Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 282 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5236282 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı FedericoGiunti

@tangaz
@mylife1903
Tvitterde olan arkadaş üye olmuş, moderatör tarafından onay bekliyor

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Kimmiş?
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mart 2018, 00:51:05
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Açıkcası bu yıl şampiyonluka şans vermiyordum ilk devredeki mac kayıplarımız için ama Allah büyük işte . Biranda hersey lehimize döndü

Bir şampiyonluk şikecilerden,
Bir şampiyonluk akbilspordan,
Sıra bu kavsaklardan almaya geldi.
En zevklisi bu olacak .
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2018, 01:02:20 cursedofdragon ]

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

İnşallah güzel geçmiştir festival.başarılarının devamını dilerim.
eyvallah guzeldi  cok iyi yorumlar aldi  belgesel  ..  agir bir konuydu,  insani tarafini yakalamaya calismistik olayin politiginden cok. Bunu farkettirdik ve bu benim icin muthisti .. Bir kanala bir yillik haklarini  kiraladik bile diyebilirim, iyiydi tesekkurler ;) 
Yorgo

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol Güneş kariyerinde Ümit Özat'ın takımlarıyla karşılaştığı 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik aldı.

Çevrimdışı tangaz

Mustafa Öğretmenoğlu’nun devamlı yardımcılığını yapan Murat Ergin Gözütok yerine Ekrem Kan ve Hakan Yemişken verilmiş... biraz huylanmıyor değilim  :akuma:

bak iyce kıllandım şimdi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Culpable

Bunlarin yenilmesi cok iyi oldu

Simdi soyle bir istatistik var TD degisen takim ilk macinda yenilmez  bu zamana kadar yapilan TD degisikliklerinin ilk maclarina  bakin %80 i yenilmemistir
burda birde  Sergen faktoru var

konya bu mactan en az 1 puan alirsa  dusme potasindan cikma yolunda  kucuk bir adim atmis olur 3 puan alirsa cok buyuk bir adim atmis olur
bu maci kaybederlerse cok seyi kaybederler
fikstur olarak  Konya Antalya'dan  daha  avantajli

Çevrimiçi Necmi

konyanın düşmesini istiyorum
sergen kazansın istiyorum
gese kaybetsin elbet

offf offf içsesim çok çatışıyor kendiyle
bu maçı kazanıp diğerlerini kaybetsin son hafta feneride yensin ve düşsün olurmu
hemde son hafta kafa kafaya ama düşme potasında girsin feneri yensin ama üstündeki takımda kazansın
acı çekerek düşsün :D

Çevrimdışı savaş altay

bu maçı kazanıp diğerlerini kaybetsin son hafta feneride yensin ve düşsün olurmu
hemde son hafta kafa kafaya ama düşme potasında girsin feneri yensin ama üstündeki takımda kazansın
:oha: bu nasıl bir plan  :evillol:

Bu arada bu gece herkes iyi gaz attı. Rakiplerin skorlarına göre daha fazla asıp, kesiyoruz vb tehlikeli hareketler.
İyiki siz oynamıyorsunuz motivasyon dalga deniz  :D

Çevrimdışı savaş altay

eyvallah guzeldi  cok iyi yorumlar aldi  belgesel  ..  agir bir konuydu,  insani tarafini yakalamaya calismistik olayin politiginden cok. Bunu farkettirdik ve bu benim icin muthisti .. Bir kanala bir yillik haklarini  kiraladik bile diyebilirim, iyiydi tesekkurler ;) 
Tebrikler  :claps:

Çevrimdışı savaş altay

bah bah Bjk - 3 puanmış  :kop:

gese forumundan alıntı:

"Konya - 3 puan
FB - 0 puan
Ts - 3 puan
Gb - 1 puan
Başak - 3 puan
Alanya - 3 puan
Beşiktaş - 3 puan
Akhisar - 1 puan
New malatya - 3 puan
Göztepe - 3 puan

Toplam 23 puan ve lig sonu 73 puan bence bizi şampiyon yapar. Önemli olan burada en az 21-22 puan toplayabilmek ve Beşiktaş'ı mağlup etmek. "

Sadece hayal kurmuşlar  :lol: civciv'den tırsar 0 yazarlar (hepsi öyle) Beşiktaş'dan sahasında çekinmezler. Deli bunlar.
Oyuncularımızı da etki altına asla alamazlar. Savunmamızda bireysel hata yapılmazsa ŞL deplasman performansımızın yüzde 75'i bile 3 puan için yeter.
Kadıköy'de neler döndü maçımızda bilmelerine rağmen Geçen sezon net 0 yazanlar bu sezon 3 yazıyor (hepsi öyle) böylesi daha bir keyifli olacak.
Şımarık tokatlamak başka bir tat  :bandit:

Çevrimdışı Librarius

Maçın hakemlerinde ariza var. Ekrem Kan zaten bilinen tetikçi bir yan hakem. Ama orta hakem 40 yaşında, kariyerini alt liglerde mac yöneterek tamamlamaya yaklasmis vasat bir hakem. Durup dururken bu hakemin bu maca atanması gercekten cok garip. Genc olsa dersin ki gelecegini dusunup iyi bir performans sergilemeye calisir, fakat bu hakem artık kariyerinin sonunda ve buyuk takim maci yönetmemiş.

Aklima Erman Toroğlu'nun dile getirdiği bir husus geldi. Toroğlu diyor ki "kariyerinin sonuna gelen bir hakemin buyuk bir maca verilmesi risklidir, cunku adam zaten hakemliği bırakacak noktada. Yani istediği eyyami yapar."

Simdi bu gercegi en az Erman Toroğlu kadar bilen kisilerden birisi de Yusuf Namoglu.  Neye dayanarak bu maca verdiler? Serdar Ali Celikler'in dediğini gore 2 super lig maci yönetmiş ikisinde de olay cikmis. Kesinlikle masum bir atama degil bu. Adamin şampiyonluk adayı buyuk bir takimin macini yönetecek kalitesinin olmadigi açık. Yarin hem taraftar hem de oyuncular dikkatli olmalı.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Sarı kart sınırında olanlar:
Adriano, Medel, Caner, Tolgay, Oğuzhan.

Umarım kayıpsız geçeriz.
Kombodo yapar abi en az 3 yanina da tosice kirmizi ekle.

Belki de rahat mac olur ama bilinmez, bilinen atamam yanlis ve aciklanamaz. Palabiyik gelse daha aciklanabilir bi atama olurdu

Çevrimdışı mylife1903

Bunlarin yenilmesi cok iyi oldu

Simdi soyle bir istatistik var TD degisen takim ilk macinda yenilmez  bu zamana kadar yapilan TD degisikliklerinin ilk maclarina  bakin %80 i yenilmemistir
burda birde  Sergen faktoru var

konya bu mactan en az 1 puan alirsa  dusme potasindan cikma yolunda  kucuk bir adim atmis olur 3 puan alirsa cok buyuk bir adim atmis olur
bu maci kaybederlerse cok seyi kaybederler
fikstur olarak  Konya Antalya'dan  daha  avantajli
Konya koyar insallah, ben de bi berabelik ya da hakem hatasi ile fahise bi galibiyet bekliyorum

Çevrimdışı mylife1903

Maçın hakemlerinde ariza var. Ekrem Kan zaten bilinen tetikçi bir yan hakem. Ama orta hakem 40 yaşında, kariyerini alt liglerde mac yöneterek tamamlamaya yaklasmis vasat bir hakem. Durup dururken bu hakemin bu maca atanması gercekten cok garip. Genc olsa dersin ki gelecegini dusunup iyi bir performans sergilemeye calisir, fakat bu hakem artık kariyerinin sonunda ve buyuk takim maci yönetmemiş.

Aklima Erman Toroğlu'nun dile getirdiği bir husus geldi. Toroğlu diyor ki "kariyerinin sonuna gelen bir hakemin buyuk bir maca verilmesi risklidir, cunku adam zaten hakemliği bırakacak noktada. Yani istediği eyyami yapar."

Simdi bu gercegi en az Erman Toroğlu kadar bilen kisilerden birisi de Yusuf Namoglu.  Neye dayanarak bu maca verdiler? Serdar Ali Celikler'in dediğini gore 2 super lig maci yönetmiş ikisinde de olay cikmis. Kesinlikle masum bir atama degil bu. Adamin şampiyonluk adayı buyuk bir takimin macini yönetecek kalitesinin olmadigi açık. Yarin hem taraftar hem de oyuncular dikkatli olmalı.
Insallah temiz bir mac olur, ben cok gerginim mesela
Simdi istedikleri eyyami yapsalar bile mesela fb maclarin firat cuno falan gelince niraz anlayabiliyorsun adamlari. Gotunu de kapatmaya calisiyor atayanlar, ducu en iyi hakem, firat en formda hakem. Bu herifler kimse uzulmesin diye cabaladigi icin macin gidisinden ne boh yiyecekleri belli zaten.  Mesela dun cucu gidip kilici ile atamana kart veremiyor ama epruyanuyu cat atiyor dakika 94 garip poziyonda emreye kart veriyor, vermese fazla konusulmaz, kart dogru emre cirkef sma baskanhakem mac 4-1olmus 93.dakikada 37 yasindaki oyuncunun o dususuna ne penalti ne kart verir, ben olsam ben bile vermem.
Insallah yonetim gerekli uyarilari yapmistir, bu atama cok kelle goturur normal bi ulkede elde patladigi an.

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı tangaz

offf hardcoreun babası olmuş bu senaryo en sevdiğim bi kırbacı eklememişsin  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Insallah temiz bir mac olur, ben cok gerginim mesela
Simdi istedikleri eyyami yapsalar bile mesela fb maclarin firat cuno falan gelince niraz anlayabiliyorsun adamlari. Gotunu de kapatmaya calisiyor atayanlar, ducu en iyi hakem, firat en formda hakem. Bu herifler kimse uzulmesin diye cabaladigi icin macin gidisinden ne boh yiyecekleri belli zaten.  Mesela dun cucu gidip kilici ile atamana kart veremiyor ama epruyanuyu cat atiyor dakika 94 garip poziyonda emreye kart veriyor, vermese fazla konusulmaz, kart dogru emre cirkef sma baskanhakem mac 4-1olmus 93.dakikada 37 yasindaki oyuncunun o dususuna ne penalti ne kart verir, ben olsam ben bile vermem.
Insallah yonetim gerekli uyarilari yapmistir, bu atama cok kelle goturur normal bi ulkede elde patladigi an.

gerçekten de bayram değil seyran değil öğretmenoğlu ne alaka durumu bir durumdayız

Çevrimdışı tangaz

Herkese günaydınlar

illa TIRI garajdan çıkarttıracaksınız sabah sabah  :evillol:

Çevrimdışı Liquidator

Kimmiş?
Twitterde Beşiktaş-Azerbaijan sayfasının moderatörü

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı onurturan

yaw  ne  yaparsin uc  gundur yunanistandaydim yonnettigim belgesel  festivale  gidince  tabi  biraz  gundemi kacirmisim :)) Bi de  epey  oluyor  ama benim bsayrdaki  digiturkte  yine  4/3 cikiyordu  su an ama okeyiz, duzeldi. Sampiyonluk yolundaki  gibi artik her  sey full hd :)))
Vay vay vay tebrik ederim yorgo abi çok sevindirik oldum yöneytiğim belgesel ve festival kelimelerini duyunca.. hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel geri dönütü olmuştur.. neyle ilgiliydi belgesel..

Çevrimdışı onurturan

bak iyce kıllandım şimdi
Ben başlarda kıllanmayayım kıllanmayayım diye çok çabaladım ama o kadar çok kıllanan var ki hadi len onur dedim sen de kıllan .. ne diyor siz yeni türkiyelileer algım yönetildi..

Çevrimdışı onurturan

Sarsılarak okudum abi bravo sana :claps:

Çevrimdışı onurturan

:oha: bu nasıl bir plan  :evillol:

Bu arada bu gece herkes iyi gaz attı. Rakiplerin skorlarına göre daha fazla asıp, kesiyoruz vb tehlikeli hareketler.
İyiki siz oynamıyorsunuz motivasyon dalga deniz  :D
Nasıl asıp kesiyoruz.. ezeceğiz basacağız yaslayacağız 3 atıp bir sayacağız gibi şeyleri söylüyorsan onlar her maç öncesi mutelif kişilerce söyleniyor ağabey..

Çevrimdışı tangaz

KALKIN LOO

MAÇIMIZ VAR, MAÇIMIZ

Çevrimdışı mylife1903

Formayi giymisem
Emre bol izleyerek motive ettiriyorum kendimi

Etiketler: