Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314544 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı sahinnd

Abiler bugünki fotolarda gözüme çarptı. Tam nerde bilmiyorum ama loca katıydı sanırım oralarda biyerde ev penceresi gibi şeyler vardı. Onlar ne işçilerin kaldığı yerlermi?
   ben de tam bunu soracaktım @Necmi  abi :alala: :alala:
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı ALI RIZA

rampanın yanındaki gümüş suyu tarafından inen çift şeritli yoldan daha geniş orası çift şeritli yolda iki otobüs yanyana gidiyorsa ordada gider birde otobüslerin cirit atacağı bir yol değilki aynı anda iki otobüsün geçmesine gerek olsun :kop:
@Necmi abi
resme bakarsak kamyok izlerine bakarsak o kadar geniş durmuyor ? ve kazıkları kapatacak duvarda örülecek 1 m genişlik civarında

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

başkana ve şantiye çalışanlarına geçici ofis yapıldı
Anladım abi. Bi garip duruyoduda sorayım dedim :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

Taksim ve Kabataş yönünden gelen araçlar için giriş olmaz abi orada. Taksimden gelen hadi belki olabilir. Işığı geri alırsın. Öyle yaparsan da bu sefer Beşiktaş'tan gelen araçlar Taksim yönüne sağa dönüşü kapatır. Cep bile olsa ışık değişmeden Taksimden gelenler içinde olmayacaktır. Kabataştan gelenler zaten şerit atlaması yapmak zorunda kalır. Onlar yukarıdan girecek başka yolu yok. VIP'ler yine Süzer'e çeker oradan gelirler. Orada tünel olacak mı yahu hala anlamadım o konuyu.
@Yunus abi öyle detaya girdin belediye ile karayolları okusalar kavga çıkar  :kop:
@bjk_mabet orası için proje sızıntısı isitiyoruz sesimizi duy artık 80 milyon senden sızıntı bekliyor... Kule kenarı giriş için

Çevrimdışı ALI RIZA

evet çatı halatları gerilirken olabilir doğru diyorsun bakalım bizim mühendisler ne düşünüyor bu konuda :D  konteynırlar şirketlerin kendi malları giderken alıp götüreceklerdir ama ora depo olmaz çünkü yol kaldırdığın zaman yolu aktif ederler zaten depolamayada bir ihtiyaç olmaz orda obitaş bitirecekki oralar kalksın zaten bittikten sonra depo olarak kullanacağın alan var orda bir tek paletle taş bulundururlar ondada obitaş yeni açıktan çıkana kadar bu gidişle kapalınında taş kaplaması biter onada gerek kalmaz çiçekler on güne vinçlerini söker ondan sonra içeri kamyon trafiği az olur obitaş vinçleri arkadan sökülür diye tahmin ediyorum içeriyede beton girmeyecek ondan sonra rampayı o zaman da yapabilirler bir tek çatı malzemeleri gelecek onlarda toplu geliyor sonrası rahat
Rahat stat a göre ama sıkıntıyı biz çekiyoruz o nasıl bu nasıl o öyle bu böyle diye diye :)

Çevrimdışı Burak

Daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama içimde kalmadan sorayım.

Bu sütunu obitaş mı yaptı acaba, niye kaplanmıyor  :biggrinking: :biggrinking: Etrafındakiler kaplanmış iki tarafta da  :alala:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu sütunu obitaş mı yaptı acaba, niye kaplanmıyor  :biggrinking: :biggrinking: Etrafındakiler kaplanmış iki tarafta da  :alala:

Abiler bilen yokmu :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı talha

Bir ara videonun donup donmadığını arabara bakıp anlardık. Vay be nerden nereye.  :bawling:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı TØLGA

ne acelen var tüm stadyum bitti bir o kolon kaldı sanır görende
kaplanır zamanı gelince  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı BlackEagle1989

iz insaatin videosunda cati icin malzemelerin durdugun yer ile gerceginle durdugunu yer arasinda fark var
(birkac sira daha yukarda ve daha yuksekte)... Yoksa cati gorsellinden daha kucuk ve dar mi olucak?

Çevrimdışı Deniz

bursanın yeni stadının membranı mı yırtılmış arkadaşlar ?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı TØLGA

iz insaatin videosunda cati icin malzemelerin durdugun yer ile gerceginle durdugunu yer arasinda fark var
(birkac sira daha yukarda ve daha yuksekte)... Yoksa cati gorsellinden daha kucuk ve dar mi olucak?
gerçek yerleri değildir onlar imalatını yapıyorlar şuanda  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

evet lodos'dan dolayı
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

evt arka tarafı kaplanmadığı için rüzgar 2 tanesini parçaladı bi sıkıntı yok değiştirecekler  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yukarıdaki temsili aynısı tabi ki olamaz siz ufak şeylere takılmayın bitsin süper olacak :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yalçın

evt arka tarafı kaplanmadığı için rüzgar 2 tanesini parçaladı bi sıkıntı yok değiştirecekler  :)

Efe, bu riskin her zaman olacağı anlamına mı geliyor sence? Yoksa gerdirilmediği için mi bu oldu? Yani gerdirilse bir şey olmayacakmıydı?
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

yukarıdaki temsili aynısı tabi ki olamaz siz ufak şeylere takılmayın bitsin süper olacak :)

ondan hem fikiriz..  :tabe:

Çevrimdışı Efe

Efe, bu riskin her zaman olacağı anlamına mı geliyor sence? Yoksa gerdirilmediği için mi bu oldu? Yani gerdirilse bir şey olmayacakmıydı?
bursadaki rüzgar bildiğin fırtınaydı öyle normal lodos değildi bu mebranların dayanma sınırını aştı bence bide arka tarafları daha kapanmadı bursa çatısının her yerinden rüzgar yedi mebranlar o yüzden parçalanmışlar arkası kapanınca bi daha olmaz tabiki istanbulda bu denli bi rüzgar olmadı olmaz bursanın dağdan dolayı çok ilginç bi sıkıntısı var dağa çarpan lodos şehrin üstüne 100km yi aşkın şekilde dalışa geçiyor 70kmlik rüzgar bi anda 100kmnin üzerine çıkabiliyor çok tehlikeli bi durum küçüklüğümde okulları tatil ettirirdi odenli kuvvetleniyor bursa çatısı sınıfı geçti bana göre çok sağlam bi yapı yapmışlar tebrik etmek gerek :)
Şampiyon Beşiktaş JK

dogal afet olmadigin surece tabi.. bir kac sene once gelsenkirschen veltins arenada yogun kar yagisi nedeyiyle parcalanmalar olusmustu..

Çevrimdışı Yalçın

bursadaki rüzgar bildiğin fırtınaydı öyle normal lodos değildi bu mebranların dayanma sınırını aştı bence bide arka tarafları daha kapanmadı bursa çatısının her yerinden rüzgar yedi mebranlar o yüzden parçalanmışlar arkası kapanınca bi daha olmaz tabiki istanbulda bu denli bi rüzgar olmadı olmaz bursanın dağdan dolayı çok ilginç bi sıkıntısı var dağa çarpan lodos şehrin üstüne 100km yi aşkın şekilde dalışa geçiyor 70kmlik rüzgar bi anda 100kmnin üzerine çıkabiliyor çok tehlikeli bi durum küçüklüğümde okulları tatil ettirirdi odenli kuvvetleniyor bursa çatısı sınıfı geçti bana göre çok sağlam bi yapı yapmışlar tebrik etmek gerek :)

Anladım dostum. Sen tamam diyorsan benim için de tamamdır  :ok:
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Membran çatının daha kaliteli olmasını beklerdim açıkçası.Tabi ki Bursada olan lodos normal bir durum değildi ama bunun tekrar olmayacağı anlamına gelmiyor.Kar yağışından da membran pek geçer notu alamıyor olası bir kar fırtınasında (30 yılda 1 olsa da ) çatının üzerinde biriken tonlarca karın insanların üzerine düşmeyeceğinin garantisi yok pek.Mühendislik harikası schalkenin stadında bile bu oluyorsa diğer stadlarda olması da muhtemel..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı martin40

Degistirilmeye baslandi bile  :ok:

Çevrimdışı Efe

numaralıda fışkırıtıcı var çıkış kapısı betonlandı heralde
Şampiyon Beşiktaş JK