2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 564 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11745013 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı TØLGA

Gece Kono diyerek uyuyoruz sabah Babel diyerek uyanıyoruz :money:
şampiyonluk diye yola çıkıyoruz ......... gerisini tamamla  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağatay

uefa şampiyonu olan direk şampiyonlar ligine gidiyor artık öyle bir kural var
3.olurlarsa gurupta tabi uefadan devam  :evillol: :evillol:

Sevilla nasil olsa şl yi kazanamayacagini bildigi icin grup 3.lüğüne oynayacaklar ne de olsa uefa cepte hem bu sekilde bir sonraki sene yine şl ye gidecekler ligi ilk siralarda bitirmelerine gerek kalmadan :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı TØLGA

Sevilla nasil olsa şl yi kazanamayacagini bildigi icin grup 3.lüğüne oynayacaklar ne de olsa uefa cepte hem bu sekilde bir sonraki sene yine şl ye gidecekler ligi ilk siralarda bitirmelerine gerek kalmadan :D
yani mantıklı ne para kaldırırlar beee hem şampiyonlar ligine katılım payı uefa şampiyonluğu flen uvvvv  :biggrinking: :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

şampiyonluk diye yola çıkıyoruz ......... gerisini tamamla  :biggrinking:
Ne zaman Şampiyonluk diye bagırsak Kursagımızda kalıyor , Söylesene bize hocam takım niye oynamıyor diye bitiriyoruz :steamed: :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sosyalkartal

Bu saatten sonra bu transfer olmazsa tam bir hayal kırıklığı olacak oyuncunun sevillaya karşı bizi blöfte kullanma ihtimalide var çağrılara cevap vermiyorlar şu anda ne kendisi ne menajeri diye bir haber var elimde
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı TØLGA

Ne zaman Şampiyonluk diye bagırsak Kursagımızda kalıyor , Söylesene bize hocam takım niye oynamıyor diye bitiriyoruz :steamed: :steamed: :steamed:
alıştırını kendinizi şimdiden bu senede ütopik birşey olmazsa durum böyle  :bandit:
[ Son Düzenleme: 14 Haziran 2015, 18:07:10 Tolga ]
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Bu saatten sonra bu transfer olmazsa tam bir hayal kırıklığı olacak oyuncunun sevillaya karşı bizi blöfte kullanma ihtimalide var çağrılara cevap vermiyorlar şu anda ne kendisi ne menajeri diye bir haber var elimde
olmaması hayal kırıklığı yaratmaz bende ya olması değişik şeyler yaratırdı ama  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Ersoy

Konoplyanka ilr gsde ilgileniyormus.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağatay

yani mantıklı ne para kaldırırlar beee hem şampiyonlar ligine katılım payı uefa şampiyonluğu flen uvvvv  :biggrinking: :biggrinking:

Herifler yeni bi model buldular iste porto gibi. Her sene uefayi kazan sonra da şl ye git paralari götür. :D porro gibi oyuncu almak icin de bi yigin arastirma yapmadan hemde. Türk mü var acaba yonetimlerinde :)

Çevrimdışı Türkay

alıştırını kendinizi şimdiden bu senede ütopik birşey olmazsa durum böyle  :bandit:

Son yıllarda yaşadığımız en büyük sevinç Liverpool zaferi. Ondan sonra da elendik zaten  :steamed:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

3 buyuklerin hep borcu vardi diyorsunda ben fb nin hic borc sikintisi cektigini gormedim onlarin tek sıkıntısı azize basgan :) bizim sikintimizda gelenlerin isi bilmeyenlerden olusmasi. Yanlis hamleler bizi bu noktaya getirdi. Bir dogru is yapiliyorsa üç yanlis yapiliyor sorun burada.
o adamlar bizim yaptigimizin tersini yaptiklari için basarili oluyorlar.
öyle borçları varkı biz onların yanında borçsuz sayılırız geçen sene transfer yapamadılar
kadroları yakında bastonla dolaşacak bakalım bu sene ne yapacaklar göreceğiz. sadece basın irdelemiyor
ama konuşulmuyor diye borçlar bitmiyor. Biz rahatlıkla sermaye arttırımına giderken ikisinede izin verilmedi
fener tahvil çıkaracaktı önceki tahvilleri ödemeden olmaz dendi sponsor bulamıyorlar gelirleri çok düştü.
aylardır oyunculara para ödemiyorlarmış. Siz sürekli yanlı basını okuyup inanırsanız işimiz var Kimse Azizin
karşısına çıkmaz çok büyük borç yükü var herkesle ilişkileri kötü geçen sene forma reklamı bile alamadılar.
bakalım bu sene alabileceklermi. Ülker bile çekildi. Sürekli basın şişirsin sizde inanın. adamlar bitik nefes alamıyorlar.
gs şl ve şampiyonlukla anca günü kurtarır yolun sonu geldi bizim durumumuz daha iyi en azından sıfır gelirden
iyi gelire doğru gidiyoruz. Bizim için ışık var. Onları devlet kurtarmazsa kurtuluşları yok.

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Mış ta mış, miş te miş.

Konoplyanka falan gelmeyecek, kimsenin de duygularıyla oynanmasına izin veremem.

GELMEYECEK :ok:

Çevrimdışı Deniz

Babel şener bellusci ve vlaar transferleri gerceklesirse ben tatmin olurum.(skrtel,kono dejong gibi adamalarin gelmeyecehini düşünülyorum.)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağatay

öyle borçları varkı biz onların yanında borçsuz sayılırız geçen sene transfer yapamadılar
kadroları yakında bastonla dolaşacak bakalım bu sene ne yapacaklar göreceğiz. sadece basın irdelemiyor
ama konuşulmuyor diye borçlar bitmiyor. Biz rahatlıkla sermaye arttırımına giderken ikisinede izin verilmedi
fener tahvil çıkaracaktı önceki tahvilleri ödemeden olmaz dendi sponsor bulamıyorlar gelirleri çok düştü.
aylardır oyunculara para ödemiyorlarmış. Siz sürekli yanlı basını okuyup inanırsanız işimiz var Kimse Azizin
karşısına çıkmaz çok büyük borç yükü var herkesle ilişkileri kötü geçen sene forma reklamı bile alamadılar.
bakalım bu sene alabileceklermi. Ülker bile çekildi. Sürekli basın şişirsin sizde inanın. adamlar bitik nefes alamıyorlar.
gs şl ve şampiyonlukla anca günü kurtarır yolun sonu geldi bizim durumumuz daha iyi en azından sıfır gelirden
iyi gelire doğru gidiyoruz. Bizim için ışık var. Onları devlet kurtarmazsa kurtuluşları yok.

Abi inan bana şu basini hic takip etmiyorum renklilerle ilgili ne yazarlarsa yazsinlar...
Bir yerde patlayacaklar diye beklemekten de sıkıldım ts ye bile birsey olmuyor cunku dedigin gibi devlet bunlarin arkasinda duruyor peki bizimkilerin arkasinda da dursun büyük devletimiz madem.
biz üvey evladiz sanirim yada bizim yonetim iliskilerde iyi degil devlet erkaniyla.
yani abi biz dedigin seyleri de yapsak nedendir bilmem bir sekilde önümüzde duruluyor arkamizda durulmasi gerekirken.

Çevrimiçi Necmi

Mış ta mış, miş te miş.

Konoplyanka falan gelmeyecek, kimsenin de duygularıyla oynanmasına izin veremem.

GELMEYECEK :ok:
neden duyguyla oynansın Konoplyanka transfer etmek için uğraşıyoruz diye bir bilgimi geldi kulüptende
duygularımızla oynansın şimdi ben messiyi transfer edecekmişiz desem  kulüp taraftarın duygularıylamı oynamış olur :D
ya arkadaş burda kendi kendimize gelin güvey oluyoruz ortada hiç bir resmi bilgi yok ama bir ışık doğuyor bir karanlığa
batıyoruz. kendi kendimizi dolduruşa getiren tek millet biziz herhalde :D

Çevrimdışı Çağrı

Yahu Yorumları okudum gören de konoplanka fenere gitti sanacak bir kendinize gelin beyler. Hayır ne bekliyordunuz yani resmi ağızdan ilgilendik bile denilmedi birileri yazdı birileri de Sevilla'ya gönderdi işte bu kadar basit. Yok 20 puan geriden takip edermişiz ölmüşüz bitmişiz ne oluyor? Mastürbasyon yapmasına izin veriyorsunuz bazı Arkadaşların burada hiçbir şeyin olduğu Bittiği yok henüz Sabırlı olun biraz.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Abi inan bana şu basini hic takip etmiyorum renklilerle ilgili ne yazarlarsa yazsinlar...
Bir yerde patlayacaklar diye beklemekten de sıkıldım ts ye bile birsey olmuyor cunku dedigin gibi devlet bunlarin arkasinda duruyor peki bizimkilerin arkasinda da dursun büyük devletimiz madem.
biz üvey evladiz sanirim yada bizim yonetim iliskilerde iyi degil devlet erkaniyla.
yani abi biz dedigin seyleri de yapsak nedendir bilmem bir sekilde önümüzde duruluyor arkamizda durulmasi gerekirken.
bizim taraftarın arası iyi değil devlet erkanıyla sorun bu yönetim iyi olsa ne olur :D

O sezon çifte kupayla çifte şampiyon olmuştuk yalnız :icool: :icool:
Acaba her sezon Bu Besteyimi söylesek biz , Totem yani :halay: :halay: :ishock: :ishock: :ishock: @Tolga

Çevrimdışı f_madida

Yahu Yorumları okudum gören de konoplanka fenere gitti sanacak bir kendinize gelin beyler. Hayır ne bekliyordunuz yani resmi ağızdan ilgilendik bile denilmedi birileri yazdı birileri de Sevilla'ya gönderdi işte bu kadar basit. Yok 20 puan geriden takip edermişiz ölmüşüz bitmişiz ne oluyor? Mastürbasyon yapmasına izin veriyorsunuz bazı Arkadaşların burada hiçbir şeyin olduğu Bittiği yok henüz Sabırlı olun biraz.

Sevilla cidden ilgileniyor mu bilmiyorum ama istiyorsa rahat alir bence. Adamlar 2 senedir UEFA sampiyonu, seneye CL'de oynayacak, simdi ciddi ciddi onlarin teklifini geri cevirip bize imza atacagini dusunen var mi aramizda? Ben gsye veya fbye gitmedigi surece gidecegi yurtdisi kluplere raziyim, alabiliyorsak super, yok alamiyorsak en azindan Turkiye'ye gelmemesini garantiliyelim yeter.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Borc konusunda cok konusuluyor ama bu konuda yazmadan once en azindan iki saatinizi ayirin da son 3 senenin konsolide tablolarini indirip bakin. Kafanizdan karsilastirmalar yapmadan once nereden nereye gelinmis, nereye gidiliyor bir gorun, ondan sonra Unal Aysal (ki keske gsye geri donse gsnin batisini garantilemek uzereydi bu adam) iyi bir is mi yapmis yoksa Besiktas yonetimi mi daha mantikli isler yapmis konusalim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Renton

Simon kjaer icin 9m diyorlar bu kadarsa saglam kazik
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Tolga

Konoplyanka Sevilla ile anlaştıysa yapacak birşey yok zaten Sevilla'yı reddedip bize gelseydi tuhaf olurdu :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Simon kjaer icin 9m diyorlar bu kadarsa saglam kazik
Kazık değil be abi iyi transfer. Benfica'dan da Jardel ile görüşüyorlarmış ayrıca :)

Çevrimdışı Anıl

Gece Kono diyerek uyuyoruz sabah Babel diyerek uyanıyoruz :money:
Şu Babel'i çok küçümsüyorsunuz ya, adam belki Kono'dan daha fazla katkı verecek nerden belli :alala:

Kazık değil be abi iyi transfer. Benfica'dan da Jardel ile görüşüyorlarmış ayrıca :)
Mevkisi ne Bu adamın :alala: @anilt