2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 712 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11382675 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

olsun, diskoda sakatlanmadı. bu takım için yeri geldi kafayı yardı görevden kaçmadı. demirören kendisine sazan gibi yağlı ballı kontrat yaptı FEDA dedik en önde bu koştu geldi omuz verdi. biliçli son sene ödenemeyen maaşların şampiyonluğu nasıl belirlediğini gördük yaşadık geçen sene hatırı sayılır bir rakamı kulübe kazandırdı maaşlar ödendi bu bedel şampiyonluğun önemli yapı taşlarından oldu. gelsin başlasın, başımızın üstünde yeri war...

Performans açısından ele aldım. Dediklerine katılıyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ülkede normal giden tek şey Beşiktaş dedik...
13 milyona sattığımız Futbolcuyu bedava geri alıyoruz, o da yetmiyor, maaşlarını da kulübüne ödetiyoruz.
Biz de normal değiliz anasını satıyım... :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Trabzon devre arası yaptığı transferleri sezon başında yapsaydı kesinlikle ilk 5 içerisinde olurlardı

Gidip saçma sapan forvet aldılar sezon başı suk mudur nedir.Zaten o damdoy mudur nedir tam bir felaket

Neyse seneye trabzon da renklilerle birlikte ikincilik yarışında olurlar. :D

o damdoy az kaldi kartal oluyordu, o senenin transfer basligi arsivde var.guzellemeler vardir orda, efenim demba bile yedek damdoy oynuyor milli takimda falan filan fishman

biz yazinca a plani gomez olanin b plani damdoy olmaz, yonetimin tutarsizliklari var, diye adimiz gomucuye cikti

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

olsun, diskoda sakatlanmadı. bu takım için yeri geldi kafayı yardı görevden kaçmadı. demirören kendisine sazan gibi yağlı ballı kontrat yaptı FEDA dedik en önde bu koştu geldi omuz verdi. biliçli son sene ödenemeyen maaşların şampiyonluğu nasıl belirlediğini gördük yaşadık geçen sene hatırı sayılır bir rakamı kulübe kazandırdı maaşlar ödendi bu bedel şampiyonluğun önemli yapı taşlarından oldu. gelsin başlasın, başımızın üstünde yeri war...
+1903
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Kafa yardı değince aklıma Mustafa Pektemek gol demek gedi istemsizce güldüm

sen gülerken bana titreme geldi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ersan cok cefa cekti abi, besiktasin maldinisi olsun cocuk 40 yasina kadar oynasin. mal mal berazilyadan supruntu toplayacagina 40 yasindaki ersan oynasin. sempatik cocuk, yakisikli, bir suru bayan taraftar kazandirir bize.
ustelik demba ile beraber vodafone arenada oynamayi hak ediyorlar. sirf vodafone arenada oynatmak icin bile kuluplerine 400 versinler ses etmem, 400 u versinler huzur icinde cozulsun bu is.

Çevrimdışı sametbagan

Ya arkadaş bu Abou size ne etti

Şl de faydalandık ligde attığı goller kilit açıcı adam kapsitesinin bence altında oynadı

Zaten burda kimse Abou için leblebici demedi bi Gomez değil tabiki ama sizin bahsettiğiniz gibi kazma forvet de değil yani

Bence en büyük sorun aldığı maaş resmen maaşının altında ezdi herkes onu .Yok bu kadar para alan adam bu kadar gol mü atar

Yok pingi yüksek yok pas veremiyor.Doğal olarak herkesin gözüne battı adamın yapamadıkları.Yaptıklarından burda bi @Necmi abi bir de adını hatırlamadığım bi arkadaş bahsetti

Verselerdi şöyle bi 1 m maaş + akbil falan kimse sesini etmezdi.Bakınız Ömer şişmanoğlu kimse ses ediyormu yok.Çünkü beklenti yüksek değil.

Bizim asıl hatamız bu futbolcuya yapabileceklerinden farklı roller biçiyoruz beklentiyi yükseltiyoruz olmayınca da adamın yerin dibine gömüyoruz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şl de faydalandık ligde attığı goller kilit açıcı adam kapsitesinin bence altında oynadı

Zaten burda kimse Abou için leblebici demedi bi Gomez değil tabiki ama sizin bahsettiğiniz gibi kazma forvet de değil yani

Bence en büyük sorun aldığı maaş resmen maaşının altında ezdi herkes onu .Yok bu kadar para alan adam bu kadar gol mü atar

Yok pingi yüksek yok pas veremiyor.Doğal olarak herkesin gözüne battı adamın yapamadıkları.Yaptıklarından burda bi @Necmi abi bir de adını hatırlamadığım bi arkadaş bahsetti

Verselerdi şöyle bi 1 m maaş + akbil falan kimse sesini etmezdi.Bakınız Ömer şişmanoğlu kimse ses ediyormu yok.Çünkü beklenti yüksek değil.

Bizim asıl hatamız bu futbolcuya yapabileceklerinden farklı roller biçiyoruz beklentiyi yükseltiyoruz olmayınca da adamın yerin dibine gömüyoruz.
Kazma forvet olması için daha ne olması lazım :D Yok cidden soruyorum güldüğüme bakma :) Adama güvenilmediği için ayağı kırılmış daha iyileşme sürecinde olan adamı geri getiriyoruz..
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 11:28:48 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kazma forvet olması için daha ne olması lazım :D Yok cidden soruyorum güldüğüme bakma :) Adama güvenilmediği için ayağı kırık daha iyileşme sürecinde olan adamı geri getiriyoruz..
Rehabilite edeceğiz işte adamı İyileşince takımına geri döner artık. Biz de Gomez gelecek mi gelmeyecek mi derken sürpriz yumurtadan biri çıkar yine başa döneriz

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Kafa yardı değince aklıma Mustafa Pektemek gol demek gedi istemsizce güldüm
bu mustafa pektemek ve nobre ekoldur zaten. ea sport firmasi fifa2018e sirf bu mustafa ve nobre icin yarik kafa filesi aksesuari koyacakmis.

biz kuccukkene bu filelerin icinde mustafanin gafasi yerine lastik top olurdu, yamik yumik

Çevrimdışı Çağatay

Bu arada şu rahman baba vardı ya 7 ay sakatlanmış herif
aslında chelsea ile iyi ilişkilerimizi kullanıp beleşe kiralayabiliriz 1 sezon filan
düzelmesi 6 ay sürse 2 ayda takıma alışma filan desek
şöyle bi 4-5 maç oynatabiliriz önümüzdeki sezonun ilk yarısı
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ocak 2017, 11:34:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Seneye FFP tam anlamıyla kalkmasada biraz rahatlıyoruz.

Klübe mail ile bu kadroyu gönderdim makul bir kadro gelecek yıl için sıcak bakabılırler belki..  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Fabri

Wrsaljko- Marcelo- Ramos- Adriano

Oguzhan – Hamsik

Yarmolenko          Talisca            Rafa Silva

Mandzukic

Çevrimdışı tangaz

Abu bize bişey etmedi etseydi sesimizi keser otururduk etsin die aldık etmediği için eleştiriyoruz. yapamadıkları gözünüze battı diyorsunda yapamadıkları burdan fizana yol olunca sadece gözümüze batmıyor silindir gibi eziyor bizi...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağatay

bu mustafa pektemek ve nobre ekoldur zaten. ea sport firmasi fifa2018e sirf bu mustafa ve nobre icin yarik kafa filesi aksesuari koyacakmis.

biz kuccukkene bu filelerin icinde mustafanin gafasi yerine lastik top olurdu, yamik yumik

aslında petr cech gibi taksa kafaya armor'u
o zaman ekol olabilirdi
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı mylife1903

parasi cok,bonservisi cok. herkes diyorki bu paraya bu bonservise daha iyi adam alirsin. abuyu sevmeyen bilmiyorum ben, cok tatli cocuk, fazla sempatik degil ama guzel gol sevinci falan var.

sen sirketine mudur alip ofisboy maasi verirsen, ofisboy performansi alirsin ama ofisboya mudur maasi verirsen gene ofisboy performansi alirsin.

Fikret baskan ne diyordu belli standarti olacak bu maaslari bir seviyeye cekecez falan. sacma, dedik hala sacma diyoruz. ismael ile pektemek en iyi ornekler daha tolga var

Çevrimdışı mylife1903

aslında petr cech gibi taksa kafaya armor'u
o zaman ekol olabilirdi
pektemekin bilmem ne denemeleri olmustur ama nobrenin deneme kalkismalari olmustu, mesela edgar deneme kalkismasi sekil1A

Çevrimiçi MUSTAFA_

Demba Ba Övünç Özdem e göre Mart ayı ortasında sahalara dönecekmiş. Ancak 7-8 maç oynayabilir gibi geliyor bana. Tam bir rehabilitasyon vereceğiz demek ki...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Demba Ba Övünç Özdem e göre Mart ayı ortasında sahalara dönecekmiş. Ancak 7-8 maç oynayabilir gibi geliyor bana. Tam bir rehabilitasyon vereceğiz demek ki...
Dikkatini çekerim sahalara dönecek direk girip ilk 11 de katkı alamayacağız, maç kondisyonu filan derken mart sonu nisan başını bulur..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

mart ortası dönerse 25. hafta 19032017ye denk gelir anlamlı tarihte dönmüş olur bu da 10 maç yapar 7 gol 3 asist  :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Kazma forvet olması için daha ne olması lazım :D Yok cidden soruyorum güldüğüme bakma :) Adama güvenilmediği için ayağı kırılmış daha iyileşme sürecinde olan adamı geri getiriyoruz..
Birincisi Abouya güvenilmediği için değil başka adam bulunamadığı ve beleş olduğu için dembaba olabilir daha kesin de değil bu arada.

İkincisi kazma forvet abo değil almeyda ,edu ,nartallo ,veysel, mehmet akyüz ,guiza ,bienvenü ,Ali lukunku gib forvetlere kazma forvet denir.

Abou mevkisiz oyuncu tıpkı Talisca gibi Podolski gibi sanırım yeterli

Çevrimdışı tangaz

önümüzdeki 6 maçın 4ü iç sahada ondan sonraki periyoda son 10 haftaya girerken zorlu düzlüğe girerken kadroya katılacak olan Demba bize her türlü fayda getirir...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Birincisi Abouya güvenilmediği için değil başka adam bulunamadığı ve beleş olduğu için dembaba olabilir daha kesin de değil bu arada.

İkincisi kazma forvet abo değil almeyda ,edu ,nartallo ,veysel, mehmet akyüz ,guiza ,bienvenü ,Ali lukunku gib forvetlere kazma forvet denir.

Abou mevkisiz oyuncu tıpkı Talisca gibi Podolski gibi sanırım yeterli
Abou, Cenk ve Ömer varken neden halen forvet aradığımızı söyler misin? Cenk'in şu an gol kralı olduğunu hatırlatırım ligde. Demba ba yı sadece örnek verdim bir sürü isim geçti onlar ne için aranıyordu kulübede Tolga'ya arkadaşlık yapsın diye mi?
Abou'yu biz kimin yerine aldık mevkisiz Gomez'in yerine mi? Gomez orta sahada mı oynuyordu?
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 11:49:48 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dikkatini çekerim sahalara dönecek direk girip ilk 11 de katkı alamayacağız, maç kondisyonu filan derken mart sonu nisan başını bulur..
10 maç falan kalıyor işte 3 hafta da form tutar tuttuğu kadar sonra 6-7 maç vasat da olsa oynar. Demba anlaşması 6 aydan fazla ise mantıklı duruyor, yoksa çok mantıksız. Bu sene performans vermesini beklemek büyük hata olur. Bu sene Cenk ve Aboubakar a güveniyoruz demek Ba yı transfer etmek ...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı atalay

Sócrates ve onun yaptıkları bugün çok daha değerli. ✊

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sócrates ve onun yaptıkları bugün çok daha değerli. ✊
Sonumuz baldıran zehiri  :bandit:
Korku akıl katilidir.

Etiketler: