2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 786997 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sercan Dikme: "3-4 gün içinde 'Cenk Tosun, Beşiktaş'ta' diyebiliriz." (A Spor)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sercan Dikme: "3-4 gün içinde 'Cenk Tosun, Beşiktaş'ta' diyebiliriz." (A Spor)

Lütfen demeyelim. Sadece ligdeyiz.
Eğer forvete 2 yabancı transferi olacaksa 1 tane golcü altyapıdan genç biri olabilir.

Çevrimdışı worns

weghorst'un golü güzelmiş. ben 6-1 belçika polonya maçının özetini izledim. belçika'nın santraforu takımı 6 gol atarken bir gol bile atamadı. öte yandan belki 6 pozisyonu değerlendiremedi. kalecinin üstüne vurdukları, direkler boş kaleye üstten auta attığı bile var. izlerken baya güldüm eğlendim adama. üstündeki forma farklı olunca aslında komik oluyormuş şöyle rahat rahat izleyelim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayırlı olsun. Gol attıkdan sonra sevinirken mesajını yollamış bize.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Normal gol sevinci buymuş. Mesaj falan yollamamış.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

6 milyona oyuncu satıp yerini 2-3 milyona dolduracaksan kar etmiş olur musun? Bence alacağın oyuncu göndereceğin oyuncudan daha iyiyse, daha potansiyelliyse problem yok. Anlaşılan bu sene transfer planımızı satışlar üstüne yapmışız. Umarım Ersin de bize para kazandırır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Liyakat olmayınca konuşmanın manası kalmıyor. Tarihin gördüğü en büyük şansa sahip futbol antrenörü.
utanmazlik zirve yapmis Berkay,Abdulmecit,Yakup defanstaki cocuk bunlarin hicbirini AlmAmis kadroya ayiptir yahu

Ben yonetimin yerimde olsan aciklama yapalim bu nedir boyle

Çevrimiçi Özgür Gültekin

utanmazlik zirve yapmis Berkay,Abdulmecit,Yakup defanstaki cocuk bunlarin hicbirini AlmAmis kadroya ayiptir yahu

Ben yonetimin yerimde olsan aciklama yapalim bu nedir boyle

ANÇ kapalı kapılar ardında Beşiktaşın haklarını savunmakla meşgul(!)

Çevrimiçi Cihan1903

6 milyona oyuncu satıp yerini 2-3 milyona dolduracaksan kar etmiş olur musun? Bence alacağın oyuncu göndereceğin oyuncudan daha iyiyse, daha potansiyelliyse problem yok. Anlaşılan bu sene transfer planımızı satışlar üstüne yapmışız. Umarım Ersin de bize para kazandırır.

İşte sıkıntı orada. Yerini 2-3 milyona alıp doldurabileceğimiz bir oyuncu var mı yerli olarak? Farklı mevkiler ama Abdülkerim kazması için 5 milyon euro istiyor Konya. Rıdvan için konuşulan rakamlar çok çok az bunun yanında, üstelik ülkede sol bek sıkıntısı varken

Çevrimdışı istanbulite

HaberKartali vardi bi ara, onlar hala banli mi twitter'da?

Çevrimdışı can1903

ANÇ kapalı kapılar ardında Beşiktaşın haklarını savunmakla meşgul(!)
keşke burdan arka kapılarda yaptıklarını yazabilsem, sandığımız kadar güçsüz biri değil. Hatta bence mevcut başkanlar arasında politik-siyasi güç anlamında en güçlüsü.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Evet gelelim forvete...

Valerien Ismael, Alexandre Sorloth ismine çok sıcak biri değil, Weghorst'u çok istiyor.
Ceyhun Kazancı bu Sorloth işine sıcak olmamasından dolayı bir tık pişman gibi V.Ismaelle çalıştığı için

2-3 tane daha ismi çıkmamış bana göre potansiyelli ve genç oyuncuları da istemiyor.
Bir tık pişmanlık ağır basıyor gibi şuan niye getirdim şekli bi arıza var..

Weghorst işine gelirsek, oyuncuyla maaş anlaşması tamam.
Opsiyonlu bi şekilde Burnley kiralıyor.
Oyuncu opsiyonlu bi şekilde gelmeye %50 bakıyor, sanki opsiyonsuz kiralama olsa bu iş bitecek gibi ama Opsiyonsuz da kiralamak istemiyoruz.

Sanılanın aksine Louis Van Gaal, TR'ye gelme demiyor karar için çok erken belki önüne daha büyük fırsatlar çıkabilir diye oyuncunun aklını çelmiş durumda.

Niahi karar haftaya cumaya kadar gelir diye düşünüyorum.

Saygılar  :eyes
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Demir

keşke burdan arka kapılarda yaptıklarını yazabilsem, sandığımız kadar güçsüz biri değil. Hatta bence mevcut başkanlar arasında politik-siyasi güç anlamında en güçlüsü.
En güçlüde neden bu durumdayız o zaman kardeşim. Milli takım için en basit örnek Caner bizden ayrıldıktan sonra milli takıma dahil oldu.

Hakem konusuna hiç girmiyorum bile.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bazı şeyleri ortaya koymak için politik-siyasi güce gerek yok.
Sadece iletişim yeterli.

Akdeniz oyunlarına bizden 1 tane oyuncu çağrılmadı diye ortalığı ayağa kaldırdık, kaldı ki dün U-17 şampiyonası sonrası bir çok muhabir kinayeli mesajlar attı.

Ancak bugün çıkan bir habere göre Tolunay bizden 3 oyuncuyu kadroya almak istemiş ama hoca hazırlık kampına götürmek için aflarını istemiş.

Bu durumda biri yalan söylüyor. Bunu ortaya koyacak merci de yönetim.

İki alternatif var;
1- Ortalık ayağa kalktığında muhabirler vasıtasıyla oyuncuların affının istendiğini yayarsın.
2- Veya şimdi ortaya çıkar, hocamızın böyle bir talebi olmadı diye açıklama yaparsın.

Bu kadar basit bir iletişim için göreceğin üzere politik-siyasi hiç bir güce ihtyiaç yok.
Sadece iletişim.

Çevrimdışı can1903

En güçlüde neden bu durumdayız o zaman kardeşim. Milli takım için en basit örnek Caner bizden ayrıldıktan sonra milli takıma dahil oldu.

Hakem konusuna hiç girmiyorum bile.

Tek başına Bankalar birliğini revize etti, hakem kıyımının mimarı..

Çevrimiçi Akil Emre

Tek başına Bankalar birliğini revize etti, hakem kıyımının mimarı..
Tarihin en kötü sezonunu ve şampiyonlar ligi fiyaskosunu yaşattığı için ne yapsa görülmüyor. Buna amatör branşları da ekliyorum. Kursun hem baskette hem futbolda fırtına gibi kadro , bukadar arka kapılar ardından çalışmasınada gerek kalmaz.

Çevrimdışı can1903

Tarihin en kötü sezonunu ve şampiyonlar ligi fiyaskosunu yaşattığı için ne yapsa görülmüyor. Buna amatör branşları da ekliyorum. Kursun hem baskette hem futbolda fırtına gibi kadro , bukadar arka kapılar ardından çalışmasınada gerek kalmaz.
Geçen sene fırtına gibi kurdu herkes okeydi, bu sene de kurucak bence hakkımızda hayırlısı.

Çevrimiçi Akil Emre

Geçen sene fırtına gibi kurdu herkes okeydi, bu sene de kurucak bence hakkımızda hayırlısı.
Weligton, nsakala , montero  defans hattı olan takım fırtına gibi olamaz. Hakkını yemiyelim iyi oyuncular aldılar ama katkı olarak bekleneni veremediler. Bu sene isimlere bakınca beklentim arttı açıkcası, senden güzel haberler bekliyoruz Can.

Çevrimdışı murat baltacı

Cenk yerine Burak gelse hem daha faydalı olur hem abilik yapar alt yapıdan çıkacak oyunculara faydası olur.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk yerine Burak gelse hem daha faydalı olur hem abilik yapar alt yapıdan çıkacak oyunculara faydası olur.
kesinlikle ayni fikirdeyim abilik yapmasindan ziyade belli ki adam gelmeyi Cok istiyor Cenk gibi suruncemede birakmiyor Besiktas beni istemiyor diyor yani istesek hemen gelecek net

Çevrimiçi Talisca1903

Evet gelelim forvete...

Valerien Ismael, Alexandre Sorloth ismine çok sıcak biri değil, Weghorst'u çok istiyor.
Ceyhun Kazancı bu Sorloth işine sıcak olmamasından dolayı bir tık pişman gibi V.Ismaelle çalıştığı için

2-3 tane daha ismi çıkmamış bana göre potansiyelli ve genç oyuncuları da istemiyor.

Oyuncu opsiyonlu bi şekilde gelmeye %50 bakıyor, sanki opsiyonsuz kiralama olsa bu iş bitecek gibi ama Opsiyonsuz da kiralamak istemiyoruz.

Sanılanın aksine Louis Van Gaal, TR'ye gelme demiyor karar için çok erken belki önüne daha büyük fırsatlar çıkabilir diye oyuncunun aklını çelmiş durumda.

insallah Veghorst olur Cok isindim bu adama

Çevrimiçi Samet Demir

İbrahim ALTINSAY: Başkan danışmanı olmuş.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

HaberKartali vardi bi ara, onlar hala banli mi twitter'da?
geçen hafta hesapları açıldı galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı annoca

çebiyi seviyorum. iyi işler yapmak istiyor. bir hezimet devraldı ve 3 kupa kazanıldı. geçen sene hocanın istediği oyuncular geldi ki bizlerde transfer sezonunda diyorduk bu yıl güle oynaya şampiyon oluruz diye. sene başında hakemler sağlam doğradı erken koptuk bakalım bu yıl ne olacak.

Çevrimdışı annoca

burak psg'nin hegemonyasını bitiren takımda baş rol oyuncularından biriydi. cenk ise yıllardan beri top oynamıyor. burak uygun maliyete gelecekse her türlü burak tercih edilmeli bence.  ilk 11 düşünülmese de yedekten 8-10 golü rahat var.

Çevrimdışı annoca

Evet gelelim forvete...

ismaelin gitme ihtimali var mı yoksa ne olursa olsun yeni sezona başlıyacak mı?

Etiketler: