Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1676588 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı celiker1

Fikret Orman paralar nerede!Yavaş yavaş ortaya çıyor :akuma:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Onur Küçük

Yiyin,için,yedirin,içirin hesabı ödemeden çekip gidin :akuma: Yatacak yerin yok Fikret Orman.Varsa imkanı asıl denetleme kurulundakilerini mahkemeye vereceksin  :s20: Asıl satılıklar,Beşiktaş'a ihanet edenler onlar.
Giderayak neden sponsorluk anlaşmaları yapıldı, oradan gelen paralar nereye gitti diye de insan sormaya başlıyor ister istemez. Gerçi Fikret Bey profesyonel bir biçimde anlatmıştır bunları.

Çevrimdışı murat baltacı

Talisca şartlar oluşursa şampiyonluk hamlesi olur takımda en büyük eksik iş çözen oyuncu taliscada bu işte usta ljaicin durumuna göre gerekirse arkasını atiba elneny yapar on numaraya koyarız ljaic iyi olursa talisca forvet yada ikinci forvet olur.

Devreye şampiyonluk potasında girmek önemli yönetim gerekeni yapar kiralık falan bir iki oyuncu getirir yeterki bu havayı dağıtmadan seri yapabilelim.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mylife1903

Ahmet Nur Çebi: "Daha seçileli 1 hafta oldu. Gidenlerden bir tuhaf davranışlar var. Bu ne hırs. Yanıyorlar. Yanın arkadaşlar, iyiki gittiniz."

Ahmet Nur Çebi: "Kulüpten içeri girdik, bir tane profesyonel bizi karşılamadı. 80 bin lira, 120 bin lira net maaş alan bu profesyoneller 10 gün önce Kartal Yuvası çekleriyle tazminatlarını alıp kaçmışlar."

Ahmet Nur Çebi: "Brütler, ikramiyeler, yemek fişleri... 5 personelin kulübe 7 senede maliyeti 21 milyon TL. Ben ve arkadaşlarım da 105 M₺ borcu ödemek için takla atıyoruz ama onları da takla attıracağız merak etmeyin."
O maaslari goren fikret orman kendine de maas istemisti
Verme iste

Çevrimiçi Akil Emre

Verme iste
Yalnız 7 senede maliyeti diyor sanırım kendisinde ikinci başkan olduğu dönemde olan adamlar, acaba maaşlarını giderlerini harcadıklarını o dönem takip edemiyor muydu?
Bizim Beşiktaşta yanlış bişey olsa içimiz acıyor, gelen yiyor içiyor kendi menfaatine Beşiktaşı kullanıyor, hayırlısı bakalım yeni başkana güvenim tam Allah utandırmasın.

Çevrimdışı tangaz

günaydın millet

kalkın loo beşiktaşın maçı var.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarını izledim şimdi, tahsilatlarını kartal yuvası çekleriyle alıp gitmişler diyor, tazminat demiyor. Geçmiş maaş alacaklarıdır diye düşündüm.

@sozkul abi istifa eden tazminat alamaz die bir zorunluluk yok işveren isterse verir mesela sen yanımda çalışan biri ol istifa et ben patron olarak istersem tazminatını öderim yılların emeğini verdi istifa etse de hakkıdır deyip veren bir sürü işletme var. diğer taraftan tazminat standart yasadaki gibi ise bir meblağ tutmaz zaten kıdem tazminatı tavan ücreti 6380 tl olup 7 yıl için 45bin tl eder bi para değil ama iş sözleşmesinde özel bir madde vardır her yıla karşılık 1 brüt maaş kadar filan yazıyordur ceo.nun neti 120 bin brütü 200bin civarındadır o zaman 7 yıla karşılık 1,4 milyon tazminat yapar. sonra kartal yuvası çeklerinin imza yetkisi ceo.da vardır imzalamıştır çekleri muhasebe kayıtlarına da işler .... isimli personel tazminat ödemesi C/H çıkış die olur biter personel hesabına alacak şirket hesabına borç kaydeder muhasebeleştirir sen sağ ben selamet.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Yalnız 7 senede maliyeti diyor sanırım kendisinde ikinci başkan olduğu dönemde olan adamlar, acaba maaşlarını giderlerini harcadıklarını o dönem takip edemiyor muydu?
Bizim Beşiktaşta yanlış bişey olsa içimiz acıyor, gelen yiyor içiyor kendi menfaatine Beşiktaşı kullanıyor, hayırlısı bakalım yeni başkana güvenim tam Allah utandırmasın.

bu denli yüksek perdeden bunlara geçirdiğine göre demek ki takip edemediği sadece f.ormanın müdahil olduğu konularmış. zaten sürekli ben değil biz demesi yönetim kurulu yetkilendirmesi açıklamasında en az 2 imza şartının konması filan bunlara emare gibi duruyor. yoksa bir sürü adam çıkar sorar başkana sen 7 sene görmedin mi bunları die. f.orman her şeyi tek başına yapıp sağa sola saçmış işte çebi başkanda ufaktan bunları söylemeye çalışıyor direkt f. orman şöle yedi yedirdi diyemiyor dili varmıyor ben şahsen böle anlıyorum son dönem çebinin açıklamalarını

Çevrimdışı tangaz

Verme iste

ceo.ya 120 net 200 brüt veren kendine ne vermiştir acaba

Çevrimdışı tangaz

vidaya da özel sözleşme yapmış f. orman bey gecikmelere karşılık heray ekstra ücret die adamın alacaklar sıfırlanmış menacer 600bin yuro daha isteriz ahanda sözleşme demiş

ben burada f. orman öyle böyle ihanet etmedi derken işkembeden sallamıyordum...

acaba geçen yaz haberleri yapılan para kaynağı yaratmak için ev alıp çek verip sonra evleri düşük bedelle satıp nakite çevirirken ne dolaplar dönmüştür kimbilir...

Çevrimdışı tangaz

Çebi, şunları söyledi: “Dediler ki, ‘Niye durdun?’ Ben bugün göreve niye geldiysem, 7 sene boyunca o sebeple durdum. Beşiktaş zor dönemde, buraya gelirim. 7 sene orada kaldıysam da ‘Kızılcık şurubu içtim’ der, otururum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

vidaya da özel sözleşme yapmış f. orman bey gecikmelere karşılık heray ekstra ücret die adamın alacaklar sıfırlanmış menacer 600bin yuro daha isteriz ahanda sözleşme demiş

acaba geçen yaz haberleri yapılan para kaynağı yaratmak için ev alıp çek verip sonra evleri düşük bedelle satıp nakite çevirirken ne dolaplar dönmüştür kimbilir...
Fikret Orman ve ekibi geliyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sefaköykartali

Talisca' nın bonservise ne kadar isterler acaba? Kiralasak adamın maaşı 12 civarıymış nasıl ödeyeceğiz o maaşı?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Talisca' nın bonservise ne kadar isterler acaba? Kiralasak adamın maaşı 12 civarıymış nasıl ödeyeceğiz o maaşı?
Talisca falan bence gelmez. İstesek de çok zor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

ancak ağır arıza çıkarır kulüp kurtulmak ister belki o zaman ama maaşının en az yarısını karşılayın derler ki o da büyük meblağ

Çevrimiçi tolga1903

Borçlunun temerrütü gereği adamın gecikme tazminatı istemesi normal bunun "özel bir sözleşme" şeklinde yapıldığını düşünmüyorum adamın menajeri avukatı her kimse kesinlikle ihtar çekmiştir borcunuzu ödeyin diye eski yönetimin huyuydu çok severdi icralık olacak raddeden hemen önce borç ödemeyi bu da onun gibi olmuştur vida akıllılık edip tazminat da istemiştir yoksa kanuni hakkı bunu tüm futbolcular kulübü temerrüte düşürürse talep edebilir yanlış bilmiyorsam. Asıl skandal olan bu adamın 3 milyon euro ücret alması değil midir? Etimiz neydi budumuz neydi iki stopere 8 milyon euro ödeyecek bizim bu kulüp iyi ayakta kaldı böyle saçma sapan işlere rağmen. Personelin para alamıyor sen 5 milyon euro sadece bir oyuncuya gömüyorsun üzerine kârdan pay vererek. Başkan böyle devam ederse fikret orman ve yönetimi daha çook zor duruma düşer elbet çıkar yeni yönetimin içinden de bu konuları yargıya taşıyacak olan birileri.

Çevrimiçi sefaköykartali

Devre arası bir tane forvet kiralamamız lazım. Umut derbide attı ama attığından çok fazlasını da kaçırdı. Derbide Cenk bile olsa 3 tane atmıştı. Bir tane de kenardan içeriye girecek bir kanada ihtiyacımız var. Merkezimiz çok kuvvetli Vida Ruiz Elneny Atiba Ljajic ama kenarlar bir o kadar top kaptırıyor.

Çevrimdışı tangaz

Borçlunun temerrütü gereği adamın gecikme tazminatı istemesi normal bunun "özel bir sözleşme" şeklinde yapıldığını düşünmüyorum adamın menajeri avukatı her kimse kesinlikle ihtar çekmiştir borcunuzu ödeyin diye eski yönetimin huyuydu çok severdi icralık olacak raddeden hemen önce borç ödemeyi bu da onun gibi olmuştur vida akıllılık edip tazminat da istemiştir yoksa kanuni hakkı bunu tüm futbolcular kulübü temerrüte düşürürse talep edebilir yanlış bilmiyorsam. Asıl skandal olan bu adamın 3 milyon euro ücret alması değil midir? Etimiz neydi budumuz neydi iki stopere 8 milyon euro ödeyecek bizim bu kulüp iyi ayakta kaldı böyle saçma sapan işlere rağmen. Personelin para alamıyor sen 5 milyon euro sadece bir oyuncuya gömüyorsun üzerine kârdan pay vererek. Başkan böyle devam ederse fikret orman ve yönetimi daha çook zor duruma düşer elbet çıkar yeni yönetimin içinden de bu konuları yargıya taşıyacak olan birileri.

rakam 600bin yuro temerrüt gereği gecikme öyle bir meblağ tutmaz 6 aylık maaş 1,5 milyon yuro gecikme faizi 600 bin yuro tutmaz belli ki sözleşme maddelerinde daha yüksek bir oran konmuş ki 600 bin yuroya karşılık geliyor. vidanın tüm sözleşmesi öncesinde alınan m.mitroviç dahil birbiri ile bağlantılıdır. 150bine oynayan mitroya 1,5 milyona yakın maaş verdik bi dünya bons verdik o bonservis maaş filan menajere ödenen peşinattı büyük ihtimal

Çevrimdışı Onur Küçük

@sozkul abi istifa eden tazminat alamaz die bir zorunluluk yok işveren isterse verir mesela sen yanımda çalışan biri ol istifa et ben patron olarak istersem tazminatını öderim yılların emeğini verdi istifa etse de hakkıdır deyip veren bir sürü işletme var. diğer taraftan tazminat standart yasadaki gibi ise bir meblağ tutmaz zaten kıdem tazminatı tavan ücreti 6380 tl olup 7 yıl için 45bin tl eder bi para değil ama iş sözleşmesinde özel bir madde vardır her yıla karşılık 1 brüt maaş kadar filan yazıyordur ceo.nun neti 120 bin brütü 200bin civarındadır o zaman 7 yıla karşılık 1,4 milyon tazminat yapar. sonra kartal yuvası çeklerinin imza yetkisi ceo.da vardır imzalamıştır çekleri muhasebe kayıtlarına da işler .... isimli personel tazminat ödemesi C/H çıkış die olur biter personel hesabına alacak şirket hesabına borç kaydeder muhasebeleştirir sen sağ ben selamet.
Merak ediyorum bir Ceo'ya neyin karşılığında bu kadar imtiyaz verilir? Bir kişi veya kişiler, Fikret Bey'e bu tür konularda akıl vermiş olabilir mi? Bir kişiye imza yetkisi verip hukuki olarak sorumluluğu o kişiye yüklemek gibi.

Çevrimdışı tangaz

Devre arası bir tane forvet kiralamamız lazım. Umut derbide attı ama attığından çok fazlasını da kaçırdı. Derbide Cenk bile olsa 3 tane atmıştı. Bir tane de kenardan içeriye girecek bir kanada ihtiyacımız var. Merkezimiz çok kuvvetli Vida Ruiz Elneny Atiba Ljajic ama kenarlar bir o kadar top kaptırıyor.

3 adet kanat alıp karavana atmak da ayrı bir seviye ki dünyada kanat forvetten geçilmediği bir dönemde

Çevrimdışı gokhantr

Ya bu Fikret Orman'dan para aldığı şeklinde kötü ithamlara maruz kalan bir kaç arkadaş vardı bu arada, o arkadaşlardan bayadır ses çıkmıyor..

Çevrimdışı Onur Küçük

Ya bu Fikret Orman'dan para aldığı şeklinde kötü ithamlara maruz kalan bir kaç arkadaş vardı bu arada, o arkadaşlardan bayadır ses çıkmıyor..
Bugün söylenenleri 3 sene öncesinde söylemeye başladığı için  süresiz banlananlar oldu. Onlar banlı ifade ettiğin kişiler ise rahat rahat yazmaya devam ettiler. Nasıl bir çelişki veya adaletse doğruyu söyleyenler banlanmış doğrunun üzerini kapatmaya çalışan da rahat rahat o işi yerine getirmiş.

Çevrimdışı tangaz

Merak ediyorum bir Ceo'ya neyin karşılığında bu kadar imtiyaz verilir? Bir kişi veya kişiler, Fikret Bey'e bu tür konularda akıl vermiş olabilir mi? Bir kişiye imza yetkisi verip hukuki olarak sorumluluğu o kişiye yüklemek gibi.

o ceo.nun cv incelendiğinde derin biri o arkadaş hesabı kitabı karışıktır o adamın neyin karşılığı nerelere gelirler giderler mevkiler kaparlar ohooo

Çevrimiçi tolga1903

rakam 600bin yuro temerrüt gereği gecikme öyle bir meblağ tutmaz 6 aylık maaş 1,5 milyon yuro gecikme faizi 600 bin yuro tutmaz belli ki sözleşme maddelerinde daha yüksek bir oran konmuş ki 600 bin yuroya karşılık geliyor. vidanın tüm sözleşmesi öncesinde alınan m.mitroviç dahil birbiri ile bağlantılıdır. 150bine oynayan mitroya 1,5 milyona yakın maaş verdik bi dünya bons verdik o bonservis maaş filan menajere ödenen peşinattı büyük ihtimal

Aynen muhtemelen iki transfer bağlantılı. Yani sonuç olarak bugünlere neden geldiğimizi neden bu ekonomik buhranı yaşadığımızı çok güzel gösteriyor şu olaylar.

Çevrimdışı tangaz

tuncaboyluyu kast ediyorsun sanırım zaten öyle ithama maruz kalan 2 kişi vardı biri tuncaboylu diğeri necmi abiydi ama bunlar gerçekliği olmayan çirkin söylemlerdi. tuncaboylu yd. sonrası böyle başkan bulmuşuz sahip çıkalım edasındaydı ama ilk görev yıllarını referans alarak bunu yapardı bu denli kirli işlerin ortaya çıktıgını görünce eminim o da şaşkındır şimdi.