2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 603 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11375566 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikret Orman: Fenerle Galatasarayı birbirine kardeş yaptık. Türk futboluna hizmetlerimiz devam edecek...  :kop: :kop: :kop:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret Orman: Fenerle Galatasarayı birbirine kardeş yaptık. Türk futboluna hizmetlerimiz devam edecek...  :kop: :kop: :kop:
Adamın Beşiktaş'ı getirdiği noktaya bak, helal olsun, resmen dalga geçiyor rakiplerle,,

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adamın Beşiktaş'ı getirdiği noktaya bak, helal olsun, resmen dalga geçiyor rakiplerle,,
Beşiktaş duruşu ve kendi çizgisini bozmadan kibarca yapması da artısı başkanın   :claps: :claps: :claps:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

Teşekkürler başkan, uzun zamandır hafta başında bu kadar keyiflenmemiştim.  :eyes

Çevrimdışı ilhan mansız

Beşiktaş duruşu ve kendi çizgisini bozmadan kibarca yapması da artısı başkanın   :claps: :claps: :claps:
yani diyorsun Feyyaz gibi, zarif,sağlam,esnek k.😆😆

Çevrimdışı onurturan

Iyiyiz cok sukur, seni ozluyoruz yahu
Bilmukabele abi iyi olmaniza sevindim..
Noolacak bu fenerin hali diye bi soru vardi benim cocuklugumda o gunlere geliyoz tekrar cok garip bi mutluluk duygusu var icimde yoldan gecen herkese noolacak bu fenerin hali diye sormak istiyorum..
Bide dün maci izmirde izledim kahvede izmir marsinda millet eskiden sinemalarda oldugu gibi alkisladi cok hosuma gitti aziz tezahiratlarinda yasli amcalar falan kahkaha atip birbirlerine vuruyolardi bayadir tukenmislik sendtomu vardi özüme döndüm cok mutlu oldum megersem memleketi ozlemisim..

Çevrimdışı onurturan

bu lafin manası cok derin ..
Simdilik kardesler bikac sene sonra kuma yapacaz ikisini demek istiyo..
Ben adama bilezik gibi... neyse  :kop:

Çevrimdışı Savaş

O değil de Demba Ba ne vücut yapmış be. Valla adam kas yığını olmuş. İlk geldiğinde böyle değildi. 2 adamı alır götürür sırtında şu haliyle ayıboğanım benim erken dönse bari :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Muhabir: "Paranız olsaydı hangi oyuncuyu transfer ederdiniz? "

Fikret Orman: "Allah’a hamdolsun paramız var..."
çok fena cevaptı bu :evillol:

Çevrimdışı ardiles

ne yani bedavamı koyacaksın :nerd:
varmı öyle bir dünya :bandit:

:evillol: :evillol: :evillol: Hocam nikah caiz olmazdı zaten, hanımın mehir hakkı var  :bandit:

Mehir, İslam hukukunda erkeğin evlenirken kadına verdiği veya vermeyi taahhüt ettiği para, mal veya menfaat hediyesidir. Mehir kadının mal varlığına dahil olur ve üzerinde dilediği tasarrufta bulunabilir. Dört hukuki mezhep tarafından kabul edilmiştir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Başkan ile taraftar güzel bir uyum yakaladı. Allah bozmasın. Konuşmadan anlaşıyoruz başkanla. Biz tribün ve sosyal medyada gerekli mesajı en ağırından ve usturubuyla verirken o da medya önünde seviyeli ve rakibi "kucaklayarak kırmadan incitmeden" yapıyor yapacağını.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Mahmut

Başkan yine çok güzel açıklamalar yaptı.
Q7 ile sözleşme uzattık dedi acaba detaylar neler.
Zaten +1 i vardı bunun üzerine 2 yıllık sözleşme bekliyorum, ne kadar ücret alır o da merak konusu.
Ayrıca Tolgay ve Ozi ile uzatıcaz dedi ama kendi temennisi bu herhalde, daha bir anlaşma oldu mu diğer bir merak konusu.

Çevrimiçi Necmi

Kontrat yapıp kendimizi bağlamak istemedik, seneye alacağım biri var dedi..

Hadi hayırlısı..
terliklerini alır gelir  :alala:

Çevrimdışı ProjectOrigin

Benim için şimdiden efsane statüsüne yükselmiştir. Başkanlığın hakkını sonuna kadar veriyor Fikret Orman.

Basın toplantısında Beşiktaş terbiyesi ve seviyesini bozmadan da ince ince renkli kıyımı yaptı  :bandit:  ( kalın kalın da olabilir bilemedim  :evillol:  )

Çevrimdışı Kalyoncu

Hakikaten çok düzgün bir başkana sahibiz, nazar değmesin.
Gerçekten çok düzgün bir başkana sahibiz. Eleştiriyoruz bazen ama daha iyisini bulmak şu Türkiye ortamında imkansız eleştirilerimize kulak verdiğide çok açık.

Çevrimdışı COB

Sari takimlardan birinin forumunda Demba Ba transferi ile alakali  bir kac yorum :D

bunlar kaç milyon dolara sattıkları oyuncuları nasıl tek kuruş ödemeden geri alıyorlar .kimse yönetim başarısı demesin bu dünyada hiç kimse tonla para ödediği bişeyi bedavaya geri vermez öyle bir enayi tanımıyorum

Ersan ve Ba transferleri acayip pis kokulari beraberinde getiriyor. Rekor fiyata sattiklari adamlari bedavaya nasil kiralayabiliyorlar anlamak mümkün degil. Sezon orada bitmis olabilir ama bukadar da kolay olmamali bu transferler. Cenk ve Aboubakar varken adamlar forvet aliyor bu da vizyon göstergesi.

Bonservisi ile alsalardi haziranda 20ye 30a satarlardi gene.

:D :D :D :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkan ile taraftar güzel bir uyum yakaladı. Allah bozmasın. Konuşmadan anlaşıyoruz başkanla. Biz tribün ve sosyal medyada gerekli mesajı en ağırından ve usturubuyla verirken o da medya önünde seviyeli ve rakibi "kucaklayarak kırmadan incitmeden" yapıyor yapacağını.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olan tam anlamıyla bu abi.

Başkan yumruğpu masaya vursun devri geçti, asıl yumruğu vuracak olan sosyal medyadaki taraftarlar.

Başkan da elinde tendürdüyotla gelip, "Çok acıdı mı, hiç kıyamam" yapacak.

Çevrimdışı mehmetthedum

terliklerini alır gelir  :alala:

Paranız olsa kimi alırdıniz, almak istediginiz bir oyuncu varmı? Taraftarda santrafor vb beklentisi vardı  Sorusunun cevabı içerinde etti bu lafı abi. "Yaz transferinde bir yıldız alıcam, şimdi birisine kontrat imzalatıp da önünü engellemek istemedik" şeklinde okudum açıklamayı.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı OrhanAker

:lol: :lol:
Fikret Orman: Biz de avukat bulalım. Messi gelmek istiyor desin.
Gazeteci: Messi gerçekten gelmek istiyor mu?
Fikret Orman: Yok canım şaka yaptım  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

tam fener forumu okunacak günler aslında. böle şenlikler panayırlar nedense hep yoğun anıma denk geliyor. okuyan dostlar şurda 2 satır paylaşsada şenlikler katlansa  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Savaş

Ben sene sonu Lens'i alacağız diye düşünüyorum. Bugün bunu anladım.

Quaresma'yı iyi fiyata Çin'e verip yerine Lens koymak bu yaza olan hayalim. Umarım olur :)

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben sene sonu Lens'i alacağız diye düşünüyorum. Bugün bunu anladım.

Quaresma'yı iyi fiyata Çin'e verip yerine Lens koymak bu yaza olan hayalim. Umarım olur :)

Abi Lens'i pek beğenmiyorum ben Töre-quaresma daha iyi tercih gibi. Elimizde bunlar varken Lens transferine para yatırmak yanlış olur. Aras var bide bu sene gerekli katkıyı alamadık seneye umarım iyi döner.

Çevrimdışı ardiles

Malum kulüplerden birinin başkanı her hafta abuk sabuk açıklamalar yapar diğer kulübün başkanı yöneticisinin yaptığı "kucaktan kucağa geziyor" açıklaması için "yöneticim az bile söylemiş" der.... Ve taraftarlarının halini de görüyoruz... Fikret Ormana teşekkür ederiz Beşiktaşa verdiği hizmetler ve huzur nedeniyle. Sportif başarı mali ve idari başarılar bir yana Başkan bizi hiç utandırmadı boynumuzu büktürmedi

Çevrimdışı COB

Onumuzdeki sene kanat rotasyonumuz Babel-Q7-Töre- Dudu (Lens) olsa gayet yeterli olur.

Çevrimdışı Savaş

Abi Lens'i pek beğenmiyorum ben Töre-quaresma daha iyi tercih gibi. Elimizde bunlar varken Lens transferine para yatırmak yanlış olur. Aras var bide bu sene gerekli katkıyı alamadık seneye umarım iyi döner.
Ben Gökhan Töre'ye güvenmiyorum. Hele hele Aras'a hiç güvenmiyorum. Lens ise fenerde beğendiğim tek futbolcu. Kendini verirse kanatta Tr'de durdurulabilecek bir oyuncu değil ki şuan fenerin de herşeyi.

Ben hem yararlı olacağını düşünüyorum hem de bunlara bi darbe daha vurmak lazım. Gelsin yararlı olur.

Etiketler: