UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi
UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi Şampiyonlar Liginden Önümüze Düşenler  Liverpool  Anderlecht Roma Ajax Uefa Avrupa Ligi İkincileri Villarreal Torino Celtic

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi  [Okunma sayısı 102567 defa] UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Çevrimdışı Deniz

Celtic i çeksek olimpiyatta 30 bine oynayacaktık,liverpoolu çektik 60 bine oynayacaz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yakup

2. tur ilk maçları 19 Şubat 2015’te, rövanş karşılaşmaları 26 Şubat’ta oynanacak.

15.02.2015                Beşiktaş         v         Bursaspor                     
22.02.2015                Eskişehirspor         v         Beşiktaş                     
01.03.2015                Beşiktaş         v         Balıkesirspor           

07.02.2015                Everton         v         Liverpool                     
10.02.2015                Liverpool         v         Tottenham                     
21.02.2015                Southampton         v         Liverpool                     
28.02.2015                Liverpool         v         Manchester City 

bu fikstürde var. bırakın onlar düşünsün. içinden,dışından her yerinden geçeceğiz bu sefer.  :ok: :ok: :ok:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Oktay

kesinlikle çağrıya katılıyorum içinden geçicez bu i...lerin...
@Geovani  bu maçta olipiyatta yangın var diyorum dahada bişey demiyorum :tabe: :tabe:

Çevrimdışı Sarp

Liverpool olmasaydı Roma olacaktı abi. İyi tarafından bak :)

Doğru kardeşim  :tabe: Birde böyle düşün  :ebebe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Celtic i çeksek olimpiyatta 30 bine oynayacaktık,liverpoolu çektik 60 bine oynayacaz.
Evet bi de bu açıdan bakmak lazım. 60.000 bini ve 4 milyon tl parayı garantiledik. Hibrit çimin parası çıktı :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı asi_kartal

İNTİKAM İNTİKAM !!

Bu maça öyle konsantre olmalıyız ki bunu takıma ve bilice hissettirmemiz lazım ! Bırakın ağıt yakmayı o gün olimpiyatta düğün var düğün !!!!

Ahmet Nur Çebi : Yarım kalan işimiz vardı onu halledeceğiz !!!!
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimiçi Samet Ç

UEFA Avrupa Ligi’nde maçlar 19 ve 26 Şubat tarihlerinde oynanacak. Beşiktaşımız ilk maçını deplasmanda oynayacak.

Çevrimdışı Deniz

Ben yine kenara para ayırayim bu maça gelmemek olmaz daha yeni 500 lira harcadım feda olsun kartalıma ben gelince yeniyor hep  :bandit: :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Haldun

Liverpoolun bizi 8 0 yendigi macta benitez mac 5 0 iken bile ileri iler diye bagiriyordu futbolcularina o yuzden ben bu maca 1 0 olsun bizim olsun gozuyle bakmiyorum ne kadar atarsak o kadar kardir

Çevrimdışı Serhat Akkaya

2. tur ilk maçları 19 Şubat 2015’te, rövanş karşılaşmaları 26 Şubat’ta oynanacak.

bu fikstürde var. bırakın onlar düşünsün. içinden,dışından her yerinden geçeceğiz bu sefer.  :ok: :ok: :ok:
o fikstürde onları patates ederler :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Liverpool olmasaydı Roma olacaktı abi. İyi tarafından bak :)
yok ya eleriz sorun yok roma olsaydı kesin giderdik ingiltere zora girdi ona yanıyorum sonuçta bunları elemezsen polonyaya gidemezsin güçlüleri önden eleyelim polonyaya kolay takım kalsın :busted_cop:

Çevrimdışı Serjo

Allah kısmet ederse maç'a Bulgaristan'dan gelmek istiyorum
Rövanş zamanııı  :ebebe:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı ilhan

Evet onlar zaten karaları bağlamışlar, BJK çıkmasın diyorlarmış. Dün akşam asporda söylediler

Çevrimdışı tomannie

kura torbasında son 4 kalan takımda romayı görünce liverpoolun çıkması, bende neredeyse aalborg etkisi yarattı desem yalan olmaz  :bandit: kolay olmayacak şubata kadar umarım toparlanamazlar.bu halleriyle karşımızıa gelirlerse şansları yok  :claps:

Çevrimdışı Yakup

o fikstürde onları patates ederler :)

aynen rakipleri hep güçlü birde derbi var. hep zirveye oynayacak rakiplerden 2 sakat çıksa yeter bize  :lol: :lol:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Geovani

@Geovani  bu maçta olipiyatta yangın var diyorum dahada bişey demiyorum :tabe: :tabe:

@Oktay alev alev alev alev :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:
intikam soğuk yenen bi yemektir ama kesinlikle yakaladığımız kadar atmamız lazım
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı ALI RIZA

KOBRA hayallerini söndürmüştü abi.
aynen geçen sene ağlatmıştı gearad ı :) bu sene inletecek kara bamba  :kop:

Çevrimiçi murat

uefa finaline şampiyonlar liginden gideceğiz anlaşıldı.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

şu capsle ortamı alevlendirmek istiyorum..

Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Samet Ç

aynen geçen sene ağlatmıştı gearad ı :) bu sene inletecek kara bamba  :kop:
:kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı panic13

Valla stad geçen seneki GS maçından sonra ilk defa full çekecek gibi :D Fena gaza geldim, GEL ŞUBAT GEL!!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı cagdas44