2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 193 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2716335 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Biz niye pazartesi oynuyoruz ?  Saat muhtemelen 21:00 - 21:30 gibi olur. Koy Cumartesi ya da Pazar 16:00 herkes keyifle izlesin. 

Douglas ne yaptı bilmiyoruz artık transfer gelse de kadroya ne zaman girecek kim bilir.

Beşiktaş istihbarat Umut Meraş için son kez İstanbul da görüşme olacak yazmış,  maliyeti daha uygun olduğu için şansımızı deniyoruz. (2m€ yakın bonservis + maaş 700*800bin€ olur herhalde) 

Riza - Umut aynı tip oyuncular mı ?  :ebebe:   Caner - Umut rotasyonu ne kadar mantıklı ?

kim diyor ki pazartesi günü diye  :alala:

maç günleri belli değil daha herkese aynı 18'inde gösteriyor.

Çevrimdışı haluk.m

kim diyor ki pazartesi günü diye  :alala:

maç günleri belli değil daha herkese aynı 18'inde gösteriyor.

:lol: Bizim takımın siteden fikstüre baktım 18'i görünce sinirlendim  :ebebe:

:lol: Bizim takımın siteden fikstüre baktım 18'i görünce sinirlendim  :ebebe:

her sene birileri bu tongaya düşüyor :)

Çevrimiçi yaço58

-“Coşabiliyoruz”
-“Çak faktörü,futbol tarihimizdeki yerini alacak”🤪

Tarihteki yerini alacak olan,koca bir medya grubunun spor bölümlerinin bu kadar yanlı ve taraflı,bir takımın hizmetine verilmiş olması..

Çok büyük komedi izliyoruz..

Tarihteki yerini alacak... https://t.co/sMwRbhRI5p
Adamlar aşmış kendilerini gs transfer komitesinden daha çok çalışıyorlar bizim savaşmamız gereken adamlar bunlar mhklar gelir gider bunlar yönlendiriyor işte acı gerçek bu bu zeki Erman daha Bi sürü gs yanlısı olan bize düşman olan tonla adam var bunların kanalda sırtlarını dayamışlar biyere Bi takım tamamen kollanıyor adamlar aştı artık kendini

Çevrimiçi yaço58

Biz niye pazartesi oynuyoruz ?  Saat muhtemelen 21:00 - 21:30 gibi olur. Koy Cumartesi ya da Pazar 16:00 herkes keyifle izlesin. 

Douglas ne yaptı bilmiyoruz artık transfer gelse de kadroya ne zaman girecek kim bilir.

Beşiktaş istihbarat Umut Meraş için son kez İstanbul da görüşme olacak yazmış,  maliyeti daha uygun olduğu için şansımızı deniyoruz. (2m€ yakın bonservis + maaş 700*800bin€ olur herhalde) 

Riza - Umut aynı tip oyuncular mı ?  :ebebe:   Caner - Umut rotasyonu ne kadar mantıklı ?
Bu kadar bekledikten sonra gidişte umutu alırlarsa bunun adı beceriksizlikdir bursa herkese bonservissiz yollayacak bizden 2m para isteyecek ne güzel gitsinler rizayı falan kiralasınlar bu saatten sonra ne umutu

Çevrimdışı haluk.m

her sene birileri bu tongaya düşüyor :)

Başka sitelere tahammül edemiyorum düşelim sağlık olsun :lol:

-“Coşabiliyoruz”
-“Çak faktörü,futbol tarihimizdeki yerini alacak”🤪

Tarihteki yerini alacak olan,koca bir medya grubunun spor bölümlerinin bu kadar yanlı ve taraflı,bir takımın hizmetine verilmiş olması..

Çok büyük komedi izliyoruz..

Tarihteki yerini alacak... https://t.co/sMwRbhRI5p
Adamlar aşmış kendilerini gs transfer komitesinden daha çok çalışıyorlar bizim savaşmamız gereken adamlar bunlar mhklar gelir gider bunlar yönlendiriyor işte acı gerçek bu bu zeki Erman daha Bi sürü gs yanlısı olan bize düşman olan tonla adam var bunların kanalda sırtlarını dayamışlar biyere Bi takım tamamen kollanıyor adamlar aştı artık kendini

Tüm olanlara rağmen bu adamların  muhabiriyle samimi olursan, her ay başı mangal partisi verirsen olacağı bu.  Çok can sıkan bir haberse yalanlayıp devam ediyorlar başka aksiyon yok. Kontrol edemiyorsan bertaraf et.   :boxin:   Ayrıca ben bu ve bunun gibilerini gördüğüm an başka bir şeye geçiş yaparım tv ve internette dahi görmeye  dayanamıyorum.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 11:17:53 jokerhm ]

Çevrimdışı wbishop82

mrb herkese.tahminim timothee kolodziejczak gelecek.4m ödemeyi kabul edip alacağız gibi.umarım dediğim olur çok istediğim bir oyuncu

Çevrimiçi Savaş

Sanki kono transferi ile kendi ilgileniyor. Mevzu açılınca keyfi yerine geldi bi heyecanlandı.

Çevrimdışı scarfright

bu bursadan roberto carlos dahi olsa almayacaksın. ben şahsen istemiyorum umut falan. rıdvan kardeşimiz oynasın daha iyi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı huseyincelebi

Konop geliyorsa lens gidici büyük ihtimal  :alala: mahmut tekdemir ile takas mı olacak  :alala:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sivas maçına bu gidişle U21’le çıkacağız
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi blackeagle35

Umut Meraş'ı alacağız sanırım.

Çevrimiçi Savaş

Medal de 2 hafta kaybolmuş. Yanlış idman mi yapıyor takim yoksa bu zamana kadar yapılanlar idman mi değilmiş anlamadım.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Medel ve Burakta sakatlanmış. Boşuna demiyorum ben antreman programı sorgulanmalı diye.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Benim anlamadığım Rıdvan'ın bu Umut'tan ne eksiği var ? 12 milyon TL gibi rakamlar konuşuluyor bu 2M€ demek. 2M€ luk ne görüldü 1M€ bile etmeyecek bir adamda. Transferin son gününe kadar Umut içinmi bekledik ? Ha dersin ki Umut'u alıp sol bekten kısıp stoper, 6 numara ve kanat alternatiflerinin en iyisini alalım o zaman ağzımı açmam. Neyse şunun şurasında ligin başlamasına 14-15 gün kaldı o zaman açarız ağızımızı yumarız gözümüzü ama gidişat hiç iyi durmuyor.

Medel ve Burakta sakatlanmış. Boşuna demiyorum ben antreman programı sorgulanmalı diye.

+gökhan gönül ve douglasta gitmiş.

Sivasspor maçının kadrosunu veriyorum.

Karius

Kerem       Vida      Mirin      Caner

Oğuzhan   Necip

Quaresma         Muhayer       Boyd

Güven

Sivasspor maçının kadrosunu veriyorum.

Karius

Kerem       Vida      Mirin      Caner

Oğuzhan   Necip

Quaresma         Muhayer       Boyd

Güven

Puan kaybı yazıyoruz galiba ilkmaça.

dabi.

Şöyle bir haber gördüm ama.
Beşiktaş kulüp doktoru Murat Çevik ve ekibi tarafından tedavilerine başlanan Ljajic, Dorukhan ve Roco'nun, ligin ilk hafta maçına yetişmesi bekleniyor.

Sakat oyuncular.

Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Gary Medel, Dorukhan, Ljajic, Atiba, Roco ve Douglas

Şöyle bir haber gördüm ama.
Beşiktaş kulüp doktoru Murat Çevik ve ekibi tarafından tedavilerine başlanan Ljajic, Dorukhan ve Roco'nun, ligin ilk hafta maçına yetişmesi bekleniyor.

ljajic ve dorukhan yetişebilir.

Atiba,medel olmaz muhtemelen.

DOS necip izleriz.

Diğerleri belirsiz.

ljajic ve dorukhan yetişebilir.

Atiba,medel olmaz muhtemelen.

DOS necip izleriz.

Diğerleri belirsiz.

Ljajic-oğuzhan-dorukhan  yapar zannetmiyorum necibi oynatacağını.

Çevrimiçi blackeagle35

Burak'ın sakatlığı da ciddi gibiymiş