Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5326222 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmet türker

olsun abi bizimkide cehennem çukuru dışardan bakınca büyüklük olarak beklentiyi düşürecek içeri girince zehri salıcak hele o renklilerin aklını alıcak aklını üst kat tribünlere korkudan bakamıycak bile o ... renkliler diyelim :money:
:ok:

Çevrimdışı Melekcik

Niye izin verilmedi eski açik için ? O iki taraftaki küçük binalarmi diyim artik tarihini bana biri anlatirmi lütfen :)
Onlar sorun degil hatta banakalirsa guzel ama sorun yukseklik siri birakilmasi :akuma: :s20:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TØLGA

Valla ben bu stadyumda koltuğu çıkan olursa , hayatımda çok uzun seneler sonra kavga edebilirim belkide. en son ilk okulda kavga etmiştim  :D

Koltuğa basılırmı ya Vodafone Arenada. Orada herkesin emeği var. Şimdiden herkes bu bilince varsın. Bu stadyum kmimsenin stadına benzemeyecek. Belki daha güzel olabilir başkalarının statları kimine göre (mesela bence tt arena bizden daha güzel bir stat) ancak buradaki emeklerin ve beklentilerin onlarla kıyaslanması bile söz konusu olamaz..

Bazen toki değil alın teri diye bence kroca bir laf ediyoruz ama esaslı düşündüğümüzde çok anlamlı bir laf. Bu stat bizim evin seneler sonra alınan arabası gibi. Bizde o araba hayali ile yanıp tutuşan küçük çocuklar  :tabe: :tabe:
abi zaten koltuğa çıkıp nasıl zıplanır yaaaa bunlar açılır kapanır düz olsa neyse ben 1 kere balıkesirin
stadyumunda denedimde yok olmuyo tehlikeli oda deneme amaçlıydı  koltuklar bizimkilerle aynıydı  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2015, 02:31:17 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Kameramanımız, Gazetecimiz ve Muhabir adayımız var ne duruyoruz  :lol:
ben gazetecilik de  yaptim  arkadaslar  esasinda 13  yil kadar :) yardimim dokunacaksa  seve seve... her  iki  koldan  :D

Yorgo

Çevrimdışı Deniz

Prekastlar tamamen bitince çok güzel bir hal alacaktır stad  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

ben gazetecilik de  yaptim  arkadaslar  esasinda 13  yil kadar :) yardimim dokunacaksa  seve seve... her  iki  koldan  :D

:naughty:

Çevrimdışı martin40

Onlar sorun degil hatta banakalirsa guzel ama sorun yukseklik siri birakilmasi :akuma: :s20:

Iste o sinir neden kondu ?

:naughty:
bu  gulusun altindaki d erin  ve  ehemmiyetli manayi anlayamadim  Necmi abi  :lol: :lol:
Yorgo

Çevrimdışı Melekcik

Buradan gidin araziye baska birseyler yapalimdiye 9 senedir bir kulp buldular stat saraya kayiyormu dersin tarihi esermi dersin ne ararsan ben anitlar kurulunda mantik aramiyorum bulmuslardir mantisiz bir gerekçe  :s20:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TØLGA

kuleleri geçmemesi gibi bir sınır var orda işte bu soruyu bence anıtlar kuruluna sormak gerek  :ebebe:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

bu  gulusun altindaki d erin  ve  ehemmiyetli manayi anlayamadim  Necmi abi  :lol: :lol:
:naughty:   :biggrinking:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Commerbank arena'da çim bakımı. Almanlar ve tabiki profesyonel iş :ok: 1:35'ten sonrasına dikkat
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı arda

abi kırmızı sarı mavi falan bunlar diğer takımların rengi biz siyah ve beyazız bundan başka renk istemiyorum stad koltuklarında formada kullanılabilir başka şeylerde yine kullanılabilir ama koltuklarda istemiyorum  :)

Ama niye öyle diyorsun @Efe  şöyle bir kolaj hoş durmazmıydı  :ebebe:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ama niye öyle diyorsun @Efe  şöyle bir kolaj hoş durmazmıydı  :ebebe:
Aman Yarabbi! Şaheser! :ebebe: :kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ahmet türker

abi kıskanıyoruz ama bizi sevmiyomusun nedendir denize özel bu ilgi  :bawling:
olurmu öyle bir şey @Tolga kardeşim inanın hepinizi çok seviyorum , @Deniz kardeşim ile bazı sürtüşmelerimiz oldu ,benim karekterimi bilmeyenlere karşı söyleyeceğim şudur benim kızgınlığım anlıktır ,5 dakika sonra unuturum ,sen özellikle benim sempatik bulduğum bir kardeşimsin. :ok:  :ok:  :ok:

Çevrimdışı TØLGA

olurmu öyle bir şey @Tolga kardeşim inanın hepinizi çok seviyorum , @Deniz kardeşim ile bazı sürtüşmelerimiz oldu ,benim karekterimi bilmeyenlere karşı söyleyeceğim şudur benim kızgınlığım anlıktır ,5 dakika sonra unuturum ,sen özellikle benim sempatik bulduğum bir kardeşimsin. :ok:  :ok:  :ok:
takılıyorum zaten abi ya teşekkür ederim sizde seviliyorsunuz hepiniz  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2015, 03:17:23 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

Yorgo

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı klassblok

Sevgililer gününün ilk mesajı benden olsun. Günaydın arkadaşlar.

Çevrimdışı Zoro

Günaydın arkadaşlar çalışmalar devan ediyor güzel bir gün olsun herkese.

Çevrimdışı Zoro

Çatı kolonlarını takan Vinç nereye gitti

Çevrimdışı halvetifarazi

Günaydın.
Buradaki yeni arkadaşlar bilmiyor olabilir. Anıtlar kurulunun sınır koyduğu falan yok. Tamamen projeyi tasarlayanların işgüzarlığı. Bu iyi bilinsin.
Eski stada atıfta bulunmak hatırasını yaşatmak için eski açık tarafının alçak olduğu proje tasarlanmış ve anıtlar kurulundan bu proje için izin alınmış. Sonrasında nasıl olsa eski açık tarafı birşekilde halledilir denilmiş. Fakat sonradan anıtlar kurulu biz o proje için onay verdik proje üzerinde değişiklik olmaz gibisinden birşey söylediği için eski açık tribünleri komedi gibi daha alçakta kaldı.

Zaten çatı kolonlarının monte edildiği bilezik dediğimiz üst kirişlerin yüksekliği stadın her tarafında aynı. Yükseklik sınırı falan yok.