16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş Skor : Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 21.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Osmanlı Stadı Hakem : Alper Ulusoy Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 106604 defa] 16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:56:28 Ömer ]

Çevrimdışı Çağrı

Töre'de 6-7 kilo fazla var çok bariz. Ha oynar mı oynar yine de ama bu halde oynayamazsın mesajı da veriliyor olabilir.

Değişik şeyler oluyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

@BILD_Sport: .@Besiktas son saniyede maçı kazanıyor ve lider kaliyor. Ve yine kim Gol attı? #MarioGomez! #LiderBeşiktaş

Çevrimdışı Efe

Efe galibiyet moraliyle yazıyorsun  :evillol:

Hiç yeterli değil bu oyunu çok daha fazlasını yapması için aldık oynayabileceğini de gördük istediğinde adam sallamıyor resmen ligin başından beri sağolsun yeni döndü aramıza.
yoo biz hep galip geliyoruz 2 mağlübiyetimiz var sadece  :kop: daha yeni yazdım 16. haftanın sonu :kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdinç

Mac 2-2 ise gitcem son dakikalar servis saati gelmis kosturuyorum liderlik  gitti diye servisten indim moral bozuk  :akuma: bir baktim maci almisiz  :sevinc cok sukur ya cok sukur...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şampiyonluk istiyorsak çoğu maçı iyi oynamalıyız ben öyle düşünüyorum :D
böyle oynarsak zaten forumda üye kalmaz :kop kesinlikle iyi oynamalıyız asıl sorun oyunu tutamıyoruz tolga seneye çok iyi 1 tane stoper 1 tane sol bek 1 tane üst düzey leiva tipinde orta saha şart devre arasında 1 stoper 1 tane de çok iyi kaleci alırız umarım 2.devre haftada tek maç oynayacağız bu kadar kötü oynayıp kazanmamız şampiyonluk alameti gibiydi :D

Çevrimdışı Tolga

he bak çoğu maçı işte :icool: bu maçı kötü oynadın diye bi sonraki maçı kötü oynayacağın anlamı taşımıyor kayseri maçını kötü oynadık galatasarayı ezdik yedik bitirdik maçtaydım azına s.lar gs nin gs li oyuncular maç bitsede gitsek diye yalvaracaktı hakeme  :D
Benim takıldığım şey 1 haftada bu kadar büyük düşüş olmamalı :D

Yani bu sezon zaten dönem dönem kötü oynadığımız maçlar oldu ama bugün ilk kez bu kadar kötü olduğumuzu gördüm.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı celiker1

Sosa'nin esinin sikintili bir gebelik sureci geciriyor diye haberler vardi 2-3 ay once.Son 2-3 haftadir gozle gorulur bir toparlanma var Sosa'da.Esi dogum yapti mi bilgisi olan var mi?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

fenercell: 24 saatlik liderlik paketiniz sona ermiştir. yeni kampanyalar için sitemizi ziyaret ediniz :D

Çevrimdışı AmaralGürses

Töre'de 6-7 kilo fazla var çok bariz. Ha oynar mı oynar yine de ama bu halde oynayamazsın mesajı da veriliyor olabilir.

Değişik şeyler oluyor.

Emin misin bundan Çağrı bazı oyuncular fizyolojileri Gereği kilolu gibi gösteriyor olmasalar da. Gökhan'ın Vücudu da öyle bir yapıda. Bir örnek daha vereyim: olcan adın. Kilolu gibi görünüyor ama yağ yok adamda.

Çevrimdışı Tolga

böyle oynarsak zaten forumda üye kalmaz :kop kesinlikle iyi oynamalıyız asıl sorun oyunu tutamıyoruz tolga seneye çok iyi 1 tane stoper 1 tane sol bek 1 tane üst düzey leiva tipinde orta saha şart devre arasında 1 stoper 1 tane de çok iyi kaleci alırız umarım 2.devre haftada tek maç oynayacağız bu kadar kötü oynayıp kazanmamız şampiyonluk alameti gibiydi :D

Tolgay sakatlanmamış olsaydı çok iyi olacaktı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Emin misin bundan Çağrı bazı oyuncular fizyolojileri Gereği kilolu gibi gösteriyor olmasalar da. Gökhan'ın Vücudu da öyle bir yapıda. Bir örnek daha vereyim: olcan adın. Kilolu gibi görünüyor ama yağ yok adamda.

Yok eminim. Kilo aldı yağlandı ve direk hızını da etkiledi bu durum sprint hızı azaldı. Arda'nın kendine bakmadığı dönem gibi şuan toparlamalı hemen.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı campeon2015

Son yıllarda böyle maç izlemedim.Osmanlı yorulur dedik adamlar yorulmak bilmedi.Maçın kırılma noktası Tolga'nın boşa çıktığı topu Ersan'ın uzaklaştırması.Hakem bizi doğramak için elinden geleni yaptı onuda üst üste koyduk.Sosa kötü olmasına rağmen winner karakterini ortaya koydu ve kayseri maçı sonrası bu maçta da takımı sırtladı.Son olarak Töre olayı aydınlatılmalı.

Çevrimdışı Efe

Benim takıldığım şey 1 haftada bu kadar büyük düşüş olmamalı :D

Yani bu sezon zaten dönem dönem kötü oynadığımız maçlar oldu ama bugün ilk kez bu kadar kötü olduğumuzu gördüm.
nazarlık nazarlık bunlar babam anlatır bazen eski şampiyonluklarda yada olamadığımız yıllarda 90 dakika tek kale top oynayıp kaybettiğimiz maçları yine hiç top oynamayıp kazandığımız maçları o yüzden skor çok önemli bu dönemlerde geçen sene bunları alamadık şimdi aldık
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bugün benim doğum günüm ve doğum günüme denk gelen son 4 sezonda ki maçları hep kazandık bu yüzden maç 1-0 oldu yenecez dedim aileme 2-1 geriye düştük yine yenecez dedim ben ilk defa bu kadar ısrar ettim bu rastlantı yüzünden ve düşe kalkada olsa hakeme rağmen olsa da yendik  :sevinc :sevinc

21 Aralık2012 BEŞİKTAŞ 3-1 Kayseri
21 Aralık2013 BEŞİKTAŞ 4-1 Elazığ
21 Aralık2014 BEŞİKTAŞ 3-1 Akhisar
21 Aralık 2015 BEŞİKTAŞ 3-2 Osmanlıspor

Darısı 21 Aralık 2016 BEŞİKTAŞ - ?????? maçına :))
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Çağatay

Merak etmesinler şimdi ben de onların forumlarına gidip biraz eğleneceğim :kop:

nereye gidiyon ?
azcık kudurtalım şunları  :kop:
[ Son Düzenleme: 21 Aralık 2015, 22:25:02 Çağatay ]
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay sakatlanmamış olsaydı çok iyi olacaktı.
evet önemli maçlara tolgay atiba oğuzhan sosa töreyle oynardık q7 ve olcaydansa bu 5'li çok daha fazla domine ederdi ligi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yok eminim. Kilo aldı yağlandı ve direk hızını da etkiledi bu durum sprint hızı azaldı. Arda'nın kendine bakmadığı dönem gibi şuan toparlamalı hemen.
isterse ne kadar sürede form tutar bu adam bizim için çok önemli

Çevrimdışı Çağatay

devre arası form tutar
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Çağrı

Futbolcu o 10 günde de tutar günde 4000-5000 kalori yakıyor bu adamlar ama zaten lig bitti.

İkinci yarı da kamp yiyecek her türlü hazır olur.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı fatih e.

biraz da rakibi biz bu hale getiriyoruz sanırım. 1-0 geriye düşünce takımlar da cesaretleniyor haliyle. kalede tolga olduğu gerçeğini de unutmamak gerek. 1-1 olunca yine baskı yiyoruz.

diğer takımlar öne geçtikten sonra rakibin de direnci kırılıyor diye düşünüyorum. gençlerin bize karşı oyunuyla dünkü oyunu arasındaki fark da bu olsa gerek.

Çevrimdışı Çağrı

Rakip yattı diyenler var Fener forumunda Allah'tan korkun arkadaş adamlar 90 dk bastı :D

Hakemler diyenler var ilk yarı sonunda pozisyon kırmızı kadrt penaltı siz aklınızı kaçırmışsınız ya da yaşınız çok küçük :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

[/b]
BU Sene O Sene :)
 :ishock:

Çevrimdışı Karabay

yalnız tüm oyuncular zeminden şikayet ediyor. bize görünenden daha kötüydü galiba. buz tutmuş çimde oynandı bir nevi.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş hiç duran top takımı değil
Güntekin Onay: 12 gol atmış duran toptan  :bandit:
R.D.: Ben yanlış hatırlamışım o zaman  :lol: :lol:

Etiketler: