Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5989970 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALI RIZA

@Abdullah besiktaş jk eklesene bizler statı yapmıyoruz  :evillol:

Çevrimdışı kaanzor

Ne yazıkki değil, stadyum çatısı deniz yoluyla nakliyesine örnek  :iblush:

Yapma bunu yapma bunuuuuuu!!!

:s20: :s20: :bawling: :bawling:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı kaanzor

"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı ALI RIZA

[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 16:05:50 ALI RIZA ]

Çevrimdışı faith

#çatalmerdivenehayır twitter dan katılsanız faydalı olur. Kulüp çıkar "bla bla"  yüzünden böyle yaptık der konu kapanır gerçi de, çıkmayan candan ümit kesilmez, hadi bakalım.

Çevrimdışı SDemirsoy

Abi dikkatli bakınca figüre aslında yapımı çokta zor gibi durmuyor. Bunu başkanın görme olasılığı var mı ki acaba ehehe @bjk_mabet ?
twitt attım resmi izninle :D @juggerhaunt

Çevrimdışı yldrmaydn

hesabı kuvvetli bir arkadaş şu çatal merdiven düz merdiven farkı bize kaç koltuk kazandırır kaç koltuk kaybettirir bir hesap yapsa ne güzel olur..
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı faith

hesabı kuvvetli bir arkadaş şu çatal merdiven düz merdiven farkı bize kaç koltuk kazandırır kaç koltuk kaybettirir bir hesap yapsa ne güzel olur..

muhtemelen kaybettirmez, kazandırır da kulüp sırf koltuk sayısı yüzünden dahi böyle yapmış olabilir.

En fazla 200-300 koltuk fark ettirir fakat görsellik açısından geceyle gündüz gibi fark eder zaten sorun da burada.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Yunus Emre Dökmeci  :hosgeldin kardeşim diğer taraftarlara facebookta giydirmeni zevkle izliyorum  :evillol:
@aktar_ismail  çatalmerdivenehayır kampanyasına tam destek @Oktay hoşgeldiniz yunanistan fatihleri,kampanyaya destek  :evillol: :evillol:
:D Görevimiz Geovani Abi  :bandit:
Beşiktaş Düşmanlarına Haddini bildiriyorum  :bandit:
Hemde öyle bir Giydiriyorum ki öylece kalıyorlar , Cevap bile veremiyorlar  :kop:
Herşey Beşiktaş ımız için . Beşiktaşa Laf Attıklarında Kendimi kaybediyorum Abi Napıyım :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ben bile çatal kullanmıyorum layyynnnnnn  :evillol:

[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 16:11:05 aktar_ismail ]

Harikasın dostum  :super:
Haydi bize Obitaş'la alakalı birşeyler yaz da okuyalım  :lol:
İsmail Abi , Bişey yazmama gerek yok ki , Herşey Ortada  :bandit:
Çiçeklerde Canımız , Ciğerimiz ama Obitaşın kalitesi ve Tecrübesi Bariz ortada :bandit: 
Çiçeklerin Tabla Genişliginin 3 Misli büyüklüğünde tabla yapıyorlar , Kolonları tek seferde kalıplayıp geçiyorlar , En guzelide Çok güzel Gaza geliyorlar  :kop:
Forza Obitaş :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Abdullah

#çatalmerdivenehayır twitterdan desteklerinizi bekliyoruz BeşiktaşArena ahalisi  :bandit:

#çatalmerdivenehayır twitterdan desteklerinizi bekliyoruz BeşiktaşArena ahalisi  :bandit:

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı faith

Çevrimdışı faith

@vodafonearena twitter hesabına bu resmi gönderin beyler, baskı kuralım  :ok:

Çevrimdışı yldrmaydn

En fazla 200-300 koltuk fark ettirir fakat görsellik açısından geceyle gündüz gibi fark eder zaten sorun da burada.

görsellik konusunda bir itirazım yok zaten benimki sayısal etkiyi merak sadece. 500-600 gibi bir rakam çıkarsa şimdi olmasa bile ilerisi için işimize yarayabilir.
Seninle Başladı Hayat..

tiwtter de ekliyorsun beşiktaş jk ekle tag olarak @Abdullah
Benim için , Eski ziyaretçi , yeni üye bile Namımızı biliyor dedi ya abi :bandit:
Forumun yarısıda nerdeyse beni tanıyormuş  :D Facebookta Rakip taraftarlara Giydirmelerimden , Kapak yapmamdan dolayı  :ebebe:

başkan senin durum şuan tam olarak budur:

:kop:
Kabusumuz oldu, gerekirse yönetim binasını basalım @SDemirsoy  :bandit:
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 16:26:32 aktar_ismail ]