2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 430 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11385978 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Belki de alınabilir bir risk olabilir fakat Başkan'ın ''biz oyuncuları alırken sicillerine bakıyoruz, sadece bir futbolcu değil aynı zaman da bir karakter transfer ediyoruz''
söylemine pek uymuyor. Bi de Başkan'ın Fernandes'ten ağzı çok yandı. Hani sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali.. Ben oyuncunun genel yeteneklerinden çok
takımı ne kadar sahiplendiğine bakıyorum. Boateng kafamda yarattığım bu profile pek uymuyor fakat risktir denenebilir dediğin gibi. Bir önceki sayfada da Balotelli için
demiştim. Mental anlamda zayıf ama yetenek anlamında oldukça iyi bir futbolcu. O da bir risktir, tutarsa rakibe korku verir.
Balatolli yaşı daha çok genç onu toparlamak zor kaybını göremez hala önünde uzun zaman olduğunu düşünüyor
boateng 29  yaşında artık önünde seçenek kalmadığını biliyor birde para kazanması gerektiği zamanları harcamış artık
elindeki son şans doğru takımda doğru hoca elinde toparlanır gibime geliyor. Biz onun için biçilmiş kaftanız aslında
o nedenle alınabilir bir risk Balotelli öyle değil ben o riski almam mesela 25 yaşındaki bir oyuncuyu huyundan uzaklaştırmak zordur
birde fazla ezik bir kişiliği var. Yaptığı bütün haraketler aslında o ezik kişiliğin bir ürünü bunu yok etmek çok zor
genç yaşta doğru ellere düşmemiş harcanmış

Çevrimdışı MrtBlgc

bizim avantajımız Beşiktaşlı olmamız biz bir şey yapmıyoruzki taraftarımız bu
burayada bu yansıyor. tabi yeni kuşak biraz daha renklilerden etkileniyor ama buraya girdikleri anda onlara Beşiktaş taraftarının nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz. bizim burdaki misyonumuz bu ben özellikle burda seba dönemi taraftarların toplanmasını istiyorum
çünkü yeni nesile Beşiktaş taraftarının nasıl olması gerektiğini onlar anlatmalı mesela kırklı yaşlardaki taraftar burda seviye düşürdüğünde çok sert olurum aslında kişiyle sorunum yok ama kötü örnek oluyorlar. Gençlere çok fırça atsamda aslında sabır gösteririm aslında en büyük sıkıntı 30 yaş grubu :D
onlar fazla yıpranmış başarı görmemişler o nedenle başarıya çok endeksliler. Beşiktaş taraftarının bir kimliği var bir duruşu var
tribün geleneği var. fb sitesinde 50 yaşında biri var yorum yapar emin olun bizim burdaki 15 yaşındaki taraftarımız ondan daha olgun
şenol hocanın bir sözü vardı ben Beşiktaş taraftarını böyle bilmiyordum dedi aslında bizim söylemek istediğimiz şeydi bu en eğitimli
taraftar bizde aydın kesim içinde çok güçlüyüz. ama bunu yeterince kullanmıyoruz.

Valla o açıdan haklı olabilirsin. 30 yaş gurubu gerçekten de başarı anlamında kendini daha da şartlıyor. Aslında haksız da sayılmayız.
Çok fazla kaçan şampiyonluk var dış etkenlerden dolayı. Hele yaşanan 7 senelik YD dönemi her yaş gurubundan taraftarı etkilemiştir :D
Allah'tan şu anda iyi durumdayız ve eminim daha iyi olacağız. Stadımız oldu, ürün satışlarında hiç de fena değiliz, her gün yeni bir kartal
yuvası mağazası açılıyor ve en önemlisi iyi yönetiliyoruz. Ha bu yönetimin hataları olmuşmudur, evet olmuştur ama YD dönemiyle kıyaslarsak
devede kulak kalır heralde. Bir de bu sene şampiyon olsak da bu lig'de bizim şampiyon olmamızın ne kadar zor olduğunu anladım.
Gözünün içine baka baka yapılan bariz yanlı hatalar vs. çok değerli bir şampiyonluktu bu sezon yaşadığımız, Allah devamını nasip etsin.

Çevrimiçi Necmi

iyi geceler arkadaşlar uykum geldi :D

Çevrimdışı MrtBlgc

Balatolli yaşı daha çok genç onu toparlamak zor kaybını göremez hala önünde uzun zaman olduğunu düşünüyor
boateng 29  yaşında artık önünde seçenek kalmadığını biliyor birde para kazanması gerektiği zamanları harcamış artık
elindeki son şans doğru takımda doğru hoca elinde toparlanır gibime geliyor. Biz onun için biçilmiş kaftanız aslında
o nedenle alınabilir bir risk Balotelli öyle değil ben o riski almam mesela 25 yaşındaki bir oyuncuyu huyundan uzaklaştırmak zordur
birde fazla ezik bir kişiliği var. Yaptığı bütün haraketler aslında o ezik kişiliğin bir ürünü bunu yok etmek çok zor
genç yaşta doğru ellere düşmemiş harcanmış

Balotelli 30 yaşına gelse de akıllanmaz bence  :D Umarım yanılırım ama gerçekten de mental anlamda çok zayıf.
Fakat şöyle bir şey var, oldu da bir gelişim sağladı çok da iyi bir sezon geçirdi, işte o zaman sana para kazandırır.
Çünkü yaşı genç olduğu için piyasası her zaman olur. Ben merakla bekliyorum hangi kulüple sözleşme imzalayacak diye.
Bence Çin yolcusu.

Çevrimdışı MrtBlgc

iyi geceler arkadaşlar uykum geldi :D
eyvallah abi sana da..

Çevrimdışı Numan50

Iyi geceler arkadaslar,
Gökhan Gönül ve Ismail koybasi hakkinda deyinmek istiyom.
Gökhana renkliler ve renkli basin para icin gitti paragöz vesaire gibi seyler yazip cizdiler, ama Sonra anlasildi mevzu para degilmis ama hala renkliler paragöz gibi laflar ediyorlar sadece benim anlamadim bisey var.
Ismailin gitmesine sevinenlerdenim ama Ismail para icin gittigini herkes biliyo ve o yönden sosyal medyada basindan taraftarlardan hic bisey yazilmiyo cizilmiyo gitmesine sevindimiz bu durumu degistirmez para icin gitti Besiktas onu en kötü zamaninda besledi yillarca sakatti ve parayi indirdi bu konuyu renklilere cevap olarak verelim bence Gökhan mevzusunu acarlarsa.

Selametle

Çevrimdışı mylife1903

Liverpool da Balotelli'yi şutlamış galiba, başkan irtibata geçmiş midir acaba? O da büyük risk ama kumaşı çok sağlam..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dusunmeden cokerim ben ona 3. Forvet olarak

Çevrimdışı mylife1903

monacoya da gidilir be üstelik yıllık gelirin de 20 milyonsa kanat bile takılır  :ok:
Monako bu borumu bana deseler varyaaaaa

Çevrimdışı mylife1903

Raskolnikov'a öfke büyük anladım. Ne zaman onun bir twitini koysam buraya şeytan taşlar gibi muamele görüyor :D Fakat zaten hepiniz biliyorsunuz kimin ne olduğunu. Ben sadece RASKOLNIKOV değil diğer hesapları da paylaşıyorum burda. Mesela ArtSpor'dan ben daha fazla işkilleniyorum Raskolnikov'a oranla.. Adam gazeteciyim falan diyor, Türkçesi çok bozuk. Bi de bugün Aras'ı Araz olarak yazdı ismini. Bana garip geldi, Beşiktaş'ı bu kadar yakından takip eden adam futbolcusunun isminin nasıl yazıldığını bilmeli bence..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Raskilnikova laf yok, raskilnikof benim

Çevrimdışı mylife1903

sen burda yenisin geçen sene bir çok oyuncuyu burdan biz gündem yaptık
twitter hesapları neki biz tvlere haber veriyoruz bizim logolu resimlerimizi kullanıyordu televizyonlar
hatta stad döneminde burdan çıkan bazı eleştirilere başkan basın toplantısında cevap verdi
zaten burdaki insanların çoğunu tanıyorlar. Burası Türkiyenin en büyük taraftar forumu
mirayı şantiyeden burası kovdurdu mir in köşe koltuklarını yamuk yumuk yaptığındada biz düzelttirdik
gerçi bu yüzden başkandan fırçada yemişiz ama olsun :D
Dzsudzsak kimsenin ilgilendiği transfer değildi geçen sene bir gün test etmek için çağrı ile konuşup burda o ismi ortaya attık
bir gün sonra basında Beşiktaşın ilgilendiği teklif götürdüğü oyuncu oldu  :D
aslında ilgilenmedik teklifte götürmedik burdan trolledik biraz damacana hesabıda burdan çıktı
En buyuk eylem ismaeli fbye sokusturmak oldu daha ne olsun, forumu kapatabiliriz artik, besiktasin kaderini degistirdik, gelecegini kurtardik

Çevrimdışı Savaş

Günaydın şampiyon takımın şampiyon taraftarı!!!

İsmailsiz bir güne daha uyanmak nasıl bir duygu? Bence tarifsiz!!:D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Günaydın şampiyon takımın şampiyon taraftarı!!!

İsmailsiz bir güne daha uyanmak nasıl bir duygu? Bence tarifsiz!!:D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gunaydin, @Savaş vallahi tadindan yenmez, ben kutlamalarda yakalanmasam iyi keyif yapacaktim, sabah sabah papaz oldum hanimla, sortu yikarken cebinde fast fud fisini bulmus, uyandim bir baktim hanim oturuyor hahaha...
Biz ismaele uyandik da uyanamayanlar dusunsun artik, buyuk transfer calimi yedik, hepimiz depresyondayiz, yikildik resmen. Su imza bir kurusa hele ismael sakatlanmadan, nefesimizi tuttuk bekliyoruz

Çevrimdışı kartalBaz

Gunaydin, @Savaş vallahi tadindan yenmez, ben kutlamalarda yakalanmasam iyi keyif yapacaktim, sabah sabah papaz oldum hanimla, sortu yikarken cebinde fast fud fisini bulmus, uyandim bir baktim hanim oturuyor hahaha...
Biz ismaele uyandik da uyanamayanlar dusunsun artik, buyuk transfer calimi yedik, hepimiz depresyondayiz, yikildik resmen. Su imza bir kurusa hele ismael sakatlanmadan, nefesimizi tuttuk bekliyoruz
Abi senin yuzunden ismail beynime kazindi. Ruyalarima giriyor herif. Ruyamda ne alakaysa tatilde ismaille takiliyorum ama ben gelecegi bilmeme ragmen gecmisi yasiyoruz. 15 gun oncesini yasiyoruz ama ben bunun fenere imza atacagini biliyorum gelecekten gecmise gidiyorum yani. Korkudan soyleyemiyorum 15 gun sonra sen fenere imzayi atacan diye. Soylesem is bozulur bu bizde kalir diye hafif tirsiyorum. Sonra uyandim tabi ve dedimki cok sukur yarabbi. Dun aksam rakiyi biraz fazla kacirdim sanirim...

Çevrimdışı tangaz

Abi senin yuzunden ismail beynime kazindi. Ruyalarima giriyor herif. Ruyamda ne alakaysa tatilde ismaille takiliyorum ama ben gelecegi bilmeme ragmen gecmisi yasiyoruz. 15 gun oncesini yasiyoruz ama ben bunun fenere imza atacagini biliyorum gelecekten gecmise gidiyorum yani. Korkudan soyleyemiyorum 15 gun sonra sen fenere imzayi atacan diye. Soylesem is bozulur bu bizde kalir diye hafif tirsiyorum. Sonra uyandim tabi ve dedimki cok sukur yarabbi. Dun aksam rakiyi biraz fazla kacirdim sanirim...

rakının fazlası olmaz! mezen eksik kalmış   :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

"Bu kimsenin kayıtsız kalmaması gereken korkunç görüntülerdi. Ancak bunlar İstanbul'un değerini aşağı çekmez. Bu kesinlikle doğru bir tutumdur. İstanbul'da olmaktan da çok mutluyuz"  Andreas Beck

ADAM VAR, ADAM GİBİ !
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

rakının fazlası olmaz! mezen eksik kalmış   :icool:
Abi cocuk ameriganyadan rakiyi biraz unutmustur. Ben de bazen elime gecince seeediyom ama dedigin gibi cok raki yoktur az meze vardir.
Cok sakin forum bugun. Ben kutlamalara devam ediyorum ise falan gitmiyorum evde oturup ismaelin imza torenini bekliyorum, milli futbolcu ya butun kanallar canli baglanir.

Çevrimdışı Onat

"Bu kimsenin kayıtsız kalmaması gereken korkunç görüntülerdi. Ancak bunlar İstanbul'un değerini aşağı çekmez. Bu kesinlikle doğru bir tutumdur. İstanbul'da olmaktan da çok mutluyuz"  Andreas Beck

ADAM VAR, ADAM GİBİ !
Andreas Beck'i severiz ama bu haber pek doğru değil gibi maalesef. Beşiktaş'ın bir oyuncusunun diğerine gönderme yapacak bir şekilde açıklamada bulunacağını sanmıyorum. Ayrıca haber Fotomaç'ın ihtimal daha da zayıflıyor. Andreas Beck de mütevazi, sakin ve polemikten uzak bir görüntü çiziyor, ihtimal sıfırlanıyor.

Çevrimdışı kartalBaz

Abi cocuk ameriganyadan rakiyi biraz unutmustur. Ben de bazen elime gecince seeediyom ama dedigin gibi cok raki yoktur az meze vardir.
Cok sakin forum bugun. Ben kutlamalara devam ediyorum ise falan gitmiyorum evde oturup ismaelin imza torenini bekliyorum, milli futbolcu ya butun kanallar canli baglanir.
Agustosa kadar turkiyedeyim abi depoluyorum :)

Çevrimdışı tangaz

ben işyerinde tv izleyemiyorum dostum videoya kaydetin yutuba yükleyinde bizde izleyelim :icool:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

Andreas Beck'i severiz ama bu haber pek doğru değil gibi maalesef. Beşiktaş'ın bir oyuncusunun diğerine gönderme yapacak bir şekilde açıklamada bulunacağını sanmıyorum. Ayrıca haber Fotomaç'ın ihtimal daha da zayıflıyor. Andreas Beck de mütevazi, sakin ve polemikten uzak bir görüntü çiziyor, ihtimal sıfırlanıyor.

burada ben bir gönderme ve/veya arkadaşı ile polemiğe girme göremedim. Beck, bu ve benzeri açıklamaları yapıyor ülkede olmaktan ve Beşiktaş'ın bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve bunu sosyal medyada sıklıkla gösteriyor.

Çevrimdışı tangaz

Agustosa kadar turkiyedeyim abi depoluyorum :)

yarasın, beyaz leblebiyle tüket süper oluyor (Atatürkün en sevdiği rakı mezesidir bu arada)

Çevrimdışı KUMANOVALI

Günaydın Beşiktaş Arena

sabah kalktığımdan beri kendimi köybaşının eksikliğini hissediyor bu bünye  :biggrinking:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı kartalBaz

yarasın, beyaz leblebiyle tüket süper oluyor (Atatürkün en sevdiği rakı mezesidir bu arada)
Hic denemedim abi. Bidahaki sefer oyle yapayim.

Çevrimdışı cursedofdragon

hiç oyuncu alamadık diyelim mevcut elimizde ki kadro ile böyle bir 11 çıkıyor.

Rhodolfo sakat olduğu için koymadım.

Etiketler: