Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 355 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8464312 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

bence bayağıda yumuşak söyledi Türkiye Euroligin önemli bir ayağı
taşıyıcı ülkelerden biri Başkanın bu çıkışı ispanyada birilerini çok hoplatmıştır
emin ol Türkiye basketbolu avrupada liderlerden biri ve bu ligin önemli kulüplerinden
birinin başkanının açıklaması ciddi avrupa çapında etki yaratır zaten rahatsız edende o
başkan bunu bilinçli söyledi aslında her sene realin cska oly nin ve fenerin finale kaldığı
bir sürü takımın bu takımların şovuna hizmet ettiği bir organizasyon adı euralig oluyor
emin ol daha turnuva başlamadan kimlerin finale kalacağı tesbit ediliyordur. sırayla şampiyonluğu veriyorlar
seneyede oly alır herhalde birileri eğleniyor birileri para kazanıyor sende onları besliyorsun.
Türkiyede bu tartışma açıldı artık bakalım ispanyol şirket popilerliğini sürdürmek için ne adım atacak
kum saati akmaya başladı. boşalmadan ters çevirmesi lazım

bakmayın türkiye ve thy gibi bir sponsor buldu da yurolig hala ayakta duruyor yoksa acaip kan kaybetmişti organizasyon, bizim gibi bir ortadoğu ülkesi ve mantalitesi para ile işin içinde şeyetmeye çalışılıyor. mahalle takımına giremeyen yeteneksiz zengin çocugunun ışıltılı bir meşin top ve forma ile takımda yer almaya çalışması ilişkisi gibi biraz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Aykutun has adami cl oyuncusu stok kadroda ustune diyayi da bulup getirir. Daha sonra gsye kapak takmak icin ambrabat midir nedir onu alirlar. Atif ile beraber guzel oynar o cocuk. Milliet hangisi atif hangisi ambrabat diye cozmeye ugrasirken golleri siralar fb.

Abuyu falan nasil alacaklar, biz alamiyoz.
Alacaklari en cok en cok webo olur
Bizim de santrafor eksigimiz var fb ile karsilasmayiz transferlerde iki tik altimizda adamlar
bence bizim santrafor eksiğimiz yok :evillol:
ben hocanın ve başkanın konuşmalarındaki ufak noktalara baktığımda santrafor işinin hiçde önemsenmediğini görüyorum
ne diyorlar iki stoper bir kanat oyuncusu alınacak :D hiç duydunmu santrafor alınacak dediklerini.
sadece söyledikleri şey Ba çok iyi bir santrafor takımda kalmasını istiyoruz abou da takımda kalmalı :D

Çevrimiçi Necmi

bakmayın türkiye ve thy gibi bir sponsor buldu da yurolig hala ayakta duruyor yoksa acaip kan kaybetmişti organizasyon, bizim gibi bir ortadoğu ülkesi ve mantalitesi para ile işin içinde şeyetmeye çalışılıyor. mahalle takımına giremeyen yeteneksiz zengin çocugunun ışıltılı bir meşin top ve forma ile takımda yer almaya çalışması ilişkisi gibi biraz...
zaten bu söylemde biraz THY ne işin var orda deme söylemiydi.
Fena dürttü birilerini başkan bunun kokusu çıkar. Türk sporuna liderlik yapıyoruz
artık. Her yerde hamlemiz var.

Çevrimdışı atakan eraslan

bence bayağıda yumuşak söyledi Türkiye Euroligin önemli bir ayağı
taşıyıcı ülkelerden biri Başkanın bu çıkışı ispanyada birilerini çok hoplatmıştır
emin ol Türkiye basketbolu avrupada liderlerden biri ve bu ligin önemli kulüplerinden
birinin başkanının açıklaması ciddi avrupa çapında etki yaratır zaten rahatsız edende o
başkan bunu bilinçli söyledi aslında her sene realin cska oly nin ve fenerin finale kaldığı
bir sürü takımın bu takımların şovuna hizmet ettiği bir organizasyon adı euralig oluyor
emin ol daha turnuva başlamadan kimlerin finale kalacağı tesbit ediliyordur. sırayla şampiyonluğu veriyorlar
seneyede oly alır herhalde birileri eğleniyor birileri para kazanıyor sende onları besliyorsun.
Türkiyede bu tartışma açıldı artık bakalım ispanyol şirket popilerliğini sürdürmek için ne adım atacak
kum saati akmaya başladı. boşalmadan ters çevirmesi lazım

bu euroligin ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum , kulüpler kazan kaldırdı futbolda yapmaya çalıştığı gibi fibaya karşı , hatta bir yıl iki ayrı şampiyonlar ligi oldu Avrupa kupa 1 de. sonra fiba pes etti , üç beş kulüp kurdu hegamonyasını , Avrupanın bir numaralı kupasını sırbistanın NBA a adam yetiştirme organizasyonu haline getirdiler. kimse de karlı çıkmadı. futbolda da aynısını yapmaya çalışanlar bunu görmüştür sanırım ki pek dillendirilmiyor artık bu olay.

Çevrimdışı mylife1903

bence zamanlama çok doğruydu sen bir şirketin düzenlediği bir
organizasyonu milli olarak pazarlamaya kalkarsan bayrağı köprüye dikmeye kalkarsan birileride
sana bu tokadı vurur. Bunun tartışmaya açılması gerekiyordu doğru zamanda ve doğru şekilde
açıldı. Aslında bu kamuyu değil birilerini dürtmek için yapılmış bir açıklama yakında sesi duyulur bunun.
Eyyy yurolik sen kimsin ulaaan diye bi cikariz, dagilir o yurolik

Yurolik catirdayacak

Çevrimdışı atakan eraslan

Yurolik catirdayacak

eyy diye başlayıp atarlansa birisi sponsorlar çekilir hemen , eurolig çatırdar , eyy in geçrekten sonuç verdiği bir şey görmüş oluruz avrupada  :D

Çevrimiçi sozkul

Şenol hoca da opsiyon uzatılmış eve kağıt geldi bakacağız dedi canlı yayında. Buradan da kesin bir şekilde hoca ile devam etme şartlarının %100 ayrıntıyla görüşülmeden direk olarak opsiyon kullanıldığı anlaşılıyor. Hocanın sözleşme hakkında farklı tasarrufu olabilecekmiş gibi görünüyor kalmaktan ne kadar memnun olsa da. Bunu da doğru bulmadım, iki tarafın %100 ayrıntılarını 31 mayısa kadar görüşmüş olması gerekirdi fikrimce. Sonra hoca televizyonda mecburen kaçamak cevaplar vermek zorunda kalıyor. Tabi umarım göründüğü gibi değildir, %100 her ayrıntı görüşülmüştür KAP'a bildirilmeden önce. Geriye kalan şeyler tıkırında olduğu için, göze batan 2 hatayı söylemek istedim sadece.  :tabe:

Hocamız biraz zam istiyor, hakkıdır.

Çevrimiçi Necmi

Yurolik catirdayacak
yoo aslında şu anda euroligi Türkiye ayakta tutuyor. Bunuda çok önemli bir organizasyonmuş
gibi pazarlıyorlar sağıyor ispanyollar bizi bunu birilerinin gündeme getirmesi gerekiyordu. Eurolig
çoktan çöktü. Bu kadar az katılım sağlayan ülkenin olduğu bir organizasyon ne kadar ayakta kalır.
içinde ciddi avrupa ülkesi diyeceğimiz bir ispanya var italya çok önemsemiyor yunanistan Türkiye rusya
ayakta tutuyor. Biraz sarsmak iyi olur.

Çevrimdışı Mahmut

zaten bu söylemde biraz THY ne işin var orda deme söylemiydi.
Fena dürttü birilerini başkan bunun kokusu çıkar. Türk sporuna liderlik yapıyoruz
artık. Her yerde hamlemiz var.

Aynen öyle, Euroleague'in büyük bir maddi gücü burdan gidiyor, bu mesajI alırsa THY, ayrıca hiç sanmıyorum ama Doğuş Grup
Euroleague çatırdayabilir, biz bu durumu gündeme getirmiş olduk.
Türkiyeden bir dahaki sene 2 takımın gidecek olması zaten facia, Türkiye şampiyonu olan takım bile gidemiyor. Bizim ülkenin şirketleri de hala buna maddi destek sağlıyoruz.
[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2017, 16:05:38 Mahmut ]

Çevrimiçi Necmi

Aynen öyle, Euroleague'in büyük bir maddi gücü burdan gidiyor, bu mesaj alırsa THY, ayrıca hiç sanmıyorum ama Doğuş Grup.
Euroleague çatırdayabilir, biz bu durumu gündeme getirmiş olduk.
Türkiyeden bir dahaki sene 2 takımın gidecek olması zaten facia, Türkiye şampiyonu olan takım bile gidemiyor. Bizim ülkenin şirketleri de hala buna maddi destek sağlıyoruz.
zaten bu sene doğuşu reale meze yaptılar bundan sonra ciddiye alacaklarını sanmıyorum.
bir thy var bu konuşma aslında ona hedef yönelten bir konuşma oldu oda çekilirse kendileri çalar
kendileri oynarlar. o kadar canlı yayın yapıldığını lanse edip kazanana 1 M € vermek komedi gibi bir şey
30 M harca 1 M al ispanyol firma zengin olsun senin şampiyonunun bile katılamadığı turnuva
eurolig olsun zaten bu tartışmalar bu sene efes yada fener Türkiye şampiyonu olmazsa eurolig
bu kaosun altından nasıl kalkar diye konuşuluyor. Bunu tartışmak çok önemli yarın ülke şampiyonu
belirlenirken araya bir şeyler girmesin biz dün eurolig takımına 19 sayı fark attık
çok istiyorlarsa çekilsinler kendileri bir lig kurup oynasınlar bu şekilde avrupa basketboluda gelişmiyor.

Çevrimdışı mylife1903

bence bizim santrafor eksiğimiz yok :evillol:
ben hocanın ve başkanın konuşmalarındaki ufak noktalara baktığımda santrafor işinin hiçde önemsenmediğini görüyorum
ne diyorlar iki stoper bir kanat oyuncusu alınacak :D hiç duydunmu santrafor alınacak dediklerini.
sadece söyledikleri şey Ba çok iyi bir santrafor takımda kalmasını istiyoruz abou da takımda kalmalı :D
Abi nasi yok, dembayi cinliler hasirt diye satarsa, porto abuyu zonkmdiye satarsa elde bi cenk kaliyor. Bu herifler satmadan biz cenki satmis olursak, pektemekle puan kaybi keyfi

Çevrimdışı benyv-

Renkli forumlarının sızlanışları hız kesmeden devam ediyor :  :evillol:

şampiyonlar ligi parasıyla alır‚ bizim yıllardır katılamadığımız.

adamlar bizim en iyi oyuncularımızı aldı‚ gittiler üstüne ekiciyi aldırmadılar. Lens´i de alırlar bence. TFF de bunlardan yana zaten. Biz daha çok ağlarız.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2017, 16:16:16
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Abi nasi yok, dembayi cinliler hasirt diye satarsa, porto abuyu zonkmdiye satarsa elde bi cenk kaliyor. Bu herifler satmadan biz cenki satmis olursak, pektemekle puan kaybi keyfi

geçen bi yerde okudum eski bir yönetici hemde devre arasında yeni değil yani abunun kesin alındıgını ödeme planını falan paylaşmış bir cemiyette birkaç gazeteci ile.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Koa_lAA

zaten bu sene doğuşu reale meze yaptılar bundan sonra ciddiye alacaklarını sanmıyorum.
bir thy var bu konuşma aslında ona hedef yönelten bir konuşma oldu oda çekilirse kendileri çalar
kendileri oynarlar. o kadar canlı yayın yapıldığını lanse edip kazanana 1 M € vermek komedi gibi bir şey
30 M harca 1 M al ispanyol firma zengin olsun senin şampiyonunun bile katılamadığı turnuva
eurolig olsun zaten bu tartışmalar bu sene efes yada fener Türkiye şampiyonu olmazsa eurolig
bu kaosun altından nasıl kalkar diye konuşuluyor. Bunu tartışmak çok önemli yarın ülke şampiyonu
belirlenirken araya bir şeyler girmesin biz dün eurolig takımına 19 sayı fark attık
çok istiyorlarsa çekilsinler kendileri bir lig kurup oynasınlar bu şekilde avrupa basketboluda gelişmiyor.

bi yanlışı düzelteyim.. doğuş çekilmiyor aksine fenere sponsor oluyor. daçka yı bırakıyolar.. uzun süredir fenerle konuşuluyomuş zaten... final maçında da ferit ile aziz yanyana oturuyolardı.. yönetim şekli konusunda ufak pürüzler varmış.. sonuç yurolig devam eder kalbur üstü avrupa takımları fiba ya kaymadığı sürece...real, oly, cska,efes gibi takımların bir yada birkaçı..

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş: "Quaresma oyun tarzımızı değiştiriyor. Geçen Antep maçında yoktu mesela farklı bir oyun oynadık."

bende @Yunus Emre Dökmeci  gibi alıntı yapayım o bunları yapmaz pas geçer :D
hiç kimse Quaresmanın oynamadığı maçlarda neden farka gittiğimizi sorgulamıyor nedense :alala:

Çevrimiçi Necmi

bi yanlışı düzelteyim.. doğuş çekilmiyor aksine fenere sponsor oluyor. daçka yı bırakıyolar.. uzun süredir fenerle konuşuluyomuş zaten... final maçında da ferit ile aziz yanyana oturuyolardı.. yönetim şekli konusunda ufak pürüzler varmış.. sonuç yurolig devam eder kalbur üstü avrupa takımları fiba ya kaymadığı sürece...real, oly, cska,efes gibi takımların bir yada birkaçı..
doğuşla bir nikah söz konusuda bu netleşmedi daha fener ülkerden kendini temizlemeye uğraşıyor :D
eurolig devam ederde bu ne kadar önemsendiğiyle alakalı bir durum. THY çekilsin sponsorluktan bakalım
eurolig için Türkiyenin bir önemi kalırmı.

Çevrimiçi sozkul

bu tip işler yakışmıyor gerçekten , ne demek opsiyon uzatıldı. kalp kırar böyle şeyler , başkan nasıl kaçırıyor böyle şeyleri inanamıyorum.

Hoca hatalı burada, iki defa uzatmaya kalktılar önce şampiyonluğu garantileyelim dedi. şampiyonluğu garantiledik konuşacak hafta kalmadı, bu hafta opsiyonu kullanmak için son hafta, kulübe karşı sorumluluğu var Başkanın, yine masaya oturup uzatacaklar ama Şenol Güneş'in eli biraz daha zayıf olacak.
Şenol hocanın ettiği lafların önümüzdeki sezonki performansını etkilemeyeceğini biliyoruz.
Zor adam işte hepimiz biliyoruz, allah karısına kolaylık versin.. :)

Çevrimdışı tangaz

Şenol Güneş: "Quaresma oyun tarzımızı değiştiriyor. Geçen Antep maçında yoktu mesela farklı bir oyun oynadık."

bende @Yunus Emre Dökmeci  gibi alıntı yapayım o bunları yapmaz pas geçer :D
hiç kimse Quaresmanın oynamadığı maçlarda neden farka gittiğimizi sorgulamıyor nedense :alala:

sakal bıyık olayı birazda, q7nin olmadığı maçlarda ilerde top tutup arkadakilere soluklanma imkanı da veremiyoruz

Çevrimiçi Necmi

hee halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu hikayesi bu.

Çevrimiçi sozkul

Korku filmi senaryosu yazman lazım senin. :)

Çevrimiçi Necmi

sakal bıyık olayı birazda, q7nin olmadığı maçlarda ilerde top tutup arkadakilere soluklanma imkanı da veremiyoruz
quaresmanın olmadığı maçlarda hücum oyuncularımız ilerde çok fazla topla buluşuyor
hiçte öyle top tutamıyoruz durumu yok bayağıda iyi tutuyoruz dengeli saldırıyoruz her yerden rakip
savunamıyor kendini quaresma takımın el freni.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2017, 16:26:05
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
BA ile sahur özel :ok:
Demba Ba: "Bizim taraftarımız çok tutkulu, hepsini camiye çağırırsam  tezahürata başlayabilirler, o zaman da işler biraz karışabilir."
Demba Ba: "Maç olsa da oruç tutuyorum. Zorlanmıyorum. İmanın öyle bir gücü var ki, bütün fiziksel güçlerden daha büyük."
Demba Ba: "İki sezon önce şampiyon olursak taraftarlarla camiye gideceğiz diye söz vermiştim, pişmanım. Her sabah camiye gitmeliyiz."
Demba Ba : "Golü attığım zaman bu Allah'ın bir lütfu olduğu için her zaman secdeye giderim."
Ahmet Bulut [Namaz Gönüllüleri Platformu kurucusu]: "10 yıldır namazı anlatıyorum ama Demba Ba bizden daha iyi namazı anlatıyor."
Soru: "Çocuklarının geleceği için ne ister? Hangi mesleği yapmalarını ister?"Demba Ba: "Cennete gitmelerini isterim."
Demba Ba: "5 vakit namazı her zaman, hiç kaçırmadan kılıyorum

Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

hem soluklanmasınlar zaten bam bam bam koyup geçsinler
başımıza ne geliyorsa soluklandıkları için geliyor :bandit:

Çevrimiçi Koa_lAA

doğuşla bir nikah söz konusuda bu netleşmedi daha fener ülkerden kendini temizlemeye uğraşıyor :D
eurolig devam ederde bu ne kadar önemsendiğiyle alakalı bir durum. THY çekilsin sponsorluktan bakalım
eurolig için Türkiyenin bir önemi kalırmı.

thy yokkende yurolig önemliydi abi... sorun bu lige bu önemi kazandıran fiba da... bu sene yeni çıkardılar fiba şampiyonlar ligini...

şimdiye kadar nerdeydiler.. bunu da sanırım fiba avrupa başkanı -hernekadar sevmesemde- turgay demirel yaptı.

tek çözüm yurolig i fiba çatısı altına bişekilde almaları.. yoksa bertomeu daha çok ekmek yer burdan...

Etiketler: