19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82146 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

BİLGİ | Beşiktaş, 19.haftada topladığı 46 puanın ardından son 11 sezonun en yüksek puanına ulaştı.
:ok: kaldı 15 maç. İnşallah şampiyon olacağız

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:55:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağrı senden bi G.Tore yorumu alabilir miyiz? Niye herkes kotu diyor bu aksam icin... Ben portakal suyunu fazla mi aldim bu aksam acaba...  :alala: :alala:

Portakal suyunu yavaşça yere bırak uykunun keyfini çıkar kardeşim  :evillol: @Fatih

Rezil etti be  :akuma:  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Frei ondan farkı ne acaba ? aynı stil topu al git rakip üstüne rakip geç... @Deniz frei alsaydık ne gerek var frei gökhanda aynı şekil derdik
Yahu sen dediğimi anlamıyorsun  :steamed: :steamed: .Frei gökhandan iyi futbolcu ya da gökhandan farklı bir futbolcu mu dedim ben.Robben örneği verdim yukarda robbenin yerine giren adam ondan iyi futbolcu mu ?Ya da ondan çok mu farklı?Ama bugün töre gününde değildi .Gününde olan bir töre rizeye en az 1 gol 1 asistle oynardı.Bu yüzden çıkması gerekiyordu.Zorlamaya gerek yoktu.93 dk adam sahada boş yere hırpalandı,katkı da veremedi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

BİLGİ | Cüneyt Çakır bu sezon Süper Lig’de 7 kez kırmızı kart ile en çok kırmızı kart gösteren hakem oldu.

:kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Ne yapabilirdi abi soruyorum sana sen olsan ne yapardın
Rakip 9 kişi üzerine gelmiyor gelecek hali yok yani.

Orta sahadan biri çıkıyor orta saha giriyor.

Risk alacaksın bazen rakip alana oyunu yıkabilmek için.

Stoperlerinden birini gönder en kötü uzun top atarsın karambol yaratırsın.(Örnek olarak söylüyorum.)

Bu verdiğim örneğin benzerini E.Sağlam Bursa'nın şampiyon olduğu sezon bizi İnönü'de yendiği 3-2 lik maçta yapmıştı.Ömer Erdoğan'ı sokup ileri göndererek maçı döndürmüştü.
Gerçi ben bunu çok savunmuyorum tabi.

Ya da en geçerli olan taktiği yapabilirdik.Yani sürekli pas yapıp rakibi yorarak sonuca gidecektik.Topu rakip alana götürdük sürekli duvara çarpıp geri geldik.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih

Portakal suyunu yavaşça yere bırak uykunun keyfini çıkar kardeşim  :evillol: @Fatih

Rezil etti be  :akuma:  :kop:
Senin yorumlarina artik guvenmiyorum...  :kuserim  :D :D
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

BİLGİ | Beşiktaş Süper Lig’de deplasmanda oynadığı son 6 maçta 6 galibiyet aldı. Siyah-beyazlılar en son 2002-03 sezonunda bunu başarmıştı.
Şampiyon olacagız ŞAMPİYON

Çevrimdışı leylileyli

Bugün Bilic'e laf atanlar benim icin futbol zekasi sifirdir. Bilic her yönde dogru karar verdi bütün yedek hamleleri dogruydu. Veli topu sakin tutup ve topu yönlendirme sifirdir, Atiba dogru karar. Olcay dar alanda bir iki pasi kötü, Kerim dogru karar. Oguzhan veya Töreyi cikartabilirdi, bir fresh oyunucu ve sakin olmak icin ve köseyden halen gitmek icin Töre kalmayliydi, Tolga dogru karar. Bugün bütün oyuncularimiz cok kötüydü Sosada kötü oynadi.

Çevrimdışı doganay

omrumuzu yedi gene , nasil bukadar kotu oynayabildik anlayamiyorum. ilk yaridaki o baskili takima ne oldu! 9 kisi takima bile baski kuramiyoruz. Takimin maci ele alma yonetme sorunu var hep bir aceleci , panic havasi var.

Çevrimdışı cisse557

Metin Albayrak: Çaykur Rizespor'un 9 kişi kalması hakkında sorulanm sorular üzerine cevap veren Metin Albayrak, "Kendi adıma konuşmak gerekirse, ikinci kırmızı kart ağırdı. Sarı kart olabilirdi. Ama bu hakemlerle geldik bu hakemlere gideceğiz. Onlara sahip çıkmalı destek olmalıyız. İyi oynamadık. Bazen büyük takım, karşısındaki rakibin eksikliğini kullanarak kazanabilir" diye konuştu.

Bu yöneticimizle aynı şeyi içtiğinizi düşünüyorum  :D @Fatih

Çevrimdışı Ziver VARLI

ALLAH'a şükürler olsun kayıpsız geçtik bu haftayı  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı doganay

Metin Albayrak: Çaykur Rizespor'un 9 kişi kalması hakkında sorulanm sorular üzerine cevap veren Metin Albayrak, "Kendi adıma konuşmak gerekirse, ikinci kırmızı kart ağırdı. Sarı kart olabilirdi. Ama bu hakemlerle geldik bu hakemlere gideceğiz. Onlara sahip çıkmalı destek olmalıyız. İyi oynamadık. Bazen büyük takım, karşısındaki rakibin eksikliğini kullanarak kazanabilir" diye konuştu.

yuh diyorum artik ya bundan baba kirmizi mi olur. kendi yoneticimizde abartti olayi artik. Pozisyonu tam goremedi demekki diye dusunmek istiyorum,

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 22:03:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Bursa maçında o stadın dolması gerekiyor. Şampiyonluk istiyorsak bunu belli etmeliyiz. Bursa maçını inşallah kazanırsak fener derbisine kadar kayıpsız gideceğimizi düşünüyorum ve eğer bunu başarabilirsek puan farkı açılacaktır

Çevrimdışı ALI RIZA

Yahu sen dediğimi anlamıyorsun  :steamed: :steamed: .Frei gökhandan iyi futbolcu ya da gökhandan farklı bir futbolcu mu dedim ben.Robben örneği verdim yukarda robbenin yerine giren adam ondan iyi futbolcu mu ?Ya da ondan çok mu farklı?Ama bugün töre gününde değildi .Gününde olan bir töre rizeye en az 1 gol 1 asistle oynardı.Bu yüzden çıkması gerekiyordu.Zorlamaya gerek yoktu.93 dk adam sahada boş yere hırpalandı,katkı da veremedi.
@Deniz efendi Roben cıkıncı giren oyuncu bireyel mi ? yoksa takım oyununa dönük pasla ilerleyen oyuncu mu ? Gökhanı cıkartıp sokacagın oyuncu Frei olur ancak frei de aynı kalitede oyuncu aynı stilli diyorum bireysel ilerleyen rakibin üstüne giden rakibi üstüne çeken oyuncular... bu oyuncularla oynuyorsun gökhan 90 dripling yapar 1 2 oyuncu gecer pas atar gol olur aynısı frei içince oyle... Sen anladın mI peki ? baka gökhan cıkıp cıkmaması deme giren oyuncuyu söyle messi ronaldo cıkıyorsa gökhanda cıkar...

Çevrimdışı cisse557

Bugün Bilic'e laf atanlar benim icin futbol zekasi sifirdir. Bilic her yönde dogru karar verdi bütün yedek hamleleri dogruydu. Veli topu sakin tutup ve topu yönlendirme sifirdir, Atiba dogru karar. Olcay dar alanda bir iki pasi kötü, Kerim dogru karar. Oguzhan veya Töreyi cikartabilirdi, bir fresh oyunucu ve sakin olmak icin ve köseyden halen gitmek icin Töre kalmayliydi, Tolga dogru karar. Bugün bütün oyuncularimiz cok kötüydü Sosada kötü oynadi.
Sende de zeka fışkırıyor az versene. Takımın bu kadar kötü oynamasından sorumlu kişi kim? Bensem beni eleştirebilirsin. Sensen seni eleştiririm.

Çevrimiçi Necmi

bu gün çok kötüydük şu iyiydi diyebileceğim biri yok belki biraz pedro ama önemli olan kötüykende kazanabilmek  :D ama genede kendime ya rize iki kırmızı kart görmeseydi ne olurdu demekten alıkoyamıyorum :bandit:

Çevrimdışı doganay

Bu arada onumuzdeki sene yabanci sinirlamasi sorunu olmayacak, Tolga'nin yerine soyle saglam ,guvenilir bir yabanci kaleci alinmali. Tolga da kulubeden destek verir  :)

Çevrimdışı alperenn58

Töreyi hepimiz biliyoruz bu takımın en iyi oyuncularından.Adam bugün gününde değil oynayamıyor daha fazla zorlamanın anlamı ney?93 dk sahada durdu doğru düzgün kaç adam geçebildi,kaç şut atabildi.Top kaybından başka ne yaptı?Töreyi çıkartıp kerimi almalıydı.Bugün kötü oynadığında 60. dkda Robben de çıkabiliyorsa Töre de çıkar.Her futbolcunun kötü maçları olabilir.Önemli olan bu maçlarda oyuncunun daha fazla yıpranmasını engelleyip kenara almak. @ALI RIZA

aynen  katiliyorum kardesim  yorumlarina  adam  iyi oyuncu  diye oynamasi mecburimi  yahu demba baya kac tane  orta pas yaptilar  su 9 kisi kalan rakibin macinda  besiktas takim oyunu  oynarken  gucluydu yoksa  ben olamasam oynamasam  modlarina giren adamlar cogalirsa bu takim ilerleyemez

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 22:05:40
  • Beşiktaş / Bodrum
bu gün çok kötüydük şu iyiydi diyebileceğim biri yok belki biraz pedro ama önemli olan kötüykende kazanabilmek  :D ama genede kendime ya rize iki kırmızı kart görmeseydi ne olurdu demekten alıkoyamıyorum :bandit:

Berabere bitecekti abi onlar da korkuyordu çünkü  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Sende de zeka fışkırıyor az versene. Takımın bu kadar kötü oynamasından sorumlu kişi kim? Bensem beni eleştirebilirsin. Sensen seni eleştiririm.
Biliçle alakalı bir durum değildi bencede takım kötü günündeydi diyelim en iyisi ama törede düşüş var bu bir gerçek Sosadada düşüş var diyeceğim ama çıkışını görmedikki :alala: ama genede diğerlerinden daha iyiydi

Çevrimdışı Fatih

Hocam güldüm yazdığına  :lol: :lol: Ama talihsiz bir aciklama olmus... Eger pozisyonu izlemede bu yorumu yaptiysa birsey diyemem...Ama %100 kirmizi kartlik bir pozisyon... BJK hakemleri korumak gibi bir misyonu kendisine hedeflememeli... Boyle sacma bir cumle de olamaz zaten... Banane hakeme sahip cikmaktan...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ilhan mansız

birşey olmazdı, muhtemelen daha rahat kazanırdık

Çevrimdışı Deniz

@Deniz efendi Roben cıkıncı giren oyuncu bireyel mi ? yoksa takım oyununa dönük pasla ilerleyen oyuncu mu ? Gökhanı cıkartıp sokacagın oyuncu Frei olur ancak frei de aynı kalitede oyuncu aynı stilli diyorum bireysel ilerleyen rakibin üstüne giden rakibi üstüne çeken oyuncular... bu oyuncularla oynuyorsun gökhan 90 dripling yapar 1 2 oyuncu gecer pas atar gol olur aynısı frei içince oyle... Sen anladın mI peki ? baka gökhan cıkıp cıkmaması deme giren oyuncuyu söyle messi ronaldo cıkıyorsa gökhanda cıkar...
@ALI RIZA bey bireysel oynasın ne zararı var ?Bak sosaya attığı ilk gol tamamen bireysel bir gol.Törenin oyun düzeninde sıkıntı yok,bugünkü performansında sıkıntı var.Bugün kafası maçta değildi kendini sahaya veremedi ve onunla aynı işi yapacak,kendini maça verebilecek adamla değişmeliydi  :bandit:

Çevrimdışı Togay_1981

Bir penaltı ile maçı alamasak o futbol zekası ile nasıl bir yorum yapacaktı çok merak ettim doğrusu :) Millet Selçuk Şahin ile maç alıyor yeri geldiğinde. İsmail Kartal öğrendi korkmamasını biz hala öğreneceğiz. 9 kişi 25 dk pozisyona giremedik savunulacak bir şey yok. 3 puanı koyduk cebe unutalım bu maçı bir an önce. Penaltıyı çalmasa lig bitene kadar makara konusu olurduk direkten döndük.

Etiketler: