Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5312367 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı yigitcan1903

Koltukların siyah beyaz olacağı belli yalnız hangi desende olacağı belli değil yahut söylenmiyor

Çevrimdışı ahmet türker

artık klasikleşen bir maç öncesi dolmabahçe buluşması ve sonrasında olimpiyatta doğu tribün arkasındaki kartal yuvası tırı civarında buluşuyoruz @ahmet türker abi. açalım bir başlık.
tamam sağol @MURAT KARDEŞİM.

Çevrimdışı onurturan

@ZEKI abi fotolar için teşekkür ederiz iyileşmene de sevindim geçmiş olsun tekrardan..

Çevrimdışı ekesicil

localarin önündeki koltuklar loca sahiplerinemi ait?

yoksa baska vatandasmi gelip oturcak oraya?

Çevrimdışı FARUK

localarin önündeki koltuklar loca sahiplerinemi ait?

yoksa baska vatandasmi gelip oturcak oraya?

localara ait o koltukların sayısına göre fiyatlanıyor localar

Çevrimdışı ekesicil

localara ait o koltukların sayısına göre fiyatlanıyor localar

yani vip koltuklar loca sahiplerin oluyor?

ohh ne güzel, hem loca hem vip koltuk  :lol:

Çevrimdışı Deniz

Umarim koltuk dizatnini profesyonel bir ekip hazirlar..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ozan062

yeni sezon 14-15-16 agustosta baslıyormus
yani biz bu surelere yetiştirmeyip eylül ilk haftasına yetişse en fazla 3 hafta kacıyor  yani bir yada iki deplasman daha yapıcaz
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ilhan mansız

10 gündür fotoğraflara bakmıyordum. Gelişme gayet iyi son 190 gün inşallah. Bu siteye ilk girdiğim yaklaşık 8 ay önceki durumu hatırlıyorum da alınan yol gerçekten müthiş. Yalnız çatı işi ne zaman tam olarak başlayacak? Bu ay sonuna kadar başlayabilir mi? prekastlar yerleştikçe çok korkutucu bir bir hale gelmeye başladı. Önümüzdeki yıl çok farklı olacak.

Çevrimdışı ahmet türker

yani vip koltuklar loca sahiplerin oluyor?

ohh ne güzel, hem loca hem vip koltuk  :lol:
yanlışın var kardeşim ,vip koltuklar ayrı laoca koltukları ayrı . vip koltuklar numaralının ortasındaki alanda belirlenmiş yerlerdir resmi siteye bakarsan daha iyi anlarsın  :)

ysariusta

• Ziyaretçi

10 gündür fotoğraflara bakmıyordum. Gelişme gayet iyi son 190 gün inşallah. Bu siteye ilk girdiğim yaklaşık 8 ay önceki durumu hatırlıyorum da alınan yol gerçekten müthiş. Yalnız çatı işi ne zaman tam olarak başlayacak? Bu ay sonuna kadar başlayabilir mi? prekastlar yerleştikçe çok korkutucu bir bir hale gelmeye başladı. Önümüzdeki yıl çok farklı olacak.
yeni sezon 14-15-16 agustosta baslıyormus
yani biz bu surelere yetiştirmeyip eylül ilk haftasına yetişse en fazla 3 hafta kacıyor  yani bir yada iki deplasman daha yapıcaz
Yetişecek. Yetişecek. İstendiğinde yapılıyor. Enseyi karatmayalım. 3 haftada en iyi bir en kötü 2 deplasman olur. Belli mi olur belki onlarıda deplasmanda oynar öyle geçeriz. Gelişme iyi ama artık sabır kalmadı. tamam biraz daha lazım ama bit artık

Çevrimdışı ekesicil

yanlışın var kardeşim ,vip koltuklar ayrı laoca koltukları ayrı . vip koltuklar numaralının ortasındaki alanda belirlenmiş yerlerdir resmi siteye bakarsan daha iyi anlarsın  :)

he simdi anladim bende loca önündeki koltuklari hep vip saniyordum.

sagolasin cevap icin abi  :)

Çevrimdışı ilhan mansız

Yetişecek. Yetişecek. İstendiğinde yapılıyor. Enseyi karatmayalım. 3 haftada en iyi bir en kötü 2 deplasman olur. Belli mi olur belki onlarıda deplasmanda oynar öyle geçeriz. Gelişme iyi ama artık sabır kalmadı. tamam biraz daha lazım ama bit artık
biraz daha sabır, görüntü gerçekten mükemmel, sadece kapalı tribün vardı, tonlarca harfiyat, needen nereye şubat 2014/2015 fotosu koyacak biri var mı?

Çevrimdışı ozanozan

maç için uçak biletlerim hazır  :halay: sabihaya inicem, ertesi gün atatürkten dönücem memleketime ama bjk pasoligim yok, konya pasoligde gelmedi.

bana açıktan-kapalıdan maça gitmicek bir arkadaşımız bilet aktarabilir mi?
olmassa şimdi bjk pasoligede başvurucam.

beyler bu arada burayada yazıyorum görülmesi için sevgili pasolig 2-3 aydır getiremedi kartımı, torku konya kartı almıştım. (konya-beşiktaş maçına gidecektim lafta)
şimdi istanbulda bursa-beşiktaş maçına gideceğim. geçici pasolig kartımı nerden alabilirim?
misal olimpiyat stadında geçici kartı sadece bjk pasoligi olarak mı veriliyor? yoksa torku konyayıda alabilir miyim

Çevrimdışı Erdem Çözer

maç için uçak biletlerim hazır  :halay: sabihaya inicem, ertesi gün atatürkten dönücem memleketime ama bjk pasoligim yok, konya pasoligde gelmedi.

beyler bu arada burayada yazıyorum görülmesi için sevgili pasolig 2-3 aydır getiremedi kartımı, torku konya kartı almıştım. (konya-beşiktaş maçına gidecektim lafta)
şimdi istanbulda bursa-beşiktaş maçına gideceğim. geçici pasolig kartımı nerden alabilirim?
misal olimpiyat stadında geçici kartı sadece bjk pasoligi olarak mı veriliyor? yoksa torku konyayıda alabilir miyim

bjk passolig başvurusu yapabilirsen başvurduktan sonra staddan geçici kart alabilirsin ama konya kartın olduğu için sorun olacaktır.. onu değiştirmeyi dene derim
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Berkayakcay1903

Siz passo.com.tr'den tv kimlik no ile biletinizi alın. Maç günü de tek geçişlik passo alacaksınız stadın oradan.
Konya passoliginiz olması bu maça gelmenize engel değil..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada UEFA Avrupa Ligi Finali'nin oynanacağı statta mükemmelmiş :super:
Varşova Ulusal Stadyumu :super:

[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2015, 22:03:28 Yutek71 ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ozanozan

bjk passolig başvurusu yapabilirsen başvurduktan sonra staddan geçici kart alabilirsin ama konya kartın olduğu için sorun olacaktır.. onu değiştirmeyi dene derim

kafam karıştı engel mi değil mi :(

olmadı bjk pasoligde alırım sonuçta bjkliyim.

yol parası 150ye patladı, umarım sabiha gökçenden ulaşırım stada kaybolmadan.

Çevrimdışı Berkayakcay1903

kafam karıştı engel mi değil mi :(

olmadı bjk pasoligde alırım sonuçta bjkliyim.

yol parası 150ye patladı, umarım sabiha gökçenden ulaşırım stada kaybolmadan.

En iyisi passo müşteri hizmetlerini ara engel mi değil mi konya passoligi sor.
Beşiktaş passolig'i almana gerek kalmayabilir.

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 13 Şubat 2015, 22:20:57
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Yok hocam konya olması sıkıntı değil tek geçişliği rahatlıkla alabilirsiniz stadyumdan birde size tavsiyem sabiha gökcenden değilde atatürke inin atatürkten tek aktarma ile ( metro ile ) stadyuma gidiliyor @ozanozan

Çevrimdışı ozanozan

Yok hocam konya olması sıkıntı değil tek geçişliği rahatlıkla alabilirsiniz stadyumdan birde size tavsiyem sabiha gökcenden değilde atatürke inin atatürkten tek aktarma ile ( metro ile ) stadyuma gidiliyor @ozanozan

hocam atatürke inen uçaklar çok pahalı, haftasonu birde. 54 tlya bilet aldım, dönüşte atatürkten dönücem onada 90tl verdim.

maça gitmicek bir arkadaşımız bana maç aktarması yapabilirse çok sevinirim. gerçi nasıl aktarım yapıldını bile bilmiyorum :(

Çevrimdışı Serjo

14 Şubat 2014 - 13 Şubat 2015 @ilhan mansız

12 ay gibi kısa bir sürede stadımızı bu hale getiren
emeği geçen kim varsa Allah razı olsun  :claps: :claps:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.