Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314782 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TØLGA

anladim .. reklam olacagini Necmi abi  de  soylemisti, tesekkruler  dostum ..  Tavanda  asili  olmasinin  mumkunati  yok sanirim skorbordun, oyle  mi anlayalim, yoks aileride  oyle  bir imkan olur mu acaba  :alala:
30 milyon euro flen olursa sırf o iş için olabilir :biggrinking: pahalı bir iş çatının hesapları ona göre yapıldıysa olabilir tabi  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Abi bizim şuan için öyle değil ama sonradan commerzbank gibi gayet kapatılıp yapılabilir bence :)
Ayrıca galiba 360 skorbord daha önce kullanılmamıştı öyle yazmışlardı burda :alala: Kübik skorbord bazı yerlerde var.
:ok: tesekkurler  :)
Yorgo

30 milyon euro flen olursa sırf o iş için olabilir :biggrinking: pahalı bir iş çatının hesapları ona göre yapıldıysa olabilir tabi  :ok:
eyvallah  dostum  :) :ok:
Yorgo

ysariusta

• Ziyaretçi

sizi numaralıdaki hafriyatla başbaşa bırakıyorum herkese iyi geceler  :ebebe: :ebebe:
allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın emi  :bawling: iyi geceler

Çevrimdışı Anıl

http://tarikcapci.web.tv/video/taraftar-timsah-arenayi-gezdi08022015__svizwh5d8ey

izlemekte fayda var
bu arada  ben  profesyonel kameramanim  eger  aramizdan biri  muhabirlige  soyunmaya adaysa ve oyle  bir bulsuam gerceklestiremyi dusunuyorsa  forum yoneticileri  kamerami  kapar seve seve  gelirim    :sevinc :super:
Yorgo

Çevrimdışı Efe

Vay arkadaş :nerd: :nerd: :nerd:

yaw sanmamesi gösteriyorsunda anıl vodafone arena bu şekilde olmadı diye üzülmenin bi manası yok adamlar oraya yapılabilecek en iyi stadı yapmış bizde kendi yerimize yapılabilecek en iyi stadı yaptık bi bitsin bakalım o zaman karşılaştıralım ama her yapının kendine göre bi özelliği var ona göre bakalım :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

bu arada  ben  profesyonel kameramanim  eger  aramizdan biri  muhabirlige  soyunmaya adaysa ve oyle  bir bulsuam gerceklestiremyi dusunuyorsa  forum yoneticileri  kamerami  kapar seve seve  gelirim    :sevinc :super:
haydaaaaa @Fatih abi ile halledersiniz siz o işi yaaa  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ahmet türker

Mayıs ayında şampiyon olup kupayı alıp stada kutlamaya gittiğimizde çatı gerilmiş olsun bari taraftar prekastların üstünde rahat rahat kutlama yapsın   :halay: :halay:
umudumuz o kardeşim seviyorum seni .

Çevrimdışı ahmet türker

yaw sanmamesi gösteriyorsunda anıl vodafone arena bu şekilde olmadı diye üzülmenin bi manası yok adamlar oraya yapılabilecek en iyi stadı yapmış bizde kendi yerimize yapılabilecek en iyi stadı yaptık bi bitsin bakalım o zaman karşılaştıralım ama her yapının kendine göre bi özelliği var ona göre bakalım :)
bizim stadımız zemin ile bir olsa idi san mames yanımızda sönük kalırdı ama işte o saygıdeğer anıtlar kurulu var ya ......

haydaaaaa @Fatih abi ile halledersiniz siz o işi yaaa  :bandit:
  :D @Fatih  okeyse  neden olmasin.. bi d e ufak bi  kurgu doseriz en az  zahmetlisinden  tamamdir   :eyes
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi selam, yeni haber sitesinde fotoğraflara mobilden bakmak çok zor oluyor. Mobil uyumlu değil. Çile çekiyorum. Var mi bunun için düşündüğünüz bir çözüm?
haber sitesinin mobil versiyonu var zaten aktifti son üç dört gündür pasif ettik bazı sıkıntıları vardı çözdüğümüzde tekrar aktif edeceğiz bir süre idare edin @attila_metu

Çevrimdışı onurturan

bizim stadımız zemin ile bir olsa idi san mames yanımızda sönük kalırdı ama işte o saygıdeğer anıtlar kurulu var ya ......
olsun abi bizimkide cehennem çukuru dışardan bakınca büyüklük olarak beklentiyi düşürecek içeri girince zehri salıcak hele o renklilerin aklını alıcak aklını üst kat tribünlere korkudan bakamıycak bile o ... renkliler diyelim :money:

Çevrimdışı Melekcik

Cok haklısınız yok böyle birşey gerçekten dunyanın hic bir yerinde ne var yani bukadar zorlamanin bukadarmi dusmansiniz anitlar kuruluymus yazik ben her eski acik uste baktigimda anitlar kurulunu anacagim buyuk bir zevkle  :s20: :akuma:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

Cok haklısınız yok böyle birşey gerçekten dunyanın hic bir yerinde ne var yani bukadar zorlamanin bukadarmi dusmansiniz anitlar kuruluymus yazik ben her eski acik uste baktigimda anitlar kurulunu anacagim buyuk bir zevkle  :s20: :akuma:
Sen yorma kendini ben sürekli anıyorum orayı...  :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Altuğ

Kameramanımız, Gazetecimiz ve Muhabir adayımız var ne duruyoruz  :lol:

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Volkan Başaran

Stat renk konusunda Başkana yarın mektup atayım biraz aklına gireyim

Siyah kırmızı felan koyarsa diğer statlardan bence hiç farklı kalmaz..

Bembeyaz olmalı ..

İnci gibi

Gelin gibi süslenmeli Vodafone Arena..

Koltukların üstüne ayakkabı ile basmaya kıyamamalı insan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı TØLGA

umudumuz o kardeşim seviyorum seni .
abi kıskanıyoruz ama bizi sevmiyomusun nedendir denize özel bu ilgi  :bawling:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ALI RIZA

Stat renk konusunda Başkana yarın mektup atayım biraz aklına gireyim
Siyah kırmızı felan koyarsa diğer statlardan bence hiç farklı kalmaz..
Bembeyaz olmalı ..
İnci gibi
Gelin gibi süslenmeli Vodafone Arena..
Koltukların üstüne ayakkabı ile basmaya kıyamamalı insan..
Hepsine %100 ama sonrakine %0 bizzat basarız kırılmaz vs demesin kırmak için uğraşırız yanmaz demesin yakmak için uğraşırız  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı martin40

Niye izin verilmedi eski açik için ? O iki taraftaki küçük binalarmi diyim artik tarihini bana biri anlatirmi lütfen :)

Çevrimdışı Anıl

Yanlış anlaşılmasın @Efe abi. Ben bizim niye böyle yapılmadı diye üzülmüyorum. Aksine renkliler bizim stada bakıp bizim niye böyle yapılmadı diye üzülecek. Sadece bana göre dış ve iç görünüş olarak Avrupa'nın 1 numarası San Mames :tabe:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kameramanımız, Gazetecimiz ve Muhabir adayımız var ne duruyoruz  :lol:
Aşçınız da var abi :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Volkan Başaran

Hepsine %100 ama sonrakine %0 bizzat basarız kırılmaz vs demesin kırmak için uğraşırız yanmaz demesin yakmak için uğraşırız  :evillol: :evillol: :evillol:

Valla ben bu stadyumda koltuğu çıkan olursa , hayatımda çok uzun seneler sonra kavga edebilirim belkide. en son ilk okulda kavga etmiştim  :D

Koltuğa basılırmı ya Vodafone Arenada. Orada herkesin emeği var. Şimdiden herkes bu bilince varsın. Bu stadyum kmimsenin stadına benzemeyecek. Belki daha güzel olabilir başkalarının statları kimine göre (mesela bence tt arena bizden daha güzel bir stat) ancak buradaki emeklerin ve beklentilerin onlarla kıyaslanması bile söz konusu olamaz..

Bazen toki değil alın teri diye bence kroca bir laf ediyoruz ama esaslı düşündüğümüzde çok anlamlı bir laf. Bu stat bizim evin seneler sonra alınan arabası gibi. Bizde o araba hayali ile yanıp tutuşan küçük çocuklar  :tabe: :tabe:
Aşk bu Aşk !

volkanca.net