Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 339 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8404597 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Liquidator

Tosiç yerde yatsa da hakem Van Persie'ye kart göstermeyecekti o pozisyonda.

Faulü verip yerine geçme derdindeydi.

en az sarı gösterirdi belki. Arkadaşlar bu palabıyık rakinin tüm kadrosu satılmışdı dün. Pozisyona dikkatle bakın, yardımcı direk olarak van porsukla Tosice bakıyor, porsuk Tosice dalarken. Amma hic sesini çıkarmıyor.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Şubat 2017, 09:53:29
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
tosiçle sözleşme yapıldı 1 haftadır tosiç tosiç tosiç.
bir adama sürekli negatif konuşup yazarsan adama negatif enerji geçer.
ve nitekim adam ağzına kadar kötü enerjiyle dolmuş ufak bir provakasyonla patladı.
artık tosiç ilk 11 e giremez tebrikler size.
Allah tan dün mitroviçi izledim ve topla şiiir gibi oynuyor.
topla iki-üç çıkış yaptı rahim gibi ronaldo gibi çıkıyor.
adamda kumaş var şenol hoca işlerse 20 milyonluk stoper olur...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tosiç kendi özür diledi zaten.

Bu tip durumlarda böyle davranmak daha iyi sonuç verir, oyuncu sinirlerine hakim olamazsa kulübün de kendini eleştireceğini bilerek oynar.

Denizli döneminde şampiyon olduğumuz sene Galatasaray deplasmanında 4-2 yenildiğimiz bir maç vardı, Delgado hakeme kart işareti yaptı diye oyundan atılmıştı.

Orada herkes hakeme yüklenirken, Mustafa Denizli çıkıp Delgado'nun yaptığı hareket yanlıştı dedi. Sonra sene sonuna kadar takımda kimse kırmızı kart görmedi.
Abi özür dilesin dilemesin demiyorum zaten, Hoca'da çıkıp ağzına sıçabilir ama Başkan bunu demeyecek kendin diyorsun Denizli diye Denizli nere Fikret Orman nere. Biz de roller değişmiş Şenol Hoca çıkıp ayar veriyor Başkan pembe gül dağıtıyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

dün rvp maç başından beri tosice değilde marcelo ile ugraşsaydı ona da kart göstertirdi
zago gibi adam lazımdı rvp ye
ince işçilik ustası
böylesini sindirecek savunmacı gerek
öyle kafasına göre hareket edemeyecek
ha bi de şöyle bir şey var
adamlar zaten tek forvet çıkmış
bizim tandemin de bunu kucağa oturtması gerekirdi
öyle sadece tosic yada marcelo değil
sandwich yapacaklardı orada rvp yi

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Serhat Akkaya

tosiçle sözleşme yapıldı 1 haftadır tosiç tosiç tosiç.
bir adama sürekli negatif konuşup yazarsan adama negatif enerji geçer.
ve nitekim adam ağzına kadar kötü enerjiyle dolmuş ufak bir provakasyonla patladı.
artık tosiç ilk 11 e giremez tebrikler size.
Allah tan dün mitroviçi izledim ve topla şiiir gibi oynuyor.
topla iki-üç çıkış yaptı rahim gibi ronaldo gibi çıkıyor.
adamda kumaş var şenol hoca işlerse 20 milyonluk stoper olur...
Valla dünkü şu olayda bile taraftara suç bağlamak bence muhteşem bir senaryo ürünü. Gerçekten tebrik ediyorum sizi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

en az sarı gösterirdi belki. Arkadaşlar bu palabıyık rakinin tüm kadrosu satılmışdı dün. Pozisyona dikkatle bakın, yardımcı direk olarak van porsukla Tosice bakıyor, porsuk Tosice dalarken. Amma hic sesini çıkarmıyor.

Pozisyon önümüzde oldu, hakemin kart gösterme niyeti yoktu.

Zaten gösterecek adam koşarak gelir, gerilim artmadan önce sarı kartını gösterirdi.

Çevrimdışı Liquidator

bakın arkadaşlar bu açıdan güzel görseniyor. Yan hakem aval-aval bakıyor. Bayrak dahi kaldırmıyor, palabıyık rakiyi uyarmıyor. Bunların topu satılık
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Necmi

Aynen oyle abi

Ben Tv den muthis bir uğultu taraftarin akrifligini net sekilde gordum ve duydum yapilan bütün Küfürleri de

Taraftar Akrif değildi sustu , Mac boyu fbli leri dinledik diyenler neye istinaden bunu söylüyorlar anlamiyorum ben baska maci mi izledim acaba :alala: :busted_cop:
her kaybedilen puandan sonra olan ilk tepkiler
yok birde bunu stadda olan insanlara söylüyorlar bunu anlamıyorum :D
biz herhalde tribünün etkisini tv başında seyredenden daha iyi
yorumlarız. Kaldıki en ufak hatalarında bile taraftarı sert eleştiren ben
söylüyorum bunu. işin ilginci akşam eve geldim maçın tekrarı vardı izledim
ben duymadım rakip taraftarın sesini.
burdan sıkanlar herhalde taraftarın 90 dakika ıslık çalmasını bekliyor
denesinler bakalım 90 dakika çalabileceklermi. maçın rolantide olduğu anlar
durmak gerekiyor. Dün gece Antipatı kendini feda etti renklilerin seslerini kesmek için.
tabi bütün stadda kendilerine eşlik etti :evillol: cezalar lige yansırsa artık
burdaki eleştiren arkadaşlar gider daha doğru nasıl desteklenirmiş gösterir bizlere.

Çevrimiçi Necmi

Sene başından beri yerleştirmeye çalıştıkları "Beşiktaş kollanıyor" algısını da tek maçla yerle bir ettiler.

Kalan 3 ayda bunu her diyenin ağzına örnek göstereceğimiz bir koz verdiler bize.

Üstelik angarya bir kupa maçında yaptılar.

Sosyal medyada bunu kullanmaya başlamak lazım hiç beklemeden.
Belki birileri böyle olsun istemiştir. sıradan lig maçında kaybımız daha ağır olurdu bu kadarda net görünmezdi :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Aboubakar deplasmandaki maçta cezalı abi.
Deplasmanda geçiştirir burda geçiririz olur biter :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Komik bir algı var, sıkıysa ligde yapsınlar diye sanki daha önce ligde bunlar başımıza gelmedi, yine gelebilir, tepki göstermedikçe gelmeye de devam edecek. Bu ligin patronu değiliz ne lobimiz var ne basında gerekli kalemlerimiz elimizde bir tek sosyal medya var onunla da bir yere kadar gidebiliyorsun. Bu şeye benziyor dayak yiyorsun sen gel sıkıyorsa bi de kendi mahallemde döv beni demeye. Gereken tepki acil ve kati şekilde gösterilmeli bu çapulculara fırsat bırakılmamalı.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Q7 degil Abi Cenk cikip Mitro girmeliydi

Boylece Taliscayi cizgiye Babeli de santrafora çekecektik , Talisca cok etkiliydi buyuk hata oldu çıkması..

2.ci yariya Atibanin stoper baslamasi da basli basina hataydi gozlerime inanamadim , Orta saha yol gecen hanina döndü resmen o dakikalarda neyseki Hoca da bunu görüp erken müdahale etti..
hiç  quaresma yalama şimdi çekilmez. adam sıfır etkiyle oynadı.
yaptığı tek iyi hamle maç sonu formasını fener tribününe tutmaktı.
zaten ilk gelişide şimdide bana etkili olduğu bir derbi söyleyebilirmisin :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

her kaybedilen puandan sonra olan ilk tepkiler
yok birde bunu stadda olan insanlara söylüyorlar bunu anlamıyorum :D
biz herhalde tribünün etkisini tv başında seyredenden daha iyi
yorumlarız. Kaldıki en ufak hatalarında bile taraftarı sert eleştiren ben
söylüyorum bunu. işin ilginci akşam eve geldim maçın tekrarı vardı izledim
ben duymadım rakip taraftarın sesini.
burdan sıkanlar herhalde taraftarın 90 dakika ıslık çalmasını bekliyor
denesinler bakalım 90 dakika çalabileceklermi. maçın rolantide olduğu anlar
durmak gerekiyor. Dün gece Antipatı kendini feda etti renklilerin seslerini kesmek için.
tabi bütün stadda kendilerine eşlik etti :evillol: cezalar lige yansırsa artık
burdaki eleştiren arkadaşlar gider daha doğru nasıl desteklenirmiş gösterir bizlere.

Kupaya yansıyor abi, seneye kupadaki ilk grup maçında gösterebilirler.  :tabe:

Dünden beri haksız suçlamalar okuyorum sağda solda.

Gittiğim 8. ya da 9. maçtı bu ve şampiyonluk maçı dahil ilk defa bu kadar motive ve hırslı bir taraftar topluluğu vardı stadda ve oturduğum tribünde.

Hakemi baskı altına almak için elinden geleni yaptı taraftar, iki pozisyonda öyle bir penaltı itirazı yükseldi ki futbolcular bile duraksadı.

Hakem ya kendini ispat derdindeydi, ya da bir şeyleri tahrik etmek için tribünden gelen bütün itirazlara kulak tıkadı.

Bu şekilde Kadıköy'de maç yönetmeye kalksa, şeker hastası psikopat elinde keserle soyunma odasına girer devre arası.

Çevrimdışı Çağatay

ha bu arada kırmızı öncesi rvp nin o hareketlerinden sonra tosic yerde biraz kıvransaydı
bu olayların hiçbiri olmayacaktı hatta rvp yediği sarı ile kalıp bir daha pislik yapamayacaktı
hatta ozi biraz rvp nin üstüne oynayabilir kendine sarı onada ikinci sarıyı göstertebilirdi

hocanın dediği gibi bizimkiler çirkef olmayı bilmiyor demekki bilmeleri lazım
hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıptır
öğreteceksin ki ligdeki maçta kafalarını kaldıramayacaklar

bir kez daha görüldü ki (bende derdim ama olmuyor işte) öyle biz topumuzu oynarsak kazanırız demekle de olmuyormuş bu işler
çünkü sadece top oynamakla olmuyor bu maçlar
her alanda üstünlük kurmak lazım

Beşiktaş ın topçusu öyle olmaz öyle oynamaz demekle de olmuyor
neden olmayacakmış dünyada herkes yapıyor bunu
barça da süper ötesi top oynuyor ama el clasico geldi mi işler değişiyor hepsi çirkefe bağlıyor

çünkü amaç sadece rakibini yenmek değil onu ezmek
eksik bırakmak daha çok gol atmak alay etmek dalga geçmek
kısacası sadece skor olarak değil psikolojik olarak da alt etmek

onlara unutamayacakları bir gece yaşatmak...

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu haberi yazan şahsiyetsiz, imzasını atamamış haberin altına.

Milliyet'te tanıdığı olup, kimin hazırladığını öğrenebilecek olan var mı?
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 10:33:33 Necmi ]

Çevrimiçi Necmi

Katılıyorum
Tosic e burada herkes gömüyor neredeyse
ama şu olayda rvp denen karakter yoksunu varken ortada tosic melektir
zaten kırmızı dan sonra delirmesi de bu herif yüzünden
keşke kırmızı yı rvp nin ayaklara çift dalarak yeseydi

Başkan ın da bu noktada tosice değil rvp ye yüklenmesi aşağılaması gerekirdi
yanlış yaptı
sen profesyonelsin bunun için milyonları alıyorsun görevin sahada kalmak
affedilir bir yanı yok onun orda bir kendine hakim olamamasının bedelini herkes ödedi
sakin kalsa fener zaten 60 dan sonra tükenecekti bizi tüketti on kişi olmasak ne o golü yerdik nede atak yaptırırdık
takım iyi sen silmişsin feneri oyununla her geçen dakika üstünlüğünü kabul ettiriyorsun
tek bir haraket bütün her şeyi çöpe atıyor. Bunun affedilecek bir tarafı yok kesinlikle
birde yedin kırmızıyı işi dahada uzatarak alacağın cezanın süresini uzatıyorsun.
Tribünleri tahrik ediyorsun resmen ateşle oynadı ve bedeli bize çok ağır olurdu.

Çevrimdışı tuncaboylu

ha bu arada kırmızı öncesi rvp nin o hareketlerinden sonra tosic yerde biraz kıvransaydı
bu olayların hiçbiri olmayacaktı hatta rvp yediği sarı ile kalıp bir daha pislik yapamayacaktı

hatta ozi biraz rvp nin üstüne oynayabilir kendine sarı onada ikinci sarıyı göstertebilirdi

hocanın dediği gibi bizimkiler çirkef olmayı bilmiyor demekki bilmeleri lazım
hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıptır
öğreteceksin ki ligdeki maçta kafalarını kaldıramayacaklar

bir kez daha görüldü ki (bende derdim ama olmuyor işte) öyle biz topumuzu oynarsak kazanırız demekle de olmuyormuş bu işler
çünkü sadece top oynamakla olmuyor bu maçlar
her alanda üstünlük kurmak lazım

Beşiktaş ın topçusu öyle olmaz öyle oynamaz demekle de olmuyor
neden olmayacakmış dünyada herkes yapıyor bunu
barça da süper ötesi top oynuyor ama el clasico geldi mi işler değişiyor hepsi çirkefe bağlıyor

çünkü amaç sadece rakibini yenmek değil onu ezmek
eksik bırakmak daha çok gol atmak alay etmek dalga geçmek
kısacası sadece skor olarak değil psikolojik olarak da alt etmek

onlara unutamayacakları bir gece yaşatmak...

RVP 12. dakikadan 40. dakikaya kadar en az 3 sarı kartlık hareket yaptı ve hiç birini görmedi.

Televizyondan çok net görülmüyor bazı şeyleri, stadda niyeti çok net belli oluyordu.

Oyunun gerilimini azaltmak isteyen adam 5. dakikada Lens'e, 15. dakikada Van Persie'ye kartı gösterir; maçın gazını alırdı.

Rakip cezalandırılmayınca bizim oyuncular da gerildiler.

Çevrimdışı mylife1903

http://www.milliyet.com.tr/derbiyesizler--besiktas-fenerbahce-2391120-skorerhaber/
Deri eldivenli tosic, ustu ciplak karijma, agzi bira kokan marselo, dovun bu pislikleri diye bagiran oguzhan. Benim bacimin ustune isediler haberini yapan sahsin uslubuna benziyor.

Vay vay neler yasanmks, vay anasini alisami

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tosiç yerde yatsa da hakem Van Persie'ye kart göstermeyecekti o pozisyonda.

Faulü verip yerine geçme derdindeydi.
insanımsı organizma hiçbir durumda rakibimize kart göstermemek üzere çıkmıştı sahaya zaten. Her faül sonrası tribün ciddi şekilde olaya müdahil olmasına rağmen kullanmadı kartlarını. TV'den maçı seyreden arkadaşlar ona göre değerlendirme yapsın lütfen. Hani maçta olmasam diyecem ki tribün pozisyonlarda çok etkisizdi. :alala: İnsanlara sahaya daldı daha ne olsun. İnönüdeki olaylı Gs maçındaki Hüseyin Göçek tarzı bir yönetim gösterdi. Bütün stad orda bi taraflarımızı yırttık gırtlaklarımızı patlattık ama adamın umuru değil işini yaptı gitti.  :akuma:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

RVP 12. dakikadan 40. dakikaya kadar en az 3 sarı kartlık hareket yaptı ve hiç birini görmedi.

Televizyondan çok net görülmüyor bazı şeyleri, stadda niyeti çok net belli oluyordu.

Oyunun gerilimini azaltmak isteyen adam 5. dakikada Lens'e, 15. dakikada Van Persie'ye kartı gösterir; maçın gazını alırdı.

Rvo sunun yaptiklari bini acti. Ama mimlendi, deplasmanda bir macta ayagini eline verirler, kramponu da agzina sokarlar.
Herif oguzhanla didisti
O didismeden once ggye yaptigi hareket cekme
Tosice kombo yapti
Tribune dil cikardi
Son tosicin mudahelesini abartti hakemi aldatti
Tombala cekdi
Sonra gitti gol sonrasi oguZhanin onune yatti

Iyi performance

Bu arada kimse tosice kizmasjn, emenike daha siddetli kafa vurmustu sivoka, hatirladiniz mi?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lensi seneye bize isteyenler istemesinler. Karaktersiz topçu. Sadece fiyat yükseltip çıkalım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Çağatay

sen profesyonelsin bunun için milyonları alıyorsun görevin sahada kalmak
affedilir bir yanı yok onun orda bir kendine hakim olamamasının bedelini herkes ödedi
sakin kalsa fener zaten 60 dan sonra tükenecekti bizi tüketti on kişi olmasak ne o golü yerdik nede atak yaptırırdık
takım iyi sen silmişsin feneri oyununla her geçen dakika üstünlüğünü kabul ettiriyorsun
tek bir haraket bütün her şeyi çöpe atıyor. Bunun affedilecek bir tarafı yok kesinlikle
birde yedin kırmızıyı işi dahada uzatarak alacağın cezanın süresini uzatıyorsun.
Tribünleri tahrik ediyorsun resmen ateşle oynadı ve bedeli bize çok ağır olurdu.

Bizimkiler de germeye çalıştılar maçı malesef
ozi de cenk te yaptı bunu
tosice kaldı ihale

tosicin kırmızısına şöyle seviniyorum
mitroyu bir süre izleyeceğiz
ve belki de bir daha tosici hiç izlemeyeceğiz

her şerde bir hayır vardır
tosic belinde el bombası takılı kemerle çıkıyordu maça
bu maç sağlam patladı

hakem de maçı yönetmeye değil idare etmeye çalıştığı için olmadı beceremedi
okuyamadı maçı palabıyık
sonrada verdiği kararın altında ezildi maçı tosicin kırmızısından sonra bitirdi kafasında

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bu maç bize birçok şeyi öğretti bence TD'sinden futbolcularına kadar .
Macın aslında fizikten çok biraz da psikolojik olarak kazanılacağını gördük.
şikecilerin amacı belliydi : " Biz bunlar 11 kişi yenemeyiz mutlaka birine oynamamız lazım"
Lig maçında daha dikkatli olacağız.

Çevrimiçi Necmi

sabahtan maç başlayana kadar galon galon içki tüketildi ve dışarda tezahürat yapıldı maçta saat 20:30 da olunca taraftar resmen yorgundu bitikti sesi gitmişti tribünde.
maç boyu 2bin fenerliyi dinledik.
taraftarı da provokasyona gelmiş sürekli küfür edip bizim kendileriyle uğraşmamızı istediler oyuna geldik biz de küfür ettik.
oyuncuları da provakasyona gelmiş futbolcularımızda yedi.
sonuç yine bir derbiyi kaybettik.
adamlarda biliyor nasıl yendiklerini ama sonuçta yenilmezlik alırız biz diyip dalga geçiyorlar.
en iyiyken bile bizi sahamızda yeniyorlar.
onlar iyiyken zaten yeniyorlardı.
akıllanamadık gitti...
:D nasıl getirip işi alkole bağladın :alala:
alkol yorgunluk vermez yanlış biliyorsun tam tersi kolayca yakabileceğin yüksek enerji verir.
kimsede deli gibi bağırmıyor dışarda köy içinde gençler takılır öyle onların çoğuda zaten maç oynanırkende
köy içinde bağırmaya devam eder. stada giden taraftarda sessizlik hakimdir. ne stad civarında ne ağaçlı yolda
bağıran kimse bulamazsın bazen çok ezbere konuşuyorsunuz anlamıyorum. Beşiktaş taraftarı dışarda
herşey garantiyse coşar. Bunu stada giden herkesde gözlemlemiştir. Ben sadece kazanın orda bir grup genç gördüm
eğleniyordu. stada giden taraftarda bir tepki yoktu.

Çevrimiçi Necmi

linklerini paylaşıp adamlara birde ödülmü veriyorsun :alala:

Etiketler: