Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5206419 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Berat

Akıllarda bir soru var, Talisca'nın frikik performansı belalısı yokken artacak mı ?  :money:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bugün Canerle başlamakta fayda var

Başaki maçında Adriano mutlaka sahada olmali ,
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Akıllarda bir soru var, Talisca'nın frikik performansı belalısı yokken artacak mı ?  :money:
Talİşca Hopfu sever :bandit:

Ayrica Tolgay da son haftalarda baya yoruldu çok efor sarfediyor maçlarda OZİ efendi oynasin form tutsun biraz :bandit:

Tolgay ve Adriano sınırda bu oyunculara hem Bayern hemde Başak maçında çok ihtiyacımız olacak

Bu maçta Ozi ve Caner hayli hayli yeterli olur son 10 hafta her oyuncuya ihtiyacımız olacak hepsinin hazır olması lazım bu bağlamda Özelikle Ozinin maç eksiğini tamamlamak açısından sahada olmesi lazim

Çevrimdışı oblomov

Bugün Gençlerbirliği ile maçlarımızı izledim,  sırf o maçlara bile bakınca Oğuzhan' ın ne kadar gerilediği,  takımın oyunundaki  ağırlığının ne denli azaldığı görülüyor. Hadi diyelim takımın değişen  oyun anlayışı bu sonucu doğurdu. Da! Bu çocuk vakt-i zamanında gol arıyor, şut çekiyor hatta gol bile atıyordu yahu.  O kadar zaman geçmiş ki üzerinden,  izleyince şaşırdım resmen. 
Gerçekten talibi varsa yollamak lazım bu çocuğu. Bu ivme ile giderse Kerim gibi mundar olacak.

Maça gelince 4 gol olacak diye düşünüyorum ben.  Artık 4-0 mı olur,  3-1 mi...
Saygısız,  nursuz Ümit'i hak ettiği ettiği bir skorla yollayalım inşallah.
ASAP

Görüşlerine çok değer verdiğim bir kardeşimizin maç ile ilgili analizi ve görüşleri :

Gençlerbirliği Jailton Sesegnon ve Manu gibi çabuk isimlere sahip. Sol bekte Caner oynarsa savunma konusunda sorun yaşayabiliriz. Caner hücuma katkı veriyor ama çok kolay geçiyor rakip kanatlar Caneri. Rakip duran top zaafı olan bir takım. Kornerlerde topu Gökhan Gönüle kesip ön direk arka direk oyunu denemek lazım

Çevrimdışı cursedofdragon

burdan kim sağ çıkmış ki gençlerbirliği sağ çıksın bi tuhafsınız :D  :evillol:

Çevrimdışı Librarius

GS ve FB finansal acidan zora girince ve UEFA'dan yaptırıma uğrama ihtimali artinca renkli yorumcular garip garip öneriler sunmaya başladılar. 2 kulübün isi zor demek yerine Besiktas'i da illa "kotu yönetiliyor" kulüplerimiz yorumlarına ekleyerek alginin dibine vuruyorlar.
Yok efendim "transferde bir kısıtlama getirilmeliymiş, her kulübe ayni transfer bütçesi koyup ayni paralara oyuncu alma izni verilmeliymiş. Boylece hem scout sistemi gelişirmiş, hemde eşit şartlarda bir rekabet ortamı oluşurmuş. Senin anan güzel mi denirdi eskiden boyle bos yorum yapanlara.

Besiktas FFP'den kurtuluyor bu sezon, GS ve FB daha yeni giriyor bu tunele. Yani onları zor bir süreç beklerken, karsilarinda son 2 sezonun sampiyonu, insallah bu senenin de en buyuk şampiyonluk adayı, FFP kıskacından kurtulmuş, gelirlerini artıran bir Besiktas var. Elemanlarin derdi Besiktas'in bu ortamdan faydalanmasının önüne gecmek. Eger maksadınız finansal bir denge ve denetimse  zaten UEFA bunu yapacak renklilere.Tamam da niye illa Besiktas'i katıyorsunuz? Dun bir izleyici boyle bir twit atınca yorumcular yine "ya biz buyuk resimden bakıyoruz, kulüp bazında degerlendirmeyin" deyip geçiştirdiler. Bu buyuk resim dedikleri seyden ne kastettiklerini bir anlayabilsek.

Hasili diyorlar ki GS ve FB'ye kol gibi UEFA kazigi girdi girecek, Besiktas bu durumuyla bu kazigi daha da iteleyerek makattan boğaza kadar sokabilir, bu yüzden devlet buna bir önlem alsın.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Maca atanan hakemin buram buram bir (Küfür Yasak)₅ olduğu açık, Operasyon cocuklarinin piri, GS'nin fanatik hizmetkarı Yusuf Namoglu bu hakemi atamışsa bu iste bi is var demektir.

Besiktas korkusu oyle sinmiş ki uzerlerine son 4 haftada bildikleri butun tetikçi hakemleri uzerimize saldılar: Alper Ulusoy, Cuneyt Cakir, Firat Aydinus ve Halis Özkahya. Sira daha adil hakemlere gelince birden şapkadan tavsan cikardilar. Yusuf Namoglu GS şampiyonluk olsun diye elinden geleni ardına koymuyor.

Ozellikle taraftarımız sakin kalabilmeli. Ic saha macina boyle (Küfür Yasak)₅ bir hakem atanıyor ki verebileceği zarar bir macla sinirli kalmasın.

Bu yüzden hem taraftarımız hem de oyuncularımız sakin kalmalı.

EvelAllah biz bu oyunu bozarız.
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2018, 16:30:07 Librarius ]

Çevrimdışı Rasim

burdan kim sağ çıkmış ki gençlerbirliği sağ çıksın bi tuhafsınız :D  :evillol:

Genler cikamaz muhtemelen ama hakemsi ne yapacak o önemli bence :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Carpinti basladi ya ictigim kahvelerden ya da basimiza bisi gelecek

Çevrimdışı Librarius

Bu arada o kadar açık oynuyorlar ki kartlarını hiç nedamet getirmiyorlar. Dun Aspor'da gereksiz bir program sebepsiz bir sekilde Genclerbirlligi hocasına canlı bağlantı yapmis, sorular çanak sorular ve ortamın gerilmesi icin hazirlanmis bir kurgu. Boz Umit de fırsatı kacirmamis ortamı gerecek açıklamalar yapmış. GS ve FB'nin rakiplerine bağlantı yok ama Umit'e var.

Su 10 haftayi sakin bir sekilde gecmek şart. GS lobisi gurultusuzdur ama cok sinsi ve etkilidir.

Yabancı sinirinin kalkmasına sevinmemiz icin bir cok neden var ama onemlilerinden biride rakiplerde oynayan GS'li yerli oyuncuların sonlara doğru GS'ye yaptıkları hatır sikesidir. Bilal Kisa'nin Akhisar'da bize ve FB'ye karşı varisi yogunu verirken, GS'ye karşı bos pozisyonda arkadaşına pas vermek yerine ortasahadan daga tasa sut atislarini halen hatirliyoruz, yada Gençlerbirliği kalecisinin topa uzanırken elini çekmesi gibi. Veya Veysel Sari'nin yaptıkları. Alanyaspor'lu Emre Akbaba'nin GS formalı ve atkili resimleri var. Simdi siz bu çocuğun bize karşı ve GS'ye karşı oyununu izleyin. Velhasil sinirsiz yabancı iyidir iyi.

Çevrimdışı Librarius

Kotuyu cagirmayin. Cikip 3 puani alacagiz Allah'in izniyle. 

Çevrimdışı ekrembaser

Yav abi noluyo önce tangaz abi sonra sen bi abdest mesajı falan at normalde içim benim de sıkılır ama bugün rahatım evrene güzel sinerji gönderelim vudu falan yap sen

Çevrimiçi mellfred

Görüşlerine çok değer verdiğim bir kardeşimizin maç ile ilgili analizi ve görüşleri :

Gençlerbirliği Jailton Sesegnon ve Manu gibi çabuk isimlere sahip. Sol bekte Caner oynarsa savunma konusunda sorun yaşayabiliriz. Caner hücuma katkı veriyor ama çok kolay geçiyor rakip kanatlar Caneri. Rakip duran top zaafı olan bir takım. Kornerlerde topu Gökhan Gönüle kesip ön direk arka direk oyunu denemek lazım
Elvis Manu tam bir kzma dilerim her topu o alır
Sesenyon sıkıntı ama dikkat etmek lazım

Çevrimdışı mylife1903

Yav abi noluyo önce tangaz abi sonra sen bi abdest mesajı falan at normalde içim benim de sıkılır ama bugün rahatım evrene güzel sinerji gönderelim vudu falan yap sen
Gusul alalim ama nolur nolmaz daha maca var

Çevrimdışı kyiv

İyi iyi herşey lehimize gidiyor. Osmanlı Bursayı yeniyor. Karışsın alt taraf karman çorman olsun.Osmanlıspor Konyayı altına alıyor. Yarın Konya ya puan alacak ya da alacak.Akhisar Galatasaraya yatamayacak. Bursa Kadıköyden puan alacak Başakşehir en az 2 mağlubiyet daha alacak. :ishock:

Çevrimiçi mellfred

Sıkıntı yok reis beti arttırıyoruz bu hafta

Çevrimiçi underworld

Cenk ilk 11 de
Bonuslar için kaç maç kaldı?

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Liquidator

Fabri, Adriano, Tosic, Medel, Gg, Atiba, Tolgay, Babel, Lens, Talisca, Negredo

Övünç Özdem hep tutduruyor 11’i )

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı almanci

Bugün Canerle başlamakta fayda var

Başaki maçında Adriano mutlaka sahada olmali ,

Bugün oynarsa Basak macinda oynayamayacak mi yani? Caner'i yerden yere vurduk savunma yapmiyor diye simdi oynasin diyoruz. Her maca ayni ciddiyette cikmadigimiz icin daha ne kadar puan kaybetmemiz lazim. En önemli Mac oynanancak Mactir. Hicbir macin garantisi yok Takim rakibi umarim sizler kadar kücümsemiyordur.

Çevrimdışı Kutay

bir kardiyolojiye görünüp ekg çektir abi kahve içmekten olduğunu sanmıyorum Allah muhafaza daha ciddi bir sebebi olabilir
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mylife1903

bir kardiyolojiye görünüp ekg çektir abi kahve içmekten olduğunu sanmıyorum Allah muhafaza daha ciddi bir sebebi olabilir
Gaz herhalde evde poca yaptim biraz fala yedim siksitiriyor, cami actim simdi, sikinti yok besiktas koysun da
Geberirsem burdaki 17.000 mesaji da foruma bagisliyom, kitap yapar satarsiniz, kufur eklemeyi unutmayin, vasiyetimdir

Etiketler: