Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

balkan-kartal ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1788598 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mkeles84

Biz Lamina ismini duyunca heyecanladik onu alamadik gittik Arsenal tarafarinin takimdan ayrildi diye gobek attigi topcuyu getirdik. Falcao yu biz transfer etseydik tum Besiktaslilar halaya cikardi haa aldigi yillk 5 milyonu bilemem. Santrafor transeri yapmadan sezona giriyoruz. Rakiplerin kadrolari hic fena degil. Yonetim bari su hakem hatalarina el atip cikip bir aciklama yapsa.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biz Lamina ismini duyunca heyecanladik onu alamadik gittik Arsenal tarafarinin takimdan ayrildi diye gobek attigi topcuyu getirdik. Falcao yu biz transfer etseydik tum Besiktaslilar halaya cikardi haa aldigi yillk 5 milyonu bilemem. Santrafor transeri yapmadan sezona giriyoruz. Rakiplerin kadrolari hic fena degil. Yonetim bari su hakem hatalarina el atip cikip bir aciklama yapsa.
Kadroları yan yana yazıp tekrar incelemeni tavsiye ederim. Dur ben seni uğraştırmayayım. Bence gayet dengeli bir kadromuz oldu. Her takımın eksikleri var. Öne çıktıkları bölgeler de var. Bence enseyi karartacak bir durum yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğrusu bu soruyu ben de soruyorum. Alemin akıllısı bizdik sanırım. Her ne kadar tasvip etmesem de adamlar öyle güzel etrafından dolaştılar ki. Hem de göstere göstere. Yok borçları arttı, yok maaş yükleri facia, vs vs. Geçiniz, her türlü istediklerini alıyorlar. Bak bu sene şl den gelecek paraya, seneye şl ye gidecek kadroyu kurdular. O onu amorti eder. Olmayan yerleri de hakemlerle doldurup yola devam.

Ben transferleri takımda oynarken görmek istiyorum. Oynamayan adamı gömmek gibi bir alışkanlığım yok. Bu zaten kendi adıma transfer eleştirisi değil tam olarak. Sadece kıymetli oyuncularımızı sırf bu sebeple kaybettik ve borcumuz falan da azalmadı.

Umarım tüm transferler sisteme tam uyar, burak da sezon içinde hiç sakatlanmaz ve biz bu ligin içinden geçeriz..

Seneye CL'ye gidemezlerse görürüz.

https://eksisozluk.com/galatasarayin-besiktasin-yaptigi-hataya-dusmesi--6165296

Adam benim düşüncelerimi yazmış
Bizim 2 sene önce yaptığımız hataları yapıyorlar. Biz de Marcelo parasına Pepe, Medel, Vida topluyorduk, sonra CL'ye gidemeyince krize girdik.

Üstüne saçma sapan hatalar da yapıyorlar.

Son gün 3 adam alıp Linnes'i gönderemediler, 6 ay sözleşmesini donduracaklar. Adamın 6 aylık (700 bin Euro) maaşı çöp oldu.

Andone diye bir herif kiraladılar, 2.5 maaş + 700 kiralama ücreti. Adamlar Falcao'nun yedeği olacak, çöp adama 3.5 milyona yakın para bayıldılar.

Salak saçma işler yapıyorlar, ama en çok bizim taraftar beğeniyor nedense.

Çevrimdışı tuncaboylu

Lemina gittiği için Southampton taraftarı ne diyor peki, hiç baktın mı?

Ayrıldığı için Arsenal taraftarını mutlu eden adamı, ayrıldığı için Southampton taraftarını mutlu eden adama tercih ederim.

Çevrimdışı tuncaboylu

taylanıda almışlar napıcaklar bu kadar ortasahayı, ulan bari taylanı alsaydınız ya.
Taylan kim abi? Neyini beğeniyorsunuz?

Bir kaç hafta önce Kayserispor'a gidecekti, vazgeçti Kayseri. Galatasaray da muhtemelen UEFA listesinde Türkiye'de yetişmiş adam koymak için aldı.

Sen de Dorukhan var Oğuzhan var, abuk sabuk adamları takip ediyorsunuz?

Çevrimdışı MUSTAFA_

:ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Bizim 2 sene önce yaptığımız hataları yapıyorlar. Biz de Marcelo parasına Pepe, Medel, Vida topluyorduk, sonra CL'ye gidemeyince krize girdik.

Son gün 3 adam alıp Linnes'i gönderemediler, 6 ay sözleşmesini donduracaklar. Adamın 6 aylık (700 bin Euro) maaşı çöp oldu.

Andone diye bir herif kiraladılar, 2.5 maaş + 700 kiralama ücreti. Adamlar Falcao'nun yedeği olacak, çöp adama 3.5 milyona yakın para bayıldılar.

Aslında ben transfer politikalarını beğendiğimi söylemedim onur. Verdikleri sözleşmeler saçma sapan. Seninle aynı fikrideyim zaten. Benim kızdığım nokta, ffp yüzünden hep kadromuzu bozduk, elimizdeki kıymetli ve bizi şampiyon yapan kadroyu dağıtmak zorunda kaldık. Benim serzenişim, bu yöntemi kullanıp değerli kadromuzu koruyabilirdik. Eğer bunu yapabilseydik, şimdi işler çok farklı bir yerde olabilirdi.

Zaten bizi tekrar borç konusunda dibe batıran, yaşlı ve isimli oyunculara renklilerin şu an yaptığı gibi yüksek maaş ve uzun kontrat yapmamız oldu..

Çevrimdışı mylife1903

Adamlar dirogba sinayder falan oynatti
Ffpye giris
Ffp muhasebesi
Ileri ffp
Hepsinin de dersini veriyorlar

Gs falan batmaz unutun birakin su romantikligi

Adamlar buyuk riske giriyor riski de kagit ustunde duzgun adamlara giriyorlar
Negredoya 2.5 bons 4.35 para vermek risk degildir enayiliktir suoer oynasa 10 gol atamaz
Falkaoya veriyor parayi adam yatarsa yatar risktir ama ya tutarsa 25 atar

Mitorvic Lens negredo vida medel pepe toplarsan batarsin tabi

Gomeze 5 vermekle taliskaya 2.5 vermekle batmazsin
Lense 2.5 tolgaya 2.5 vererek batarsin

Çevrimdışı mylife1903

Aslında ben transfer politikalarını beğendiğimi söylemedim onur. Verdikleri sözleşmeler saçma sapan. Seninle aynı fikrideyim zaten. Benim kızdığım nokta, ffp yüzünden hep kadromuzu bozduk, elimizdeki kıymetli ve bizi şampiyon yapan kadroyu dağıtmak zorunda kaldık. Benim serzenişim, bu yöntemi kullanıp değerli kadromuzu koruyabilirdik. Eğer bunu yapabilseydik, şimdi işler çok farklı bir yerde olabilirdi.

Zaten bizi tekrar borç konusunda dibe batıran, yaşlı ve isimli oyunculara renklilerin şu an yaptığı gibi yüksek maaş ve uzun kontrat yapmamız oldu..

Ffp bahaneydi sirkulasyon yoneticilerin isine geliyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ceza vermezler

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Taylan kim abi? Neyini beğeniyorsunuz?

Bir kaç hafta önce Kayserispor'a gidecekti, vazgeçti Kayseri. Galatasaray da muhtemelen UEFA listesinde Türkiye'de yetişmiş adam koymak için aldı.

Sen de Dorukhan var Oğuzhan var, abuk sabuk adamları takip ediyorsunuz?

Ben istemiyorum, hocanın istediği adammış diye hocaya güveniyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

Ffp bahaneydi sirkulasyon yoneticilerin isine geliyor
Biraz açık ol abi, ne demek işlerine geliyor? Anladığım şeyi ima ediyorsan, o kadar da uzun boylu değil yani. Başkanın hataları var, eksikleri var hatta son zamanlarda biraz şımarık denebilecek hareket ve sözleri var, bunu anlarım ama o iş olmaz.
İşbilmezlik de, dürüst davrandılar de ama sirkülasyon nasıl işlerine geldi ki?

Çevrimdışı mylife1903

Biraz açık ol abi, ne demek işlerine geliyor? Anladığım şeyi ima ediyorsan, o kadar da uzun boylu değil yani. Başkanın hataları var, eksikleri var hatta son zamanlarda biraz şımarık denebilecek hareket ve sözleri var, bunu anlarım ama o iş olmaz.
İşbilmezlik de, dürüst davrandılar de ama sirkülasyon nasıl işlerine geldi ki?

Reklami oluyor cevre yapiyorlar oyle dusun yani
Basina haber sizdir sonra kendini pohpohlahtir falan
Bak ali naibi geldi bir tane yonetici tiransfer fotosunda gormedik
Dogrusu bu
Bu sene kupayi aldigimizda da ali naibi onde takim arkada kupa kaptanin elinde olmali
Oyle fotoya girecem diye birbirlerini ezmemeli yoneticiler

Bah bizim cem papilayi yedirip iciren kendi mekaninda agirlayip konusma yaptiran yoneticimiz vardi kagava fikrasi anlatiyordu 750 ben koyam 250sen koy falan diye
Sonra sponsor oldu

Neymis reklamini yapsinmis, parasini versin siponsor olsun adabiyla olsun
Yarin vidafone da mi karissin tiransferlere

Çevrimdışı goktasoktay

Reklami oluyor cevre yapiyorlar oyle dusun yani
Basina haber sizdir sonra kendini pohpohlahtir falan
Bak ali naibi geldi bir tane yonetici tiransfer fotosunda gormedik
Dogrusu bu
Bu sene kupayi aldigimizda da ali naibi onde takim arkada kupa kaptanin elinde olmali
Oyle fotoya girecem diye birbirlerini ezmemeli yoneticiler

Bah bizim cem papilayi yedirip iciren kendi mekaninda agirlayip konusma yaptiran yoneticimiz vardi kagava fikrasi anlatiyordu 750 ben koyam 250sen koy falan diye
Sonra sponsor oldu

Neymis reklamini yapsinmis, parasini versin siponsor olsun adabiyla olsun
Yarin vidafone da mi karissin tiransferlere
Hmm, evet abi bu konuda haklısın. Buna tamam. İşte ben buna düşük profil yönetici diyorum. Zaten bu işi profesyonel yönetebilsek, fark çok açılır. Popülizm iliklerine kadar işlemiş bir ülkede yaşıyoruz ama normal abi. Biz artık kanıksadık sanırım. Sen dışardan kral çıplak diyebiliyorsun, bizde çok az kişi var bunu söyleyen...

Çevrimdışı mylife1903

Hmm, evet abi bu konuda haklısın. Buna tamam. İşte ben buna düşük profil yönetici diyorum. Zaten bu işi profesyonel yönetebilsek, fark çok açılır. Popülizm iliklerine kadar işlemiş bir ülkede yaşıyoruz ama normal abi. Biz artık kanıksadık sanırım. Sen dışardan kral çıplak diyebiliyorsun, bizde çok az kişi var bunu söyleyen...

3-5 milyon yuro koyamiyorsa kasaya kulubu tefeciye dusuruyorsa ne anladik o yoneticiden
Zaten egri gemi su aliyor sen ustune faiz oduyon yonetici versin sonra alsin parasini hem parasini kovalar mal mal adamlara verdetmez fahis paralari

Pektoya 1.7 odedik daha otesi var mi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Güzel logo olmuş  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Onlar da bozdu. Geçen sene Gomis'i sattılar, 2-3 milyon bonservis veremedikleri için transferin son gününe kadar Falcao'yu getiremediler, kadroyu 5 tane kiralık, 6 tane 33 yaş üstü adamla doldurdular.

Yani FFP'nin etrafını dolanmak, kiraladığın adamın maaşını ödeyip, kira almış göstermekse; bu ne fayda getirecek?

Bir de bu kadar uğraşın tek sebebi Lyundima'yı CL listesinde bildirmek. Paris'te 6 yemeyecekler, 4 yiyecekler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adamlar dirogba sinayder falan oynatti
Ffpye giris
Ffp muhasebesi
Ileri ffp
Hepsinin de dersini veriyorlar

Gs falan batmaz unutun birakin su romantikligi

Adamlar buyuk riske giriyor riski de kagit ustunde duzgun adamlara giriyorlar
Negredoya 2.5 bons 4.35 para vermek risk degildir enayiliktir suoer oynasa 10 gol atamaz
Falkaoya veriyor parayi adam yatarsa yatar risktir ama ya tutarsa 25 atar

Mitorvic Lens negredo vida medel pepe toplarsan batarsin tabi

Gomeze 5 vermekle taliskaya 2.5 vermekle batmazsin
Lense 2.5 tolgaya 2.5 vererek batarsin

Ezbere konuşuyorsun.

Drogba Sneijder oynattı, 2 sene sonra UEFA'dan men yedi ve Riva ile Florya'yı sattı.

Adamların bu seneki net maaş ödemesi 50 milyon Euro. Seneye kadrolarının yarısı boşalacak, ama 33 milyon Euro maaş devam edecek.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bu sene şampiyon olamazlarsa, seneye Aziz'ij Van Persie ve Nani sonrası Fenerbahçe'sine dönecekler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben istemiyorum, hocanın istediği adammış diye hocaya güveniyorum.
Hoca istese alırdık.

Hoca istese, geçen sene Başakşehir'e aldırırdı.

Aklı evvelin teki Twitter'da "Taylan Abdullah Avcı'nın istediği adamdı" yazıyor, oyuncunun adı hocanın istediği adam oluyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bayram amca şimdi de Abdurrahim'e şarmış @mylife1903

?s=12

?s=12

Dedim sana, kesin kumar borcu var bunun.

Çevrimdışı mylife1903

Bayram amca şimdi de Abdurrahim'e şarmış @mylife1903

?s=12

?s=12

Dedim sana, kesin kumar borcu var bunun.

Bu agir gslidir ustelik
Cok ilginc isler bize sardi gsye sardi fb ile mi calisiyir acaba
Oyuncusu vardir fbde belki
Kumar borcu olayi iyi tahmin sikistiriyorlardir ay baslarinda

Hic anlam veremiyorum su olaylara bu haftaya cikip kuzenik yazmis falan diyebilir
Sen menejersin yahu seneye calisirsin neden pisliyon ekmek yedigin kapiya

Çevrimdışı Koa_lAA

Bu agir gslidir ustelik
Cok ilginc isler bize sardi gsye sardi fb ile mi calisiyir acaba
Oyuncusu vardir fbde belki
Kumar borcu olayi iyi tahmin sikistiriyorlardir ay baslarinda

Hic anlam veremiyorum su olaylara bu haftaya cikip kuzenik yazmis falan diyebilir
Sen menejersin yahu seneye calisirsin neden pisliyon ekmek yedigin kapiya

adamın lakabı ispanya da falan el padrino ymuş...öyle diyor... korkmam ben diyor.. padrino reyiz burası çok önemli

Çevrimdışı mylife1903

adamın lakabı ispanya da falan el padrino ymuş...öyle diyor... korkmam ben diyor.. padrino reyiz burası çok önemli
El turco diyorlardi ona sambabasi mi olmus

Maradona laudrup shusterin falan menejeriydi bu zamaninin hizli abilerinden
 Ama eli kolu uzunmus

You are the agent of Cengiz Under and Robin Olsen?
"No I want to clarify this. I'm not the agent of Cengiz, because I have very little time to be the agent of the players. I offered Under a Monchi and he bought it. Olsen's attorney is my nephew, Hasan Cetinkaya. Cengiz, I do not know now who follows him, first there was a Turkish prosecutor. "

His agent is now Fali Ramadani
" I do not know him ".

The Italian press recently wrote that she will arrive in Italy for the match with Real Madrid to discuss the renewal of Cengiz Under.
"I denied this news on my Twitter profile, I only helped Monchi in the transfer to Roma of the player. Ramon called me and told me that they wanted this player. The story went like this, there were the leaders of Manchester City in Turkey and my son called me and told me: "Dad, Cengiz goes to the City". I replied, ok now I try to talk to the president of Basaksehir (married to the nephew of the Turkish president Erdogan) that I know very well, for about 25 years, before he became famous, is a very respectful person, who even calls me ' older brother'. I talked to him by phone and said: "refuse the offer of Manchester City and accept that of Rome, please, because there works there a great friend of mine (Monchi, ed) and asked me this favor". He asked me if it was necessary and I told him: "I never asked you anything in all this time". The president refused the richest offer of the City, and ceded Cengiz to Rome for less money. "

Çevrimdışı MUSTAFA_

Her şeyin bir bedeli var ama bu bildiğin takımı Falcao üzerine yapmak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★