Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1687887 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı ozankarakoc

2-0 koyar geliriz  :bandit:

Ah be, özlediğimiz eski günler...

'Neymiş, Napoli deplasmanı mı varmış? 2-0 koyar geliriz.'
'Porto mu geliyormuş? 3-1 koyar yollarız...'

Şimdi Antalya maçından önce dizlerimiz titriyor anasını satayım :)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sozkul

SON DAKİKA!

Beşiktaş’ın Pendik’te bulunan No:1903 tesislerine Beşiktaş eski yöneticisi Hakan Özköse tarafından haciz kağıdı gönderildiği öğrenildi.

İçimizde böyleleri varken,  düşmana ne hacet?

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

ekşide bu adam için Fikret Orman'ın teyzesinin oğlu diyorlar.
2014 de basketbol şube sorumlusuymuş galiba.

Çevrimiçi levitate

şu tweet beğenen yönetici değil mi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Basketbol şubesinin başına geçip hem şubenin batmasını hem de menajerlerin eline düşmesini sağlayan kişidir kendileri. Fikret Orman'ın da kuzeni :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

2,5a oynamıyorsa çinde sürünsün   :D
2,5 a oynamıyorsa kebap yerine köpek yesin
Üstte de Fethi sabancı yazıyor

Sabnci ailesinden mi acaba yoksa soy isim benzerliği mi :alala:
Anne Sabancı,baba Kamışlı ailesinden.Hasta Beşiktaş'lı çocuk.Mustafa Sandal'ın yanındaki kendisi.Seyahatlerimi Beşiktaş'a göre ayarlıyorum dediği kardeşiyle beraber uzun bir röportajına denk geldim geçen hafta bloomberg tv de.Kardeşi açtı konuyu "hatta tek zaafı Beşiktaş" diye.Mustafa Sandal ve bilinen bir iki zengin ailenin çocuğu ileberaber takılıyorlar hep Beşiktaş maçlarında içeride,dışarıda.Daha yaşı ufak ama ileride %100 Beşiktaş başkanlığı veya yöneticiliği yapacak diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 01 Kasım 2019, 21:11:59 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Burger King sponsorluğu olacakmış yakında.Kasım ayı kulüp dergisinde yazıyormuş.Ne çapta olacak acaba?  :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Markus Münch: "Kariyerim boyunca ayrılmak zorunda kaldığım ve üzüldüğüm tek takımdır Beşiktaş. Hani bir sevgiliniz olur, siz ondan ayrılsanız çok koymaz ama o ayrılınca biraz daha zordur. Onun gibi bir şey işte."
Münch: "Yıllarca kalırdım eğer izin verilse. Ama o zamanlarda takımın ekonomik anlamda sorunları vardı ve bonservis ücreti getirebileceğim için satıldım. Yoksa jübile sonrası bile Beşiktaş’a hizmet etmek isterdim. Ayrılırken Beşiktaş atkısıyla uçağı beklerken çok duygulanmıştım."
Münch: "Zamanın değil, tüm zamanların efsane başkanıydı Süleyman Seba. Dün gibi hatırlarım onunla sohbetlerimizi. Sırf onunla tanışmış olmak bile büyük onur. Çok saygılı biriydi. Odaya girdiğinde hayranlıkla bakmaktan bazen ne dediğini duyamıyorduk. Gerçekten büyük bir insandı"
Markus Münch: "Pazar öğlenleri çoğu insan evinin salonunda televizyon seyreder, rahatlar. İnönü Stadı benim salonum gibiydi. Başka bir yer yoktu olmak istediğim. Taraftarlar harikaydı. Bazen motivasyona ihtiyacım varken halen açarım internetten Beşiktaş tezahüratlarını..."
Markus Münch: "Deli arkadaşım, Pascal Nouma’yı da çok özlüyorum. Beraber takıldığımız zamanları anlatsam kitap olur, sonra o kitap yasaklanır. Leeds United maçında Danny Mills boğazımı sıkınca ben daha ona vuramadan Pascal adamı paketlemişti!"
Markus Münch: "Oynadığım tüm takımların formalarını saklarım ama '11 numaralı' Siyah-Beyaz formam baş köşededir evimde ve bana sadece güzel anılar hatırlatır."
Markus Münch: "Beşiktaş taraftarı için terimi akıtmak bir onurdu. Onlara söyleyebileceğim bir şey olamaz, zaten iyi günde kötü günde takımlarını destekliyorlar. Bir gün kol kola bir üçlü çekmek isterim onlarla."

(Beşiktaş Dergisi)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Markus Münch: "Takımdan Rahim Zafer ve Tayfur Havutçu ile görüşüyorum. Ama en çok deli arkadaşımı, Pascal Nouma'yı özlüyorum. Beraber takıldığımız zamanları anlatsam kitap olur, sonra da o kitap yasaklanır. Leeds United maçında Danny Mills boğazımı sıkınca ben daha dönemeden Pascal Nouma adamı paket etmişti!"

BIZ YAPTIK (Özellikle büyük yazdım)

Ahmet Nur Çebi : "Ne söylendi? Beşiktaş'ın 105 milyon TL borcu var 1 hafta içinde ödenecek. Biz bu işi 4 günde çözdük. Bu müjdeyi veriyorum. Biz yaptık."

Çevrimiçi COB

Talisca sadece forvet olarak dusunuluyorsa gelsin.

Çevrimdışı celiker1

Ahmet Nur Çebi: "Brütler, ikramiyeler, yemek fişleri... 5 personelin kulübe 7 senede maliyeti 21 milyon TL. Ben ve arkadaşlarım da 105 M₺ borcu ödemek için takla atıyoruz ama onları da takla attıracağız merak etmeyin."
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Kulübü nasıl soymuşlar vah Beşiktaşım vah ben demiyorum başkan diyor... Demirören den bile kötü hatırlanacaksın Fikret Orman,..

Çevrimiçi Akil Emre

Kulübü nasıl soymuşlar vah Beşiktaşım vah ben demiyorum başkan diyor... Demirören den bile kötü hatırlanacaksın Fikret Orman,..

Yedi yetimin hakkını kimseye yedirmem ladı aklıma geldi bian

Ahmet Nur Çebi: "Daha seçileli 1 hafta oldu. Gidenlerden bir tuhaf davranışlar var. Bu ne hırs. Yanıyorlar. Yanın arkadaşlar, iyiki gittiniz."

Ahmet Nur Çebi: "Kulüpten içeri girdik, bir tane profesyonel bizi karşılamadı. 80 bin lira, 120 bin lira net maaş alan bu profesyoneller 10 gün önce Kartal Yuvası çekleriyle tazminatlarını alıp kaçmışlar."

Ahmet Nur Çebi: "Brütler, ikramiyeler, yemek fişleri... 5 personelin kulübe 7 senede maliyeti 21 milyon TL. Ben ve arkadaşlarım da 105 M₺ borcu ödemek için takla atıyoruz ama onları da takla attıracağız merak etmeyin."

Ahmet Nur Çebi: "'Beşiktaş'ın 105 M₺ borcu var, ödeyemezse UEFA'ya gidemez' dendi. Milletin bırakıp gitme nedeni olan bu sorunu 4 günde çözdük."

Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaşlıların Beşiktaş'a destek olması sorumluluk değil, hakdır. Bir lira da olsa, bin lira da olsa bu hakkı kullanmak isteyenlerin kapısını çalacağız."

Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaş taraftarı, tribünde ceza getirecek tezahüratta bulunmamalı. Süleyman Seba'nın dediği gibi önce iyi insan olmalıyız."

Bu nedir yaa

Allah sizi bildiği gibi yapsın başka bisey demiyorum

Çevrimiçi levitate

Yedi yetimin hakkını kimseye yedirmem ladı aklıma geldi bian

beşiktaş'ın parasını sokağa atmıyordu sözde

atsa daha faydalı olurdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ozankarakoc

Geçmişteki Antalya maçlarındaki sakarlıklarımızdan bir video derlemişler. Çok sinir bozucu ama bir o kadar da komik yahu...
1190282495222267905[/tweet]][/url]
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sozkul

Ahmet Nur Çebi: "Daha seçileli 1 hafta oldu. Gidenlerden bir tuhaf davranışlar var. Bu ne hırs. Yanıyorlar. Yanın arkadaşlar, iyiki gittiniz."

Ahmet Nur Çebi: "Kulüpten içeri girdik, bir tane profesyonel bizi karşılamadı. 80 bin lira, 120 bin lira net maaş alan bu profesyoneller 10 gün önce Kartal Yuvası çekleriyle tazminatlarını alıp kaçmışlar."

Tazminat alamazlarki normalde, kendileri istifa ettiler..

Çevrimdışı Onur Küçük

Sayın Çebi ve yönetimi iş başına gelmeden önce bir şekilde nasıl olduysa tazminat almışlar diye yorumladım ben onu Süleyman abi. Dediğin gibi normalde almamaları lazımken anormal anormal şeyler olmuş. Aydınlatılması gereken çok konu var. Sayın Çebi fragmanı gösterdi.

Çevrimdışı sozkul

Sayın Çebi ve yönetimi iş başına gelmeden önce bir şekilde nasıl olduysa tazminat almışlar diye yorumladım ben onu Süleyman abi. Dediğin gibi normalde almamaları lazımken anormal anormal şeyler olmuş. Aydınlatılması gereken çok konu var. Sayın Çebi fragmanı gösterdi.

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarını izledim şimdi, tahsilatlarını kartal yuvası çekleriyle alıp gitmişler diyor, tazminat demiyor. Geçmiş maaş alacaklarıdır diye düşündüm.

Çevrimiçi Kartal Ç

Birbirlerini mi kovdular acaba gider ayak  :lol: son çıkan kapıyı örtsün  :lol:

Çevrimdışı Onur Küçük

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarını izledim şimdi, tahsilatlarını kartal yuvası çekleriyle alıp gitmişler diyor, tazminat demiyor. Geçmiş maaş alacaklarıdır diye düşündüm.
Benim okuduğum yazıda tahsilat yerine tazminat kelimesi geçiyor. Sen deyince izledim videoyu. 1 değil 2 kez tazminat kelimesini söylemiş. Tahsilat yerine yanlışlıkla tazminat deme ihtimali yok gibi birşey. Öyle olsa bile adamın tahsilatını 10-20 gün evvel Kartal yuvası çekleriyle alıp sonra çekip gitmesi de normal bir durum değil.

11:44 ve 12:12'de toplamda 2 kez tazminat diyor.

[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 00:19:25 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Birbirlerini mi kovdular acaba gider ayak  :lol: son çıkan kapıyı örtsün  :lol:
Benim anladığım Adalı seçilmezse diyerek kovup tazminatlarını verip seçim sonucunu beklemeye koyulmuşlar. Sayın Çebi seçilince de sözde istifa etmişler.

Çevrimdışı celiker1

Yiyin,için,yedirin,içirin hesabı ödemeden çekip gidin :akuma: Yatacak yerin yok Fikret Orman.Varsa imkanı asıl denetleme kurulundakilerini mahkemeye vereceksin  :s20: Asıl satılıklar,Beşiktaş'a ihanet edenler onlar.
Hayatta Beşiktaş