2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 377 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11441025 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

aynen öyle diğer renkli de çeyçu poldi falan elden çıkarma derdindeler fırsatını bulsalar snayderi de şutlarlar  :evillol:
zaten o nedenle çıkarıyor elden döviz kurundan maaş ortalamasını tutamıyor bütün maaşlar euro
gelirler tl çoğunlukla %25 olmasa bile %12-13 gibi etkilemiştir. 7-8 M€ daha tasaruf etmeleri lazım yarı devre maaş
verdiklerine göre yarım devreden 4-5 oyuncuya yol göstermek zorundalar yada girdi yapacaklar sanırım önümüzdeki
senede ceza alabilirler. 5. hafta yenip fişlerini çekmek lazım tribün gelirlerinide kaybederler.

Çevrimdışı tangaz

zaten o nedenle çıkarıyor elden döviz kurundan maaş ortalamasını tutamıyor bütün maaşlar euro
gelirler tl çoğunlukla %25 olmasa bile %12-13 gibi etkilemiştir. 7-8 M€ daha tasaruf etmeleri lazım yarı devre maaş
verdiklerine göre yarım devreden 4-5 oyuncuya yol göstermek zorundalar yada girdi yapacaklar sanırım önümüzdeki
senede ceza alabilirler. 5. hafta yenip fişlerini çekmek lazım tribün gelirlerinide kaybederler.

yarıştan koparmak çok önemli yarışta kaldıkları sürece tribün hasılatı yaparlar kombineleri az olduğu için bilet satışında iyi para toplarlar. tüm can damarlarını kesip atmak lazım  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Dün demiştim bugün borsaya bildirdik Ryan Babel i  :bandit: @Necmi  :eyes
Avrupada 1 inde başlıyormuş transfer. 31 aralıkta sözleşmesi bitiyormuş bizde 4 ünde başlıyor
görüşmeyi bildirdilerde bakalım transferi bildireceklermi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avrupada 1 inde başlıyormuş transfer. 31 aralıkta sözleşmesi bitiyormuş bizde 4 ünde başlıyor
görüşmeyi bildirdilerde bakalım transferi bildireceklermi.
Bildirmeden antreman yapabiliyorsa bildirmezler de yapamıyorsa bildirmek zorundalar. Sonuçta bugün 17:00 da antremanlara başlıyor takım  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

yarıştan koparmak çok önemli yarışta kaldıkları sürece tribün hasılatı yaparlar kombineleri az olduğu için bilet satışında iyi para toplarlar. tüm can damarlarını kesip atmak lazım  :D
benim tahminim ikinci yarı başında kopacakları yönünde fenerlede ara açılır.
başakda kenara çekilir. Deplasman maçları çok zorlu takımlarla içerdeki maçlarıda puan ihtiyacı olan takımlarla
ilk yarı fikstür avantajını kullandılar ikinci yarı çakılacaklar.
biz iki deplasmanı arka arkaya alalım osmanlı alanya sonra yolumuz açılır.

Çevrimdışı tangaz

benim tahminim ikinci yarı başında kopacakları yönünde fenerlede ara açılır.
başakda kenara çekilir. Deplasman maçları çok zorlu takımlarla içerdeki maçlarıda puan ihtiyacı olan takımlarla
ilk yarı fikstür avantajını kullandılar ikinci yarı çakılacaklar.
biz iki deplasmanı arka arkaya alalım osmanlı alanya sonra yolumuz açılır.

ben ilk 5 maçta 15 puan alıp psikolojik olarak rakipleri travmaya sokacağımızı düşünüyorum  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Bildirmeden antreman yapabiliyorsa bildirmezler de yapamıyorsa bildirmek zorundalar. Sonuçta bugün 17:00 da antremanlara başlıyor takım  :ebebe:
tahta açılmadan nasıl bildirecekler. bildirmeden misafir olarak katılabilir antrenmanlara sanırım.
öyle bir zorunluluk yok eskiden hazırlık maçı bile oynardı denenen oyuncular.

Çevrimdışı tangaz

GS yasin öztekini yine yeni yeniden kadro dışı bırakmış  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

bu arada neredeyse tüm avrupa takımlarının devre arası kamp merkezi olarak ünlenen antalyada oteller sinek avlıyorlar

Çevrimiçi Necmi

ben ilk 5 maçta 15 puan alıp psikolojik olarak rakipleri travmaya sokacağımızı düşünüyorum  :bandit:
5 te 5 yaparsak psikolojik üstünlük fenere geçer :evillol:

Çevrimiçi Necmi

5 te 5 yaparsak sonra gs maçı arkasından bir 5 te 5 daha gelir. ondan sonra zorlu periyota gireriz.
zaten ilk yarı puan kaybı olan konya gençler bu sefer 3 puanla geçer gs maçını zorlamamız lazım galibiyetle
sonuçlandırırsak onları raydan çıkartırız süpriz kayıp yapmayalım gs maçının sonucunun bir önemi olmaz aslında.

Çevrimdışı worns

Valla ben Vida'ya falan razıyım arkadaşlar. Korkum şu Nacional'deki ismini hatırlayamadığım Kolombiyalıyı alıp gelmeleri. Ne kariyeri ne fiziği yaramızı sarar gibi duruyor o adamın. Zaten benzeri transferlerden de verim alamadık öncesinde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ: Ryan Babel'in konuk olduğu Bülent Ülgen ve Melike Saied'in sunduğu Gündem Özel Programı 15:30'da BJK TV'de. Kaçıranlar için tekrarı 19:03'te...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

5 m euro diye okudum @tuncaboylu abi.

Yani 5 çok abartı gelmedi bana.

Manoel gibi adama 3.5-4 milyon vereceklerine Vida'ya 5 vermek daha iyi bir tercih olabilir.

Çevrimiçi Necmi

Yani 5 çok abartı gelmedi bana.

Manoel gibi adama 3.5-4 milyon vereceklerine Vida'ya 5 vermek daha iyi bir tercih olabilir.

vidanın nesini beğeniyorsunuzki anlamadım hiç bir artısını görmedim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aynen öyle diğer renkli de çeyçu poldi falan elden çıkarma derdindeler fırsatını bulsalar snayderi de şutlarlar  :evillol:
sneijder ve muslera kalmalı bence abi 7.5 8 m euro + maç başı 20 bin euro ücretleri vardı yanlış bilmiyorsam 9 9.5 m euro yıllık maliyetleri.

Çevrimdışı sametbagan

GS yasin öztekini yine yeni yeniden kadro dışı bırakmış  :bandit:
lig başlamadan affederler merak etme

Çevrimdışı Serhat Akkaya

chedjunun para cecasını da öyle, bu arada efsane pas attım sana hiç görmedin :) Yaşlanıyorsun  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Zaten en az 3 maç ceza alacak Tuzlaspor maçında gördüğü kırmızı karttan sonra.

Çevrimdışı worns

Ben sadece Euro 2016'da izledim ve orda hakikaten iyi maçlar çıkardı. Ama Hırvatistan'ın takım disiplini içinde zaaflarını görememiş olma ihtimalimiz de yüksek. Bana Marcelo'yla şimdiki seviyenin üstünde bir ikili oluştururlar gibi geliyor ama sözü edilen 5 milyonlar falan fazla tabi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi çok aman aman bir adam değil de, Güney Amerika'dan Avrupa futboluna yabancı bir adam kovalamaktansa Vida'yı tercih ederim ben.

Çevrimdışı ekrembaser

Zaten en az 3 maç ceza alacak Tuzlaspor maçında gördüğü kırmızı karttan sonra.

Direk kırmızı görmedi ki

Çevrimdışı tuncaboylu

Direk kırmızı görmedi ki

Rakibe tükürdü falan diyenler vardı sağda solda.  :alala: :alala:

Yine de her halükarda Konyaspor maçında yok zaten.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2017, 14:10:53
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Vodafone Arena ile ilgili soruları da yanıtlayan Orman, “Napoli maçında UEFA yetkilileri geldi. ‘Burada final oynatalım’ dediler. ‘Para verecek misiniz?’ diye sordum. Müracaat ettik. 2019 UEFA finali için ‘mümkün’ dediler” şeklinde konuştu.

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı sametbagan

2017 itibari ile   bilmem kaçıncı stoper almama şenlikleri başlamıştır . Hayırlı olsun

Burada sanırım herkesin hemfikir olduğu bir konu var stoper için olacaksa en iyisi olsun olmuyorsa boşa  para harcanmasın 

Vida falan sadece yama olur bizim için rakitskiyi de daha önce dediğim gibi a-l-a-m-ay-ı-z. Umutlanmayın boş yere :bandit:

Etiketler: