Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5313616 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Mayıs 2015, 21:01:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Başkana destek olalım beyler.  Adam ne hale gelmiş.

Ben diyecektim aşırı çökmüş Fikret Orman.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı TØLGA

spor yapıyordu yaaa ben ona bağladım kilo vermesini
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Deniz

Yok ya yaz geliyor adam spor yapıyor hemen kötüye yormayın :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ozan062

Şimdiki hali daha sağlıklı görünüyor
Neymiş o fıçı gibi

aynn aynn bence sorun yok zaten olması gerektiği haline donmus bile denebilir...
saç beyazlama olayına gelirse maalesef zaten bu gorevi yapmak onun için bir onur sevdiği klüple beraber kendide yükseliyor...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Oktay

Benim komplo teorim şöyle, şakasıda dönmüş buralarda zaten, hiçbirşey bilmediğim için istediğimi yazabilme özgürlüğüne sahibim,  Belediye,anıtlar kurulu gerçekten eski açık çatısı konusunda sorun çıkardı sanırım, stadın önüne astığımız resimde orası açıkdı zaten,  başkanın aniden bu kadar zayıflaması, bugün Abdullah Gülü'ün gelmesi bu komple  teorisini düşünmeme neden oldu. Bürokrasi üzerinde etkisi olabilecek bir adamı getirdiler, daha iyisini bulamazlardı..
  el öpmekle dudak aşınmaz ,demiş atalarımız  bürokrasiyle didişmicen bu işlerin sıkıntısı en çok bürokrasiden olur.. neyse  konuyu uzun uzun anlatmayım  beni anlayan anladı
[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 21:16:20 Oktay ]

Çevrimdışı ozan062

bir haber geldi bana malum yerlerden

stad ekimde acılacak dendi hatta baya baya hersey bu tarihe odaklı sekilde ilerliyormus yani zor sarkar deniyor...
sevinelim mi acaba?:D
bugun ortaya cıktıgına gore bu yükske ihtimal Gül ilede paylasıldı vs ki bu bilgiler dolanıyor ortada
bence ekim gayet iyi yoksa bir günle bile olsa kasımolunca psikoljim dagılıyor kabul edemiyorum:D
tam benlik bu tarih
[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 21:19:41 ozan062 ]

Çevrimdışı Anıl

stad ekimde acılacak dendi hatta baya baya hersey bu tarihe odaklı sekilde ilerliyormus yani zor sarkar deniyor...
Sana daha yeni mi geldi @ozan062 abi :D

Çevrimdışı ozan062

Sana daha yeni mi geldi @ozan062 abi :D

yess:D

olsun en azından bu yeni tarih daha bi moral ve huzur veriyor
yoksa dediğim gibi birazdaha sarksa o beklediğim takımve taraftar sinerjisi yasanmıcak ve o konuda cok endiseliyim
ama bunun farkında olan bi yonetim ve insaat as beni memnun ediyor :ok:
işte neden çim uygulamasını farklı seçmedik diyede bazen dusunmuyor değilim
sartlarmı zorladı bizi yoksa bizmi seçtik bunu

Çevrimdışı Deniz

bugun ortaya cıktıgına gore bu yükske ihtimal Gül ilede paylasıldı vs ki bu bilgiler dolanıyor ortada
bence ekim gayet iyi yoksa bir günle bile olsa kasımolunca psikoljim dagılıyor kabul edemiyorum:D
tam benlik bu tarih
Sen antenlere bir baktır burada Deniz kardeşin 1 senedir ekim diyor  :evillol: :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Haldun

bu çatı kirişleri,halat serme işleri birden olacak gibi 1 ayda noldugunu anlamayacagız hepsi birden bitecek gibi,eylülülün başı itibarı ile çatı havaya kalkar ve membran serimini başlanır,aynı anda da koltuk takılır ve çim ekilir 2 ayda yetiştirirlerse ekim 29 da açılır.ben ocakta açılır diye tahmin ediyordum ama sanki 1 ya 1.5 ay daha erken açılacak gibi yani 29 ekim 20 kasım arası

Çevrimdışı serti67

juvetuss macına bakın buna benzıceksee ortam bırde maca odaklanan besıktas seyırcısınıde dusunursen vaykı vayyyyy
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı serti67

seyırcı atmosferı derken bundan bahsedıyoruz seyredenler ıcın dıorum seyırcı takımla beraber ataga kalkıyo kısa vee sıddetlı baskı oyunun ıcıne baskı  rakıbe koru kendı takımına ıtıtcı guc oluyorr devamlı mars sarkılar yerıne bunuda yapmalıyızz
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı tguesbb

Bişey sormak istiyprum juve maçı var malum ntv'de bizim  trübün daha mı yakın olacak ?

Çevrimdışı Haldun

Bişey sormak istiyprum juve maçı var malum ntv'de bizim  trübün daha mı yakın olacak ?

juventus stadı 7.5 metre kale arkaları ve maraton tribün biz de kale arkası 6.15 cm maraton tribün 795 cm :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bildigim Kadarıyla Bizim maratonlar daha yakın , Kale arkaları ise onların 45 Cm daha yakın :D
Juve Kale Arkası 7.50
Vodafone Kale Arkası 7.95 :bandit:
[ Son Düzenleme: 05 Mayıs 2015, 22:11:56 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

juventus stadı 7.5 metre kale arkaları ve maraton tribün biz de kale arkası 6.15 cm maraton tribün 795 cm :)
Bizde Maraton 6.15
Kale Arkası 7.95 tam tersini yazmışsınız hocam :tabe:

Çevrimdışı tguesbb

Çevrimdışı Haldun

Bizde Maraton 6.15
Kale Arkası 7.95 tam tersini yazmışsınız hocam :tabe:
:ok:  aynen tam tersini yazmışım  :ok:

@Haldun @Yunus emre hangisi doğru

Jıvr Arena Maraton : 7.50
Vodafone Arena Maraton : 6.15
Juve Arena Kale aarkası : 7.50
Vodafone Arena Kale Arkası : 7.95
Kesin Doğru Olan bu @tguesbb

Çevrimdışı tguesbb

Jıvr Arena Maraton : 7.50
Vodafone Arena Maraton : 6.15
Juve Arena Kale aarkası : 7.50
Vodafone Arena Kale Arkası : 7.95
Kesin Doğru Olan bu @tguesbb
Teşekkürler

Çevrimdışı egehan_67

uzun zaman sonra sampiyonlar ligine gidicez o da yalan olucak,acaba ayni sezon icinde iki stadda oynaniyomu,en azindan fikstür durumuna göre 1 ya da 2 grup macini yeni stada yetistirirdik

Teşekkürler

:ok: :ok:
Bizim Maraton nerdeyse 1,5 metre daha yakın sahaya
Kale arkaları arasında ise sadece 45 Cm fark var , Atmosferi hayal edebilirsin :bandit: :bandit: :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı tguesbb

:ok: :ok:
Bizim Maraton nerdeyse 1,5 metre daha yakın sahaya
Kale arkaları arasında ise sadece 45 Cm fark var , Atmosferi hayal edebilirsin :bandit: :bandit: :ishock: :ishock: :ishock:
Aynen o bakımdan sordum güzel olacak güzel

ysariusta

• Ziyaretçi

uzun zaman sonra sampiyonlar ligine gidicez o da yalan olucak,acaba ayni sezon icinde iki stadda oynaniyomu,en azindan fikstür durumuna göre 1 ya da 2 grup macini yeni stada yetistirirdik
2 stat bildiriliyor. Bitince geçeriz stadımıza.