Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 498 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8459784 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

2 tane penaltı ve 1 tane frikik attı CL'de.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kim takar clyi bana lig lazim.
Adama bedavadan istatistik yaziyonuz

Çevrimdışı Onur Küçük

Galatasaray'a gelmeyecek, çünkü saçma (65 mion euro maaş sınırı) taahhütlerini ucu ucuna yerine getirdiler ve bu sene Avrupa'da yer almadıkları için yeniden denetime alınmadılar.

Fenerbahçe'nin işi ise epey yaş görünüyor, nasıl gideceklerini çok merak ediyorum.

Fener, Van Persie'nin ve diğer çirkef futbolcularının çirkeflikleri sayesinde 1-0 kazandıkları kupa maçı sonrası G.S. ile beraber saplandığı bataklığa Beşiktaş'ı da çekmeye çalıştı. Gelecek sene ve bir sonraki sene verdikleri taahhütleri yerine getirme ihtimalleri neredeyse sıfır. Tek ihtimal vardı  gördükleri; o da Beşiktaş'ı da bataklığa çekmek ve sonrasında devletten yardım dilenmek. Neyse ki ne Beşiktaş taraftarı ne de yönetimi bu tuzağa düştü . Aziz'in , Başkan Orman'a olan afra tarfaları , Dursun Özbek ile sarmaş dolaş olması da bundan kaynaklanıyor aslında. Fener için yolun sonunda ışık görünmüyor şimdilik .

Çevrimdışı tuncaboylu

Kim takar clyi bana lig lazim.
Adama bedavadan istatistik yaziyonuz
CL'de atılan gol değerlidir de, bununkiler hep penaltıdan.

Asıl komik olan Podolski'nin durumu.

Adam 24 maçta 16 gol atmış, 10 tanesi Türkiye Kupasında. Galatasaray'lılar yönetime isyan ediyordu satıldığı haberleri çıktığında, 15 gol atmış adamı satıyorsunuz diye. :)

Çevrimdışı underworld

john brooks önümüzdeki 8 10 seneyi kurtarabilir.
Bize degilde Başakşehir için daha uygun

Çevrimdışı mylife1903

CL'de atılan gol değerlidir de, bununkiler hep penaltıdan.

Asıl komik olan Podolski'nin durumu.

Adam 24 maçta 16 gol atmış, 10 tanesi Türkiye Kupasında. Galatasaray'lılar yönetime isyan ediyordu satıldığı haberleri çıktığında, 15 gol atmış adamı satıyorsunuz diye. :)

Penaltiyi da atamayan var yahu
Lig sampiyonlugundan onemli hic birsey yok suan gozumde. Para da gelecek de orda.
Toplam istatistiklere yil sonunda bakariz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ligdeki golü de penaltı, duran top olmayan tek golü de Türkiye Kupasında.

eyvah eyvah :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Onur Küçük

eyvah eyvah :D
Benim aklımda mı yanlış kaldı bilmiyorum ama Quaresma'nın bu sene duran top olmayan tek golü deplasmanda kupada Darıca'ya attığı goldü. Bir kontrol etmem lazım. Yanlış hatırlıyor da olabilirim.
Edit: Darıcaymış ama golü Vodafone Arena'da atmış.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 11:48:34 Onur Küçük ]

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

9 sarı kartı da ekle @tuncaboylu
Sarilar iyi yahu ordan bi sikinti yok yarisi tekmeden. Tosicin gordugu gibi vuramadigi kafandan kirmizi gorecegine, attigi tekmeden sari gorsun. Iki tane falan da kirmizilik mevzu oldu sansli bu sene.

Sari kart konusunda gelisme oguzhanda oldu. Gecen sene 8 tane gormustu bu sene iki, kaptan olunca itirazdan vermiyorlar herhalde ya da kulagi cekildi arkadan celme takma diye.
Ama bak noldi, kulagi cekilmese oguzhanin bu hafta top yusufa gelince onu orda dusururdu top okaya gelmezdi.

Sari karta kirmizi karta fazla takilirsan basina boyle seyler gelir.

Hakemler zaten bize kolay kart cikartiyor atiba bile 3 sari gordu. Zaten gorecekler kartlari bizim forma miknatis gibi cekiyor kartlari, darbeli gorsunler kartlari futbolcular,

Su futbolcu bu kadar kart goruyor falan tehlikeli isler futbolcular icin, sonra ayagini uzatmaz gol yeriZ. Tosic de bak olcaya kiyamadi dondu o top kaleye girdi. Baska futbolcu olsaydi tosic karti gorurdu orda, bombayi patlatirdi biz de kanser olmazdik. Enerjisini salamadi tosic bu mac, bizim kaleyi bombaladi cocuk B52 tarzi, perde sistemi bomba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

9 sarı kartı da ekle @tuncaboylu
en azından hiç kırmızı görmedi  :evillol: Vodafone arenadaki ts maçında Yusuf Erdoğan'a yaptığı hareket bariz kırmızıydı hatırlayamadığım başka kırmızı kartları da olabilir @Berat

Çevrimdışı Berat

@mylife1903 Adam istatistik kasıyor, yardımcı olayım istedim yahu.  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

en azından hiç kırmızı görmedi  :evillol: Vodafone arenadaki ts maçında Yusuf Erdoğan'a yaptığı hareket bariz kırmızıydı hatırlayamadığım başka kırmızı kartları da olabilir @Berat
Bi tane daha var hatirlayamadim simdi ibb maci galiba kistirdi daldi adama.
O ta macinda ben hakem olsam bende vermezdim kirmizi, yahu darbeyi yiyen oyle bir kivranma oylw taklalar falan, saha disina kadar cikti tam suzemeyen hakem orda sari verir gecer. 

Gsde tugay yapardi boyle taklalar falan bir kere bizim mactada atti kendini recebin dizine goz atti takla atarken bos yere daha da birakti o isleri avrupaya transfer oldu.

Kupa macinda da galiba ilkyari bittiginde tekme savurmustu. Azicik dikkkat etmesi lazim futbolcularib.

Tekme kafa falan atacaksaniz dakikaya skora bakin kardesim. Bekle 85 falan olsun sonra bunun soyunma odasi var, disarida yakalarsin 40. Dakikada neden girisiyon adama, operasyon kesinse topla karisik dagit herifi

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 Adam istatistik kasıyor, yardımcı olayım istedim yahu.  :bandit:
Neyin istatistigi yahu 1 lig golu. Klinik vaka. Amerikaya atibayi gonderene kadar karijmayi gondermek lazim. Atiba normal cikart teStlerde gitmisken bi cift dal yapip diploma da alir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Neyin istatistigi yahu 1 lig golu. Klinik vaka. Amerikaya atibayi gonderene kadar karijmayi gondermek lazim. Atiba normal cikart teStlerde gitmisken bi cift dal yapip diploma da alir.
o da penaltı abi

Çevrimdışı Berat

Tuncaboylu ağabeyi kastetmiştim, istatistik kasıyor derken  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Orda görüpte almayan avrupalilar bizdeki gördüğü kırmızı kartlara mi tahrik oldu acaba ?
evet portoda iki senede 6 gol atmıştı burda bir sezonda 6 gol attı üstüne
birde afrika kupası kaldırdı kendi attığı golle alınan kupayı
portoda ilk oynadıkları yıl grupa girememişler ikinci yıl uefaya kalıp ilk turda elendiler
portoda kendini gösteremedi. büyük maçlardada oynamış yani kimsenin dikkatini çekememiş
ilk defa bu sene avrupa sahnesine çıkmış gibi oldu.

Çevrimdışı Berat

Abou'nun potansiyeli çok açık, üstüne koymaya da başladı işimiz zor olacak opsiyonu bizde olsa da. 8'e kapatsın başkan :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

evet portoda iki senede 6 gol atmıştı burda bir sezonda 6 gol attı üstüne
birde afrika kupası kaldırdı kendi attığı golle alınan kupayı
portoda ilk oynadıkları yıl grupa girememişler ikinci yıl uefaya kalıp ilk turda elendiler
portoda kendini gösteremedi. büyük maçlardada oynamış yani kimsenin dikkatini çekememiş
ilk defa bu sene avrupa sahnesine çıkmış gibi oldu.
bence alalım abuyu 10 m euro olsa bile, birkaç sene içinde epl'ye gider zaten, ciddi anlamda istiyorlar zarar edeceğimizi sanmıyorum.

Çevrimdışı benyv-

Aboubakar'daki potansiyel ta 20 yaşından önce de biliniyordu, o yüzden porto ona yatırım yapmıştı ama görünen o ki potansiyelini biraz geç açığa çıkartıyor. Oyun tipi olarak benim de sevdiğim yapıda bir oyuncu ama art arda gördüğü 2 kırmızı kart sonrası kendini gerçek anlamda affettirmesi lazım performansıyla. Hoca da bunu bekliyor, yönetim de. Gitse de yerini doldurmak bence zor olmaz. Şu anda Talisca bizim için daha kritik bir oyuncu çünkü alternatifi yok. Talisca'nın kiralık sözleşmesi 2 senelik ama serbest kalma maddesini ödeyecek bir kulüp olduğunda veya başka bir kulübün teklifi durumunda, 1 sene daha bizde oynaması için söz hakkı bizde mi yoksa Benfica'da mı? Bunu kesin olarak bilen var mı? Son zamanlardaki performansı ile beklemediğim bir şekilde 25 m civarı bir parayı Benfica'nın önüne koyacak kulüpler olabilir bu yaz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

taliscanın bizim takımda çok mutlu olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mutluluk para getirmiyor :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı benyv-

Ona şüphe yok, bonservisi bizde olsa belki çok büyük Avrupa kulüpleri yerine bile bizde oynamayı tercih edebilir, ama malesef şu an ipler Benfica'nın elinde.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tuncaboylu ağabeyi kastetmiştim, istatistik kasıyor derken  :evillol:
Yok yahu, benimki araştırmacı gazetecilik oluyor.

Etiketler: