Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5319576 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ErsinA.

Başkana destek olalım beyler.  Adam ne hale gelmiş.

Çevrimdışı ahmetx

bu stadyumun kutu yapısından dolayı taraftar artık maçdan kopmadan psikolojik olarak direk rakibin ve hakemin üzerine çalışacaktır.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Haldun

ben katılmıyorum buna... Beşiktaş taraftarı Türkiyenin en iyi taraftarıdır en bilinçlisidir takımı da en fazla ileriye iten taraftar grubudur. Yanlışlar üzerinden değerlendireceksek diğer takımlara bizden önce sıra gelir. Beşiktaş taraftarı profili şöyledir değişmeli lafına gelene kadar değişecek çok şey var bence. Mesela ana avrat küfür eden futbolcuların milli takıma alınmaması gibi. ya da çifte standart uygulanması gibi. örnek vereyim bizim taraftar bağırdı diye ceza alırken diğer takımlar almıyorsa burda çifte standart vardır sonra çıkıp kimse bjk taraftarı takıma zarar veriyor demesin. Taraftar olarak yanlışlar varsa bu hepimizin yanlışı ayrıca taraftar olan biziz zaten. Kendi içinde zaten sağduyulu olmaya çalışıyor herkes. Ama illa Beşiktaş taraftarı şöyle olsun böyle olsun diye kalıba sokmak kimsenin haddine değil. Biz biliriz ne yapacağımızı. Beşiktaş taraftarı takımına zarar veriyor algısı kasten çıkartılıyor bence. 5 maç kalmış şampiyon olalım seneye de vodafone arena da taraftar neymiş görsünler.
rakibi ve hakemi etki altına almakta sıkıntı çektiğimizi düşünüyorum çogu zaman ,bu konuda daha iyi taraftar olabilirsek vodefone dan kimse çıkamaz

Çevrimdışı yigitcan1903

Şimdiki hali daha sağlıklı görünüyor
Neymiş o fıçı gibi

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı ahmetx

rakibi ve hakemi etki altına almakta sıkıntı çektiğimizi düşünüyorum çogu zaman ,bu konuda daha iyi taraftar olabilirsek vodefone dan kimse çıkamaz
:claps: :claps: :claps:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

başkan fena süzülmüş adamın ömründen ömür gitti ne hale geldi bitsin artık şu stad
Evet ben de başkanı baya süzülmüş ve kilo vermiş gördüm.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ErsinA.

Şimdiki hali daha sağlıklı görünüyor
Neymiş o fıçı gibi

"Sıkıntı yok, yaza hazırlık yapmıştır" diyosun yani. yeterki öyle olsun.

Çevrimdışı yigitcan1903

"Sıkıntı yok, yaza hazırlık yapmıştır" diyosun yani. yeterki öyle olsun.
Spor falan yapıyordu,ondandır
Bir şey olduğunu sanmam
Allah korusun diyelim

Çevrimdışı CanEmre

aynen suan tek halatlar ve orta yuvarlak nasil yapilacak onu merak ediyorum
hmm orta yuvarlağı daha önce yapmaları gerecek herhalde. sonuçta halatlar onlara bağlanacak  :alala:
umarım yeni açıktan filan başlarlar ya da numaralıdan
kapalıdan başlarsa başlarda bir şey göremeyiz  :busted_cop:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı faith

http://www.fanatik.com.tr/video-galeri/besiktas/demirkoldan-carpici-stat-aciklamasi-601911

mehmet demirkola katılıyorum inşallah yeni stadla birlikte taraftar profili değişir.özellikle bizim ve trabzonsporun kendi iç sahada oynadıgı maçlarda bazen taraftarın yararından çok zararı olabiliyor takıma,en azından eski inönüde öyleydi

Mehmet Demirkol nasıl bir taraftar profili istiyor? Endüstriyel hale gelmiş futbolun son kalesidir Beşiktaş. Tamam bizim taraftarımız diğer takım taraftarları gibi çok forma alamaz, hep parfüm kokamaz, cebinde tomarla para taşımaz belki ama şu unutulmamalıdır, Beşiktaş sokakta oynasa bu taraftar kaldırımda destekler. Akım derken bokum dememek lazım, elma ile armutu ayırmak lazımdır.

Kimileri takımı için cüzdanından harcarken, Beşiktaş taraftarı yüreğinden harcar, burs parasından harcar, çocuğunun rıskından harcar, mutfak parasından harcar. Tunceli'nin bağrından kopup gelen de Beşiktaş'lıdır, Rize'nin, Trabzon'un, Kars'ın, İzmir'in bağrından kopup gelen de. Daha bunu ayırt edemeyen Mehmet Demirkol, Trabzon ile Beşiktaş taraftarını aynı kefeye koyuyorsa, önce bir yattığı uykudan uyansın veya suratını yıkasın. Ağzı olan konuşuyor (Küfür Yasak)₆ spor gazetesi...

Çevrimdışı src35

bu hale gelmesinin sebebi belliyse diet, spor gibi korkacak bişey yok umarım öyledir. ancak sebepsizse tehlikeli...

Çevrimdışı FARUK

hmm orta yuvarlağı daha önce yapmaları gerecek herhalde. sonuçta halatlar onlara bağlanacak  :alala:
umarım yeni açıktan filan başlarlar ya da numaralıdan
kapalıdan başlarsa başlarda bir şey göremeyiz  :busted_cop:

ilk önce sütunlardan iç halkaya uzanan halatlar yerleştirilir abi
onlar bitincede bunların ucundaki bağlantı parçasına iç halkanın halatı serilir oval şekilde

Çevrimdışı ahmetx

Mehmet Demirkol nasıl bir taraftar profili istiyor? Endüstriyel hale gelmiş futbolun son kalesidir Beşiktaş. Tamam bizim taraftarımız diğer takım taraftarları gibi çok forma alamaz, hep parfüm kokamaz, cebinde tomarla para taşımaz belki ama şu unutulmamalıdır, Beşiktaş sokakta oynasa bu taraftar kaldırımda destekler. Akım derken bokum dememek lazım, elma ile armutu ayırmak lazımdır.

Kimileri takımı için cüzdanından harcarken, Beşiktaş taraftarı yüreğinden harcar, burs parasından harcar, çocuğunun rıskından harcar, mutfak parasından harcar. Tunceli'nin bağrından kopup gelen de Beşiktaş'lıdır, Rize'nin, Trabzon'un, Kars'ın, İzmir'in bağrından kopup gelen de. Daha bunu ayırt edemeyen Mehmet Demirkol, Trabzon ile Beşiktaş taraftarını aynı kefeye koyuyorsa, önce bir yattığı uykudan uyansın veya suratını yıkasın. Ağzı olan konuşuyor (Küfür Yasak)₆ spor gazetesi...
dediklerin %100 doğru ama Demirkolun dedikleriyle senin anladıkların tamamen ayrı.

Çevrimdışı ALBATROS

eski açık terasına bir cafe iyi giderdi  :bandit:

Çevrimdışı Haldun

tranzonla beşiktaş taraftarını kıyaslamıyor ki mehmet demirkol videoda  :alala: ayrıca bu dediklerine eyvallah da abi konu bu değil ki sadece demirkol bazen inönü stadında aşırı baskı oldugundan söz etmiş ben de buna katıldıgımı söyledim,hatta 3-5 sene önce bazı yerli futbolcularımız aşırı baskı oldugundan söz etmişti hata yapıldıgında, demirkol da bunu kastetmiş

Çevrimdışı CanEmre

ilk önce sütunlardan iç halkaya uzanan halatlar yerleştirilir abi
onlar bitincede bunların ucundaki bağlantı parçasına iç halkanın halatı serilir oval şekilde
@FARUK ben de böyle olur diyordum ama alt katlara halat için iskele olmayacakmış.
önce sütünlardan gelen halatlar yerleştirilirse prekastların üzerine mi sallandıracaklar uçlarını?  :alala:
çizmesin prekastları.  :ebebe:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı yigitcan1903

Bugun cati kirisi takilabilir :)
Tam sormaya hazırlanıyordum :)
Kaç tane var statta biliyor musun?

Çevrimdışı Haldun

biraz efekt :)
dünyadaki en güzel lokasyona sahip 5-10 staddan biridir herhalde,loca sahipleri sadece maç izlemeycek aynı zamanda şehrin en güzel merkezi yerlerinden birinde ofis sahibi olacak  :ok: :ok:

Çevrimdışı faith

dediklerin %100 doğru ama Demirkolun dedikleriyle senin anladıkların tamamen ayrı.

Her ne sebeple olursa olsun Demirkol, Beşiktaş taraftarı ile Trabzon taraftarını aynı kefeye koyamaz. Beşiktaş taraftarını dünyada hiç bir taraftar ile aynı kefeye koyamazlar. Evet biz iç saha maçlarımızda problem yaşıyoruz doğrudur, takım üzerinde baskı kuruyoruz doğrudur, peki şimdi hafızalarınızı biraz zorlayın bizim kadar iç sahada travma yaşayan kaç takım var?

3-0 dan 3-3 biten Valerenga faciası mı, Fevzi'nin ıskası ile giden şampiyonluk mu, bir maçta 5 kırmızı kart mı, daha sayayım mı? Arkadaş biz boşuna mı diyoruz, Şeref'inizle oynayın, Hakkı'nızla kazanın diye. Bu şartlar da var olmuş bir takımı destekliyorsan eğer ve takımına taraftar gibi değil aşk gibi bağlıysan eğer, Demirkol kusura bakmasın, bu taraftarın profili değişmez.

Çevrimdışı keremfrat1

Tam sormaya hazırlanıyordum :)
Kaç tane var statta biliyor musun?
2 tane varmis yerde 1 tanede tirda :)