2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 522 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11747625 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Black|Eagle

İyi Geceler Arkadaşlar Umarım Yarın Bir Kap Görebiliriz İnşallah  :uyucam: :alala:

Çevrimdışı Tugay

Liverpool'a nasıl koyduksak kiralık adam bile vermiyorlar.

Çevrimdışı Aykutt

Unutmadan şunu da söyleyeyim.

Obi Mikel, 5 milyon € istiyormuş.  :D
Atalay döküyorsun içindekileri yavaş yavaş.Dök içindekileri kardeşim bitmeden stres çekmeyelim artık. :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Birşey derdim de neyse :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı atalay

Atalay döküyorsun içindekileri yavaş yavaş.Dök içindekileri kardeşim bitmeden stres çekmeyelim artık. :evillol:

Öncesinde yazıyordum fakat uzun zamandır duymama rağmen yazmıyorum.

Çünkü sürekli menajer öneriyor; fiyat pazarlıkları, elde var sıfır.

Obi Mikel isteyenler var ama pahalı, bilmek lazım.

Çevrimdışı Doğuhan

3m leiva 3m valdez yerine 4.5 obi de mantıklı almasınlar kaleci bide stoper kiralasınlar devrede çökeriz bi kaleciye duruma göre

Çevrimiçi Samet Ç

Juray Kucka diyorlar.

Çevrimdışı Savaş

Bikac menajerin elinde aynı adamlar var. Ona buna çakmaya çalışıyolar.

Bi Scout ekibimiz vardı güya dimi bizim? Çok yazık.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Juray Kucka diyorlar.

BTB oynar lakin vasat bir oyuncu. Bursaspor ile anlaşmıştı.

Çevrimdışı can1903

Obi Mikel 5 M € istiyorsa , Fikret Orman 1.5 'tan girer pazarlığa  :boxin:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı aa1903

valdes'in alınmasına çok sayıda karşı çıkan kişi var. az pozisyon veren takımlarda kalecilik yapmak daha zordur, hele barcelona gibi bir takımda çok daha zordur. çünkü kalecilerin en büyük sorunu maç içinde yaşadıkları konsantrasyon kayıplarıdır.

valdes bizim kalecilere kıyasla çok iyi bir kaleci. saçma goller de yedi ama bunda barcelona'da oynamanın zorluğunun da payı vardı. gelirse iyi transfer olur.

Çevrimdışı 38life

bazı eleştirileri okuyorum ,okuduğuma pişman oluyorum . okunmaya değmez bir yazıyı neden okudum diye kendime kızıyorum . beşiktaşın futbolcusunu, başkanını neredeyse alaycı bir şekilde yazıya döken insana soruyorum ,neden beşiktaşlısın ki kendi değerlerin ile bu şekilde ortaya çıkacaksan senin değerin nedir ki ,demekten kendimi alamıyorum .geçen seneden bile %50 daha fazla forma satmışız ,bu demektir ki bu yıl 500 bin forma satılacak . beşiktaşın ne kadar büyük hamle yaptığını anlamamız için ne olması gerekiyor . geçen hafta ts maçına gittim ,en çok taraftarın sırtında ne kadar çok yeni forma olduğu dikkatimi çekti ve yanımdaki oğullarıma bunu söyledim ,onlarda aynı şeyi söylediler . arkadaşlar, gençler ne kadar büyümeye başladığımızı ve zaten ne kadar büyük olduğumuzun farkına varın artık . şu komsunun tavuğu komşuya kaz ,karısı da kız gelirmiş psikolojisinden çıkın artık . biz en az renkliler kadar varız , ancak bu potansiyeli harekete geçirdiğimiz zaman farkına varıyoruz . demem o ki kendimizin farkına vardığımız da ,renkliler bize gölge dahi olamayacak . şu passolig protestolarına itibar etmeyiniz ,sizi yanlış yola sevk ediyorlar ,beşiktaşın gelirlerini arttırmak isteyen böyle bir protestoya itibar etmezler . rakiplerin protesto etmediği ve seni geride bırakacağı bir konuya itibar etmeyin ,stad gelirleri en önemli gelirdir ,kendi bindiğimiz dalı kesmeyelim .

imza
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı TALAT

valdes'in alınmasına çok sayıda karşı çıkan kişi var. az pozisyon veren takımlarda kalecilik yapmak daha zordur, hele barcelona gibi bir takımda çok daha zordur. çünkü kalecilerin en büyük sorunu maç içinde yaşadıkları konsantrasyon kayıplarıdır.

valdes bizim kalecilere kıyasla çok iyi bir kaleci. saçma goller de yedi ama bunda barcelona'da oynamanın zorluğunun da payı vardı. gelirse iyi transfer olur.

ligde anadolu takımlarıda bize karşı tek kale oynamıyor.
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı aspireless

Iki yorumda mantıklı Barcelona da kalecilik gerçekten zordur top gelmiyir adam oyundan soguyor. Lakin senin dediginde doğru neticede anadolu takımları bizi yarı alanimaza hapsetmiyor.
 Yani olursa ya tutarsa transferi olur. O topa girmemek lazım.
Benim anlamadigim neden ayni adamlar dönüp duruyor Bizde oynayabilecek 50 civari kaleci varken rahatlıkla 10 aternatifimiz olabilirdi.

Çevrimdışı aa1903

ben bizim seviyemizde, alma ihtimalimizin olduğu kaleci adaylarına bakarak valdes transferini olumlu buluyorum. orta sıra takımlarının iyi gördüğümüz kalecileri, mesela onur kıvrak, barcelona'da maça çıkamaz. barcelona maçlarında rakip takım topu ayağına bile zor alıyor, bizle alakaları yok. bize karşı takımlar en azından pozisyon girişiminde bulunabiliyor. yani valdes barcelona'da yediği hatalı golleri bizde daha az yer. bu arada ter stegen'in barcelona'da yediği gollere de bakmak lazım.

Çevrimdışı Neo Nesil

eğilelim de stres atsın beyefendi  :lol:

Çevrimdışı laoban

Valdezi alacaklarına mcgregor u geri getirsinler

Çevrimdışı fore_kazık

Valdezle ilgili eleştiren arkadaşlar takımın as kalecisinin tolga olduğunu biliyor değilmi? ;) barça o kadar yatırım yapacak nasılsa defansım sağlam diyip 14 sene kötü kaleciyi as kaleci olarak oynatacak öylemi? Her takımı türk klüpleri mantığıyla yönetildiğini düşünmeyin lütfen...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tayfunyasar

Valdezle ilgili eleştiren arkadaşlar takımın as kalecisinin tolga olduğunu biliyor değilmi? ;) barça o kadar yatırım yapacak nasılsa defansım sağlam diyip 14 sene kötü kaleciyi as kaleci olarak oynatacak öylemi? Her takımı türk klüpleri mantığıyla yönetildiğini düşünmeyin lütfen...

Ne yazıkki durum bu. Adam Katalan olunca barça nin bile kalesinde oynayabiliyor.

Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı fore_kazık

Ne yazıkki durum bu. Adam Katalan olunca barça nin bile kalesinde oynayabiliyor.
Barça nın kalecisi katalan olacak diye bir kuralmı var benmi gözden kaçırdım acaba? Yoksa Rüştü'demi katalan?:) yada barcanın şimdiki kalecisi?

Çevrimdışı fore_kazık

Bu arada barcelona da sadece 7 maça çıkabilen Rüştü Beşiktaşta tam 5 sezon oynadı ve takım kaptanlığı yaptı. 10 seneden fazla sene barçada as kelecilik yapmış adamı beğenmiyorsunuz:) madem barca kalesinde herkes durabiliyordu da neden rüştü 1 sezon kalamadı da gönderdiler?

Çevrimdışı brkntcnr

Günaydın başkanın dün gece katıldığı yayını kaçırdım da linki var mı acaba?

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EssiLor

• Ziyaretçi

Lucas Leiva Gelecek
Hissediyorum İnanıyorum Güveniyorum
Bu Adam Beşiktaşlı Olacak Kardeşim.
Liverpool Lucas Ve Beşiktaş Rodgers Efendiyi İkna Etmeye Çalışıyorlarmış Umarım Olumlu Bir Sonuca Varırlar
Eğer Olmazsa Lawal e yada Romao ya kalabiliriz ki buda hiç iyi olmaz
Görünen O Ki Kaleci Transferi Ön Libero Transferinden Önce Bitecek.

Cumayı bekle Levia gelmeyi çok istiyor ve bastırıyor liverpool Levia ve Beşiktaş
hocayı ikna etmeye çalışıyorlar adam keçi gibi çıktı. Levia cumaya kadar müsade istemiş
ikna edeceğini söylemiş. @Kaan Türker
Abi günaydın, sabah sabah valla moralim düzeldi. İnşallah şu herifi ikna ederler de gelir lucas :) @Necmi

EssiLor

• Ziyaretçi

Lawal, konuştu: “Beşiktaş'tan teklif aldım ama Eskişehirspor'un çok paraya ihtiyacı var ve kulüpler görüşüyor. Bu benim için çok büyük bir fırsat. Beşiktaş forması giymeyi çok istiyorum. Bundan çok mutlu olurum
İşte Lawal’ın sözleri:

‘İnşallah başarılı olurum’

“Beşiktaş’tan bana ve menacerime teklif geldiği yönünde çıkan haberler doğru. Ancak Eskişehirspor’un fazla paraya ihtiyacı var ve kulüpler arasındaki görüşmeler sürüyor. Ben, Beşiktaş’a imza atmayı çok istiyorum. Bu benim için çok büyük bir fırsat. Orada oynamak beni çok ama çok mutlu eder. Beşiktaş’ta başarılı olacağıma inanıyorum.”

‘Takasa hayır’

Oyuncunun görüşleri bu yönde. Eskişehir cephesi ise Beşiktaş’ın sunduğu takas teklifine sıcak bakmıyor. Çünkü takasta önerilen Ömer Şişmanoğlu’nun yıllık ücretinin yüksekliği Es Es Yönetimi’ne pahalı geliyor. Kırmızı-Siyahlılar, 3 milyon Euro’ya kadar indiği Lawal için yalnızca para seçeneğini masada tutuyor.

Skibbe 'kalsın' diyor

Takımının Fenerbahçe ve Sivasspor’la oynadığı Süper Lig’in ilk 2 maçında ilk 11’de forma giyen Raheem Lawal için Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe’nin düşüncesi net. Alman çalıştırıcı, oyuncunun satılmasını istemiyor. Ancak yönetim mali sıkıntılar nedeniyle transferin gerçekleşmesinden yana.