16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş Skor : Osmanlıspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 21.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Osmanlı Stadı Hakem : Alper Ulusoy Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 107033 defa] 16.Hafta / Osmanlıspor - Beşiktaş
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:57:24 Ömer ]

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Direkten Döndük.
Ders Olsun Bize.
Rehavet Dedikleri Bu Olsa Gerek.

Çevrimdışı GÖRKEM

Sosa Senol Günes'in Anlayisi ile uyusamiyor. Sorun burda.

Çevrimdışı Ensar

bence artık arkasında durma :D sosa kalitesi 20 milyon euro piyasada bu adama bakacaksın hoş tutacaksın özel hayatıda yoluna girdi artık kimse tutamaz bi maç kazandır bee diyen milyon tane adam vardı onuda yaptı şimdi sıra q7 de maç kazandırma konusunda :icool:
yok be abi ne 20si inan sen çok abartıyorsun sosayi :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet K

Samet Aybaba Sosa'nın golleri için; "Bu oyuncular bakarak terse vurabiliyorlar. Biz zamanında çok denedik ama olmuyordu."

Çevrimdışı Tolga

boş ver dersi falan  :icool: Türkiye süper liginde herkes tabelaya bakar fb 1-0 kazana kazana yapıştı kene gibi arkamıza biz her maç iyi oynayamayız ama kazanma alışkanlığı yaratıyoruz yavaş yavaş çok önemli :icool:
Ders almazsak her maç böyle mutlu sonla bitmeyebilir. :)

Bizim her maç full konsantrasyonla oynamamız şart.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

Yalniz Senol Hoca bu maci cok dikkatli incelemeli, ortasahadaki dusukluk ileride basamamak bunlar kabul edilecek seyler degil...Rakip de ayni sahada oynuyor bu kadar kolay bahane olmamali.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

iyi oyanamak çok önemli ama bu maçlarda - bilmem kaç derecede iyi oynayamazsın @Çağrı dış etkenleri çok geriye etıyorsun bazen bu oyunla olmaz diyorsunda 2 gol attı adam Barcelona bile 3 maç üst üste berabere kalıyor şimdi messi kötü oynadı bu oyunla olmazmı diyoruz  :lol:

Efe adam 25 maçın 20'sinde kötü oynadı :D

Sosa kesinlikle çok kötü bu sezon ve acilen toparlaması lazım skora göre değerlendirmeyeceğim o yüzden bundan çok daha etkili olduğu ama gol atamadığı maçlar vardı o formu yakalaması lazım çok istikrarsız gidiyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Töre fiziksel olarak hazır değilse bu maçta neden kulübede?

Maç Töre diye bağırıyordu.

Çevrimdışı laoban

Sosa iyi oynamadı. Çok net. Ama winnerlığını konuşturdu 2 kez çıktı 2 gol attı fişi çekti.

Bunu her maç yapabilse kötü oynamasına göz yumulur ama bu oyunla olmaz.

Latin bir oyuncunun bu soguk havada, mukemmel otesi bir performans gosterdi. inan bana bir cok latin arkadasim var 20 derecede bile grip gibi battaniye ile dolasirlar :D

Çevrimdışı Efe

Ders almazsak her maç böyle mutlu sonla bitmeyebilir. :)

Bizim her maç full konsantrasyonla oynamamız şart.
öyle bi takım dünyada yok abartmayın bu kadar ikinizi takip ediyorum yazmıyorum diye bakmıyorum zannetmeyin @Çağrı @Tolga gözüm üzerinizde  :evillol: :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu maça olumlu tarafından bakacak olursak takımda yanlış giden şeyleri daha net gördük . Şenol Hoca'nın takıntıları , İsmail'in ilk 11 seviyesinde olmadığının görülmesi , eksik pozisyonlarımız , yetersiz oyuncularımız vb.
Biz inkar etsek de gerçekler geliyor yüzümüze tokat gibi çarpıyor ...

Çevrimdışı Tolga

öyle bi takım dünyada yok abartmayın bu kadar ikinizi takip ediyorum yazmıyorum diye bakmıyorum zannetmeyin @Çağrı @Tolga gözüm üzerinizde  :evillol: :evillol:
Şampiyonluk istiyorsak çoğu maçı iyi oynamalıyız ben öyle düşünüyorum :D

Çevrimdışı Efe

Efe adam 25 maçın 20'sinde kötü oynadı :D

Sosa kesinlikle çok kötü bu sezon ve acilen toparlaması lazım skora göre değerlendirmeyeceğim o yüzden bundan çok daha etkili olduğu ama gol atamadığı maçlar vardı o formu yakalaması lazım çok istikrarsız gidiyor.
3 maç kazandırdı yetmedimi sikenderbey kayseri osmanlı nasıl çok kötü hala çözemedim sana göre zaten herkes kötü :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

155 ziyaretçi  :kop:

Renkli arkadaşlara selam olsun  buradan hiç kızmayın siz bu sene 7-8 maçı böyle oynamadan kazandınız bizim 2 sadece  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Renton

See you in another life,brother.

Çevrimdışı Kadir G.

Tolga ile beraber takımın en kötüsü Şenol Güneşti.

Değişiklikler çok kötüydü Töre neden yoktu?

Tamamen bşapkadan çıkan tavşanla çevirdik maçı.

Çevrimdışı Çağrı

3 maç kazandırdı yetmedimi sikenderbey kayseri osmanlı nasıl çok kötü hala çözemedim sana göre zaten herkes kötü :evillol:

Efe galibiyet moraliyle yazıyorsun  :evillol:

Hiç yeterli değil bu oyunu çok daha fazlasını yapması için aldık oynayabileceğini de gördük istediğinde adam sallamıyor resmen ligin başından beri sağolsun yeni döndü aramıza.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Fener, Kayseri, Bursa, Osmanlı. Oyun olarak 0 puanlık maçlardan 12 puan çıkardık. Bir çok şey söylenebilir bu konuda olumlu olumsuz.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yusuf koca

tebrikler kartalım,oyun kötü skor güzel

Çevrimdışı Efe

Şampiyonluk istiyorsak çoğu maçı iyi oynamalıyız ben öyle düşünüyorum :D
he bak çoğu maçı işte :icool: bu maçı kötü oynadın diye bi sonraki maçı kötü oynayacağın anlamı taşımıyor kayseri maçını kötü oynadık galatasarayı ezdik yedik bitirdik maçtaydım azına s.lar gs nin gs li oyuncular maç bitsede gitsek diye yalvaracaktı hakeme  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

155 ziyaretçi  :kop:

Renkli arkadaşlara selam olsun  buradan hiç kızmayın siz bu sene 7-8 maçı böyle oynamadan kazandınız bizim 2 sadece  :biggrinking:
Merak etmesinler şimdi ben de onların forumlarına gidip biraz eğleneceğim :kop:

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Yahu adamları duble mamalamışlar sanki Osmanlı değil Real Madridle oynadık, çokta şanslılardı pozisyonlarda, top hep önlerinde kaldı, birde mac berabereyken Tolganın yediği ilk golü geçtim kuğu gölü balesi stiliyle topa boşa çıkması onun ne kadar vazgeçilmez olduğunu bir kez daha gösterdi :) Ersana yatsın kalksın dua etsin bir maçı daha yakmak için şans yakaladı sayesinde.

Çevrimdışı ALDENYX

ulan sosa ne dicemi şaşırttın... :D :D
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Ensar

Toreyi sattik mi acaba
kendi kendinize dedikodu çıkarmayın arkadaş ya
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Etiketler: