2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2772002 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı savaş altay

biz birde barca koşmuyordu  :D messinin 8 km tamamladıgı maçlar var kaleci 6 koşarken  :D

mesela biliç zamanı da çok sık adale sakatlıgı olurdu sertleşme filan gibi bir ihtiyar kondisyonere çamur atılırdı birde ümraniyenin zeminlere zaten Şenol Güneş gelince ilk iş idman sahaları yenilenmişti böyle adale saatlıklarında idman tekniği ve zemin önemli bir faktör.
Ben de koşu mesafesi hastası değilim. Doğru koşu sonuç getiriyor. İşte en az koşanlardandık ama tarihin başarısını yakaladık.
Daha önce buna vurgu yaptım, Şenol Güneş ismi daha çok parlayacak ve bir dev gibi duracak herkesin önünde fakat daha zamanı var.

Çevrimdışı mylife1903

kafasına dikiş atılınca da dolar yükselmişti
Fikis falan yok
Tiyatro o
Dismihraklarin bir kumpasi faiz lobisinin oyunlari

Çevrimdışı mylife1903

Ben de koşu mesafesi hastası değilim. Doğru koşu sonuç getiriyor. İşte en az koşanlardandık ama tarihin başarısını yakaladık.
Daha önce buna vurgu yaptım, Şenol Güneş ismi daha çok parlayacak ve bir dev gibi duracak herkesin önünde fakat daha zamanı var.
Taraftar kupalari gorunce citayi yuksek yere koydu
Azicik yere basmak lazim
Yuve olacaz bayern falan deniyordu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Futbol Takımımızın Udinese ile dün oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında sağ ayak dış kısmına darbe alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapılan muayene ve çekilen film sonucuna göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde küçük bir çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Gary Medel’in tedavisine başlanmıştır. Gerekli görülmesi halinde 5 Ağustos Pazartesi günü MR çekilecektir.

Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül’ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi günü ameliyat edilecektir. Gökhan Gönül, ameliyat sonrası koruyucu özel bir alçı ile takımla birlikte çalışmalara devam edecektir.

Çevrimdışı savaş altay

Taraftar kupalari gorunce citayi yuksek yere koydu
Azicik yere basmak lazim
Yuve olacaz bayern falan deniyordu

Ben domine ederiz ligi diyordum hala daha arkasındayım. Ben ve benim gibiler kupayı değil oyunu görünce çıtayı yükseğe koydu.

Burak Yılmaz'ın sakatlığı 3-4 hafta sürermiş.(Murat Özen)

Burada kendimizi paraladık yedek forvet önemli diye, kimse dillendirmese bile bir kaç arkadaş burdan dillendirdik. Burak bu sene bir çok maçı kaçıracaktır.

Çevrimdışı haluk.m

Burada kendimizi paraladık yedek forvet önemli diye, kimse dillendirmese bile bir kaç arkadaş burdan dillendirdik. Burak bu sene bir çok maçı kaçıracaktır.

Şimdiden Sivas, Göztepe ve Ç.Rize maçlarını kaçıracağı netleşti, 4 haftadan önce verilecek milli takım arasında hazır hale gelecektir. 

Transferler gelmeye başlar artık..
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 15:45:06 jokerhm ]

Çevrimdışı tangaz

sadece 2 transfer hakkım olsa kaleci ve golcü alırım hatta isim vereyim fabriyle falcaoyu alırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Şimdiden Sivas, Göztepe ve Ç.Rize maçlarını kaçıracağı netleşti, 4 haftadan önce verilecek milli takım arasında hazır hale gelecektir. 

Transferler gelmeye başlar artık..

Pazartesi tedaviye başlandı desek 4 hafta sürdüğünüde varsayarsak 26 ağustosda geri geliyor. Sivas maçını kesin kaçırır,göztepe de belki oynar, ç.rize maçına da çıkar hatta.

Çevrimiçi 38life

Sakatlıklar...

Yönetime bahane de çıktı. Oh, yırttılar paçayı. Bütün kabak Hocanın başına patlar. Herşey Ormanın istediği gibi gidiyor. Sıfır emek, sıfır fedakarlık ve sıfır mesuliyet. Mis...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

sadece 2 transfer hakkım olsa kaleci ve golcü alırım hatta isim vereyim fabriyle falcaoyu alırım

Şenol hoca olsa sağ kanat ve falcao alırdım

Abdullah hoca olacağı için fabri ve sol stoper.

Sakatlıklar...

Yönetime bahane de çıktı. Oh, yırttılar paçayı. Bütün kabak Hocanın başına patlar. Herşey Ormanın istediği gibi gidiyor. Sıfır emek, sıfır fedakarlık ve sıfır mesuliyet. Mis...

Tam tersi sakatlıklar dolasıyıla eksikler daha çok gün yüzüne çıkıyor, şimdi yedek forvet sorgulanır falan.

Çevrimiçi tolga1903

Takımın eksik bölgeleri çok bariz olduğu için yedek santrafor konuşulmuyor bile ama burak böyle sakatlanıp duracaksa elde tek güven kalıyor yetmeyeceğini hoca da yönetim de çok iyi biliyordur. Bu sakatlıklar gerekli bölgelere takviye yapılacaksa hayırlı oluyor diyeceğim ama yönetim sağolsun diken üstünde bırakıyor taraftarı.

Çevrimdışı tangaz

boşuna transfer yapmayalım nasılsa lig kaçar bu kafayla. mevcut yönetim yeni yönetime enkaz bırakmasın. nasılsa forma 3-5 arası sıralama alıyor gelir aynı kalır giderler artmamış olur.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı haluk.m

boşuna transfer yapmayalım nasılsa lig kaçar bu kafayla. mevcut yönetim yeni yönetime enkaz bırakmasın. nasılsa forma 3-5 arası sıralama alıyor gelir aynı kalır giderler artmamış olur.

4 ya da 5 olursak planlanan ödemeler yapılabilir mi ?  Bankalar birliği anlaşma ilk seneden çöp olur.

3-4'e  oynuyorsak  Lens, Quaresma, Vida, Roco, Oğuzhan gibi oyuncuları gönderelim yerlerine genç potansiyelli oyuncu alalım.  Taraftar bunu anlayıp destekler ama "hedefimiz yolumuz başka" diyorlarsa gereğini de yapacaklar.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 16:11:48 jokerhm ]

Çevrimdışı tangaz

4 ya da 5 olursak planlanan ödemeler yapılabilir mi ?  Bankalar birliği anlaşma ilk seneden çöp olur.

3-4'e  oynuyorsak  Lens, Quaresma, Vida, Roco, Oğuzhan gibi oyuncuları gönderelim yerlerine genç potansiyelli oyuncu alalım.  Taraftar bunu anlayıp destekler ama "hedefimiz yolumuz başka" diyorsan gereğini yapacaksın.

ilk 2 sene sadece faiz ödeyeceğiz anapara yok  bu nedenle 4-5. de olsak ödenir sıkıntı 3.sene başlıyor ana para ödemesi dewreye giriyor ve bu zihniyetle 5 sene şampiyon olamayız o nedenle diyorum ki yol yakınken dönelim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Dört hafta boyunca güven oynarsa hem güven’i harcarız hem ligde ağır yaralar alırız
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

ilk 2 sene sadece faiz ödeyeceğiz anapara yok  bu nedenle 4-5. de olsak ödenir sıkıntı 3.sene başlıyor ana para ödemesi dewreye giriyor ve bu zihniyetle 5 sene şampiyon olamayız o nedenle diyorum ki yol yakınken dönelim.
Come to KAMU
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı haluk.m

Mevcut iletişimsizlikle ne bunu yaparlar ne de taraftara yapmak istediklerini anlatabilirler.  Zor bir yıllar bizi bekliyor  :by2:  İnşallah yanılıyor, boşa kuruntu yapıyorumdur..

Çevrimiçi 38life

Tam tersi sakatlıklar dolasıyıla eksikler daha çok gün yüzüne çıkıyor, şimdi yedek forvet sorgulanır falan.

Senin dediklerin "gerçekler". Ama gerçeklerin bi önemi yok, önemli olan oluşacak algı. Orman sürekli "kadromuz yeterli" diyor ya. Şimdi yaşanacak mağlubiyetler sonrası "kadromuz yeterliydi ama üstüste şanssız sakatlıklar oldu." algısını yaratacak.

Senin dediklerin "gerçekler". Ama gerçeklerin bi önemi yok, önemli olan oluşacak algı. Orman sürekli "kadromuz yeterli" diyor ya. Şimdi yaşanacak mağlubiyetler sonrası "kadromuz yeterliydi ama üstüste şanssız sakatlıklar oldu." algısını yaratacak.

İstediğini desin roco iyi diye de algı yaratıyor, ama bir kişinin bu algıya kandığını görmedim. Kadromuz yeterliydi şansız sakatlıklar oldu dese yine bu algıya kanan olmaz, ha olur iyi bir sol stoper sol bek sol kanat alır, (geç kalındığı konusuna katılıyorum ama diyelim ki aldı) bu algıyı yaparak geç kalma konusunu kapatabilir en fazla. Kadromuz yeterliydi ama üst üste şanssızlık oldu diye  transfer yapmaz  ve olayı sakatlığa bağlayamaz yani, bunu artık 5 yaşındaki taraftarda görüyor ki eskisi gibi algılara inanacak fazla insan kalmadı.

Çevrimiçi 38life

Fikret Orman, kadroya yapılacak takviyelerle ilgili, "Transferler lig başlayana kadar bitmez. Eylül'e kadar vaktimiz var. 2-3 mevkiiye oyuncu almak istiyoruz. Belli bölgeler var. Sol stoper ve sol bek almak istiyoruz" dedi.

Nasıl bir günah işemişiz de bunları yaşıyoruz belli değil...

Çevrimiçi 38life

Hem kanat hem forvet oynayabilen bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Çevrimdışı huseyincelebi

Fikret Orman, kadroya yapılacak takviyelerle ilgili, "Transferler lig başlayana kadar bitmez. Eylül'e kadar vaktimiz var. 2-3 mevkiiye oyuncu almak istiyoruz. Belli bölgeler var. Sol stoper ve sol bek almak istiyoruz" dedi.

Nasıl bir günah işemişiz de bunları yaşıyoruz belli değil...

Sakatlıklardan önce söylemişti bunu  :alala:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁