2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2728242 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

Toplu aidat yatırma olayını normalleştiriyorsun Necmi, adamlar sana niye gelsin seni ve arkadaşlarını toplu üye yapalım diye, çünkü salak değiller.

Gümüşsuyunda otururken üst katımda oturan balkonuna GS bayrağı asan Fıratpende çalışan bir çocuk vardı, bütün çalışanlar üye yapılmış, böyle adamları üye yapıyorlar işte.. Serdar Bilgiliye oy vermişti çocuk kongrede..
normalleştirmiyorum öyle bir gerçek var diyorum şimdi değil bu uzun yıllardır vardı.
nevzat demir yapmış demekki iyide adam ne aday oldu nede böyle bir talebi oldu.
toplu üye yapılırlar benim söylemek istediğim bu üyeler sandığa gittiğinde kime oy veriyor
üye yaptığın kişi babanın oğlu değilki oyunu garantileyesin.

Çevrimdışı Onur Küçük

bir çok nedenle başkanı eleştiririz eleştirmektede haklı oluruz ona bir sözüm yok.
bu kulübün başına başkan olarak geçtiyse her işi doğru yapmasını istemek hakkımız
on işi doğru yapsa bir işi yanlış yapsa o yanlışı ortaya getirmekte hakkımız bunlara bir sözüm yok
ama adamın tatilinede karışmayalım bir zahmet o onun özel hayatı istediği gibi yaşar bizi ilgilendirmez
kimseyide ilgilendirmez. futbolcuyuda ilgilendirmez başkanın tatilde harcadığı para futbolcu alacağı yanında neki
futbolcu başkan bana vereceği parayımı harcıyor diyecek mümkünmü böyle birşey.
bunun emekçi kafasıyla düşünüyor çok insan emekçi itiraz eder buna etmekte haklıdırda
sen işçinin maaşını ödemeyip o parayla tatile çıkamazsın  ama işçide patrona verir o tepkiyi yoksa müdür tatile çıktı
diye tepki vermez.
verdiğin tahütlerde gecikme olur. bu iş dünyasındada var. fifanın hukuğundada var adamlar iki ay koymuşlar
zaten istesende daha fazlasını yapamazsın. yasal sınırlar içinde kalan gecikme zaten oyuncunun hesaba kattığı bir durumdur.
ticarette paranın günü gününe gelmesi pekde görünen birşey değil aslında buna daha çok piyango gözüyle bakılır.

Varsayım: Deneylerle henüz yeter derecede doğrulanmamış ancak doğrulanacağı umulan teorik düşünce

kendi gönlünde olan düşünceye toz kondurmamak için bir sürü teoriler yaratırsın taraftarın çoğunluğu
başarısız geçen sezonu hocanın üzerinden almak için aramadık bahane bırakmadılar. herkes suçlu tek masum olan hoca.
mazeret üzerine mazeret üretildi. takım puanlar kaybediyor hemen çıkıyorlar oyuncular maaşlarını alamıyor ondan
sonra ikinci yarı takım puanları topluyor eee o zaman maaşlarını almışmı oluyorlar. ne oldu mazeret
takım koşmuyor yanlış transfer yaşlı kadro deniyor diyorsun orda Beşiktaşdan daha yaşlı başak var onlar nasıl konuşuyor.
aslında bütün sene konuşulanlar sadece ve sadece hocayı aklama çabasıydı.
evet başarısızlıkta elbette yönetiminde sorumluluğu var. ama sorun buna Beşiktaş menfaatlerini düşünecek şekilde bakılmaması
herkes taraf ama kimsede Beşiktaşın tarafında değil işin kötüsü bu. evet iki senedir özellikle bu sene yönetim çok yetersiz kabul ediyorum
ama kabul ettiğim başka birşey daha var iki senedir bu takım hocasız oynadı. birinin yanlış olması diğerini doğru yapmaz.
Benim herkes suçlu tek masum olan Hoca şeklinde bir mesajımı bulabilir misin? İşte burada senin yaptığında varsayım üzerinden harekete geçmek oluyor. Benim dediğim şey kısaca bütün herşeyi bir adamın üzerine yıkıp diğerlerinin aklanmaya çalışılamayacağı. Yazdıkların da beni teyit ediyor. Hoca kusursuz mu? Değil. Kusursuz bir insan var mı ki? Kusursuza yaklaşan bir insan olabilir ancak. Sen bir takımsan bu takımda herkes birbirinin kusurunu kapatacak. Bir diğer husus da Hocanın kusurlarının çoğu hata kaynaklı bilmeyerek yapılan işler.  Yöneticilerin yaptıklarının çoğu da hata değil, yanlışlar şeklinde bile bile göre göre yapılan işler. Bu ikisi arasında büyük fark var.

Başkan kelimesini açalım. Kökü 'Baş' olan türemiş bir kelime. Anlamından anlaşılacağı üzerine bu camiayı temsil ediyor, sorumlukları var her ne kadar seçilmiş kişi olsa kulübün sahibi olmasa da. Sınırsız değil belli bir özgürlük alanı var. O sınır geçildiğinde problemler de başlıyor örneğin U16 takımının karıştığı durum. Tabii ki birşeyler yaşayacak ama bunu herkese göstere göstere, belli sınırları aşarak yapamaz. Sadece futbolcu alacaklarıyla alakalı değil genel olarak magazin programlarına malzeme yaratamaz çünkü kendisi bir camiayı temsil ediyor.

Futbolcu 'Bana vereceği parayı harcıyor' demez. Futbolcu bana taahhütleri varken benim de paraya ihtiyacım varken lay lay lom havasında takılıyorlar der. Fifa 2 ay süre koymuş ama futbolcu söylemlerinden anlaşılacağı üzerine 2 aydan fazla alacağı olan geçmişten alacaklarına dair teminat alanlar var. Bir kulüp ekonomik olarak darda olabilir ve ödemeler bir süre gecikebilir fakat bunlar yaşanırken başkan ve yöneticiler rahat rahat takılamaz.

Çevrimdışı mylife1903

fiziken mümkün tabiki
kaldıki aidatlar toplu yatırılmışsa ne olmuş umrumda olmaz ben Beşiktaşın kasasına giren paraya bakarım
o toplu yatıranların içinde yönetime karşı olanlarında olabileceğini düşünüyormusun
on onbeş yıldır üye olup daha aidat yatırmamış insanlarda var birileri yatırıyor aidatını.
birileri toplu üye yapsa o teklif bizede gelirdi bana kimse gelmedi seni üye yapalım diye
hoş gelsede olmazdım ama muhalif kesimlerden toplu üye yapılanlar var onlarıda biliyorum
mutlaka başkanında yönetiminde üye yaptığı insanlar vardır. adamların zaten para almadan bile üye yapma hakkı var
bu iş ysk olayına dönüyor ufaktan.
Ysk degil anayasanin bir kere delinmesi olayina donuyor
1000 kisinin islemi 2 dakika surse 2000 dakika yapar abi bu da 30 saat gibi bisi yapar hala fiziken mumkun diyorsun 3 gun boyunca toplu odeme yapiliyor
Vezneden yapiliyor odemeler
Mahkemelik olay zaten iki hafta sonra falan durusmasi olacak

Senin tuzugunde yonetici olmak icin 2 senelik uyelik deniyor
Unut gjneri jet hiziyla yonetici yapiyorsun
Neymis voleybol oynamis diye bir yalan
Ne diplomasi ne lisansi ne biseyi var

Sen bunlar normal diyorsan ona da bisi diyemem

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı KARA BOĞA

"Başkan özel hayatı, istediği gibi tatil yapar" görüşüne katılmıyorum. Takım şampiyon olamadı hakkı yendi diye biz burada strese giriyorken senelerdir sezon biter bitmez güle oynaya teknelerden poz vermeye başlayan bir başkan görmek benim sinirime dokunuyor. Beşiktaş sporcusu da yöneticisi de her zaman örnek kişilik, duruş sergilemek zorundadır. Aktör Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'ta olmasından rahatsızlık duyduğum gibi bundan da rahatsızlık duyuyorum. Şahsi görüşüm.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi levitate

Yerli oyuncu piyasası da patlar artık. Yerli oyuncuları da alamayız  :tabe: Şu ülkede mantıklı bir iş yapılmaz zaten  :money:

🚨 | SON DAKİKA - Nihat Özdemir: "Bu sezon yabancı sayısında değişiklik söz konusu değil ancak gelecek yıl Kulüpler Birliği ile sonuca varırsak değişiklik teklifimiz var. Bunu yerine getireceğiz."
-bu sezon yabancı sınırını getireceğiz
-kulüpler ile anlaşıp seneye getireceğiz
-aha bu sezon getireceğiz bak valla
-seneye kulüpleri ikna edip getireceğiz inş

her sene bu oluyor geleceğini hiç düşünmüyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Benim herkes suçlu tek masum olan Hoca şeklinde bir mesajımı bulabilir misin? İşte burada senin yaptığında varsayım üzerinden harekete geçmek oluyor. Benim dediğim şey kısaca bütün herşeyi bir adamın üzerine yıkıp diğerlerinin aklanmaya çalışılamayacağı. Yazdıkların da beni teyit ediyor. Hoca kusursuz mu? Değil. Kusursuz bir insan var mı ki? Kusursuza yaklaşan bir insan olabilir ancak. Sen bir takımsan bu takımda herkes birbirinin kusurunu kapatacak. Bir diğer husus da Hocanın kusurlarının çoğu hata kaynaklı bilmeyerek yapılan işler.  Yöneticilerin yaptıklarının çoğu da hata değil, yanlışlar şeklinde bile bile göre göre yapılan işler. Bu ikisi arasında büyük fark var.

Başkan kelimesini açalım. Kökü 'Baş' olan türemiş bir kelime. Anlamından anlaşılacağı üzerine bu camiayı temsil ediyor, sorumlukları var her ne kadar seçilmiş kişi olsa kulübün sahibi olmasa da. Sınırsız değil belli bir özgürlük alanı var. O sınır geçildiğinde problemler de başlıyor örneğin U16 takımının karıştığı durum. Tabii ki birşeyler yaşayacak ama bunu herkese göstere göstere, belli sınırları aşarak yapamaz. Sadece futbolcu alacaklarıyla alakalı değil genel olarak magazin programlarına malzeme yaratamaz çünkü kendisi bir camiayı temsil ediyor.

Futbolcu 'Bana vereceği parayı harcıyor' demez. Futbolcu bana taahhütleri varken benim de paraya ihtiyacım varken lay lay lom havasında takılıyorlar der. Fifa 2 ay süre koymuş ama futbolcu söylemlerinden anlaşılacağı üzerine 2 aydan fazla alacağı olan geçmişten alacaklarına dair teminat alanlar var. Bir kulüp ekonomik olarak darda olabilir ve ödemeler bir süre gecikebilir fakat bunlar yaşanırken başkan ve yöneticiler rahat rahat takılamaz.
taraftarın çoğunluğu
başarısız geçen sezonu hocanın üzerinden almak için aramadık bahane bırakmadılar. herkes suçlu tek masum olan hoca.
mazeret üzerine mazeret üretildi. takım puanlar kaybediyor hemen çıkıyorlar oyuncular maaşlarını alamıyor ondan
sonra ikinci yarı takım puanları topluyor eee o zaman maaşlarını almışmı oluyorlar. ne oldu mazeret
takım koşmuyor yanlış transfer yaşlı kadro deniyor diyorsun orda Beşiktaşdan daha yaşlı başak var onlar nasıl konuşuyor.

buranın neresinde senin böyle birşey yazdığını söylemişim acaba
futbolcu söyleyeceğine gidip fifaya başvursun o zaman bu kadar basit hep anlaşıp hem ağlayamazsın
eğer alacakları var ve teminatla uzattılarsa buda bir anlaşmadır. demekki oyuncu bunu kabul etmiş bunun
sahaya yansımasını yapmaz.
yöneticiyi karıştırmayalım konu başkan peki ne yapacak yaz boyu tatile çıkmayıp dizinimi dövecek
şu anda oyuncu alacağı olup olmadığını biliyormuyuz belki yaptılar bütün ödemeleri onun rahatlığıyla eğleniyor.
ya töre gibi bir adam bile fifaya gitmediyse bu konuşulanların çoğu abartı demektir
ben maaşlar günü gününe ödeniyor demiyorum bu ülke koşullarında bunu iddia etmek saçma olur zaten
sadece gecikmelerin fifa hukuğu içinde kaldığını düşünüyorum aksi olsa bunun yansıması olmak zorunda
onun haricinde oyuncuyla görüşür ve anlaşma yapar parayı öteler bu fifayı ilgilendirmez anlaşma anlaşmadır
oyuncu razı gelmiş zaten anlaştıysa oyuncuda tavır koymaz.
ben sadece şu böyle demiş bu şöyle demiş gibi sosyal medyada çıkan olayları çokta ciddiye almamak gerekir diyorum
almadımı gider fifada hakkını arar gelip sosyal medyada ağlayamaz. arasın hakkını ben onun hakkını ondan daha iyi savunurum
ben oyuncu fifaya gitti diye kızmam. ama öyle bir durum yokken birileri böyle dedi diye yönetimede sallamam
ortada laf çok işlem yok. gecikme olmuyormu elbette oluyor gecikme olduğunda oyuncu tff başvurusunu yapmıyormu elbette yapıyor
bunu yapacakki iki aylık süreyi başlatabilsin. ama paramı alamadım diye fifaya giden varmı yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

seneye kesin gelir başta ki de isterse iş bitmiştir.

Çevrimiçi sozkul

CB'yi kandırıyorlar güya  her sene o sene gelecek sene diyerek.
Bence bein gidiyor haberleride bununla alakalı.  Korku salıyorlar bakın efendim bein gidecekmiş filn diyerek.
Adam gibi bir duruş sergileyip  yabancı sınırını kaldırmıyoruz ama  altyapıdan yetiştirdiğin gençleri oynatmayı ödüllendiriyoruz diyebilseler iş çözülecek.
Sorun yabancı sınırı değil, ödül sisteminin yeni kuraldan kulüpler birliği talebiyle düşürülmüş olması.

Sedat Şahintürk Full Match Report - 22.02.2019

https://cloud.mail.ru/public/w92V/WkRSwPdWr

güzel işler yapıyorsun 38life yalnız bir önerim olacak :)

Video kaydını tam ekranda yapsan otomatik geçiş yapsa olmuyor mu öyle daha güzel olur sanki :)

Çevrimdışı 38life

güzel işler yapıyorsun 38life yalnız bir önerim olacak :)

Video kaydını tam ekranda yapsan otomatik geçiş yapsa olmuyor mu öyle daha güzel olur sanki :)

Eyvallah saol. Tam ekran yapıyorum zaten kaydı. Pozisyonlar liste şeklinde olduğu için kendi geçiş yapıyor. Arada saliselik yükleme ekranları o yüzden çıkıyor. Oraları croplamaya kalksam baya bir vakit kaybı olur.

Çevrimdışı Onur Küçük

taraftarın çoğunluğu

buranın neresinde senin böyle birşey yazdığını söylemişim acaba
futbolcu söyleyeceğine gidip fifaya başvursun o zaman bu kadar basit hep anlaşıp hem ağlayamazsın
eğer alacakları var ve teminatla uzattılarsa buda bir anlaşmadır. demekki oyuncu bunu kabul etmiş bunun
sahaya yansımasını yapmaz.
yöneticiyi karıştırmayalım konu başkan peki ne yapacak yaz boyu tatile çıkmayıp dizinimi dövecek
şu anda oyuncu alacağı olup olmadığını biliyormuyuz belki yaptılar bütün ödemeleri onun rahatlığıyla eğleniyor.
ya töre gibi bir adam bile fifaya gitmediyse bu konuşulanların çoğu abartı demektir
ben maaşlar günü gününe ödeniyor demiyorum bu ülke koşullarında bunu iddia etmek saçma olur zaten
sadece gecikmelerin fifa hukuğu içinde kaldığını düşünüyorum aksi olsa bunun yansıması olmak zorunda
onun haricinde oyuncuyla görüşür ve anlaşma yapar parayı öteler bu fifayı ilgilendirmez anlaşma anlaşmadır
oyuncu razı gelmiş zaten anlaştıysa oyuncuda tavır koymaz.
ben sadece şu böyle demiş bu şöyle demiş gibi sosyal medyada çıkan olayları çokta ciddiye almamak gerekir diyorum
almadımı gider fifada hakkını arar gelip sosyal medyada ağlayamaz. arasın hakkını ben onun hakkını ondan daha iyi savunurum
ben oyuncu fifaya gitti diye kızmam. ama öyle bir durum yokken birileri böyle dedi diye yönetimede sallamam
ortada laf çok işlem yok. gecikme olmuyormu elbette oluyor gecikme olduğunda oyuncu tff başvurusunu yapmıyormu elbette yapıyor
bunu yapacakki iki aylık süreyi başlatabilsin. ama paramı alamadım diye fifaya giden varmı yok.
''Başarısız geçen sezonu hocanın üzerinden almak için aramadık bahane bırakmadılar'' eleştirisi bana ve benim gibi düşünenler üzerine değil mi? Öyleyse kimdir bu kişiler , gerçekten amaçları başarısız olan sezonu Hocanın üzerinden almak mı yoksa aslında olanla taraftara gösterilenin aynı olmadığını mı ispatlamaya çalışmak? Parasını almayınca Adriano'nun kasları çekiyor, Pepe'nin sakatlıkları çıkıyor, Medel asi çocuğa dönüşüyor. Bunlar apaçık yaşananlar. Başak'a bakmak lazım futbolcular zamanında paralarını alabiliyor muymuş? Sen oyuncuya bir kez taahhüt verirsin, taahhütünü yerine getirmezsin yeni taahhüt verirsin, böyle gider gider sonunda futbolcu tavır koyar. Futbolcu neden tavır koyuyor da diyemez yönetici.  Koşmak olayına gelince koşmanın sadece niceliği değil niteliği de önemli. Çok koşan şampiyon olsa takımı maratonculardan kurarsın.

'' yöneticiyi karıştırmayalım konu başkan peki ne yapacak yaz boyu tatile çıkmayıp dizinimi dövecek
şu anda oyuncu alacağı olup olmadığını biliyormuyuz belki yaptılar bütün ödemeleri onun rahatlığıyla eğleniyor.'' . Bunu derken Quaresma'nın çektiği ihtarı da hesaba katıyor musun acaba? Belki yapmışlardır ama görünen o ki yapmamışlar bütün ödemeleri.  Başkan, yönetici ne yapıyorsa bunu göstere göstere yapamaz malzeme veremez dışarıya çünkü bu camiayı temsil ediyorlar, örnek olmak zorundalar, sorumlukları var.

Eyvallah saol. Tam ekran yapıyorum zaten kaydı. Pozisyonlar liste şeklinde olduğu için kendi geçiş yapıyor. Arada saliselik yükleme ekranları o yüzden çıkıyor. Oraları croplamaya kalksam baya bir vakit kaybı olur.

ekranı diyorum tam ekran yaparak alsan video kaydının altta siyah bar varya sinir bozucu oluyor :D

Beşiktaş, Trabzonspor'un eski yıldızı Stephane Mbia'yla temasa geçti. Oyuncuyla ilgilenen diğer kulüpler ise Galatasaray, Getafe ve Espanyol (L'Equipe).

Çevrimdışı MUSTAFA_

Adriano yerine daha az paraya oynayacak birini rahatlıkla bulabiliriz. Ben kalmasını istemiyorum. Kagawa eğer sakatlık problemi yoksa ve maaşı uygun ise düşünülebilir. Jimmy Durmaz'ı yedek olarak uygun maaşa alabiliyorsak alalım ama as oyuncu olarak düşünüyorsak uzak duralım  :tabe:

🚨 | Abdullah Avcı, Adriano ve Kagawa’nın kalmasını istiyor.

🔹 Beşiktaş Adriano’ya 1.3m € önerdi, Brezilyalı oyuncu 2m € istedi.

🔹 Kagawa İspanya’dan istediği teklifi alamazsa Beşiktaş’a dönebilir.

(@ovuncozdem)

🚨 | Abdullah Avcı'nın isteğiyle kanat arayışlarını sürdüren Beşiktaş, bonservisi elinde olan Jimmy Durmaz ile ilgileniyor. Transferde rakip Medipol Başakşehir. (beIN SPORTS)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Liverpool, Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz’ü transfer etmek istiyor. (The Sun)

Haberde 10M pound denmis ki 11 milyon Euro ediyor, cok az bir rakam Dorukhan icin, bu rakama satilmasi salaklik olur. Allah'in zeka ozurlu cop topcularini 13-14 milyon eurodan satiyorlar Araplara, kaldi ki ayni habere gore Lovren 25 milyon pounda satilikmis.

29 yasindaki Lovren'in 25 milyon pound ettigi yerde Dorukhan minimum 20 milyon pound eder. Liverpool istiyorsa versin 20 milyon'u alsin Dorukhan'i. Hem bizim oyuncu satma gibi bir zorunlulugumuz da yok ayrica. Dorukhan bizde kalsa isimize gelir. Gidip ise yaramaz coplere 3'er 4'er bonservis dagitmak icin butce acilmasindan iyidir.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

CB'yi kandırıyorlar güya  her sene o sene gelecek sene diyerek.
Bence bein gidiyor haberleride bununla alakalı.  Korku salıyorlar bakın efendim bein gidecekmiş filn diyerek.
Adam gibi bir duruş sergileyip  yabancı sınırını kaldırmıyoruz ama  altyapıdan yetiştirdiğin gençleri oynatmayı ödüllendiriyoruz diyebilseler iş çözülecek.
Sorun yabancı sınırı değil, ödül sisteminin yeni kuraldan kulüpler birliği talebiyle düşürülmüş olması.
bir katar firmasının çekileceğine pek inanmam
dediğin gibi bein haberide ısmarlama olabilir.

Çevrimdışı f_madida

Adriano yerine daha az paraya oynayacak birini rahatlıkla bulabiliriz. Ben kalmasını istemiyorum. Kagawa eğer sakatlık problemi yoksa ve maaşı uygun ise düşünülebilir. Jimmy Durmaz'ı yedek olarak uygun maaşa alabiliyorsak alalım ama as oyuncu olarak düşünüyorsak uzak duralım  :tabe:

🚨 | Abdullah Avcı, Adriano ve Kagawa’nın kalmasını istiyor.

🔹 Beşiktaş Adriano’ya 1.3m € önerdi, Brezilyalı oyuncu 2m € istedi.

🔹 Kagawa İspanya’dan istediği teklifi alamazsa Beşiktaş’a dönebilir.

(@ovuncozdem)

🚨 | Abdullah Avcı'nın isteğiyle kanat arayışlarını sürdüren Beşiktaş, bonservisi elinde olan Jimmy Durmaz ile ilgileniyor. Transferde rakip Medipol Başakşehir. (beIN SPORTS)

Adriano'nun parasindan da ziyade devamliligi problem. Adam iki mac var uc mac yok, surekli Caner'e kaliyor takim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş, Trabzonspor'un eski yıldızı Stephane Mbia'yla temasa geçti. Oyuncuyla ilgilenen diğer kulüpler ise Galatasaray, Getafe ve Espanyol (L'Equipe).
O eski halinden eser yok şimdi. Gitmesi için arkasından teneke çalmak istemiyorum. Uzak dursun  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

ekranı diyorum tam ekran yaparak alsan video kaydının altta siyah bar varya sinir bozucu oluyor :D

İşte zaten tam ekran seçeneğindeyken o alt bar sürekli açık kalıyor. Youtube gibi değil. Kayıt alırken orayı dışarıda bırakabilirim ama gerek duymadım. Rahatsız ediyorsa öyle yaparım. Ben pozisyonun saniyesini falan görmeyi sevdiğim için böyle alıyorum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Adriano'nun parasindan da ziyade devamliligi problem. Adam iki mac var uc mac yok, surekli Caner'e kaliyor takim.
Bu haberden şunu çıkarabiliriz: Ya yönetim Adriano yerine birini getirmenin daha maliyetli olacağını düşünüyor ya da Adriano sakatlık problemi yaşamayacağını ve düzenli olarak forma giyebileceğini düşünüyor. Ben maliyeti daha düşük boşta iyi oyuncular bulabileceğimizi düşünüyorum. Caner düşünülebilir ama ana planda yer vereceğimizi düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı El Nino

Haberde 10M pound denmis ki 11 milyon Euro ediyor, cok az bir rakam Dorukhan icin, bu rakama satilmasi salaklik olur. Allah'in zeka ozurlu cop topcularini 13-14 milyon eurodan satiyorlar Araplara, kaldi ki ayni habere gore Lovren 25 milyon pounda satilikmis.

29 yasindaki Lovren'in 25 milyon pound ettigi yerde Dorukhan minimum 20 milyon pound eder. Liverpool istiyorsa versin 20 milyon'u alsin Dorukhan'i. Hem bizim oyuncu satma gibi bir zorunlulugumuz da yok ayrica. Dorukhan bizde kalsa isimize gelir. Gidip ise yaramaz coplere 3'er 4'er bonservis dagitmak icin butce acilmasindan iyidir.

Maalesef Süper Lig'in marka değeri yok. İngiltere'de Andy Carroll kazmasına ne paralar verildi. Dorukhan şu an Premier Lig'de böyle bir performans sergileseydi şu anda inanılmaz rakamlar telaffuz edilirdi.

Çevrimdışı 38life

Sedat Şahintürk Full Match Report - 27.01.2019 - Eskişehirspor

https://cloud.mail.ru/public/5P4u/4rbmsPXFy

Çevrimiçi Necmi

''Başarısız geçen sezonu hocanın üzerinden almak için aramadık bahane bırakmadılar'' eleştirisi bana ve benim gibi düşünenler üzerine değil mi? Öyleyse kimdir bu kişiler , gerçekten amaçları başarısız olan sezonu Hocanın üzerinden almak mı yoksa aslında olanla taraftara gösterilenin aynı olmadığını mı ispatlamaya çalışmak? Parasını almayınca Adriano'nun kasları çekiyor, Pepe'nin sakatlıkları çıkıyor, Medel asi çocuğa dönüşüyor. Bunlar apaçık yaşananlar. Başak'a bakmak lazım futbolcular zamanında paralarını alabiliyor muymuş? Sen oyuncuya bir kez taahhüt verirsin, taahhütünü yerine getirmezsin yeni taahhüt verirsin, böyle gider gider sonunda futbolcu tavır koyar. Futbolcu neden tavır koyuyor da diyemez yönetici.  Koşmak olayına gelince koşmanın sadece niceliği değil niteliği de önemli. Çok koşan şampiyon olsa takımı maratonculardan kurarsın.

'' yöneticiyi karıştırmayalım konu başkan peki ne yapacak yaz boyu tatile çıkmayıp dizinimi dövecek
şu anda oyuncu alacağı olup olmadığını biliyormuyuz belki yaptılar bütün ödemeleri onun rahatlığıyla eğleniyor.'' . Bunu derken Quaresma'nın çektiği ihtarı da hesaba katıyor musun acaba? Belki yapmışlardır ama görünen o ki yapmamışlar bütün ödemeleri.  Başkan, yönetici ne yapıyorsa bunu göstere göstere yapamaz malzeme veremez dışarıya çünkü bu camiayı temsil ediyorlar, örnek olmak zorundalar, sorumlukları var.
seni dahil etseydim bırakmadınız derdim bırakmadılar üçüncü şahısları tanımlıyor
zaten bunuda sosyal medyadaki taraftara söyledim. aslında tribün böyle düşünmüyor.
taraftara kim ne göstermiş. taraftarı o kadar hafifemi alıyorsun birilerinin göstermesiyle haraket etsin.
nerden biliyorsun parasını almadığı için kaslarının çekildiğini. pepe resmi açıklama yaptı babası rahatsızmış portekize dönmek istedim diye ama
bunun bir önemi yok varsayımlar pepenin beyanından daha doğru.
adriano madem bu kadar şikayetci neden pazarlık yapıyorlar şu anda sözleşmesi bitti arkasına bakmadan gitsin
zaten bahane ile oynamadıysa neden sözleşme teklif ediyorlar gerçi bunlarda varsayım ediyorlarmı bilmiyorum
basında yazılıp çizilenlere pek inanmıyorum. 5 yıldır transfer dönemi Beşiktaşla alakalı tek doğru bilgi bile veremediler.
bilgi alamayınca haber yaratıyorda olabilirler.
koşma konusunu daha önce söylemişdim çok koşarak şampiyon olamazsın ama az koşarak dibi boylarsın
çok koşmak başarının garantisi değil az koşmak başarısızlığın garantisi. önce koşacaklarki ondan sonra koşularında nitelik arayalım
100 km ortalama nedir ya
halı sahada insanlar daha fazla koşar onu derken daha önce yanında birşey daha söyledim sadece koşmak değil
ikili mücadele ve temas oyunuda yoktu rakibi üç metre mesafeden karşıladılar hep koşmazsın ama güçlüsündür temas oyunu oynar rakibe top çevirtmezsin
ama koşarak köy takımları seni dağıtıyorsa bu sende sorun olduğunu gösterir.

ben düzenli ödüyorlar demedim fifanın sınırları içinde haraket ediyorlardır dedim quaresma ihtar çeker bu gayet normal ihtar çekecekki iki aylık süreyi başlatsın

Başkan sevgilisiyle tatile çıkıyorsa bizim camia olarak neremiz rencide oluyor. hoş yatakta poz vermiyor yolda yan yana yürürlerken resimleri çıkmış
ne var bunda bu camiayı nasıl rencide eder. ne yapsın haremlik selamlıkmı yapsın. aşalım artık bunları zaten eleştiride başkanın yakışıksız tavrına değil
yok efendim mykonosa gitmiş bir sene konuşuldu kime ne başkanın mykonosa gitmesi. kimi nasıl rencide eder bu
göstere göstere ne yapmış ne malzemesi vermiş. bir kadını kucağına oturtup foto çeker bunu twitterde paylaşırsa
tamam bu yanlış dersin ama adam tatilde paparaziler resmini çekmiş yayınlamışsa onun suçu olmaz bu yada kız arkadaşıyla
foto çektirip sosyal medya hesabında yayınlarsa kime ne resmi hesaptamı yayınladıda konuşuluyor adamın özel hayatı var
istediği gibi davranır ahlaki bir erozyon olmadığı sürece papaz değilki sadece Beşiktaş kulübünün başkanı. hani evlidir bunu yapar o zaman
ağır ol dersin.

Çevrimiçi Necmi

bizim taraftarda ciddi sorun var geçenlerde bjk tv den ayrılan kız stadda resim çekmiş yayınlamış demediklerini bırakmamışlar
bedava stadı geziyormuş dan tut kızın ahlakına kadar saldırılmış. merak ediyorum bu laf edenleri iş yerlerinde arkadaşları ziyaret etmiyormu
staddaki herkes o kızın arkadaşıdır çok doğal şekilde ziyarete gider stadıda gezer
ciddi erozyon var insanlar sosyal medyada her istediklerini söyleyebileceklerini sanıyorlar
ciddi ahlak sorunu var.