. Öyle gidip sağdan soldan garip adamları toplayarak değil demek istediğim. 3 yıldır kabuğa çekecektik. Olabildiğince hafif yatırımlarla yürütecektik.

Ama tabi olmadı nedeni 2.

1- Yönetmeyi beceremeyen yöneticiler.
2-Küçülmeyi kabullenemeyen taraftarlar.

Borcumuz tavana vurmuş dediler. Güzel hoş neyse. Belki akıllanırız ama yok. İlk Altınsay'ı getirdiler güya değişiyoruz. Adam toparladı kendine göre. Tabi işine karışmadan edemediler. Hem Şener'i hem Salih'i hem de Hakan'ı veto ettiler genç çocuklara bu kadar para verilir mi diye. Verecekleri de 1'er milyon.

Sonra gittiler saçma sapan bir isimle anlaştılar. Adam sarhoşun teki çıktı sonra iptal ettiler bir de ona para verdik.

Şimdi eğer sen yapılanma adıyla çıktıysan senin diğer adamların o işe karışamaz. Kavalcı gidip kafasına göre bir tane T.D. getiremez. Atalay gidip saçma sapan anadolu topçularıyla kafasına göre anlaşma yapamaz.

Altınsay'ı gönderdiler gençlerini almadılar. Yani hepsini demiyelim kendilerine göre ucuz olanları yine de getirdiler.

Sonra adamı bir güzel kovaladılar. Samet'İ getirdiler. Sonra 1'er milyon vermeye çekindikleri elemanların yerlerine Sinan, Berat, Süzen,Boral,Niang,Hasan ... bunun gibi 10 larca çöpü topladılar. Böyle yapılanma olmaz.

Şimdi taraftar kısmına bakmalı. Taraftar ne yaptı? Oğuzhan ve Olcay'ın geleceği günü hatırlarım. Bunlar resmiyette açıklandı ortalığı inletti millet. Beşiktaş bu küçük düşünemez, bunlarkim ucuzcu olduk falan diye. Altınsay'ın başının yanmasının en büyük etkenlerinden biri de bu taraftar tepkisi oldu.

Yani suçlu iki taraflı. Kimse suçu başkasında aramasın kendisinde baksın.

Fernandes ve Quaresma'yı satsınlar denildi. Kıymaet koptu. Yok onları satan takımı satar. Anadolu klübüne dönecez.Fernandesi satan s.ktirsin gitsin. Yani abartmıyorum. Tabi taraftar tepkisinden satılmadı. Keşke gelenlerde taraftartepkisinden gelmeseydi diyorum içinden ama artık yapacak birşey yok.

Noldu? Birini kovaladık diğerini bedava gönderdik.

Şimdi aynı muhabbet yine dönüyor. Demba satılamazmış. Niye? Demba dünyada tek oyuncu mu satılamıyor. Bal gibi de satılır.15M teklif gelmiş sen bunu satmazsan ne yapacaksın?

Neyse sonra Önder hocayı getirdiler. Bakın iki taraflı diyorum ya.

Neyse geldi hoca, tabi Forza ve haber1903 goygoycuları adam gelir gelmez başladılar bu Fener'İn casusu diye. Haydaaa. Bir rahat vermediler en baştan. Adam ne yaparsa gözlerine battı. E tabi bu göz sadece taraftarda yok yönetici ve kongrede de herkes adama yüklendi.

Sonra bir ton isim önerildi kendisinden yönetime, ama hepsi yok sayıldı. Yine gidildi bir şekilde manajerlin karnını doyurdular. Bir seneyi iyi kötü atlatıldı. Sonra ki sene baktı olmuyor herkes kendi kafasında zaten taraftar ta sattı beni adam daha fazla zarar görmemek için verdi istifasını gitti.

Kaldık mı yine başbaşa.

Harcanan para 45M ama elde tutulur oyuncu sayısı 6-7 tane. 40 tane transfer yapmışsın ama 10 tanesi anca başarılı. Bunlarda sen değil Altınsay ve Özen'in başarıları. Kime el attıysan patlamış.

Ama halen daha inadına o koltuğu bırakmıyorsun.

Kim bu dersen ANÇ ve çetesi. Bayılıyor oraya. Fikret Orman'da sesini çıkarmıyor. Nasıl başkansa öyle başkanlık mı olur. Senin belki düşündüğün herşeyi bu adam yok etti. İki tane futbol adamını gönderdi ve sen halen daha bu adamın yanındasın.

Bu sene de getirdi Şenol hocayı sonra oturdu konuştular nasıl olduysa spotif direktörlük masadan kalktı. Kim yapacak transferleri? Şenol hoca mı? Adamın geçmişi belli. Sen mi? Senin geçmişin daha beter. Scout mu? Adamları dinlemiyorsunuz.

Kim kalıyor tabi ki yine manajerler.

Burada kim ne diyorsa haklı ve haksız.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

Ulan Gs UEFA kupasını aldığında sınıftaki 35 arkadaşın 4'ü dışında herkes Galatasaraylı olmuştu. O dördünden biriydim.

O yüzden kimse kimsenin Beşiktaşlılığını sorgulamasın.

İyi günümüz mü oldu ki menfaate göre Beşiktaş'ı tutalım.

Ben de 2001'de Fenerli oluyordum az kalsın Babam Fenerli :D

Kulübün tarihini biraz okumam  yetti. Şükürler olsunki de o zaman okuma fırsatı bulmuşum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

F.o esti gürledi bir transferide duyurmadan yapalım ertesi gün yapacağımız transfer faaliyetini akşam öğreniyoruz bu kulübün içindeki hainler sizsiniz beşiktaşlılığınızdan şüphe ediyorum dedi

Bunu demin ben söyledim kabahat oldu da bunu da sağlayamayan yine başkanın kendisi kimse kusura bakmasın.

Böyleyse durum 2 kişi bilecek sadece. Çebi ve Orman bu kadar. Cezaysa ceza.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Neyine edeyim Armağan? Futbol ile ilgili her şeyi konuştuk şimdiye kadar bu başlıkta kulüple ilgili şimdi etsem sansür gibi olacak hakaret olmadan döksün içini herkes.

Yok sen ne kadar beşiktaşlısın ki, yok ben böyle Beşiktaşlıyım vs vs. Abi başkanlarla ilgili konuşma yerimi burası.

Transfer başlığı işte adı üstünde, son 5 sayfanın maksimum toplam 1 sayfası takımla transferlerle ilgili.

Bir insanın ölümüne savunulmasından da haz etmiyorum nefret edilmesinden de haz etmiyorum. Bunları yapanlara laf söylememek için kendimi zor tutuyorum sırf foruma saygımdan, ben mudahil olsam o olsa kavga gurultu, huzur falan kalmayacak. Varsın sansurcu desinler.

Çevrimdışı atalay

Ben de 2001'de Fenerli oluyordum az kalsın Babam Fenerli :D

Kulübün tarihini biraz okumam  yetti. Şükürler olsunki de o zaman okuma fırsatı bulmuşum.

Benim babada fenerli; ama adam beni Beşiktaşlı yaptı.  :D

Çevrimdışı pascal26

bunu söylerken nasıl gerim gerim gerildiğini ve baskın bir şekilde söylediği görseydin dediğime gelirdin tabi yine itibar etmeye bilirsin ben fikrimi söylüyorum  :)

Bu arada başkana fazla itibar etme nitekim kendi de dedi beyaz yalanlar söylüyorum diye.
Benim için kulübün çıkarını düşünüp düşünmediğidir kriter. Tabi ki ahlaksızlık, dolandırıcılık yapmasını istemiyorum. Ama her kulüp başkanı camiasına beyaz yalanlar söyler. Kamuoyunu ve konuyu sıcak tutmak açısından normal. Bunu burdaki herkes de gayet iyi biliyodu. 

Çevrimdışı Deniz

Yok sen ne kadar beşiktaşlısın ki, yok ben böyle Beşiktaşlıyım vs vs. Abi başkanlarla ilgili konuşma yerimi burası.

Transfer başlığı işte adı üstünde, son 5 sayfanın maksimum toplam 1 sayfası takımla transferlerle ilgili.

Bir insanın ölümüne savunulmasından da haz etmiyorum nefret edilmesinden de haz etmiyorum. Bunları yapanlara laf söylememek için kendimi zor tutuyorum sırf foruma saygımdan, ben mudahil olsam o olsa kavga gurultu, huzur falan kalmayacak. Varsın sansurcu desinler.
Babel gelir mi
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sosyalkartal

F.g bir röportaj uğruna sattıysa bizi kanalındaki son günü olur
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Çağrı

F.g bir röportaj uğruna sattıysa bizi kanalındaki son günü olur

Ne alakası var yahu o röportajla transferin?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli