Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 293 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5188235 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Sadece yetenek de yetmiyor işte

Quaresmanin ilk sezonunu hatırla Simaolu-GUTİ li - Q7 li - Fernandesli sezon herkes Beşiktaş 20 puan farkla şampiyon olur diyordu ligi 6.ci bitirdik

Bir takımda 6-7 tane general olmaz araya savaşçı askerler de serpistireceksin yoksa sonuç yukarida yazdığım gibi oluyor

Hatirliyorum. Quaresma, Fernandes ve ozellikle Guti'nin her mac ayaklarina calisiyordu Anadolu takimlari. Her 15 faulde 1 sari cikiyordu.

Çevrimdışı savaş altay

sözleşmede aşırtma zorunlu yazıyor galiba
Ya da kafalarda artistlik yatıyor. Quaresma'da bulunan gollerim şekil olsun tavrı Negredo da var. Entresan gollerin çokluğu ondan.

Çevrimdışı tangaz

Alp Pehlivan :

"Beşiktaş bu statta kalecisiz de oynadı. Demek ki oynamaktan çekinmekten kaynaklanan bir karar değil bu. TFF'nin açıkladığı karara, Beşiktaş camiasının verdiği tepkidir."

tam kavşak bu da çiftetelli oynuyor sürekli maç bitimi herşey fenerin lehineydi sahaya atılan bu maddeler hayatın olağan akışına aykırı ifadesini ben ilk bu kavşaktan duydum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Ya da kafalarda artistlik yatıyor. Quaresma'da bulunan gollerim şekil olsun tavrı Negredo da var. Entresan gollerin çokluğu ondan.

herşeyi gereksiz yaw daha ilk geldiği maç belli  etmişti süperkupa konya maçına girdi direkt topuk pası ile maça başlamıştı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

şimdi 2. olursak cl için kaç eleme oynayacagız. seri başı mı olacagız? bilen var mı?

Çevrimdışı tangaz

way arkadaş olaya bak yaa yerkürede ilk defa bir takım sahaya madde attı maç tatil edildi ve bu barbarlığı yapan kazançlı çıktı tam bir patagonya bekle bizi 24 haziran  :akuma:

Çevrimdışı savaş altay

herşeyi gereksiz yaw daha ilk geldiği maç belli  etmişti süperkupa konya maçına girdi direkt topuk pası ile maça başlamıştı
Bir de pas vermeyi seviyorum kaleyi sonra düşünürüm demesi yok mu  :)
Kaleyi net düşündüğü, beden dili ile de gösterdiğini hissettiğim ceza sahasından
bir kare alan veremem abi sana  :D Şu bölgeyi seviyor bu diyemiyorum.

Çevrimdışı tangaz

Kaleyi net düşündüğü, beden dili ile de gösterdiğini hissettiğim ceza sahasından

dedi mi bunu

çabuk dil altı hapımı getirin

yada terliğimi verin ağzının ortasına şaplatayım şunun

Çevrimdışı tangaz

seyircisiz maçta sahaya paraşütle yabancı cisim atıldı uefa çaktı cezayı o zaman çaktırırken birisi neden kumpas dememişti totosu mu yemiyordu

Çevrimdışı kyiv

way arkadaş olaya bak yaa yerkürede ilk defa bir takım sahaya madde attı maç tatil edildi ve bu barbarlığı yapan kazançlı çıktı tam bir patagonya bekle bizi 24 haziran  :akuma:

spor dışı olacak ama oy zarfında herhangi bir not bırakılsa oy geçersiz mi olur?

Çevrimdışı savaş altay

Sadece Larin'e bağlı değil bu iş Hoca var orada diye güveniyorum ve yine harika bir yardımcı Fw'i nasıl tüm yarı tek başına oynattı diye
önümüzdeki sezon için endişeleniyorum. Oyuncu bağları hala kuvvetli fakat ilk defa bizde bir oyuncunun mevkisini bile anlayamadı.
Ben de Negredo'yu izlemedim geçen sezonlar ama bir süre sonra anlaşıldı ne olduğu. Maaş'ından dolayı oynadığını sanmıyorum.

Transfer konuşmuyorum. Teknik olarak Fw verimli olsa bile yeni gelen oyuncuları tanıyamama, potansiyelini görememe durumu mevcut.
Etiketi ile verelim hocaya  :) Bir de yanına ikna kabiliyeti yüksek bir isim  :ok: Formasyon bayağı sınıfta kaldı bu sezon çünkü.
Mesela Müller alalım diyenler oldu. Bana itici geliyor ama az görürsem çok iş yapar  :evillol: Hucum Şablonu  :upto:

Çevrimdışı underworld

spor dışı olacak ama oy zarfında herhangi bir not bırakılsa oy geçersiz mi olur?
Geçersiz

Çevrimdışı savaş altay

dedi mi bunu

çabuk dil altı hapımı getirin

yada terliğimi verin ağzının ortasına şaplatayım şunun
Bir pas sevgisi var sorma  :D

Çevrimdışı tangaz

@cursedofdragon daha yazdığım iletiyi ekrana düşmeden siliyorsun walla dünya ileti silme rekoru bu olabilir :D

altı üstü @kyiv in sorduğu soruya teknik bi bilgi vermiştim  :bandit:

Çevrimdışı kyiv

Federasyondaki sahte Beşiktaşlılar çok rahat uyuyun bu gece emi? Eğer bu Federasyondaki Beşiktaşlılardan biri yarın öbürgün yönetime girsin onlar Beşiktaşta yönetici olduğu müddetçe Beşiktaşlılığımı donduracağım. Bu saatten sonra bu hainlerin evet bana göre hainler Beşiktaşın gözgöre göre hakkının yenmesine ses çıkarmadılar bu hainler bir daha Beşiktaş kongresine bile gelmesinler. Eyyy TFF deki bir gün herkes gibi ölecek Beşiktaşlılar Reccep Tayyip Erdoğandan korkacağınıza ALLAHTAN korksaydınız sizin için en hayırlısıydı.

Çevrimdışı tangaz

Federasyondaki sahte Beşiktaşlılar çok rahat uyuyun bu gece emi? Eğer bu Federasyondaki Beşiktaşlılardan biri yarın öbürgün yönetime girsin onlar Beşiktaşta yönetici olduğu müddetçe Beşiktaşlılığımı donduracağım. Bu saatten sonra bu hainlerin evet bana göre hainler Beşiktaşın gözgöre göre hakkının yenmesine ses çıkarmadılar bu hainler bir daha Beşiktaş kongresine bile gelmesinler. Eyyy TFF deki bir gün herkes gibi ölecek Beşiktaşlılar Reccep Tayyip Erdoğandan korkacağınıza ALLAHTAN korksaydınız sizin için en hayırlısıydı.

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vallaha açık ve net eğer Taliscayı alamazsak ve Negredo da takımda kalırsa ben hocanın yerinde olsam ya 4-4-2 ye dönerim yada Negredoyu forvet arkası oynatirim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

Özellikle Quaresma cezalı duruma düştüğünde verimsiz oyuncu tercih edildi anlamsızca. Haftaların sayısı belli. Çalışanlardan bir şey düşünülemedi. Transfer yapıldı yine oturdular. Belki ceza sahasına daha fazla odaklanma esnasında ( direkt oynamadığımızdan mümkün değil ztn ) Love boğulmayacaktı. Gole yakın oyuncu oynatırsak şablonumuz değişir olmazzz! ama hem formsuz oyuncu hem de mevki değiştirince kendine gelebileceği düşünceleri gibi olumsuzluklar var teknik anlamda.

Babel Negredo Love(Larin)

Talisca

Atiba Medel

Hoca'nın koyacağı daha güzel olacaktır ama denenmedi hiç bir şey!

Çevrimdışı kahyaoglueren

şimdi 2. olursak cl için kaç eleme oynayacagız. seri başı mı olacagız? bilen var mı?
2.ön elemeden başlayacağız.Daha sonrasında 3. ön eleme ve play off turu var.Yani temmuzda başlıyor maçlar.4.olup da Avrupa ligine gidersek aynı tarihte başlıyoruz. Şu siteden takip edilebilir önümüzdeki sene için durumlar  sarı çerçeveli prelimimary 2018-2019 bölümünden: https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/index.html

Çevrimdışı savaş altay

Vallaha açık ve net eğer Taliscayı alamazsak ve Negredo da takımda kalırsa ben hocanın yerinde olsam ya 4-4-2 ye dönerim yada Negredoyu forvet arkası oynatirim
Ben 3 attım öne, arkada da Talisca çok mu oldu  :ssss:

Çevrimdışı kyiv

Şampiyonlar ligi maçları başlasında bakalım ön elemede boylarının ölçüsünü nasıl alacaklar heyecanla bekliyor olacağım.O renkliler daha 2 köy takımını geçemezken şampiyonlar ligi gruplarında eğer kura şansı olmasın averaj takımı olup çıkarlar. Hiiiç kimse yok Türk takımı yok yurtdışında birlik falan demesin.Dua ediyorum Başakşehirde dahil kim kalırsa kalsın gruplara premier lig takımları gelsin alayına 5 ten aşağı atmasın.Önümüzdeki yıl hiçbir anadolu takımına, tffye, pfdkya acımak yok. 1. haftadan bunların ensesine binmek zorundayız.

Çevrimdışı savaş altay

Şampiyonlar ligi maçları başlasında bakalım ön elemede boylarının ölçüsünü nasıl alacaklar heyecanla bekliyor olacağım.O renkliler daha 2 köy takımını geçemezken şampiyonlar ligi gruplarında eğer kura şansı olmasın averaj takımı olup çıkarlar. Hiiiç kimse yok Türk takımı yok yurtdışında birlik falan demesin.Dua ediyorum Başakşehirde dahil kim kalırsa kalsın gruplara premier lig takımları gelsin alayına 5 ten aşağı atmasın.Önümüzdeki yıl hiçbir anadolu takımına, tffye, pfdkya acımak yok. 1. haftadan bunların ensesine binmek zorundayız.
İkisi de deli gibi saldırlardılar bize karşılaşmalarımızda. fb'liler raydan çıktı oturamaz daha urban oldular,
gs'liler ise sahada orantısız sertlik kullanarak durdurmaya çalıştı. Peki bunlar avrupa'da nasıl işler  :D
Haydi göreceğiz takviyeler ile bile baş edemeyecekler bence.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bunlar kadar karaktersiz utanmaz bi takım görmedim ben taraftarları sahada her türlü edepsizliği yapıyor bide utanmadan çıkıp haklı gibi konuşuyorlar insanda biraz utanma olur bu kadar yüzsüzlük olmaz insanlar çok değişti bunlar müslüman felan da değil bunlar münafık tır Taraftarları ayrı bi pislik kendileri ayrı bi pislik

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Zaten hedef GS'yi tek basina SL'ye sokup butun geliri onlara birakmak. Dertleri ulke puani, SL basarisi degil. Gelecek parayi alip bilancolarini denklestirmek.

Çevrimdışı mylife1903

Spor haberlerine bakayim dedim baslamislar algiya, yok Besiktas Cenk Tosun'u ariyormus bilmem ne. He, Cenk Tosun olsa sampiyon olacaktik. Cenk varken FB maclarinda bir golumuzun sayilmasi icin iki gol atmamiz gerekmiyordu zaten, 10 puan farkla ondeydik. Cenk gitti berbat oynamaya basladik ondan 4. siradayiz. Ne ...efsizler yahu, hic utanma arlanma da yok kansizlarda.
Cenk satildiginda burda yazmistim, bazilari icin bahane ve guzel bi kamuflaj oldu diye
Nihat ile ilhan satilinca da operasyon yapmislardi sonra da piskin piskin saymasaydin santraforunu ksrdesim, lan sen benim penaltimi golumu ver transfere ne karisiyon

Etiketler: