2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2778914 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi MUSTAFA_

doğru oyunculara doğru paralar ödenirse susarız aksi halde görürsün
Seneye Q7 takımda kaldı mı kim gelirse gelsin bir önemi olmaz. Gelecekler kadar gidecekler de önem arz ediyor. Başkan alma konusunda ne kadar başarılı olsa da piyasası olmayan oyuncularımızı satma konusunda çok başarısız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

maaşlarıda düşürüyormuşuz :( bu en az 2.5 ister
düşecek gibi değil taraftarın el atması lazım
amatörlerden bütçe kesiyormuşuz ne hallere düştük be

1 tane al sağlam al

elinde lens,quaresma,töre,aras,orkan olacağına 1 tane sağlam kanadın olsun.

Diğer kanat genç risk alınabilecek birisi olabilir misal bi çocuk vardı onu almıştık galiba 18 yaşına bekliyorduk al koy oyunu.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Yüzde 60 küçülmeyi mukaveleleri biten futbolcuları gönderip yerine futbolcu almasan bile başaramazsın.

Birde Türkiye’de anlayamadığım bir altyapı sorusu var. Neden hemen hemen bütün takımların adam akıllı altyapısı yok. Yapacağın yatırım yıllık 1-2 milyon Euro’yu geçmez. Altınordu’yu bak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

amatörlerden bütçe kesiyormuşuz ne hallere düştük be
Amatör branşlar o kadar amatörce yönetildi ki kendilerini rahat şekilde idare edebilecek iken kulübe bir yük oldular. Bu hale gelene kadar harcadığımız parayla başarı gelmediği gibi süreli borç yükümüz arttı. Artık istesek de amatör branşlara yatırım yapamaz hale geldik. Ülke ekonomisi de kanayan yaramıza tuz  biber oldu. Tabi artık istesek de istemesek de transfer bütçelerimizde, maaş bütçelerimizde kesintiler (başakanın deyimiyle küçülme) olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Seneye Q7 takımda kaldı mı kim gelirse gelsin bir önemi olmaz. Gelecekler kadar gidecekler de önem arz ediyor. Başkan alma konusunda ne kadar başarılı olsa da piyasası olmayan oyuncularımızı satma konusunda çok başarısız  :tabe:

2 sene şampiyon olurken Q7 neredeydi çemişkezeksporda mı?

biz sonraki seneler negredo yüzünden kaybettik şampiyonluğu şayet negredo yerine burak alınsa her şeyerağmen 4 sene üst üste şampiyonduk.

başkanı alma konusunda cidden başarılı mı buluyorsun?  :alala:

larini rokoyu negredoyu karyusu mirini vagneri lensi almak başarı hikayesi demek. bu açıklamanı iş görüşmelerinde konu futboldan falan açılırsa sakın yapma. işi alamazsın  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Yüzde 60 küçülmeyi mukaveleleri biten futbolcuları gönderip yerine futbolcu almasan bile başaramazsın.

Birde Türkiye’de anlayamadığım bir altyapı sorusu var. Neden hemen hemen bütün takımların adam akıllı altyapısı yok. Yapacağın yatırım yıllık 1-2 milyon Euro’yu geçmez. Altınordu’yu bak.

altyapı demek no transfer demek no transfer demek menacerlerle alengirli işler olmaması demek bilmem anlatabildim mi  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

1 tane al sağlam al

elinde lens,quaresma,töre,aras,orkan olacağına 1 tane sağlam kanadın olsun.

Diğer kanat genç risk alınabilecek birisi olabilir misal bi çocuk vardı onu almıştık galiba 18 yaşına bekliyorduk al koy oyunu.
bence de en mantıklısı bu ama başkan hayatta yapmaz bunu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Amatör branşlar o kadar amatörce yönetildi ki kendilerini rahat şekilde idare edebilecek iken kulübe bir yük oldular. Bu hale gelene kadar harcadığımız parayla başarı gelmediği gibi süreli borç yükümüz arttı. Artık istesek de amatör branşlara yatırım yapamaz hale geldik. Ülke ekonomisi de kanayan yaramıza tuz  biber oldu. Tabi artık istesek de istemesek de transfer bütçelerimizde, maaş bütçelerimizde kesintiler (başakanın deyimiyle küçülme) olacak  :tabe:
nepotizm ve çok bilmişliğin zararları
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

2 sene şampiyon olurken Q7 neredeydi çemişkezeksporda mı?

biz sonraki seneler negredo yüzünden kaybettik şampiyonluğu şayet negredo yerine burak alınsa her şeyerağmen 4 sene üst üste şampiyonduk.

başkanı alma konusunda cidden başarılı mı buluyorsun?  :alala:

larini rokoyu negredoyu karyusu mirini vagneri lensi almak başarı hikayesi demek. bu açıklamanı iş görüşmelerinde konu futboldan falan açılırsa sakın yapma. işi alamazsın  :bandit:
Görece öyle görünüyor. Ancak hala çözülememiş şifreleri olan transferlerimiz var  :tabe: Mesela Mario Gomez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Görece öyle görünüyor. Ancak hala çözülememiş şifreleri olan transferlerimiz var  :tabe: Mesela Mario Gomez.

onlar bldiğin ya tutarsa zarı aksi halde a planı gomez b panı damdoy olmazdı. zaten bakınca bi gomez deniliyor dewamı yok. mesela abubakar desen 1 yıl 6 milyon maliyeti vardı derim talsca desen 25 mio opsiyonu vardı derim. marceloyu gönderdik 7ye yıllık maliyeti 1,2 olan biri idi onu gönderdik 9,5 kasada kaldı görüntüde aa yerne pepe geldi yıllık 5e oynattık vbvb bunun neresi başarıdır? görece filan yok bildğin başarısızlık hikayesidir. mesela 250 bin kira ödememek için kagavanın 1 milyonluk opsiyonunu kaybettik.

Karius

Douglas        Marcelo         Vida              x

Leroy Fer           x

A.Hasic                    Ljajic                  Brahimi

Burak

Çevrimiçi levitate

Karius

Douglas        Marcelo         Vida              x

Leroy Fer           x

A.Hasic                    Ljajic                  Brahimi

Burak
bu hasic işi noldu hani bize gelecekti?

Çevrimdışı ProjectOrigin

Quaresma nöbetindeyim, evine dön uğursuz adam

Çevrimdışı mylife1903

bonservisi yok
Kurus yok kulupte kurus, tam takir nereye aliyon
Herif arap zaten bedava olsa istemem

Çevrimdışı Nartallo

Dün klüpler birliğinden renklileri kutla, bugün taraftarın boykot başlattığı beinsport’a yanla.

Türk futbolunun olmayan marka değerini savun diye görev vermişler, yükseltecek inşallah bu vatandaş.

Bir gün önce yedek kulübesi basılan, yardımcı hoca darp edilen ortamda marka değeri falan savunuyor bizim görev adamı.

gelecek sene oğuzhan akgün kadroya dahil edilmeli.

Çevrimiçi levitate

Dün klüpler birliğinden renklileri kutla, bugün taraftarın boykot başlattığı beinsport’a yanla.

Türk futbolunun olmayan marka değerini savun diye görev vermişler, yükseltecek inşallah bu vatandaş.

Bir gün önce yedek kulübesi basılan, yardımcı hoca darp edilen ortamda marka değeri falan savunuyor bizim görev adamı.
tam tersi millet daha çok iptal etmeye başladı başkan ne derse tersi oluyor :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

tam tersi millet daha çok iptal etmeye başladı başkan ne derse tersi oluyor :D
Taraftarla başkanın arası giderek açılıyor. Doğru düzgün bir iletişimciden danışmanlık almasında fayda var. Yoksa bu transfer döneminde yapacağı hatalar sonunu hazırlar. Taraftara hayal kurdurmaya bir an önce başlaması lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'tan Douglas açıklaması:

Douglas'ın bonservisi elinde. Douglas'a teklifte bulunduk ancak transfer söylentileri nedeniyle yüksek maliyetler ortaya koyuyor. Ayrılmadan önce kendisiyle bir görüşme yapacağız.

çökmek lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'tan Douglas açıklaması:

Douglas'ın bonservisi elinde. Douglas'a teklifte bulunduk ancak transfer söylentileri nedeniyle yüksek maliyetler ortaya koyuyor. Ayrılmadan önce kendisiyle bir görüşme yapacağız.

çökmek lazım.
Twitterda gs ile anlaştığı haberlerini okudum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Twitterda gs ile anlaştığı haberlerini okudum  :tabe:

mariano-linnes yokmu onların orda.bize ucuza aldırmamak için fiyat yükseltiyorlardır yaparlar hayinler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

mariano-linnes yokmu onların orda.bize ucuza aldırmamak için fiyat yükseltiyorlardır yaparlar hayinler.
Gönderecekler herhalde. Bizim için çok iyi transfer olurdu ama rekabete girip yüksek maaş ödemenin bir manası yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Gönderecekler herhalde. Bizim için çok iyi transfer olurdu ama rekabete girip yüksek maaş ödemenin bir manası yok  :tabe:

alıcısı çıkacakta satıcaklar mariano'yu biz hemen çökelim douglasa şimdiden anlaşalım nasıl olsa bonservisi elinde.

Bizim ihtiyacımız var.

Çevrimiçi MUSTAFA_

alıcısı çıkacakta satıcaklar mariano'yu biz hemen çökelim douglasa şimdiden anlaşalım nasıl olsa bonservisi elinde.

Bizim ihtiyacımız var.
Teknik direktörle anlaşmadan transfer yapacağımızı düşünmüyorum. Şu anda tek hedef teknik direktördür. En erken haziran başı gibi açıklanacağını düşünüyorum. Beklerken fırsatlar kaçmaz umarım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Douglas CL için hainlere gider .
Aslında tam bizlik adamdı.