2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 172 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2719310 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

marcelo büyük oranda kiralanacakmış galiba her yerde öyle bilgi geçiyor gelecek sene vida'yı satmazsak güzel 2'li olucak.

Marcelo & Vida

[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2019, 23:17:30 cursedofdragon ]

Çevrimiçi murat

marcelo büyük oranda kiralanacakmış galiba her yerde öyle bilgi geçiyor gelecek sene vida'yı satmazsak güzel 2'li olucak.

Marcelo & Vida

düşük maliyetle fabri vida marcelo yaparsak güzel iş olur fatih alpay rıdvanı oynatabilecek bir hoca lazım bize.sağ ve sol bek alınmasa da olur bu isimlerle.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

FLAŞ! Ajax, Dorukhan Toköz için 7 milyon euro teklif etti. Beşiktaş yönetimi ise "Bu fiyatlara satmak istemiyoruz. Ayrıca biz sizden oyuncu alabiliriz." yanıtını verdi. (TRT Spor)

Ajaxta 33 yaşında adam mı var :D

Adı her sezon geçen ama alamadığımız Lasse Schöne olabilir.
Ancak o kadar zayıf bir yönetim var ki, Kagawa transferine benzer para toplama rezilliklerin daha fazlasını yaşayacağımızı düşünüyorum.

Bu arada Aziz Behich falan alınacağına Rıdvan oynasın, sesimi çıkarırsam namerdim.
Aziz Behich nedir ya?

Son olarak; bu yönetim 2019 sonunu göremez.

Çevrimiçi levitate

Adı her sezon geçen ama alamadığımız Lasse Schöne olabilir.
Ancak o kadar zayıf bir yönetim var ki, Kagawa transferine benzer para toplama rezilliklerin daha fazlasını yaşayacağımızı düşünüyorum.

Bu arada Aziz Behich falan alınacağına Rıdvan oynasın, sesimi çıkarırsam namerdim.
Aziz Behich nedir ya?

Son olarak; bu yönetim 2019 sonunu göremez.
+1903

anç'nin bir konuşmasına bakar bence kongreye gitmek
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Avcı gelecekse yanında Visca'yı getirsin tamam kabülüz  :lol:

Avcı gelecekse yanında Visca'yı getirsin tamam kabülüz  :lol:

göksel bırakmaz viscayı 10 milyon € ister.

Teklif gelebilecek oyuncularımız ;

Vida
Dorukhan
Güven
Medel

Vida
Dorukhan
Güven
Medel

Şimdiye kadar çıkan haberlerde.

Güven'e 5 milyon €
Dorukhan'a 7 milyon €

teklif geldi.Biraz daha fiyatları arttırıp satılabilir.

Kurtulmamız gereken oyunculardan nasıl kurtulacaz esas sıkıntı bu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vida 
Dorukhan
Güven
Medel

Vida : 13 M
Dorukhan : 10 M
Güven : 10 M
Medel :8 N

Toplam: 41 M . Güzel para ama yerlerini dolduramayacagımız için yine sorun olacak.

Vida : 13 M
Dorukhan : 10 M
Güven : 10 M
Medel :8 N

Toplam: 41 M . Güzel para ama yerlerini dolduramayacagımız için yine sorun olacak.

Vida satılmamalı.
Dorukhan 10 gidebilir.
Güven 10'a gitmez 6-7 arası olabilir.
Medel'e de 8 vermezler 4-5 arası bir teklif gelir.

Yerlerini bonservissiz oyuncularla doldurmak lazım.

Sağ bek douglas bonservisi elinde
Stoper marcelo *kiralık.
Ön Libero Leroy Fer bonservisi elinde.
Brahimi bonservisi elinde.

Karius

Douglas      Marcelo    Vida          x

Fer          x

x                       Ljajic              Brahimi

Burak

Beşiktaş, Lazovic için görüşmelere başladı!

kaynak : Yasaklı Link özel haber

bu oyuncuyu istiyormuşuz!
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2019, 10:47:12 cursedofdragon ]

Çevrimdışı worns

Lazovic ismi daha önceki sezonlarda da geçmişti. Teknik direktör belli olmadan bulaşılacak bir oyuncu değil. Klasik 4-2-3-1 kullanan takımlarda sağ ön oyuncusu olarak verimli olabileceğini sanmıyorum. Çok düz bir oyuncu.

Zivkovic'i kiralamaya çalışmak iyi olabilir ismi geçenlerden.

Beşiktaş, Lazovic için görüşmelere başladı!

kaynak : Yasaklı Link özel haber

bu oyuncuyu istiyormuşuz!

bu adam kanatsa yetersiz bek için alınıyorsa 3-5-2 oynucaksak güzel birine benziyor.

lucescu ağır basıyor bu durumda.

Çevrimdışı worns

bu adam kanatsa yetersiz bek için alınıyorsa 3-5-2 oynucaksak güzel birine benziyor.

katılıyorum. klasik 4-4-2nin sağ önünde de iş görebilir temposu, devamlılığı var. teknik ya da sorun çözücü bir oyuncu değil. Genellikle skor katkısı düşük.

Eğer Cenk'in kiralanması gibi bir olasılık varsa önümüzdeki sezonu bunun üzerinden planlayabiliriz. Cenk-Burak TSL'de önemli farklar yaratabilecek bir santrafor ikilisi olur. Kısa vadede bir çok şeyi ligin düzeyini düşünürsek böyle çözebiliriz. takımı da 4-4-2/3-5-2 gibi bir temel üzerinden inşa edip kenar forvet kanat rotasyonunu komple elden çıkarabiliriz. (Zaten sadece Lens ve Quaresma kaldı) İyi de bir çift yönlü orta saha alıp Dorukhan'la birlikte oynatmak kenarlara daha düşük maliyetli, mümkünse doğu avrupa/almanya menşeili fiziksel devamlılığı yüksek oyuncular almak vs 4-5 transferle iş gören bir yapı kurulabilir. Kritik değişken Cenk böyle bir planlama için.

Çevrimdışı mylife1903

katılıyorum. klasik 4-4-2nin sağ önünde de iş görebilir temposu, devamlılığı var. teknik ya da sorun çözücü bir oyuncu değil. Genellikle skor katkısı düşük.

Eğer Cenk'in kiralanması gibi bir olasılık varsa önümüzdeki sezonu bunun üzerinden planlayabiliriz. Cenk-Burak TSL'de önemli farklar yaratabilecek bir santrafor ikilisi olur. Kısa vadede bir çok şeyi ligin düzeyini düşünürsek böyle çözebiliriz. takımı da 4-4-2/3-5-2 gibi bir temel üzerinden inşa edip kenar forvet kanat rotasyonunu komple elden çıkarabiliriz. (Zaten sadece Lens ve Quaresma kaldı) İyi de bir çift yönlü orta saha alıp Dorukhan'la birlikte oynatmak kenarlara daha düşük maliyetli, mümkünse doğu avrupa/almanya menşeili fiziksel devamlılığı yüksek oyuncular almak vs 4-5 transferle iş gören bir yapı kurulabilir. Kritik değişken Cenk böyle bir planlama için.
Zaten katki veren kenar oyuncusu pahali olur
Gereksiz bir mevki
4312 gibi dizilir az takviye cok is yapilir kagavanij durumjna gore 4321 de olabilir
Ortasahayi tutup kisir oyunlu deplasman galibiyetleri jcin 1e1
361 daha da iyi olur tabi en sevdigim atiba varken mis gibi oynanir medeli bile sarkik oynatirsin ondan da fayda saglarsin hatta

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zaten Genoa 3-5-2 oynuyor ve Lazovic'i de 3-5-2'nin sağında kanat bek olarak kullanıyor. Anlaşılan seneye 3-5-2 oynayacağız. Bu durumda Kagawa ve Ljajic'in kalıyor olması ve çift yönlü sağlam bir orta saha alacağımız anlamına geliyor. Seneye Dorukhan'ı da görmeyebiliriz. 

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Zaten Genoa 3-5-2 oynuyor ve Lazovic'i de 3-5-2'nin sağında kanat bek olarak kullanıyor. Anlaşılan seneye 3-5-2 oynayacağız. Bu durumda Kagawa ve Ljajic'in kalıyor olması ve çift yönlü sağlam bir orta saha alacağımız anlamına geliyor. Seneye Dorukhan'ı da görmeyebiliriz.

3-5-2 ise taktiğimiz lucescu geliyor demektir.Ljajic kesin kalıyor da kagawayı da alıcaz demek ki.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Twitterda gördüğüm olası transferlerle önümüzdeki sezonun ilk kadro tahminini yazayım  :)

Karius

Lazovic Marcelo Vida Duhan Aksu

Bernard Mensah

Oğuzhan Özyakup

Güven         Ljajic          Kagawa

Burak

Beşiktaş Tarihi
★★★

Twitterda gördüğüm olası transferlerle önümüzdeki sezonun ilk kadro tahminini yazayım  :)

Karius

Lazovic Marcelo Vida Duhan Aksu

Bernard Mensah

Oğuzhan Özyakup

Güven         Ljajic          Kagawa

Burak

duhan kim :)

Ayrıca güven kanatta olmuyor ve güven satılabilir yerine alt yapıdan oğuzhan akgün konabilir. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

3-5-2 ise taktiğimiz lucescu geliyor demektir.Ljajic kesin kalıyor da kagawayı da alıcaz demek ki.

Abdullah Avcı da  Lucescu da oynatır bu oyunu  :tabe: 3-5-2 yi Sarri'nin oynattığı gibi oynasak ne zevkli maçlar izleriz  :) Ama öndeki oyuncuların hücum kalitesi daha iyi olmalı. Özellikle de kanat forvet oynayan oyuncularımız hızlı ve top hakimiyeti yüksek olmalı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Abdullah Avcı da  Lucescu da oynatır bu oyunu  :tabe: 3-5-2 yi Sarri'nin oynattığı gibi oynasak ne zevkli maçlar izleriz  :) Ama öndeki oyuncuların hücum kalitesi daha iyi olmalı. Özellikle de kanat forvet oynayan oyuncularımız hızlı ve top hakimiyeti yüksek olmalı  :tabe:

lazovic uyuyormu bu tanıma ?

Aynen maçlar baya keyifli geçer ama defans dikkat etmek lazım :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

duhan kim :)

Ayrıca güven kanatta olmuyor ve güven satılabilir yerine alt yapıdan oğuzhan akgün konabilir. :)

Alt liglerde İstanbulspor'da oynayan sol bek genç bir kardeşimiz  :iblush: Dün twitterda Lazovic'i Murat Özen'den önce yazan bir hesaptan gördüm bu kadroyu  :tabe: Güven ve Mensah'ın yerine daha iyi birini bulursak çok daha iyi olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

lazovic uyuyormu bu tanıma ?

Aynen maçlar baya keyifli geçer ama defans dikkat etmek lazım :)
Lazovic kanat forvet değil kanat bek olarak düşünülüyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★