Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5312583 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Altuğ

wiki den anlasam yaparım da pek analamıyorum wikipedia dan;ama yakında beşiktaş arena nın heykırları ve fotoşokcuları değiştiriverir  :D

İşimiz fotoşokculara kaldıysa nanay  :bandit:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Birazdan NTV SPOR da Vodafone arena haberi yapılacak. Arkadaşlarımın bilgilerine.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Bu başlığında yavaş yavaş sonuna geliyoruz :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

Bu başlığında yavaş yavaş sonuna geliyoruz :bandit:

yeni başlık hazır son 9 sayfa artık tahminimce 2 başlık 2000 sayfa daha yazarız stad açılana kadar :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Prekastlar bitmeye yakın birisi demişti , prekastlar bittikten sonra stad inşaatı çok yavaş , durgun gözükücek ama çok iyi çalışılmaya devam edecek diye . Ben bu lafa güveniyorum moral bozmaya gerek yok  :super:
hep diyoruz stadta dolu işçi çalışıyor ama gözle seçilecek çok az iş var vinçlerle çalıştıkları zaman görünüyor iskeleler kuruldu merdivenlerde çalışma var şuan büyük iş olarak kirişler ve halatlar kaldı kameradan seçeceğimiz bide rampa açıldığında hafriyat ve düzenleme olur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

yeni başlık hazır son 9 sayfa artık tahminimce 2 başlık 2000 sayfa daha yazarız stad açılana kadar :icool:
Evet ben de öyle olur diye düşünüyorum :icool: :icool:

Çevrimdışı Efe

ntv sporda yayınlandı şimdi haber ve ekim sonuna kadar açılacağını söylediler bakalım neler olacak yanlız manyak görünüyor stad :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Juventus arenanın sıra sayıları kaçtı?46 diye hatırlıyorum 29 sıra alt 17 üst diye yanılıyor muyum ?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı kyiv

Az önce ntv de Vodafone Arena haberi vardı. Süper bir atmosfer olacak daha şimdien belli. Tribünler resmen sahanın üstüne yıkılmış. Daha koltuklar yok, çatı yok en önemlisi taraftar yok. Süper oluyor süper. 2015-2016 sezonunda bilet bulmak çok zor olacak.

Çevrimdışı ilhan

hep diyoruz stadta dolu işçi çalışıyor ama gözle seçilecek çok az iş var vinçlerle çalıştıkları zaman görünüyor iskeleler kuruldu merdivenlerde çalışma var şuan büyük iş olarak kirişler ve halatlar kaldı kameradan seçeceğimiz bide rampa açıldığında hafriyat ve düzenleme olur
Aslında tam da seyirlik işler var şu anda, kaba inşaat gibi aylarca bi tarafın bitmesini beklemeden her hafta yeni bir bölümün bittiğine şahit olmak heyecanımıza heyecan katardı, artık içeriden gelecek gelecek fotolarla bu heyecanı yaşayacağız @Efe 

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ne olursa olsun, nasıl olacaksa olsun şu stadı ekime falan bırakmasınlar. Eylül başına geçelim en geç. Gerekirse biraz daha maliyetli olsun ama olsun.

Çevrimiçi Necmi

semt ve  istanbul'u ayrı tuttum zaten abi ama genele vurursan milyonlarca insan olarak düşün dediklerim ne yazık ki gerçekler aslında akademik bir çalışma olsa bu konuda ortaya çıkar.Senin bu yazdıklarının %99 benzerini fenerliler ve gsliler de yazıyor onların penceresinden de onlar haklı ve farklı.Bize yapılan muamele elbette bambaşka bir mesele.Federasyon,mhk,lig tv,hükümet erkanı bize yakın olsa işler bizim menfaatimize gelişirdi ancak öyle değil şu an için.

yok ben şu takım bu takım bağlamında konuşmadım futbol sadece futbol değil diye bir kelime kullandım bunu en yakın örnek Beşiktaş olduğu için Beşiktaştan verdim ama dünyanın her yerinde sosyal sınıf farklarının yansımasıdır futbol bu kaçınılmaz birşey toplumun yoğun ilgi alanı ve böyle bir yapı her zaman kullanılır bunu hakim sınıflar kullanırken halkta kullanır böyle oluncada kamplaşmalar olması gayet normaldir ve bu belli takımların üzerinde yoğunlaşır bazılarınıda halk bizzat kendisi kurar Atlatico madritte olduğu gibi yani herşey tribünde tepinmek değildir

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Aram

siyahına mahkumum beyazına sürgünüm !..

Çevrimiçi murat

efektine biraz çim ekledim izninle  :icool:
mükemmel olmuş .koltukları dizip oynayabiliriz :claps:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

anladım abı bende cercevelerı gordugumden sordum kolonların tum araları o kartal fıgurlu perforjeden  mi olucak o kesınlestımı acaba
hiç bilgim yok belki sadece teras kısmı olabilir. diğer bölümlerde ne kadar şık durur bilemedim @serti67

Çevrimdışı serti67

hiç bilgim yok belki sadece teras kısmı olabilir. diğer bölümlerde ne kadar şık durur bilemedim @serti67
abı zaten kolon araları tüm statta cam korkuluk vs kapalı olmıcakmıydı proje resimlerinde camdı belkı buna dönmüştür  hıc bıse olmama gıbı bı Seçenek olurmukı?
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimiçi Necmi

abı zaten kolon araları tüm statta cam korkuluk vs kapalı olmıcakmıydı proje resimlerinde camdı belkı buna dönmüştür  hıc bıse olmama gıbı bı Seçenek olurmukı?
hehehe hiç bir şey olmama durumunda taraftarın yarısı stadın içinde olmaz civar hastaneler rekabet için lig tv var diye reklam yaparlar :D  cam olma ihtimali yüksek ama inan bilmiyorum

Çevrimdışı samet67

Millet Juve Arena'yı görünce hayallere daldı galiba forumda çıt ses yok  :D Bu arada çatı kirişleri mi takılıyor?
Düzenleme: Evet 1 tanesi takılıyor şuan :halay:
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 02:10:03 samet67 ]

Çevrimdışı Anıl

Millet Juve Arena'yı görünce hayallere daldı galiba forumda çıt ses yok  :D Bu arada çatı kirişleri mi takılıyor?
Evet, çatı kirişleri takılıyor :halay:

Çevrimdışı haluk.m

Evet kiriş takıyorlar  :ishock: 

Ayrıca yeni acık, numaralı birleşiminde deneme amaçlı tahta(halatlar için) iskele kurmuşlar sanırım.(Yanlış görmüşüm)
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 05:55:12 jokerhm ]

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Aram

siyahına mahkumum beyazına sürgünüm !..

Çevrimdışı tguesbb

Gerçekten de müthiş bir emek var ortada bu sürelerde bukadar ilerlemeler oldukça tatmin edici hepsine helal olsun bu stad ekimi geçmez