Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 419 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8398051 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Gençlerin beklentisi ne anlamak güç. Bu çocuklar YD dönemini gördüler. Öyle bir dönemden geliyorlar. Ama bir türlü beklenti konusunda realist ve rasyonel olamıyorlar. Renklilerin yarattığı algılara kapılıp gidiyorlar. Madem Beşiktaş kötü takım ki, sürekli eleştiriyorlar. Zaten burada olması başarı olmalı, bunların kafasına göre. Ama takım hem kötü hem her maçı kazanacak. Neyin kafasını yaşıyorlar garip gerçekten. Diyoruz ki, Galatasaray kaç maçtır bizi yenemiyor. Son iki senede adamları evlerinde yendik. Biz derbi kazanamıyoruz diye ortada geziyorlar.Aynı kafa ile Galatasaray maçı öncesi de uğraştık. Nasıl yerleşmişse kafalarına artık. Kazansan bile 5 maçtır Galatasaray'a yenilmiyor olsan bile hala derbi kazanamıyoruz biz diyorlar. Yeni nesilde yavaş yavaş anlar herhalde Beşiktaş'ın büyüklüğünü bizim bir kıpırdanmamız nelere yol açtı ve daha yolun başındayız. Sarılar bitmiş durumda. Biz her maçı kazanacaksak sene başından versinler bize kupayı bitsin bu iş. Her puan kaybında şunda bunda bu kadar takım yerden yere vurulmaz. Hakem hatalarını görmeyip oyuncu gömülmez. Öğrenecekler ama takıma sahip çıkmayı. Öğrenmeseler bile bu teknik kadro ve oyuncular hepsine öğretecek.Geçen yıl Akhisar maçında şampiyonluk gitti diye ağlayan kitle bu kitle. Hala ders çıkarmadılar. Yine ağlasınlar. Üçüncü de artık öğresinler. Allahın hakkı üç :D

Yaptıkları Beşiktaş'ı küçük düşürmekten başka birşey değil.

İyi düşünen akıllı mantıklı insanın yapacağı şeyler değil bunlar hele görmüş geçirmiş olmalarına rağmen +30 yaş üzerinden bahsediyorum onların bile yapması iyi niyetli değil.

Beşiktaş'lı olmadıklarını düşünüyorum bu kişilerin.Yada çok saflar renklilerin oyununa düşüyorlar.

Sene sonu böyle şampiyonluğumuzu kutlucaz yine varmı itirazı olan :D

Seneyede şampiyonluğun yine en büyük adaylarından biri olacağız.

Çevrimdışı mylife1903

30. Hafta fbyi boyle yakalamisken evire cevire delik desik edemiyorsak bu takim sampiyonlugu hak etmiyor demektir ha sampiyon olabilir ama benim gozumde efsane bir sampiyonluk olmaz.
Alacaksin fbyi once sahada vercen kuskuyu vercen kuskuyu sonra da soyunma odasi koridorlarinda tosic kiracak gonlunun zincirini.

Fbliler istedikleri kadar gicirdasinlar o gun o sahaya gomulecekler ne hakem ne federasyon ne uefa kimse kurtaramaz fbyi elimizden ogun. Bir ihtimal cas bunlari kume dusururse hukmen maglubiyetle kurtulurlar.

Orhan baba feAt tosic
İşte sevgi işte aşk
Dilediğince al senin olsun
Kır gönlünün zincirini
Neşe mutluluk sar senin olsun
Kır gönlünün zincirlerini
Neşe mutluluklar senin olsun

Orhan baba olmadi da baris manco oldu o da olumlu

Baris manco feat tosic
Kuyu başına vardım Zeynebim bekler diye
Nasıl haberin almışsa dayı emmi hep orda
Dediler ne ararsın kızı almak mı istersin
Sana bir çift lafımız var hele buysa niyetin

İşte hendek işte deve ya atlarsın ya düşersin
Baktın olmaz vazgeçersin zordur almak bizden kızı

Hazırlık maçının biletleri çıkmış.

Çevrimiçi 38life

Mario Gomez'in TT Arena'da Oğuzhan ve Cenk ile üçgen kurup Muslera'yı avladıktan sonra kollarını kartal gibi açıp ceza sahası içinde tur atışını unutamıyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lyon maçı tahminim:
Lyon 5 - 2 Beşiktaş
Beşiktaş 3 - 0 Lyon
En az 3.000.000 Beşiktaşlı telef olur :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

En az 3.000.000 Beşiktaşlı telef olur :bandit:

Lyon'dan çok gol yeriz diye düşünüyorum orada. Oyüzden turu geçeceksek böyle bir skor bekliyorum.

Çevrimdışı ardiles

Bu arada iki şampiyonluğumuz sonucu güzel bir karşılaştırma olacak;

kalecisiz şampiyonluk vs forvetsiz şampiyonluk

bakalım hangisi daha evla imiş ;)

bildiğimiz ve düzeltmelerini umduğumuz eksiklikleri haricinde golcüler yeterli

cenk 37 maç 20 gol, abou 30 maç 13 gol. maç sürelerine baktığımızda 0,5 ortalamayı yakalamışlar ve belirgin forvet arkası olmadan yapmışlar bu skoru

bence, kalecisiz şampiyonluk vs 10 numarasız şampiyonluk olmalı

talisca-abou ikisi birden ağır geldi. sosa gomezden sonra en azından birinin yerine daha net, böyle aşırı adam karakterinde bir oyuncu alınsaydı bu kadar zorlanmaz şimdiden şampiyonluğu garantilerdik. kim alınırdı bilmem ama gidenlerden örnek verirsek;

talisca-gomez veya sosa-abou yapsaydık daha iyi performanslar görürdük.

Lyon'dan çok gol yeriz diye düşünüyorum orada. Oyüzden turu geçeceksek böyle bir skor bekliyorum.
Memphis Depay ve Golanosun oynayamayacak olması cok büyük avantaj bizim için

Ben de tam tersi deplasmandaki Benfica ve Napoli maçlarinda ki gibi bir oyun oynayacagimizi dusunuyorum en fazla 3 Gol yeriz Turu geçebilecek güce ve kaliteye sahip olduğumuzu dusunuyorum

Çevrimiçi 38life

Memphis Depay ve Golanosun oynayamayacak olması cok büyük avantaj bizim için

Ben de tam tersi deplasmandaki Benfica ve Napoli maçlarinda ki gibi bir oyun oynayacagimizi dusunuyorum en fazla 3 Gol yeriz Turu geçebilecek güce ve kaliteye sahip olduğumuzu dusunuyorum
Benim söylediğim skorla turu geçiyoruz zaten.

Lyon Benfica ve Napoliden daha iyi. Ve bize çok daha ters bir takım.

Mario Gomez'in TT Arena'da Oğuzhan ve Cenk ile üçgen kurup Muslera'yı avladıktan sonra kollarını kartal gibi açıp ceza sahası içinde tur atışını unutamıyorum.

sigara kullanmıyorum ama yakasım geldi 1 tane  :bandit:

Benim söylediğim skorla turu geçiyoruz zaten.

Lyon Benfica ve Napoliden daha iyi. Ve bize çok daha ters bir takım.
Biliyorum zaten katılmadığım konu Benficada , Napolide Lyon dan daha iyi takım

Napolinin Hücum hatti Cok güçlü Defansi mantar , Lyonda oyle Hucum hatti iyi savunma mantar , Iyi bir oyun planiyla Az Gol yiyerek avantajı alabiliriz bence

Napolinin Hücum hatti Cok güçlü Defansi mantar , Lyonda oyle Hucum hatti iyi savunma mantar , Iyi bir oyun planiyla Az Gol yiyerek avantajı alabiliriz bence

bende katılıyorum napoli adama top oynatmıyordu.

Bir resim vardı napoli bizim evde bizim yarı sahada bekliyordu komple bizim sahadaydı.

Ofsayt taktiği yapıyordu bütün oyuncuları bizim yarı sahada.

napoli > lyon.

Çevrimdışı cagdas44

sakattı almazlar diye düşündüydüm almışlar mı  :alala:

U-21 takımı ile maça çıkıyor 2 golü vardı geçtiğimiz haftalarda

Çevrimiçi Necmi

Biz ona korkalik değil tedbirli olmak diyelim.

Bizim defans sıkıntı , adamlarin forvetleri şerbetli...
İki olipmyakos maçında adamlar nerdeyse ilk geldiklerinde golleri buldular.
O yüzden Tosic ve q7 bu maç oynamamali diye düşünüyorum.
onlarda bizim için aynı şeyleri söylüyordur eminim adamların forvetleri her girdiği pozisyonu atıyor
defansları gol yemiyor diye konuşuyorlardır. Nede olsa bizde avrupada hep ilk gittiğimizde golü bulduk.
ve bir kez oda hakem manuplasyonuyla yenildi. Kendi sahasında daha avrupa maçı kaybetmedi.
birde stadları cehennem diye düşünüyorlardır.

onlarda bizim için aynı şeyleri söylüyordur eminim adamların forvetleri her girdiği pozisyonu atıyor
defansları gol yemiyor diye konuşuyorlardır. Nede olsa bizde avrupada hep ilk gittiğimizde golü bulduk.
ve bir kez oda hakem manuplasyonuyla yenildi. Kendi sahasında daha avrupa maçı kaybetmedi.
birde stadları cehennem diye düşünüyorlardır.

+1903

Biraz da ben ekliyeyim 10 kişi bile 2 gol buldular diyorlardır.

Napoli'yi deplasmanda 3-2 yendiler.Kendi evlerinde ilk yarısı 3-0 biten maçı 2.ci yarı 3 gol bularak 3-3'e kadar getirdiler diyorlardır.

Çevrimdışı underworld

Yanliz Napoli maçında milik'in olmaması bizim için çok avantajlıydi.

Çevrimdışı uno_bjk

sergen attı şampiyonluk geldi neyse benim için gomezin golünden sonraki elleri açmış sevinmesi odur...
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 17:18:32 uno_bjk ]
**_bjk1903bjk_**

Çevrimdışı uno_bjk

sergen attı şampiyonluk geldi neyse benim için gomezin golünden sonraki elleri açmış sevinmesi odur...
**_bjk1903bjk_**

Çevrimiçi Necmi

Bu arada iki şampiyonluğumuz sonucu güzel bir karşılaştırma olacak;

kalecisiz şampiyonluk vs forvetsiz şampiyonluk

bakalım hangisi daha evla imiş ;)
iyide biz forvetsizsek eğer diğerleri ne yapsın gol krallığında zirvede oturan
bizim oyuncumuz. adamların forveti bizim orta saha oyuncumuz kadar golcü
ligin en fazla gol atan en az gol yiyen takımıyız haksızlık olmuyormu biraz :alala:

Çevrimdışı ardiles

Uyuma!! Uyutma!!

Spor yorumcusu Taner Karaman bu sabah Basaksehiri sampiyon ,9macta 15puan toplar dedigi Besiktaşı lig üçüncüsü olarak bitirecek takım yaptı

NE AYAK BU TANER KARAMAN?

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar

programı 2 defa izledim. taner saçma sapan konuşur sunucu kıvırcık bayanda ben gülüyor muyum modunda dinler. söz sırası gelince cevaben twitleri okur her defasında ayarlı kapaklı ti ye alır cevapları aynı ciddiyetle okur. taner rezil olmaktan bıkmaz. bu döngü böyle devam eder...

sanıyorum rejide sağlam bir beşiktaşlı var kendi attığı twitleri kıvırcığa okutturuyor  :evillol: beşiktaşlılar eğlensin diye program yapıyorlar

Çevrimdışı Anıl1903

Dünkü ödül töreninden bir fotoğraf.Beşiktaş'ımızın gurur tablosu :bandit:

Erce Kardeşler ile anlaşmışız sezon sonu için

banlıcak necmi abi seni sonunda :D

Dünkü ödül töreninden bir fotoğraf.Beşiktaş'ımızın gurur tablosu :bandit:

şenol hoca yokmuydu  :alala:

Çevrimdışı Anıl1903

şenol hoca yokmuydu  :alala:
Canlı izleyemedim yayını sosyal ağlardan takip ettim.Yoktu herhalde.

Etiketler: