Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 281 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5032674 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı onurturan

Gerçekten çok tehlikeli, herhangi bir güvenlik önlemi yok oralarda, en ufak bir kargaşada ya da çıkış kalabalığında bile büyük sorun olabilir oralar, uzak durmak lazım...
uzak durmakla olur mu abi o biz uzak dursak bile dusenler olacaktir muhakkak ..Kesinlikle korkuluk gelecektir..

Çevrimdışı Emre.Guler

@Emre.Guler bak yaptığın fotoşoplardan sonra milleti ne hale soktuğunun sen bile farkına varmışsın ki , mesajının altına gerçek diye not düşmek zorunda kalmışsın :D yalancının evi yanmış kimse inanmamış misali.

:) Aynen öyle ya. Bilinçsiz yazdım o notu biliyormusun. Kafama işlemiş demekki

Çevrimdışı iasonion

Bizim Ecstasy of Gold ile çıktığımız maç var mı yahu? Yoksa bir başka maçtan mı üstüne koydunuz :)
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı sosyalkartal

Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı ahmetozgurak

Bu asla VEDA değil BİZ yine GELECEĞİZ

Çevrimdışı Ayberk

Metallica'nın sahneye çıkış müziğini Beşiktaşla nasıl özdeşleştirebiliyorsunuz arkadaşlar hayret ediyorum. tamam çok güzel ama kendi marşlarımız varken abesle iştigal olur
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı ahmet türken

nerdeyse kendin kanacan yaptıklarına :icool:

Çevrimdışı Oktay

Arkadaşlar ara ara konuşuluyor bu yerine oturma muhabbeti
forum geneli 121. blokta olduğu için biraz birliktelik olur en azından, birlikten kuvvet doğar yani.
ben 421. blok tayım ve tekim bu yer mevzusu canımı sıkıyor,
6 yaşında oğlumla gidecek olmam da ayrıca sıkıntı.

hadi orada güvenliğe şikayet ettik adamı kaldırdılar yerimize oturduk.
peki daha sonrası ne olacak? bu adamların nasıl yaratıklar olduğunu çoğumuz biliyoruz.

bu tedirginlik kafamı kurcalayıp duruyor açıkçası....
rahat ol... stada gittiğinde yalnız olmayacaksın
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 14:16:16 Oktay ]

Çevrimdışı yavvuzz

takımın çıkış müziği farklı bir dizi grup bilmem ne şarkısı müziği olamaz. Boşuna bu tarz şeyler paylaşmayın  . Şuan ki çıkış müziğimizin yanına yaklaşamaz bu ne oldu belli olmayan ses.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Metallica'nın sahneye çıkış müziğini Beşiktaşla nasıl özdeşleştirebiliyorsunuz arkadaşlar hayret ediyorum. tamam çok güzel ama kendi marşlarımız varken abesle iştigal olur

:claps:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı panic13

Ya Metallica'dan ziyade aslında Sergio Leone'nin İyi, Kötü, Çirkin filminin final sahnesinde çalan şarkıdır Extacy of gold. Metallica ile kitlere maloldu. MEsela Seven Nations Army'i Bayern Dahil 4-5 stadta daha duydum ben. Extacy of gold ile çıkarsak beni rahatsız etmez :)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı baro19

:claps: :claps:

Çevrimdışı minsk kartali

715449063475396608[/tweet]][/url]
Carsi dan mesaj var...

Çevrimdışı yigitcan1903

Tavsiye edilen şarkılarla tabii ki çıkabilir takım sahaya
Ama kulaklığı takıp son ses açmanız lazım  :D

Çevrimdışı OrkunCoskun

@Necmi abi müzik muhabbeti hortladı abi koş abi  :lol:

Çevrimdışı İhsan

@Emre.Guler muhtemelen sonradan bakıp, kendi photoshoplarını gerçek olandan ayırdedebilmek için yazmışsındır.   :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Ayberk

Ya Metallica'dan ziyade aslında Sergio Leone'nin İyi, Kötü, Çirkin filminin final sahnesinde çalan şarkıdır Extacy of gold. Metallica ile kitlere maloldu. MEsela Seven Nations Army'i Bayern Dahil 4-5 stadta daha duydum ben. Extacy of gold ile çıkarsak beni rahatsız etmez :)
bunu Metallica kullanıyor. bence kendimize özgü olmalı, taklit olmamalı

Çevrimdışı safakseref

Bir çarşı gününde daha stadın fotolarına baktım bilgiler aldım doya doya, Şafak 25 bitse de artık stada gelsem  :sevinc

hayırlı tezkereler.

Çevrimdışı osvaldo nartallo

Arkadaşlar ara ara konuşuluyor bu yerine oturma muhabbeti
forum geneli 121. blokta olduğu için biraz birliktelik olur en azından, birlikten kuvvet doğar yani.
ben 421. blok tayım ve tekim bu yer mevzusu canımı sıkıyor,
6 yaşında oğlumla gidecek olmam da ayrıca sıkıntı.

hadi orada güvenliğe şikayet ettik adamı kaldırdılar yerimize oturduk.
peki daha sonrası ne olacak? bu adamların nasıl yaratıklar olduğunu çoğumuz biliyoruz.

bu tedirginlik kafamı kurcalayıp duruyor açıkçası....
hiç bişey olmaz güzel kardeşim. siz dik durun yeter. zaten emin ol tribüne girdiğinde anlayacaksın, profil baya bir değişecek. etrafındaki insanların çoğu senin gibi kimsenin hakkına hukukuna dokunmayacak insanlar olacak.
Çocukken beşiktaş yenildiğinde babam "ben beşiktaşı bıraktım" derdi. "nasıl bırakırsın, bizi nasıl satarsın" diye ona kızdığımda bir sigara yakar, sessizce dururdu... meğer benim ne kadar sağlam beşiktaşlı olduğumu ölçmek için böyle yaparmış...

Çevrimdışı Ayberk

yıllarca kendilerine fan ismi bulamayan, real madridin ultras ismini ultraslan olarak kendine çeviren gs lilerle dalga geçtik yaratıcı olamadıkları için. şimdi kendimize müzik mi yamayalım yani yapmayın

Çevrimdışı Erhan

@ksamyeli ve @nadja_khar instagram hesaplarından alıntıdır.

Çevrimdışı Ağaçlı Yol

Haydi Kalk Ayağa gibi bir efsane varken başka arayışlara girilmesini abes buluyorum.Sözleriyle, müziğiyle, zurnasıyla tam da Beşiktaş'ı anlatan, Beşiktaş'a yakışan bir marştır. Sadece biraz kırpılması veya erken açılması gerekiyor ki İstiklal Marşı'na geçiş öncesi yarım kalmasın.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

@ksamyeli ve @nadja_khar instagram hesaplarından alıntıdır.

Ne zaman çekecekler yukarı akşama doğru çekerler İnşallah :icool: :icool:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK