Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 396 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8397747 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi şampiyonluk tshirtünün çocuklar için olanı var

@Necmi abi şampiyonluk tshirtünü bedenden dolayı alamadım pazartesine sadece XL 2 tane kalmıştı Malatya'da ama adidas değil kalitesi oyuncu tshirtlerinden iyi

süper haber haftasonu biraz para dökelim bedava şampiyonluk olmaz. baba kız mağazadan giyer çıkarız hava atarız sağda solda  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

@tangaz abi vallahi ben onlardan da supheliyim birkaç seneye o fiyatı da aşarlar bence.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi vallahi ben onlardan da supheliyim birkaç seneye o fiyatı da aşarlar bence.

sen nie 10 liranın peşine düştün ki :)

Çevrimdışı mylife1903

abi neden hemen palyaçoluk die etiketlendiriyorsun iş adamlarına trivela rabona kursu açtık 3 baloda uygulamalaı trivela kursu  :money:
Cocugun mezuniyetinde gelistiremedim proceyi ayakusti bu cikti
Palyaco ne be abi yok artik, ameriganyada yapiyorlar hep

Çevrimdışı atakan eraslan

Bence artık ilginin Başkana gösterilmesi gerekiyor. Burda taraftar yanlış yapıyor.
aslında bütün emek onun ve yönetim kurulunun.
Başkan tribüne çağırılmayı çoktan haketti.

%100  :bandit: bir toplu tezahüratı çoktaaaaan haketti

Çevrimdışı Berat

Çocuklar evde aç bekliyorlar..

Çevrimdışı atakan eraslan

maşşşşallahh

Çevrimdışı tangaz

süper olmuş abi babasının kızı maşallah anaokulu mezuniyeti böyleyse üniden çıkarken tribünde ön saflarda benim kızla yanyana amigoluk yaptırırız reyis

Çevrimiçi Necmi

kızı bu yaşta gelin etmişsin alıştırma böyle gelinlik falan giydirmeye

Çevrimdışı abdusta

Çokda güzel olmuş,
Yolu açık,bahtı iyi olsun

saygılar

Çevrimdışı Karabay

bende 60-70 den aşağı çıkmaz diye düşündüm ama bunu adidas girdiyse başkasına yedirmez bence alan yokmu söylesin
Ben daha uğrayamadım kartal yuvasına

@Necmi abi geçen senede böyle oldu. Oyuncuların giyindiklerinde adidas markasından ziyade sponsorların ismi var. Zaten adidas hiçbir ürüne o kadar kocaman logo basmaz. Dikkat edersen öndeki yıldız sloganının altında da diğer sponsorlar var. Ama mağazada satilanların orada sadece slogan var.

Çevrimiçi Necmi

öğrenci adama sorulacak lafmı şimdi bu :D

Çevrimdışı tangaz

abi o balo giysisi gelinlik değil ki ama andırıyor azcık benimkinin gelinliği de war istiyorlar seviyorlar öle tüllü müllü giysileri... tütü etek mi ne denen bişi var benimkinde evde 10 tane falan vardır

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi geçen senede böyle oldu. Oyuncuların giyindiklerinde adidas markasından ziyade sponsorların ismi var. Zaten adidas hiçbir ürüne o kadar kocaman logo basmaz. Dikkat edersen öndeki yıldız sloganının altında da diğer sponsorlar var. Ama mağazada satilanların orada sadece slogan var.
en azından taraftarı reklam panosu gibi dolaştırmıyorlar :D

Çevrimdışı mylife1903

Abi ahah
Acayip olay cikartmistim ben yemeklerde yanina erkek oturtuyoar diye 2 sene once falan. Baloya kizli erkekli girerken herkes benim kiz baska kizla girdi mecburen.
Azicik hanzo bir goruntu vermistim hanim 2 ay konusmadi 4 ay falan divanda yattim.

Balo giysisi yahu formayla gonderememki

Çevrimdışı tangaz

Abi ahah
Acayip olay cikartmistim ben yemeklerde yanina erkek oturtuyoar diye 2 sene once falan. Baloya kizli erkekli girerken herkes benim kiz baska kizla girdi mecburen.
Azicik hanzo bir goruntu vermistim hanim 2 ay konusmadi 4 ay falan divanda yattim.

bana kalsa hergün formayla dolandırırım da sıpa giymiyor işte kız olunca süsü püsü istiyorlar

Çevrimiçi Necmi

Abi ahah

:D

Çevrimdışı Karabay

en azından taraftarı reklam panosu gibi dolaştırmıyorlar :D
aynen. Ama ikisi arasında kalite farkı olduğu çok bariz ortada.

Çevrimdışı tuncaboylu

taraftara kaktırmışlar diyorsun :D
T-shirtler çok güzel ve kaliteli.

Adidas full polyester eşofman takımını 400'e satıyor, pazarda aldığın daha kaliteli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Karabay

bana kalsa hergün formayla dolandırırım da sıpa giymiyor işte kız olunca süsü püsü istiyorlar
benimki pazar akşamında beri çıkarmıyor. Bide koca kız oldu halen söyleyemiyor ismini. Bekiştaş diyor  :lol:

Çevrimdışı abdusta

Ah Toroglu ah..

Yönetim,T.d ve Futbolcular
Ulusal spor kanallarıyla röportaj,söyleşi yaparken
senin kanalın nasibini alamadı.
İftirayı aşan maksatlı,çamur atayım gündem yaratayım derken
baltanı taşa vurmuşsun..

saygılar

Çevrimiçi Necmi

T-shirtler çok güzel ve kaliteli.

Adidas full polyester eşofman takımını 400'e satıyor, pazarda aldığın daha kaliteli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaten ateş değdiği an gidiyor formalarda öyle bu sene bir meşalenin altından geçmek zorunda kaldım forma süzgeç olmuş :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ah Toroglu ah..

Yönetim,T.d ve Futbolcular
Ulusal spor kanallarıyla röportaj,söyleşi yaparken
senin kanalın nasibini alamadı.
İftirayı aşan maksatlı,çamur atayım gündem yaratayım derken
baltanı taşa vurmuşsun..

saygılar
Böyle daha iyi oldu. Göndermemek için elimize bahane verdiler  :bandit: Çamur at izi kalsın sökmez Beşiktaş taraftarına  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: