Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314171 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı TØLGA

bu yücel plastik bizim stadyumdaki koltuk ihalesinide almaz inşallah çok söveriz  :money:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

2 tanne mikser geldi kesin numaralıdaki çıkış kapısı betonlanacak :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

Elf gözlü @Efe  abi doğum günün kutlu olsun  :You_Rock_Emoticon:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

bu yücel plastik bizim stadyumdaki koltuk ihalesinide almaz inşallah çok söveriz  :money:
biz ihaleyi vereli aylar oldu @Tolga  :iscrewy: :iscrewy: :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Burak

ne acelen var tüm stadyum bitti bir o kolon kaldı sanır görende
kaplanır zamanı gelince  :biggrinking:

Acele değil de etrafındakilerin hepsini yaptılar bir ona dokunmadılar  :alala:

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Doğum günün kutlu olsun kartal gözlü @Efe abi  :cook: :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı BlackEagle1989

Çevrimdışı TØLGA

biz ihaleyi vereli aylar oldu @Tolga  :iscrewy: :iscrewy: :evillol:
koltuk ihalesini alan montajıdamı yapıyo içindeyse bu işte rahatlıcam  :evillol: :evillol:
@Deniz  biliyonmu koltuk ihalesinin içindemi bu iş??
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2015, 02:39:37 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı BlackEagle1989

Çevrimdışı arda

sesli düşünüyorum bir kat giriş bir kat çıkış olabilir sanırım proje kesitinde katlıydı burası ama burayı yapılmadan kestiremiycez gibime geliyo burdan girip yeni açıktan da çıkabilir  :alala: @ALI RIZA ,

Katlı değil sanırım ama alışveriş merkezi yapmıyoruz maç konser vesaire giriş çıkış saatleri aşağı yukarı belli koyarsın karşılıklı trafik lambası oldu bitti hem gir hem çık :D

http://besiktasarena.com/vodafone-arena-stadyum-projesi/vodafone-arena-stadyum-projesi-4-(seref-bey-stadyum-projesi)/?action=dlattach;attach=46715;image

Kırmızıyla işaretlenmiş aracın içinde şöför hazır bekler zaten eleman maçtan çıkınca gelir hop dert bitti taksiler içinde çep var. Yeni açıkta var zaten de tek çıkış tek giriş olmaz diye akıl yürütüyorum.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abiler düşünün.
Seneye maçlardan önce stattan yayınlar yapılıyo ya. Muhabirin altında atıyorum mesela "övünç özdem-Vodafone Arena" yazıcak :sevinc
Spikerler "Vodafone Arena'dan hepinize iyi akşamlar" diye açılış yapacak.
Ulan bu bile heyecanlandırıyo haa :sevinc
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı TØLGA

yeni açıkta bilezik betonlanıyodu galiba demi ekstradan başka yerde vardır çok mikser geldi stadyuma
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı KLEBERR

bu bir stad değil kafes oluyor resmen...sabaha karşı olay çıkmış forumda yöneticiler uykuda... :boxin: :boxin:
Ben Beşiktaş çocuğuyum...

Çevrimdışı TØLGA

bu bir stad değil kafes oluyor resmen...sabaha karşı olay çıkmış forumda yöneticiler uykuda... :boxin: :boxin:
saygı çerçevesinde agzının payını vermeye çalıstık  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı KLEBERR

saygı çerçevesinde agzının payını vermeye çalıstık  :bandit:
saygı mı adam ağzına geleni yazmış... :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Altuğ

Günaydın arkadaşlar.

Gerekli işlem yapıldı bu arada.

Çevrimdışı KLEBERR

Çevrimdışı yavvuzz

Çevrimiçi murat

5 90 a 2 araç sığar ancak tanıtımda sadece tek araç giriş yapıyor. Bilinçli yapılmışsa sadece Dolmabahçeden gelen araçlar girecek. Yeni Açığın arkasından iki yönlü hem giriş hem çıkış rahat olacaktır. @MURAT söyle bakalım uzman gözüyle geçer mi geçmez mi?
geçer.oradan geçemeyene kombine filan vermesinler zaten

Çevrimdışı bnymnd

Herkese Günaydın
@Efe  abi doğum günün kutlu olsun.
Arkadşlar çatı kolonları gelmiş.
Yeni açık son testere kalıplanıyor.
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.