2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3497285 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ekrembaser

Iste porto gibi senin oyuncu satmisligin kadar
Menejer silkmisligi olan takimla yataga girersen
Boyle meydanda kalirsin

Abuyu almadilar ama neden almadilar
Portoyu saf gibi silkelemeye calistilar

Baskan konusuyordu sozlesmesi bitiyor bi biz istiyoz neden 10milyon neden 100bin kim belirliyor diye konusuyordu
Pektoya nasi kim belirlediyse 1.7 tolgaya kim verdiyse 2.5 adam da belirliyor iste
Sen negro zombisine 4.3 maas vermissin adam ister tabi 7-8-9-10
Aha vidyosu var
Bu kafa yapisi bitirdi kulubu iste

Basin yok muhalefet yok normal
Simdi ibizida falan gorursem soracam fikret ormana
Baskan neden lens 5.5 neden 50bin yuro degil de 5.5 neden yani cok mu super cok mu talibi var

Yönetim zaten yok gibi ama hoca da yok abi sen bunu kabul etmiyorsun bence Beşiktaş futbol takımının başına kimi getirirsen getir 2 yıldır 1. Devrelerde 30 ve 26 puandan fazla alırdı. Bu durumun o gitti bu gitti ile alakası yok. Sen güzel gömüyorsun yönetimi haklısın sonuna kadar arkandayım ancak hocayı da savunma bu kadar abi

Çevrimdışı tuncaboylu

İyi günler her kese. Sabh kalktım cin conun Diagne transferini okudum, ve açık söylemek gerekirse kıskandım. Hiç kimse renkli sevici diye üstüme gelmesin. Doğru neyse ben onu söylerim. Yahu arkadaş herifler uefa kıskacında Ozan kazmasını 11-e satıp pat diye Diagneye 13 milyonu saydılar. En eksik bölgeleri forvetdi ve ligin gol kralını aldılar.

Şimdi gelelim bize, geçen sezon Cenki 22 milyona satıp gidib 1ci dünya savaşı veteranı ( @mylife1903 abi Türkceye çevirir veteran kelmesini ) vagner love aldık. yahu 22 milyona adam satıp yerine kazma bir adama 3 milyon vermek neyin nesi? 22 milyonun 10 milyonuna genc, dinamik, ve gol ata bilen bir adam ala bilirmiydik? alırdık. Misal Aboubakar. yazılası çizilesi o kadar şey var ki.  :akuma: :akuma: :akuma:
Beşiktaş Diagne'ye 13 milyon Euro verse, kulübü yakmaya gidiyorduk şimdi. Fikret Orman ve yönetimi kazığa oturtmuştuk.

Ligin gol kralıymış, Love da gol kralıydı Fernandao da.

Herif 27 yaşına kadar doğru düzgün bir takımda oynamamış, disiplinsiz bir adam. Kasımpaşa 1.5 sene önce bedavaya almış, şimdi 13'e satıyorlar.

Bu takımlar hala akıllanmadı. Sen Diagne'yi Kasımpaşa'nın bulduğu yerde bulacaksın, Kasımpaşa'dan almayacaksın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Dostum geçmişi eleştirmek kolay olan. Biz alırken Love da gol kralıydı, 100 taraftarın 95'i istiyordu. Hele bu forumda benim dışımda bu adam Anadolu topçusu bize yaramaz diyen başka adam da görmedim. Ama eleştirilerinin çoğuna katılıyorum. Başkan transfer sihirbazı olarak görülürken gelinen şu hale bakınca iki şey görüyorum.
+Yönetimin içinin boşalması ve menajerlere teslim olunması
+Kimi alırsam alayım Şenol Hoca onu adam ediyor bakış açısı
Ben de istemedim Love'ı.

Bedavaya Demba Ba gelse, belki şampiyonduk.

Çevrimdışı mylife1903

Yönetim zaten yok gibi ama hoca da yok abi sen bunu kabul etmiyorsun bence Beşiktaş futbol takımının başına kimi getirirsen getir 2 yıldır 1. Devrelerde 30 ve 26 puandan fazla alırdı. Bu durumun o gitti bu gitti ile alakası yok. Sen güzel gömüyorsun yönetimi haklısın sonuna kadar arkandayım ancak hocayı da savunma bu kadar abi
Hoca cephesinde degisen bisi yok, elestirilerimizi sampiyon olurken yaptik biz. Simdi neden elestireyim adami.
Corba yapiyor,
Manevi evlatlari var gibi etiketleri yapistirdim adama
B pilani yok dedik
Takintili ve muhafazakar dedik

Hoca degismedi adam ilk geldiginde neyse hala o

Adamla empati yapmak lazim
Takimi koruyun dedi, koruduk mu?
Gerekirse tiransfer yapmayin oyuncu bana para konusunda gelmesin dedi, odedik mi?
Beck giderken dedi sagbek, hala yok
Bi santrafor bi onnomero bi santrafor dedi, aldik mi?
Tiransferler kampa yetissin, yetisti mi?
Sitad zemini duzelmeli dedi, duzeldi mi diye haka tartisiyiz tartisma mera mi tarla mi uzerinde
Satilan adamlarin yerine oyuncu dedi

Yahu adamin dediklerini yapmiyorsun neden elestiriyorsun sonra
Bir suru de artisi var adamin
Bir kere durust bir insan
Caliskan
Besiktasin buyuklugunun farkinda biri

Eksileri tabiki olacak senol gunes gidince yerine bu yonetimin morinyo pep falan mi getirecegini saniyorsunuz, akrabasi tamer tuna falan gelecek ya da uzaktan miyavlayan riza falan iste

Niyank demba gomez
Samet bilic senol
Bu cikisi
Inisini dusun iste

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş Diagne'ye 13 milyon Euro verse, kulübü yakmaya gidiyorduk şimdi. Fikret Orman ve yönetimi kazığa oturtmuştuk.

Herif 27 yaşına kadar doğru düzgün bir takımda oynamamış, disiplinsiz bir adam. Kasımpaşa 1.5 sene önce bedavaya almış, şimdi 13'e satıyorlar.

Bu takımlar hala akıllanmadı. Sen Diagne'yi Kasımpaşa'nın bulduğu yerde bulacaksın, Kasımpaşa'dan almayacaksın.

Yuve cikmalarina baksinlar bisi beceremiyorlars diyoruz yillardir iste
Bu adam iyi oyuncu da dagilip cildirma poransiyeli var gibi insalah patlar ellerinde

Iki sene sampiyon olunca efenim boyle soyleyiz sanki yuvenin 11 topcusunu alacan, yedegini de alamazsin gencini de sana kiralamazlar anca cikmasini iskartasini alirsin o bile iyidir bizim seviye icin
Ambarga falan koyacaktik

Çevrimdışı Liquidator

Tolgay Arslan, Fenerbahçe'de! Şener Özbayraklı, Beşiktaş'ta!

Kaynak yasaklı site. Hayırlı olsun
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı El Nino

Şener'i aldığımıza göre bütün dertler bitti demek. Arttık Lens ile çok iyi ikili olurlar :D

Çevrimdışı mylife1903

Insallah ikiside faydali olurlar gittikleri camiaya
Tolgaydan ismael performansi bekliyoruz
Fb taraftari gec uyanir ama uyandi mi affetmez

Hep yerlerde yatislariyla hayirlayacaz

Çevrimdışı Liquidator

Şener'i aldığımıza göre bütün dertler bitti demek. Arttık Lens ile çok iyi ikili olurlar :D
en azından sağ bekte bir alternativ oldu. Hoca artık o kanata birisini atayıp çorba yapmıycak

Çevrimdışı ekrembaser

Adamla empati yapmak lazim
Takimi koruyun dedi, koruduk mu?
Gerekirse tiransfer yapmayin oyuncu bana para konusunda gelmesin dedi, odedik mi?
Beck giderken dedi sagbek, hala yok
Bi santrafor bi onnomero bi santrafor dedi, aldik mi?
Tiransferler kampa yetissin, yetisti mi?
Sitad zemini duzelmeli dedi, duzeldi mi diye haka tartisiyiz tartisma mera mi tarla mi uzerinde
Satilan adamlarin yerine oyuncu dedi

Bunların hiçbirisi bana 26 puanı açıklamaz abi kusura bakma bir bizim takım mı maaş almıyor adam serdal Azize 2,5 erene 1,5 takmış adamlar gık demelediler. Yönetimlerimi dizginledi hayır hocaları dizginledi ve yönetti. Bizim hocada laf çok ama icraat az.

Çevrimdışı mylife1903

Bunların hiçbirisi bana 26 puanı açıklamaz abi kusura bakma bir bizim takım mı maaş almıyor adam serdal Azize 2,5 erene 1,5 takmış adamlar gık demelediler. Yönetimlerimi dizginledi hayır hocaları dizginledi ve yönetti. Bizim hocada laf çok ama icraat az.
Serdar azizle pepe bir degil ama
Serdar aziz kes lan dedin mi bisi diyemez
Pepeye hadi abijim oyna falan dedin mi sizin agiz kokunuzu cekemem der

Çevrimdışı ekrembaser

Serdar azizle pepe bir degil ama
Serdar aziz kes lan dedin mi bisi diyemez
Pepeye hadi abijim oyna falan dedin mi sizin agiz kokunuzu cekemem der

Pepenin sadece 105 bin Euro alacağı vardı abi onu bırakıp gitti.

Çevrimdışı f_madida

Aradaki fark su, adamlar en kotu ihtimal yine Katara, Suudiye iteleyebilecekleri bir adama veriyorlar parayi. Bizim gibi 33-34 yasinda adamlara 2.5, 3.5 milyon bonservis verip verim beklemiyorlar. Biz gonderirken ustune para veriyoruz bir de.

Cenk Tosun'u 22 milyona satip yerine bitik Vagner'i sirf ucuz diye getirmek asil hata. Hadi Cenk'i sattin, niye gidip o paranin yarisiyla yatirim yapilabilecek adam gibi bir forvet almiyorsun da 33 yasindaki Vagner Love'a 3 milyon euro bonservis veriyorsun? Bunu aciklayabilecek biri var mi? Yok. Gol kraliymis da bilmem ne, adam 33 yasinda yahu, bonservis piyasasi kapanmis, sen gidip 3 milyon euro para veriyorsun buna.

Aboubakar'a 10 milyonu vermeyecek kadar vizyonsuz bizimkiler. Aboubakar'i havada karada 10 milyondan fazlasina satabilirsin ama Vagner'i boyle ustune para vererek gonderirsin.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Liquidator

Aradaki fark su, adamlar en kotu ihtimal yine Katara, Suudiye iteleyebilecekleri bir adama veriyorlar parayi. Bizim gibi 33-34 yasinda adamlara 2.5, 3.5 milyon bonservis verip verim beklemiyorlar. Biz gonderirken ustune para veriyoruz bir de.

Cenk Tosun'u 22 milyona satip yerine bitik Vagner'i sirf ucuz diye getirmek asil hata. Hadi Cenk'i sattin, niye gidip o paranin yarisiyla yatirim yapilabilecek adam gibi bir forvet almiyorsun da 33 yasindaki Vagner Love'a 3 milyon euro bonservis veriyorsun? Bunu aciklayabilecek biri var mi? Yok. Gol kraliymis da bilmem ne, adam 33 yasinda yahu, bonservis piyasasi kapanmis, sen gidip 3 milyon euro para veriyorsun buna.

Aboubakar'a 10 milyonu vermeyecek kadar vizyonsuz bizimkiler. Aboubakar'i havada karada 10 milyondan fazlasina satabilirsin ama Vagner'i boyle ustune para vererek gonderirsin.

işte bende bunu iffade etmeye çalışıyorum

Çevrimdışı f_madida

Ismail Ismail diyoruz da Fener de iyi iteledi bize be... Hem de gule oynaya aldik hala oynatiyoruz bu adamlari.

Lens, Caner derken simdi bir Sener geldi..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Halit

Bir ilave yapmak gerekli yalnız.  Abubakar'ın bir sağlık sorunu vardı.  Hatta @caner.eryigit bahsetti diye hatırlıyorum.  bu yüzden ona 10 milyon Euro vermeyi düşünmemiş olabilirler.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı doganay

Bir ilave yapmak gerekli yalnız.  Abubakar'ın bir sağlık sorunu vardı.  Hatta @caner.eryigit bahsetti diye hatırlıyorum.  bu yüzden ona 10 milyon Euro vermeyi düşünmemiş olabilirler.
iyiki de vermemisiz zaten capraz baglarini koparmisti en son. Daha da adam olmaz ondan artik

Çevrimdışı El Nino

Ismail Ismail diyoruz da Fener de iyi iteledi bize be... Hem de gule oynaya aldik hala oynatiyoruz bu adamlari.

Kaleye de Volkan'ı aldık mı Tolgae'nın yerine tamamdır :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar'ı Porto bile satamadı 10 milyon Euro'ya işte, bizim satacağımızın garantisi mi vardı? Adamın kronik sakatlığı varmış, paylaşıldı forumda. Zaten yırttı çapraz bağları.

Geçen sene Ocak ayına kadar Türkiye'de adı duyulmamış adama 13 milyon Euro verdiler. Adam tam 1 sene Kasımpaşa'da oynadı ve 0'dan 13 milyona çıktı. Bunun adı aptallıktır.

Araplara satarlar mı, satamazlar mı göreceğiz. Orası da dipsiz kuyu değil sonuçta.

Biz geçen sene bu zamanlar Love yerine Diagne'yi alsak, yönetimin canına okunurdu. "Şampiyonluk lazım, gidip Çin ikinci Ligi'nden adam mı getiriyorsunuz" denirdi.

[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2019, 11:44:55 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mylife1903

Abi ismael ayri bi seviye
10 tane lens soksalar cikmaz o
Ha ismaeli postalarsa bunlar falan kotu tabi
Benim bildigim ismael haftaya yasin ksrissinda penalti kirmizi kendi kalesine kombo yapar bagirta bagirta kume dusurur fbyi

Çevrimdışı yaço58

gs diagneyi almış karakter problemi var sorunlu bir tip ama iş yapar adam büyük maçlarda sağlam oynuyordu top tutup alan açıyordu golde atıyordu ancak ya herro ya merro dediler risk  aldılar risk almadan başarı gelmez biz şuan napıyoruz onu çözemiyorum takım iyi giderken mobese görse konuşan yöneticiler şimdi sus pus  ne transfer politikamız var ne bişe maaş yükünden kurtuluyoruz evet ama bu aradada vasatlaşıyoruz giderek bunu görmek lazım o yüzden 15-16 sezonu gibi takımda 1-2 yıldız olcak gomez sosa gibi abuş talisca gibi gomez abuşla 3-3.5 civarı alıyordu benim htırladığım belkide daha fazla işte şimdi tolgayı saatın2.5m girdi git al kagawayı işte sana fırsat transferi ver maaşıda kimse sesini çıkarmasın sen gidip 400-500m alan babale 2 verirsen denge bozulur ama gomez gibi kagawa gibi adamlara verirsen bpzulmaz bunlar skor yapar göze batmaz gidip pepeye 5 vermek vidaya 3 vermek mantıksız işler bizim ligimizde hücum kazandırır o yüzden forvet ve on numarada cömert olup geri kalanı daha genç ve ucuz maliyete yönelceksin işte şimdi fırsat varken alın kagawayı getirin ademi kanata atın tolgay=kagawa+şener olsun alkışlayalım yok maaşı yüksekmiş sen takımın komple maaş skalasını 1.7ye falan çekersen takım vasatlaşır en iyisi 15-16 16-17 sezonları gibi 2 yıldıza cömert olcaksın başka yolu yok gidip hiçbirşey yapmayan tolgaya 2.5m maaş vermekle olmuyor bu recete ortada uygulamak yönetime kalmış bi boşvermişlik var bunu herkes hissediyor Allah sonumuzu hayır etsin 

Çevrimdışı ALDENYX

roco zu levante ... bonservissiz ,tapusuyla deniyor.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sozkul

Ben de öyle tahmin ediyorum.

O yüzden de hiç biri "Kalayım da tıkır tıkır maaşımı alayım" demeden gidiyor.

Şu maaş baremini toplam 20 milyon euro civarlarına çekebilsek, ödemelerde sıkıntı da olmaz.

Beşiktaş aylık 1.5 milyon euro maaş ödemesini sorun yaşamadan yapabilir.

ama 20 milyon maaş 10 miyonluk takım demek. Biliyorsun Anadolu kulüplerinin iki katı maaş veriyoruz buda normal bence..
Yani böyle bir takımla küme düşebiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

ama 20 milyon maaş 10 miyonluk takım demek. Biliyorsun Anadolu kulüplerinin iki katı maaş veriyoruz buda normal bence..
Yani böyle bir takımla küme düşebiliriz.
Abi kiraliklsri atinca 40 milyonljk mu ne takim kaliyor populer siteden bakinca
Seviye zaten bu
Para verilir
Ama parayi dogru adama vereceksin
Pekto 1.7 aliyor
Adriyano da 1.7 aliyor
Adrinin 1.7 aldigi yerde pektonun 1700lira yok sikorta yemekle oynamasi lazim
5 sene once bu pirlanta bu soyle bu boyle diye herkese para dagitmaya basladi fikret orman
Kimse killanmadi
Yahu veliye falan fahis sozlesme verildi
Tolgaya 2.5 ney abi

Çevrimiçi sozkul

Yahu gitti vurdu kafAyi iste
Tolgaya hoca mi dedi aman girme duran toplarda iceri, doye
Valla ben hoca olsam derdim tolgaycigim zatdn atamiyin gol bi gusul al ortasahada bekle duran tiplarda geleni indir yok top sana gelirse iki feynk yApar 4 sefer duzeltip yanindaki arkadasina verirsin

Demiş olabilir, dönenleri topla gelişine vur belki Liverpool'a attığın gibi bir gol daha atarsın demiştir mesela..

Etiketler: