2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 569 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11402523 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

diego+kjear  ile sosa takasına ne dersiniz ?!

mantıklı olur mu?!

diego 3,5 kjaer 4,5 maaş alıyor rakibin elini rahatlatmaya gerek yok  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

Rusyada ilk zamanlarinda vardi oyle bir performans tren gibiydi o krasnodar zamanlarinda zaten hemen moskvaya aldilar. Yanlis hatirlamiyorsam iyi para verdiler 6-7 civariydi. Ama anadoludan istanbula gelenler gibi tutmadi moskavda.

Ben dun calismalarda boyle yorgun, bitkin ve isteksiz gordum cocugu insallah toparlar, cok tekmelemezlerse yilin transferi olur.

Bence yilin transferini ts yapti sessiz sakin cok guvenilir kaynaklara sordurdum, cok feci diyorlar cocuk icin.

ölüyü dirilten bir hocamız var Şenol GÜNEŞ! :) Onun elinin değdiği herşey mükemmeleşir birçok örneği var yeter ki aras oynucam ben desin şenol hoca yardımcı olur ona :)

Çevrimdışı 38life

hiç oyuncu alamadık diyelim mevcut elimizde ki kadro ile böyle bir 11 çıkıyor.

Rhodolfo sakat olduğu için koymadım.

Vallahi samimiyetle söylüyorum: Yeterli...

Lig için.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

mantıklı olur mu?!
Yok abi ben sosanin eslem+umit karaal takasiyla paf takimina transferini istiyorum dunden beri.

Çevrimdışı Ensar

arasın yüzünde gözünde o hırsı göremiyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

90 dakika maçını izledigimi hatırlamıyorum ama son durumu kariyerinin geldiği nokta geçen sene ispanya da hiç oynayamaması felan gibi etkenlerı koyunca bu yorumu yapabiliyorum. sonuçta tv yorumcusu felan değiliz abi yanlış düşünüyor olabiliriz eninde sonunda bu bir futbol ve bu adam futbolcu , futbol alimi olmamıza gerek yok :D iyi oynarsa yanıltır bizde eyvallah yanıldık aferin bravo deriz :D

mevcut tv yorumcularından fazlan vardır eksiğin yoktur emin ol  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

öyleyse; sahip olduğu melekeleri parlatıp cilalayıp vitrine koymak bizim işimiz :)

tabi ki parlatıp cilalayıp satmak bizim işimiz :)

Çevrimdışı ilhan mansız

mantıklı olur mu?!
mantığın bittiği yerde böylesi takaslar başlar 😄

Çevrimdışı mylife1903

Vallahi samimiyetle söylüyorum: Yeterli...

Lig için.
Gomez gelse transferi kapatsak ben cok tepki vermem.
Sagda giden gg
Solda savunan beck
Tandemde ben olsam tosic-alexis oynarim macina gore, yok rakibin hava ataklari varsa ucak savar olarak marceloyu alirim.

Quaresma kesin oynar artik, nerede psikolojisi bozulursa yerine kerim oynar.
Aslinda atiba-olcay da denenebilir bu yoklukta
Ileride quaresma tolgay oguzhan bile oynayabiliriz.

Olcaya cok guveniyorum eksik yerleri kapatma konusunda tamam olcay sol bek olarak belki iran ligine bile transfer olamaz ama iki mac oynar orda, ortasahada da oynar bizim icin nimet cocuk.

adamın yüzünü gözünü ne zaman gördün :D Maç oynasak hadi neyse dicem :D

Çevrimdışı Ensar

mantıklı olur mu?!
sadece keya olur :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Senol Güneşin BOYKO saskinligi

Geçtiğimiz sezon yedigi hatali Gollerle buyuk elstiriler alan Deny Boyko performansiyla büyülüyor

Teknik direktör Senol Gunesin yani sira Kaleci antrenörü Mrmicin de Ukraynalı kalecinin performansindan Cok memnun kaldı

Hirvat Hoca Boyko cok iyi bir kaleci , bu sezon kalede cok iyi isler yapacağını düşünüyorum , kalede sikintimiz olmaz diye konuştu :busted_cop:

TAKVİM

:ishock: :ishock: :ishock:

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Ben Arası hiç izlemedim. Sadece istatisklerini biliyorum. Ayrıca Son 6 ay ne yaptığını takip ettim.
Ama Kerim ve Olcay'ı hep yakından izledim. Beklentilerin üzerinde verim aldık. Bu yüzden hislerime güvenerek tahminde bulundum.
Şampiyon olan oyuncularımızı biz biraz kümçüsüyoruz galiba.
Beck, Marcelo, Olcay, Kerim tahmin edildiğinden çok oyun süresi alacaklardır bence.

Keser veya kesemez demedim. Sadece zannetmiyorum dedim   :ok: İnşallah hepsinden iyi oynar

ben de hiç izlemedim tek bildiğim krasnadorda oynarken gündemimize gelmişti biz her zamanki ölücülüğümüzle  :D 2-3 arasına çökmeye çalışıyorduk sonra spartak 8,5 m euro verdi oraya gitti ardından sakatlandı toparlayamadı vbvb videolara göre bir ara ts.nin beğenmeyip gönderdiği sonra ayax.da efsane olan georgi kinkladze die bir gürcü çocuk vardı ona benzettim bu arçil şota zamanlarında ts.de antrenmana çıkmıştı beğenilmemişti (sanırım hoca da şenol güneşti o dönem) son 6 ay performansına gelince klasik bir devre arası kiralık oyuncu muamelesi gördü la liga da oynamasını ben şahsen beklemiyordum öyle de oldu.

Çevrimdışı 38life

işte ben gördüm fabride onu dün geri geri diye türkçe öğrenmiş adam :) Bir pozisyonda kayarak çıktı önünden aldı adamın topu.Yerden çok çabuk seri kalkıyor.Ayakları fena değil.En önemlisi 38life'in paylaştığı videoda topu oyuna çok çabuk sokuyor :)
O videoda 1:07 sasaniyedeki hareket sempatimi 2 kat artırdı. Topu eline almasıyla oyuna sokması arasında çeyrek saniye var.

Kamp önemli demiştim :D

Çevrimdışı mylife1903

Aslinda herkesden cabuk uyum saglamasi lazim, turkiye dogumlu bu cocuk ama antremani izlerken ben de fark ettim ayni seyi, mesela tosic hirsliydi, hizliydi. Fabri ucuyordu, bagiriyordu full konsantre ulan alexisi bile gordum herkes topa vurup yuruye yuruye giderken alexis topa vurduktan sonra kosturup, hopluyordu. Boyko da ayni sekildeydi boyle elini kolunu aheste aheste kaldirmalar falan.

Ispanyadan gelenler bu sene tutacak gibi de sscbden gelenler buyuk soru isareti, corbasindan oluyor hep

Geçtiğimiz sezon yedigi hatali Gollerle buyuk elstiriler alan Deny Boyko performansiyla büyülüyor

Teknik direktör Senol Gunesin yani sira Kaleci antrenörü Mrmicin de Ukraynalı kalecinin performansindan Cok memnun kaldı

Hirvat Hoca Boyko cok iyi bir kaleci , bu sezon kalede cok iyi isler yapacağını düşünüyorum , kalede sikintimiz olmaz diye konuştu :busted_cop:

TAKVİM

bugün takvim gazetesi ismail köybaşının gökhan gönül'ün aldığı paradan dolayı ayrıldığını yazmıştı inanıyon mu gerçekten bu paçavra gazeteye :)

Çevrimdışı ilhan mansız

TAKVİM

atma Yunus Emre, din kardeşiyiz😄, işine gelen bir haber görünce hemen yapıştırıyorsun😀😀😀

Çevrimdışı 38life

Olcayın ilk onbire koyulmaması çok klasik olmuş.  :D Ama muhtemelen TD tarafından ilk önce onun adı ilk 11 yazılacaktır.
Arasın Q7/17 yi Olcayı ve Kerimi geçeceğini zannetmiyorum
Bu antrenmanlarda belli olacak. Arasın potansiyeli var. Hazırlık maçlarında koyarsa potansiyelini ortaya biraz zor alırlar formayı. Hele o Mermi gibi şutlariyla bir kaç gol attı mı gör gerisini...

Çevrimdışı Ensar

adamın yüzünü gözünü ne zaman gördün :D Maç oynasak hadi neyse dicem :D

bu iki resime bak anlarsın ne demek istediğimi :D birinin gözlerinden mutluluk fışkırıyor biri ne olduğunun farkında bile değil gibi :D

Çevrimdışı mylife1903

TAKVİM

Yok beaaaa yaaaa
Uj bej topa atladi diye
Takvim haberi bu antremani birazcik gosterdiler ama tam tersiydi goruntu.

atma Yunus Emre, din kardeşiyiz😄, işine gelen bir haber görünce hemen yapıştırıyorsun😀😀😀
:eyes :eyes

Çevrimdışı tangaz

:lol: :kop:

Çevrimdışı tuncaboylu

Aslinda herkesden cabuk uyum saglamasi lazim, turkiye dogumlu bu cocuk ama antremani izlerken ben de fark ettim ayni seyi, mesela tosic hirsliydi, hizliydi. Fabri ucuyordu, bagiriyordu full konsantre ulan alexisi bile gordum herkes topa vurup yuruye yuruye giderken alexis topa vurduktan sonra kosturup, hopluyordu. Boyko da ayni sekildeydi boyle elini kolunu aheste aheste kaldirmalar falan.

Ispanyadan gelenler bu sene tutacak gibi de sscbden gelenler buyuk soru isareti, corbasindan oluyor hep

Adam hastaydı belki, bir idmanla kesmeyelim.

Töre'yi 3 milyon euro'ya kiralayıp, Aras'ı 1.1 milyon euro'ya satın almak akıllıca bir işti. Eğer tutarsa, bir transfer başarısı daha yazarız yönetimin hanesine.

bu iki resime bak anlarsın ne demek istediğimi :D birinin gözlerinden mutluluk fışkırıyor biri ne olduğunun farkında bile değil gibi :D

hayda adamın suratı bu şekilde napsın suratını mı değiştirsin :D

Etiketler: