2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 454 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11417633 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Sakizi paylassin abi sakizi

abi onu hemen paylaşmasın sakız sert gelir şimdi biraz daha ağızlarında yumuşatsınlar önce  :D şimdi verirsek ellerine dicki bırakmak zorunda kalırlar dicki az daha tuttsunlar şimdilik  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

abi onu hemen paylaşmasın sakız sert gelir şimdi biraz daha ağızlarında yumuşatsınlar önce  :D şimdi verirsek ellerine dicki bırakmak zorunda kalırlar dicki az daha tuttsunlar şimdilik  :D
Sen bunları söyleyinc bu şarkı geldi aklıma  :kop: :kop: :kop:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu bunu sizin sözlükte paylaşsana   :evillol:

Orada çok kibirli gözükmemeye çalışıyorum.  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı OrhanAker

:lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

"kibir en sevdiğim günahtır" diyordu şair şeytanın avukatında  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Sen bunları söyleyinc bu şarkı geldi aklıma  :kop: :kop: :kop:

Benim aklima bu geldi

Çevrimdışı Mavi Tuna

Dün gece ROK, Beşiktaş'ın transferini saat 00:15 açıklıyorum diyerek bu sene ki en büyük Beşiktaş transferi Aziz Yıldırım dedi ya la... Bu bir dramdır.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimdışı tuncaboylu

"kibir en sevdiğim günahtır" diyordu şair şeytanın avukatında  :icool:

Zamanında "para komidinin üstünde feda" diyenlere laf sokuyorum aklıma geldikçe, aynısını yaparsam onun etkinliği azalır.  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Gomerler hemen sonra @Serhat Akkaya yi bile ararsin, gomucuydu ama besiktasliydi,diye

Çevrimdışı mylife1903

Abi bu aziz yildirimin yasi da gecti o yuzden tutuyor bu dicki ve birakmiyir adam

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

:kop: :kop: :kop: :kop: :evillol: :evillol: haykırdım abi resmen :D

Çevrimdışı worns

Adebayor'un yıllık ücreti ne olacak acaba? Katkı verir mi bilmem ama vermezse de Başakşehir için denemeye değer bir adam denebilir. Batdal'la oynamaya alışkınlar tutmazsa da.

Bunun dışında İrfan Can ve Caicara transferleriyle Başakşehir gerçekten iyi hamleler yaptı. Sürekli üst grupta yer alabilecek bir kadro oluşturuyorlar. İyi bir hocaları var. Level yükseltip uzun vadede şampiyonluk adayları arasında yer almaları sürpriz olmaz.

Fakat bu işin derinine inersek Başakşehir hikayesi, bu kadar da masum bir hikaye değil.

Başakşehir'in gelirleri nereden geliyor? Bu takımın taraftarı filan yok. Ne doğru düzgün kombine satıyor. Ne de forma, ürün satışı gibi kalemlerden ciddi gelir elde edebilir durumda. Oyuncu satmıyor. Visca'ya ciddi teklifler geldiğinde elinin tersiyle itebiliyor.

Bunlara ihtiyaç duymazken öne çıkan bir genç oyuncuyu ciddi bir bonservisle alıyor. Schalke'den oyuncu alıyor, Adebayor'a imza attırıyor vs. Finansman?

Yerel yönetimler spora destekten, tesisleşme ve altyapı olanaklarının, spor eğitim kurumlarının desteklenmesini değil de bu ruhsuz takımların yaratılmasını, Emre'nin Adebayor'un Caicara'nın finanse edilmesini anlıyorsa ve kimse bundan bir problem olarak bahsetmiyorsa aynı kişilerin, kurumların ya da medya kuruluşlarının kalkıp Türk sporu üzerine okuduğu mavalların hiç birini de ciddiye almamak gerekir.

Abdullah Avcı'ya ve oyuncuların emeğine saygım var. Ama bu hikayenin bütününü görmemizi engellememeli. Avcı da futbol tarihimizde yer edinecek bir noktaya gelmek istiyorsa yeteneklerini bu hormonlu belediye takımında değil, gerçek bir futbol kulübünde göstermeli.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adebayor'un yıllık ücreti ne olacak acaba? Katkı verir mi bilmem ama vermezse de Başakşehir için denemeye değer bir adam denebilir. Batdal'la oynamaya alışkınlar tutmazsa da.

Bunun dışında İrfan Can ve Caicara transferleriyle Başakşehir gerçekten iyi hamleler yaptı. Sürekli üst grupta yer alabilecek bir kadro oluşturuyorlar. İyi bir hocaları var. Level yükseltip uzun vadede şampiyonluk adayları arasında yer almaları sürpriz olmaz.

Fakat bu işin derinine inersek Başakşehir hikayesi, bu kadar da masum bir hikaye değil.

Başakşehir'in gelirleri nereden geliyor? Bu takımın taraftarı filan yok. Ne doğru düzgün kombine satıyor. Ne de forma, ürün satışı gibi kalemlerden ciddi gelir elde edebilir durumda. Oyuncu satmıyor. Visca'ya ciddi teklifler geldiğinde elinin tersiyle itebiliyor.

Bunlara ihtiyaç duymazken öne çıkan bir genç oyuncuyu ciddi bir bonservisle alıyor. Schalke'den oyuncu alıyor, Adebayor'a imza attırıyor vs. Finansman?

Yerel yönetimler spora destekten, tesisleşme ve altyapı olanaklarının, spor eğitim kurumlarının desteklenmesini değil de bu ruhsuz takımların yaratılmasını, Emre'nin Adebayor'un Caicara'nın finanse edilmesini anlıyorsa ve kimse bundan bir problem olarak bahsetmiyorsa aynı kişilerin, kurumların ya da medya kuruluşlarının kalkıp Türk sporu üzerine okuduğu mavalların hiç birini de ciddiye almamak gerekir.

Abdullah Avcı'ya ve oyuncuların emeğine saygım var. Ama bu hikayenin bütününü görmemizi engellememeli. Avcı da futbol tarihimizde yer edinecek bir noktaya gelmek istiyorsa yeteneklerini bu hormonlu belediye takımında değil, gerçek bir futbol kulübünde göstermeli.

Bu seneye kadar "çok harcama yapmamışlardı ve yayın geliriyle idare ediyorlardı" diyebiliriz.

Ama bu ara transferde 15 milyon euro'ya yakın bir taahhütün altına girdiler, onlar için epey fazla.

Çevrimiçi Necmi

Abi bu evrim zaten boyle dramatik ve curumus bir teyoridir, avrupada falan da bulamazsin zaten, yok yani

Fbnin solbek evrimi

Bu evrim mevrim boyle birbirini tetikler abi
Bu da bizim takima etkisi

muhteşem tesbit  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı tangaz

Bu seneye kadar "çok harcama yapmamışlardı ve yayın geliriyle idare ediyorlardı" diyebiliriz.

Ama bu ara transferde 15 milyon euro'ya yakın bir taahhütün altına girdiler, onlar için epey fazla.

belediyelerin otoparkları belediyesporlara çalışıyor  :money:

Çevrimdışı 38life

Zamanında "para komidinin üstünde feda" diyenlere laf sokuyorum aklıma geldikçe, aynısını yaparsam onun etkinliği azalır.  :evillol: :evillol:
Ekşide 2 yıldır çaylak onayindayim :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı sinan güler

gayri resmi değnekçiler. :money:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

daha net bir ifadeyle söylersek, vatandaş olarak bizden aldıkları vergiyi kullanıyorlar Murat abi.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ocak 2017, 15:21:37
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
%60'ı kazanan takıma kalıyor.

Ama zaten çoğu kombine, pek hasılat çıkmaz.

Önemli olan maç günü satışları olur, Kartalyuvası'ndan iyi para kaldırırız.
%40 fenere mi kalacak.
yani Beşiktaş taraftarı fenere para mı vermiş olacak :saeek:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

%40 fenere mi kalacak.

7000 bilet satılıyor, 2000'i deplasman tribünü.

Yani verdiklerini alacaklar neredeyse.

Çevrimiçi Necmi

%40 fenere mi kalacak.
ne yani bedavamı koyacaksın :nerd:
varmı öyle bir dünya :bandit:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ocak 2017, 15:26:16
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
caiz mi :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

oooo çok sertti bu
hardcore mu diyordu ne diyordu gençler @Yusuf Tekeli den teknik destek almak lazım

Çevrimiçi Necmi

onlardan aldığımızı onlara geri verip şeydedeceğiz diyorsun yani :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

130 lira en ucuz bileti alacaklar, tahminen %16 17 civarında bir şeyler yapar.  :)

Etiketler: