26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor
26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 19.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Ceyhun Sesigüzel - Deniz Caner Özaral - Burak

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 6222 defa] 26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi levitate

musrati hoca aldığı gibi ileri yolluyor adam ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bizim maçlarda rakip kaleciler 5 metre uzuyor maşallah
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

o kadar oyuncu ceza sahasında beklerken oradan sut çekilmez.

Çevrimiçi Talisca1903

musrati hoca aldığı gibi ileri yolluyor adam ya
robot gibi bir şey tüm sahayı tarıyor yeni nesil

Çevrimiçi tolga1903

Cenk'i herhangi bi aksiyonda gören var mı hücum defans farketmez? Olm noluyor bu adam rafael leao mu oluyor antrenmanda mesela niye her maç 70 dakika mutlaka forma giymek zorunda?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

oyuncu değişikliği için 75 i bekleyeceğiz herhalde.
Yahu niye bir tane normal hoca glemez bize?

Çevrimiçi tolga1903

Şu svensson nerde gebermediyse tek bacağı falan iyidir bu onur'dan. Senin için turk mahkemelerini oyalayan avukatın da allah belasını versin

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

yandık bir 10 maç daha en güzel yerden maçı izleyecek

Çevrimiçi Necmi

Attığımız her golün içinde rashica var 😂

Çevrimiçi sEuL

Al iste atti bi tane, simdi bi on mac ustuste buna maruz kalacagiz derken ofsayt sanirim

Çevrimiçi tolga1903

Gol attigina uzulur mu bir insan takımının. Keşke sektirmeseydin kaleci

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Olabildiğince fazla şut denemek bu yüzden önemli işte. İlla gol olması gerekmiyor. Savunmaya çarpar gol olur, kaleciden seker boşta kalır biri vurur gol olur, çarpar kornere çıkar vs. Sen yeter ki kaleyi gör ve şutu çek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi pinehitman

Çevrimiçi Talisca1903

biz gol atınca ne kadar incleniyor iptal etmek için  :bandit: :bandit:

Çevrimiçi Necmi

biz gol atınca ne kadar incleniyor iptal etmek için  :bandit: :bandit:
hakem beşiktaşı düşünüyor golü sayarsam sezon sonuna kadar oynamayı garantiler diye düşünmüştür

Çevrimiçi Talisca1903

hakem beşiktaşı düşünüyor golü sayarsam sezon sonuna kadar oynamayı garantiler diye düşünmüştür
üzülmüş gibisin :tabe: :tabe:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

başkası atsa daha sevinirdim yalan değil
o zaman hiç sekmez bir tane daha atar şimdi :lol: :lol:

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal onumuzdeki sene kadroda dusunulmuyor, neden her macta oynuyor anlayabilmis degilim. Hadi Abou'nun sakat olmadigini kanitlamayaca calisiyoruz satabilmek icin ama Ghezzal ne alaka. Bahtiyar'i sok oyuna bari ilerde izleyelim cocugu biraz

Çevrimiçi Talisca1903

saçlar el fenomeno gibi olmuş :D :D

Çevrimiçi Necmi

o zaman hiç sekmez bir tane daha atar şimdi :lol: :lol:
çıktı 😂
Talisca dedi ya şimdi ikinciyi atar demiştim tam 😂

Çevrimiçi levitate

saç ektirdiği belli olmasın diye arkaları kazıtmış :D

Etiketler: