2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3501506 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Hırvatistanın önde oynadığı bölümde Vida bir atak dönüşünde fiyasko bir müdahele yaptı. Kaç tane oyuncu kovaladığı ve başarılı olduğu pozisyon gördük?
Beşiktaş oyuncusunu kötü göstermekten özel bir zevkmi alıyorsun.
insan değerini yükseltmeye çalışır. Kendi maçımızda hataları görür eleştirisini yaparız
bu apayrı bir konu ama dünya kupasında oynayan oyuncumuza sallamak sadece
adını anmak istemeyenlerin eline koz vermektir. senin sözlerine karşı bir söz söyleyeyim
vida dünya kupasında yarı finale kalmış takımın as stoperi takımın vaz geçilmezi
istediğiniz kadar kötüleme çabasında olun bunu değiştiremezsiniz.
Büyük ihtimalde ingiltereyi geçip finale yükselecekler. içinizde azda olsa Beşiktaş sevgisi varsa
vida üzerinden Beşiktaşın ismini anmaktan imtina edenlere inat Vidayı savunursunuz.
Vidanın kusurlarını bulmaya çalıştığınızda doğrucu olmuyorsunuz. Yarın basındaki sözde Beşiktaşlı
olanları Beşiktaşı eleştiriyor savunmuyor diye eleştirmeyeceksiniz çünkü onlardan bir farkınız kalmıyor
böyle yaptığınızda. Yarın Beşiktaş maçında yanlışını görürseniz eleştirin sonuna kadar buna hakkınız var.
ama şimdi yaptığınız şey Beşiktaş düşmanlığından farklı değil asporun yaptığı gibi hırvatistanın penaltılarını herkesin ismini vererek yazıp sadece vidanın attığı  penaltıda vidanın adını yazmamasından bir farkı yok yaptığınızın
dolaşın twitterde hırvatistan maçı için Beşiktaş düşmanlarının bakış açısına yorumlarına
bakın sonra dönüp kendi yorumlarınızı okuyun bakalım fark görebilecekmisiniz.
bu arada maçları bir sen izlemiyorsun ben kestiği bir çok pozisyon gördüm.
ha Türkiye hırvatistan maçlarınıda izledik Beşiktaş kiev maçlarınıda vidanın kim olduğunu gayet iyi biliyoruz
vidayı tukaka etmek için bir pozisyonumu izleyerek karar veriyorsun bütün maç boyu orta saha göbeği hizasındaydı
müdahalelerinide ordan yaptı. DK da çeyrek final mücadelesinde rakibin andora olmuyor müsade ette bir hata yapmış olsun.
bu onu kötü yapmaz. aynı adam hırvatları yari finale taşıyan golü attı

Çevrimiçi Necmi

Bari Oguzhan, Tolgay 2 milyonluk olsalar gene neyse. Atiba 1'e oynadi, kim daha faydali simdi? Atiba az almiyordu, Oguzhan ve Tolgay'a haddinden fazla verildi. Iki mac iyi oynayan adama "vay efendim 2.5 hak ediyor" diyen bir taraftar profili var. Adam koca sezon yatinca "ben yattim hak ettigim 500 bin euro" demiyor ama "verin lan maasimi FIFA'ya giderim" diyor aninda. Bizim bu Arap taraftar profilinin de degismesi lazim. Hadi hakiki Arab'in petrolu var, bizde ne var da vasat vasat adamlara bol keseden dagitiyorsuz 1-2-3 milyon eurolari?
doğru arap taraftar profilinin değişmesi lazım ama ondan daha önemlisi senin gibi taraftar profilininde değişmesi
gerekiyor arap taraftar profili belki oyuncusunu olduğundan değerli gösteriyor bu Beşiktaşa zarar vermez ama Beşiktaş oyuncusuna
vasat demek sürekli aşağılama değerlerimizi küçük gören taraftar profili çok daha yıkıcı zarar veriyor.
oyuncunun aldığı parayı fazla bulur eleştirebilirsin bu doğrudur ama eleştirini yaparken kendi
oyuncunu aşağılamanın bir manası yok faydasıda yok. ne tolgay nede ozi vasat oyuncu değil
yeteneklerini göstermedikleri için eleştirilirler ama bu onları vasat oyuncu yapmaz. senin vasat diye tanımladığın
oyuncuları serbest bırak on dakika bile geçmez renklilerden birinin senin iki katını ödeyerek imza attırması.
bizim vasatlarımız ülkenin en iyi oyuncuları. o vasatların bile elinden şampiyonluğu almak için bütün ülke birleşiyor.

Çevrimdışı mehmetthedum

10 numara aranıyor. Bulan beri gelsin

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Izlanda dedigin takim bizim ustumuzde bitirdi, az kalsin gruptan da cikiyorlardi DK'da. Ustelik adamin onunde Oguzhan oynamiyor, Kovacic, Modric, Rakitic var. Buna ragmen sure aldi, gol-asist de yapti. Tabii ki su an Hirvatistan'in butun oyuncularinin piyasasi artiyor. Dolayisiyla gec kaldik. Adam zaten bosta, Milan, Juventus gibi bir takima gider su saatten sonra. Iste Oguzhan, Tolgay gibi adamlara vermeyin su paralari derken bunu da dusunuyoruz. Devre arasi gorusup yillik 4-4.5 onersek alirdik. Fakat yapamiyoruz cunku bazi oyuncularin maasi iyice uctu. Daha iyisi gelsin diyoruz ama ne Tolgay'i ne Oguzhan'i isteyen var. Bu maaslar varken de istesek de gonderemeyiz.

Benim bahsettiğim, kimsenin umursamadığı 1 maç dışında şans bulamadı. Piyasasının arttığını düşünmüyorum o yüzden.

Ayrıca adamın Serie A'da istatistikleri 108 maçta 6 gol 7 asist. 4 sezonda 2'den fazla gol 3'ten fazla asist yaptığı olmamış. Oynadığı takım da İtalya'nın sıra takımı. Yaş da 30 olmak üzere.

Senelik 4.5 milyon verip, Oğuzhan'la Tolgay'ın yerine oynatmak bize ne katacak? Hele ki elimizde Medel de varken, benzer tarzda adama ne gerek var?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onur Küçük

esas sorgulanacak böyle bir talep varmıydı yoksa menejer basın dolduruşunamı geldi taraftar
Adamın alacağı paraya kadar ince detaylara inilmişken , yararlı olup olmayacağı hakkında Güntekin Onay gibi isimler bile analiz yapmışken ortada  aslında bir dolduruş varsa o zaman tebrik etmek lazım çok iyi dolduruşa getirmişler. Beşiktaş markası diyoruz ama markadan bahsedeceksek bunun bir parçası da kulübün birlikte anılacağı isimler olmalı sanırım.

Çevrimdışı Onur Küçük

doğru arap taraftar profilinin değişmesi lazım ama ondan daha önemlisi senin gibi taraftar profilininde değişmesi
gerekiyor arap taraftar profili belki oyuncusunu olduğundan değerli gösteriyor bu Beşiktaşa zarar vermez ama Beşiktaş oyuncusuna
vasat demek sürekli aşağılama değerlerimizi küçük gören taraftar profili çok daha yıkıcı zarar veriyor.
oyuncunun aldığı parayı fazla bulur eleştirebilirsin bu doğrudur ama eleştirini yaparken kendi
oyuncunu aşağılamanın bir manası yok faydasıda yok. ne tolgay nede ozi vasat oyuncu değil
yeteneklerini göstermedikleri için eleştirilirler ama bu onları vasat oyuncu yapmaz. senin vasat diye tanımladığın
oyuncuları serbest bırak on dakika bile geçmez renklilerden birinin senin iki katını ödeyerek imza attırması.
bizim vasatlarımız ülkenin en iyi oyuncuları. o vasatların bile elinden şampiyonluğu almak için bütün ülke birleşiyor.
Ben orada oynamam ben burada oynarım, ben sorumluluk almam, onu yapmam bunu etmem, ha bu kadar da para isterim yoksa beni Fb,Gs gibi kulüpler de istiyor diyen oyunculara kim tepki gösterecek peki? Yöneticinin, Hocanın eli kolu bağlı diyelim. Taraftar da mı tepki göstermeyecek?

Çevrimdışı savaş altay

son maçta savunma hattını orta saha göbeğinde kurmuşlardı demek önünde iki sağlam orta saha
oyuncun olursa vidada ileriye çıkabiliyormuş senin ileriye çıkamaman orta saha oyuncularının sürekli geriye oynaması yüzündendi. vidadan beklediğin yerde 6 yı geçtim 8 numaraların bile durmuyordu. ozi orta saha göbeğini mesken tutmuşken sen vidadan oraya gelmesinimi bekliyorsun.
Benim beklemem bir şey değiştirmiyor, Hoca beklemiyordu  :D Oyuncuna alanını belirleyip parselletememek oyuncu'nun suçu değil.

Rekabet yaratamadık 8'lerin aralarında. Bir Tolgay çekeceksin bir Oğuzhan. GG'den her maç bir değişiklik eksilmese her maç hatta her devre yalama yapıp, kedi gibi kızıştırıp birbirlerine düşürecektik. Biri giriyor biri çıkıyor, bazı maçlar dışında bir farklılık göremedik aralarında. İdman'da itişmelerini net istediğim ikili. Shift değişen personel gibiler.

Çevrimdışı savaş altay

Hırvatistanın önde oynadığı bölümde Vida bir atak dönüşünde fiyasko bir müdahele yaptı. Kaç tane oyuncu kovaladığı ve başarılı olduğu pozisyon gördük?
Pepe süpürür  O0 Süpürdü de çoğu maç. Fernandes gelse, çakılı oynamadığından
Vida bir işe yaramaz o zaman. En yüksek fiyata çıkaralım elimizden.

Çevrimdışı tangaz

Lens as kapasitesinde abi. Öyle oyuncularda risk alınmaz. Formayı bir alır sonra daha fazla
bayılmak zorunda kalırdık. Transfer bu, kestiremedik.

kağıt üzerinde öyle ama planlamanın hatalı oldugu gerçeğini değiştirmiyor, hoca ne dedi basın toplantısında o kadar pahalı as die alınan oyuncu yedek kalınca sıkıntı oluyor kulübe de yazık lens kenarda oturacağına orkan otursaydı gibi bişey söyledi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

şu vasat kelimesine hep takılmışımdır anlamı ortalama demek ama bıraktığı etki nedense kötü mealinde ve yorumlarda buna göre yapılıyor.

tolgay da ozzi de ortalama yani vasat oyuncular geçen sene ikisi de vasatın çok çok altındaydılar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu kadar para pul kontrat vbvb konuşuyoruz eleştirilerimizin neredeyse tümü haklı. alın size bir örnek; gyan asamoah kontratını 3de birine razı olmuş yenilemişler haketmediğim parayı istemem, geçen seneki aldığım parayı da geri verebilirim demiş...

Çevrimdışı Onur Küçük

şu vasat kelimesine hep takılmışımdır anlamı ortalama demek ama bıraktığı etki nedense kötü mealinde ve yorumlarda buna göre yapılıyor.

tolgay da ozzi de ortalama yani vasat oyuncular geçen sene ikisi de vasatın çok çok altındaydılar.
Yerel seviyede Gs'li Tolga, Fb'li Ozan Tufanla karşılaştırırsak Tolgay, Oğuzhan üst seviye futbolcular denebilir. Dünyada kendileriyle aynı pozisyonda olan futbolcularla karşılaştırırsak vasat futbolcular, geçen sezonki performansları ise vasat altı. Biz bu oyunculara olduğundan fazla değer veriyoruz 14 Türk oyuncuyu bulup kadroya koymanın zorluğu nedeniyle. Durumun farkında olan futbolcuların rahat şımarık tavırları tepkiyi doğuran zaten.

Çevrimdışı tangaz

Yerel seviyede Gs'li Tolga, Fb'li Ozan Tufanla karşılaştırırsak Tolgay, Oğuzhan üst seviye futbolcular denebilir. Dünyada kendileriyle aynı pozisyonda olan futbolcularla karşılaştırırsak vasat futbolcular, geçen sezonki performansları ise vasat altı. Biz bu oyunculara olduğundan fazla değer veriyoruz 14 Türk oyuncuyu bulup kadroya koymanın zorluğu nedeniyle. Durumun farkında olan futbolcuların rahat şımarık tavırları tepkiyi doğuran zaten.

aynen öyle ve bu taraftarın haklı olarak tepkisine yol açıyor. örneklendirdiğin ozan tolga kadar bile oynayamadıkları için potansiyellerinin anormal altında kalıp üstüne birde zamlı yeni kontratlar kaptıklarını görünce ister istemez tepkinin şiddeti artıyor. ozan tufan 9 maç 3 gol 2 asist tolga ciğerci 18 maç 6 gol yaparken bizimkiler  biri 24 maç 0 gol 4 asist diğeri 29 maç 0 gol 3 asistle oynamış ve zammı kapmışlar...

Çevrimiçi Necmi

Ben orada oynamam ben burada oynarım, ben sorumluluk almam, onu yapmam bunu etmem, ha bu kadar da para isterim yoksa beni Fb,Gs gibi kulüpler de istiyor diyen oyunculara kim tepki gösterecek peki? Yöneticinin, Hocanın eli kolu bağlı diyelim. Taraftar da mı tepki göstermeyecek?
taraftar tepkisinden bahsetmiyorum tepki göstermekle kendi oyuncunu aşağılama aynı şey değil
yanlışmı yaptı tepkini gösterirsin ama senden gitmek istedi diye iyi bir oyuncu kötü oyuncu vasat oyuncu olmaz
sizler tepki göstermeyle hakareti birbirine karıştırıyorsunuz ben quaresmaya töreye çok tepki gösterdim ama bu güne kadar ağzımdan
kötü oyuncu vasat oyuncu gibi laf duydunuzmu oziyede tepki gösterdim ama hiç bir zaman kötü oyuncu demedim
oynamıyor hakkını vermiyor demek başka bir şey kendi oyuncunu sıradanlaştırmak başka bir şey.
ne istiyorsunuz hiç hata yapmayan mükemmel insanmı dünyada öyle bir insan yok insanlar hata yapar
bazen imkanlar dahilinde haraket edeyim derkende hata yapar hepiniz mükemmelsiniz beşiktaşda oynayanlar kötü
Beşiktaşı yönetenler kötü siz futbolu çok iyi biliyorsunuz sizden çok daha fazla futbolun içinde olan insanlar bilmiyor
merak etme hoca elini kolunu bağlatacak biri değil onu bile ezik gösteriyorsunuz kendinizi haklı çıkartmak için
sürekli bir çabanız var ama bu çaba Beşiktaşla ilgili doğruları gösterme çabası değil kendinizi haklı çıkartma çabası
hiç boşuna Beşiktaşı düşündüğünüzü falan söylemeyin eli kolu bağlı hoca tv ye çıkıp bangır bangır konuşuyor ama
bana hiçde eli kolu bağlı gibi gelmedi tam tersi hocaya karşı bence yönetimin eli kolu bağlı biliyorlar taraftar arkasında
hocada biliyor bunu sürekli yanlış transferde giden şampiyonlukta hocayı sıyırma çabası içindesiniz eleştirecekmisiniz
o zaman doğru eleştirin giden şampiyonluğu bağıra bağıra hoca verdi kadro yetersizliği falan masalıyla anca kendinizi kandırırsınız
kadro yetersizliğiyse ikinci yarı aynı kadro o puanları nasıl aldı yönetim yeterli kadro kurmadıysa bu takım şl de gruplardan nasıl namağlup çıktı. Birşeyleri söylerken tutarlı değilsiniz tek derdiniz kendi fikrinizin doğru olduğunu empoze etmek başka bir şey değil
Bu forumun temel kuralı var Beşiktaş değerlerine küfür hakaret edemezsin Beşiktaş değerlerini küçültemezsin bunu yapanda
forumdan atılır.
tepki göstermekle Beşiktaşı aşağılayıcı konuşma yapmayı aynı görmeyin. ben bir senedir Şenol hocayı eleştiriyorum
bakın bakalım onun değerini düşürecek tek bir lafım oldumu.
inanamıyorum ya Beşiktaşlıların olduğu bir yerde Beşiktaşı savunmak zorunda kalıyorum Beşiktaşın oyuncusunu
yöneticisini savunmak zorunda kalıyorum yok birde savundum diye suçlanıyorum
bu arada savunduğun kişi iki kez forumdan atıldı üçüncü üyeliği bu ve bu üyeliğindede 5-6 kez Beşiktaş oyuncusuna
hakaret ettiği için ceza aldı. bir senede 9 cezası var. böyle insanları bile haklı çıkmak için savunuyorsunuz
sırf fikirleri örtüşüyor diye bu foruma sızan renklilerle bile omuz verenler oldu düşünün işde renklilerle
aynı fikre sahip Beşiktaşlı sahip olduğu fikirde Beşiktaşı kötüleme
az uyanık olun şu anda Beşiktaşlı olmadığından şüphelendiğim bir kaç kişi var forumda mesela sen kime yüklensem hemen atlıyorsun bana karşı gelmek için dikkat et savunduklarına ben birine boşu boşuna dalmam ben bu forumun sahibiyim kimseyi atmak
forumu zayıflatmak işime gelmez. serhat akkaya böyleydi içimize sızmış renkli trolleri sırf bana bulaşmak için haklılıklarını savunurdu
aklınızdan çıkartmayın burda Beşiktaş oyuncusuna hakaret eden biri Beşiktaşlı değildir bunu asla unutmayın
siz fikirlerinizi söylemek dışında forumda bir sorumluluk hissetmiyor olabilirsiniz ama bizim içimizdeki trolleri bulmak gibi bir
sorumluluğumuzda var. siz bir mesajı i
üye mesajı gibi okur geçersiniz biz yazılan her yazıdan mana çıkartmaya çalışırız biz atılan bir mesaj yüzünden o üyenin geriye dönük
yüzlerce mesajını okur iyi niyetlimi kötü niyetlimi yazdığını anlamaya çalışırız. hiç kimseye kafamıza göre ne baskı yapıyoruz
nede düşüncelerini sansürlemeye çalışıyoruz. küfür hakaret ve aşağılama olmadıktan sonra istediği eleştiriyi yapar
ama işde o aşağılayan benim radarımda biri olduğunda iki katı dikkat kesiliyorum. o nedenle her attığı adımda
yöneticilerle uğraşmayı bırakın bu forumda 5 yıldır yazabiliyorsanız emin olun yazabileceğiniz ortamı yaratabildiğimiz için
yoksa üyeliğe açık bir forumda renkliden geçilmezdi ne kadar renkli tacizine uğradınız burda bizi eleştirmek kolay
ama unutmayın burda uyguladığımız yöntemler sayesinde renklilerin saldırısına uğramıyoruz işde arada bir sızıyorlar
onlarıda bir şekilde çıkarıyoruz ortaya.
Birde artık yok sansür yok yönetimi eleştirmemize izin yok gibi söylemleri bir kenara bırakın ben forumu kapatmaya karar verdim
geçen ayda çocuklar parayı yatırmasaydı kapanmışdı bir ay daha olunca forumun kalmasını istiyorsanız o zaman forum kurulu seçin
benden yükü alın dedim nasıl olmasını istiyorsanız bunu belirleyin dedim. başlığa 4-5 kişi dışında kimse ilgi göstermedi
o nedenle artık forum böyle şöyle diye eleştirmeyin öyle bir hakkınız yok yeni bir forum kurulu organize ettik ilgilenen arkadaşlardan
forumun işleyişini onlar belirleyecek. kurallar net ya uyulacak yada yazmayacak burda artık yöneticiye moderatöre ahkam kesme
eleştiri yapma devri bitti. burda kimse kimsenin avukatı değil yöneticiyle üye arasına sakın girmeyin üyelerin hakkını koruyacak bir forum kurulu var. bu güne kadar gösterdiğiniz ve karşılık bulmayan tavırlar bundan sonra karşılık bulacak herkes yazdığına dikkat etsin iki defa okusun Beşiktaşlı gibi okusun öyle göndersin. bir haftadır Beşiktaş oyuncusuna saygısız üslupta bile yazılan her yazı moderasyona uğradı
her zaman söylüyorum burda özgürlük yok Beşiktaş diktası var. sadece Beşiktaşlılar özgürce yazar eleştirisini yapar. burası kimsenin ego kasma yeri değil üyelerin birbirine karşı saygısız tavrıda artık ciddi ceza olacak belki 15 inde gene kapanır forum daha net değil ama devam edersek bu forum daha saygılı bir yer olacak saygısızlık yapan ona buna saldıran forumdan temizlenecek

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Andre ayew haberleri ciddi mi acaba?

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Andre ayew haberleri ciddi mi acaba?
Sosyalkartal üstat yazmadıysa inanmam  :D Ki yazmıştı sanki dün..
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 10:16:53 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı tuncaboylu

bu kadar para pul kontrat vbvb konuşuyoruz eleştirilerimizin neredeyse tümü haklı. alın size bir örnek; gyan asamoah kontratını 3de birine razı olmuş yenilemişler haketmediğim parayı istemem, geçen seneki aldığım parayı da geri verebilirim demiş...

PR çalışmaları bunlar.

Koca sezonda 400 dakika oynamış, şimdi ayak yapıyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

taraftar tepkisinden bahsetmiyorum tepki göstermekle kendi oyuncunu aşağılama aynı şey değil
yanlışmı yaptı tepkini gösterirsin ama senden gitmek istedi diye iyi bir oyuncu kötü oyuncu vasat oyuncu olmaz
sizler tepki göstermeyle hakareti birbirine karıştırıyorsunuz ben quaresmaya töreye çok tepki gösterdim ama bu güne kadar ağzımdan
kötü oyuncu vasat oyuncu gibi laf duydunuzmu oziyede tepki gösterdim ama hiç bir zaman kötü oyuncu demedim
oynamıyor hakkını vermiyor demek başka bir şey kendi oyuncunu sıradanlaştırmak başka bir şey.
ne istiyorsunuz hiç hata yapmayan mükemmel insanmı dünyada öyle bir insan yok insanlar hata yapar
bazen imkanlar dahilinde haraket edeyim derkende hata yapar hepiniz mükemmelsiniz beşiktaşda oynayanlar kötü
Beşiktaşı yönetenler kötü siz futbolu çok iyi biliyorsunuz sizden çok daha fazla futbolun içinde olan insanlar bilmiyor
merak etme hoca elini kolunu bağlatacak biri değil onu bile ezik gösteriyorsunuz kendinizi haklı çıkartmak için
sürekli bir çabanız var ama bu çaba Beşiktaşla ilgili doğruları gösterme çabası değil kendinizi haklı çıkartma çabası
hiç boşuna Beşiktaşı düşündüğünüzü falan söylemeyin eli kolu bağlı hoca tv ye çıkıp bangır bangır konuşuyor ama
bana hiçde eli kolu bağlı gibi gelmedi tam tersi hocaya karşı bence yönetimin eli kolu bağlı biliyorlar taraftar arkasında
hocada biliyor bunu sürekli yanlış transferde giden şampiyonlukta hocayı sıyırma çabası içindesiniz eleştirecekmisiniz
o zaman doğru eleştirin giden şampiyonluğu bağıra bağıra hoca verdi kadro yetersizliği falan masalıyla anca kendinizi kandırırsınız
kadro yetersizliğiyse ikinci yarı aynı kadro o puanları nasıl aldı yönetim yeterli kadro kurmadıysa bu takım şl de gruplardan nasıl namağlup çıktı. Birşeyleri söylerken tutarlı değilsiniz tek derdiniz kendi fikrinizin doğru olduğunu empoze etmek başka bir şey değil
Bu forumun temel kuralı var Beşiktaş değerlerine küfür hakaret edemezsin Beşiktaş değerlerini küçültemezsin bunu yapanda
forumdan atılır.
tepki göstermekle Beşiktaşı aşağılayıcı konuşma yapmayı aynı görmeyin. ben bir senedir Şenol hocayı eleştiriyorum
bakın bakalım onun değerini düşürecek tek bir lafım oldumu.
inanamıyorum ya Beşiktaşlıların olduğu bir yerde Beşiktaşı savunmak zorunda kalıyorum Beşiktaşın oyuncusunu
yöneticisini savunmak zorunda kalıyorum yok birde savundum diye suçlanıyorum
bu arada savunduğun kişi iki kez forumdan atıldı üçüncü üyeliği bu ve bu üyeliğindede 5-6 kez Beşiktaş oyuncusuna
hakaret ettiği için ceza aldı. bir senede 9 cezası var. böyle insanları bile haklı çıkmak için savunuyorsunuz
sırf fikirleri örtüşüyor diye bu foruma sızan renklilerle bile omuz verenler oldu düşünün işde renklilerle
aynı fikre sahip Beşiktaşlı sahip olduğu fikirde Beşiktaşı kötüleme
az uyanık olun şu anda Beşiktaşlı olmadığından şüphelendiğim bir kaç kişi var forumda mesela sen kime yüklensem hemen atlıyorsun bana karşı gelmek için dikkat et savunduklarına ben birine boşu boşuna dalmam ben bu forumun sahibiyim kimseyi atmak
forumu zayıflatmak işime gelmez. serhat akkaya böyleydi içimize sızmış renkli trolleri sırf bana bulaşmak için haklılıklarını savunurdu
aklınızdan çıkartmayın burda Beşiktaş oyuncusuna hakaret eden biri Beşiktaşlı değildir bunu asla unutmayın
siz fikirlerinizi söylemek dışında forumda bir sorumluluk hissetmiyor olabilirsiniz ama bizim içimizdeki trolleri bulmak gibi bir
sorumluluğumuzda var. siz bir mesajı i
üye mesajı gibi okur geçersiniz biz yazılan her yazıdan mana çıkartmaya çalışırız biz atılan bir mesaj yüzünden o üyenin geriye dönük
yüzlerce mesajını okur iyi niyetlimi kötü niyetlimi yazdığını anlamaya çalışırız. hiç kimseye kafamıza göre ne baskı yapıyoruz
nede düşüncelerini sansürlemeye çalışıyoruz. küfür hakaret ve aşağılama olmadıktan sonra istediği eleştiriyi yapar
ama işde o aşağılayan benim radarımda biri olduğunda iki katı dikkat kesiliyorum. o nedenle her attığı adımda
yöneticilerle uğraşmayı bırakın bu forumda 5 yıldır yazabiliyorsanız emin olun yazabileceğiniz ortamı yaratabildiğimiz için
yoksa üyeliğe açık bir forumda renkliden geçilmezdi ne kadar renkli tacizine uğradınız burda bizi eleştirmek kolay
ama unutmayın burda uyguladığımız yöntemler sayesinde renklilerin saldırısına uğramıyoruz işde arada bir sızıyorlar
onlarıda bir şekilde çıkarıyoruz ortaya.
Birde artık yok sansür yok yönetimi eleştirmemize izin yok gibi söylemleri bir kenara bırakın ben forumu kapatmaya karar verdim
geçen ayda çocuklar parayı yatırmasaydı kapanmışdı bir ay daha olunca forumun kalmasını istiyorsanız o zaman forum kurulu seçin
benden yükü alın dedim nasıl olmasını istiyorsanız bunu belirleyin dedim. başlığa 4-5 kişi dışında kimse ilgi göstermedi
o nedenle artık forum böyle şöyle diye eleştirmeyin öyle bir hakkınız yok yeni bir forum kurulu organize ettik ilgilenen arkadaşlardan
forumun işleyişini onlar belirleyecek. kurallar net ya uyulacak yada yazmayacak burda artık yöneticiye moderatöre ahkam kesme
eleştiri yapma devri bitti. burda kimse kimsenin avukatı değil yöneticiyle üye arasına sakın girmeyin üyelerin hakkını koruyacak bir forum kurulu var. bu güne kadar gösterdiğiniz ve karşılık bulmayan tavırlar bundan sonra karşılık bulacak herkes yazdığına dikkat etsin iki defa okusun Beşiktaşlı gibi okusun öyle göndersin. bir haftadır Beşiktaş oyuncusuna saygısız üslupta bile yazılan her yazı moderasyona uğradı
her zaman söylüyorum burda özgürlük yok Beşiktaş diktası var. sadece Beşiktaşlılar özgürce yazar eleştirisini yapar. burası kimsenin ego kasma yeri değil üyelerin birbirine karşı saygısız tavrıda artık ciddi ceza olacak belki 15 inde gene kapanır forum daha net değil ama devam edersek bu forum daha saygılı bir yer olacak saygısızlık yapan ona buna saldıran forumdan temizlenecek
Herkesi sorgulama yetkin varsa bu hayatta o zaman izin ver de biz eleştirenleri Beşiktaşlı olarak görmesen dahi bize de en azından 1 kere sorgulama hakkı ver. Sen ne dersen aynısını tekrarlayanları Beşiktaşlı ilan ediyor, seninle paralel düşünmeyenleri de artık Beşiktaş düşmanı mı, troll mü bir şey ilan ediyorsun. Herkes hakkında karar verirken merak ediyorum acaba hiç ' Evet ben de yanılmış olabilirim' dedin mi? Son örnek Talisca mevzusunda demediğin kalmadı , Talisca'nın ne mal olduğunu anlatmaya çalışanlara yapmadığın ima kalmadı, haklıyım dedin . O konuyu kapatmıştım, uzatmaya gerek yoktu , foyası ortaya çıkmıştı ama yine bir kez daha her zaman ben haklıyıma getirdiğin için soruyorum. Kendini haklı gören kişi olarak  bu Talisca mevzusu nedir acaba? Evet bir açıklama bekliyoruz. Bu adamı savunmak için eleştirenlere demediğin etmediğin Beşiktaşlılıklarını sorgulamadığın kalmıştı. Talisca bugün Beşiktaşla dalga geçse yine gider savunursun aynı şeyleri. Ego kasmak dediğimiz şey bu olmasın?

ek: Daha fazla da yazmayacağım rahatlayabilirsiniz @Necmi Bey. Ben bugüne kadar papağanlık yapmadım bundan sonra da yapmam. Dikte ile belli bir doğrultuda yazmam.
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 10:33:07 Onur Küçük ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Medyada Vida için 30'lar 35'ler havada uçmaya başladı.

Ortamda bir algı yönetimi havası seziyorum.

Vida Türkiye rekoru ile 25'e satılsa bile, taraftara hayal kırıklığı yaşatma amaçları olabilir.

Çevrimiçi underworld

Vida Türkiye rekoru ile 25'e satılsa bile, taraftara hayal kırıklığı yaşatma amaçları olabilir.

25 milyon mu

Çevrimiçi Necmi

Herkesi sorgulama yetkin varsa bu hayatta o zaman izin ver de biz eleştirenleri Beşiktaşlı olarak görmesen dahi bize de en azından 1 kere sorgulama hakkı ver. Sen ne dersen aynısını tekrarlayanları Beşiktaşlı ilan ediyor, seninle paralel düşünmeyenleri de artık Beşiktaş düşmanı mı, troll mü bir şey ilan ediyorsun. Herkes hakkında karar verirken merak ediyorum acaba hiç ' Evet ben de yanılmış olabilirim' dedin mi? Son örnek Talisca mevzusunda demediğin kalmadı , Talisca'nın ne mal olduğunu anlatmaya çalışanlara yapmadığın ima kalmadı, haklıyım dedin . O konuyu kapatmıştım, uzatmaya gerek yoktu , foyası ortaya çıkmıştı ama yine bir kez daha her zaman ben haklıyıma getirdiğin için soruyorum. Kendini haklı gören kişi olarak  bu Talisca mevzusu nedir acaba? Evet bir açıklama bekliyoruz. Bu adamı savunmak için eleştirenlere demediğin etmediğin Beşiktaşlılıklarını sorgulamadığın kalmıştı. Talisca bugün Beşiktaşla dalga geçse yine gider savunursun aynı şeyleri. Ego kasmak dediğimiz şey bu olmasın?

ek: Daha fazla da yazmayacağım rahatlayabilirsiniz @Necmi Bey. Ben bugüne kadar papağanlık yapmadım bundan sonra da yapmam. Dikte ile belli bir doğrultuda yazmam.

ne olmuş taliscaya iki yıl kiralıktı kontratı bitti ve gitti onu çine kiralayan kulübü
biz almadığımız için alındığındanda hesapları silmiş olabilir ne olduğu beni ilgilendirmez bizde forma giydi bir şampiyonluk bıraktı
takımın en fazla gol atan oyuncusu olarak başı dik gitti.
Beşiktaşda herkesi değil sorguladığım herkes renkli çıktı. forumdanda atıldı.istediğim kişiyide sorgularım sendenmi izin alayım
2015 yılından beri forumdasın tek bir ceza dahi almamışsın son bir kaç aydır sürekli bana karşı tavır içindesin derdin ne bunu anlamıyorum
sürekli mesajlarıma cevap yazmalar sataşmalar sürekli bir memnuniyetsizlik ne yapabilirim söyle yapayım ben bu forumun sahibiyim
senden daha fazla sorumluyum mesela sen küfredersin şikayet edildiğinde senin değil önce benim başım derde girer herkesin yazdığının sorumluluğunu nasıl üstüme alıyorsam müsade ette müdahale edeyim. şimdi taliscayı savunduğum içinmi tepki gösteriyorsun ne zaman savundum Beşiktaşın oyuncusuyken peki Beşiktaş forumunda Beşiktaşın oyuncusunun savunulmasının yanlış tarafı nerde söylermisin
burda Beşiktaş oyuncusu savunduk diyemi suçlanıyoruz Beşiktaş forumunda Beşiktaş oyuncusunu savunmakmı yoksa saldırmakmı normal
boşa konuşuyorsun madem benden memnun değilsin forumdan memnun değilsin 2015 yılından beri burda ne işin var. ben kimseyi burda zorla tutmuyorum açık ve netim bu forumda Beşiktaş oyuncusu savunulması suç değildir ama Beşiktaş oyuncusuna küfür hakaret aşağılama suçtur bunu kabul eden burda yazar etmeyen yazmaz kimseyi zorla tutmuyoruz. bize Beşiktaşı seven üstüne titreyen insanlar lazım Beşiktaşa gömmek için pusuda yatanlar değil. neymiş özgürlüğünümü kısıtlıyormuşum sansürmü uyguluyorum sen hep eleştiriyorsun 2015 den beri forumdasın bir kere bile ceza almamışsın nasıl kısıtladım seni nasıl engelledim modamı aldım mesajlarınımı sildim nopostmu verdim
istediğin gibi yazmışsın eleştirdiğin için Beşiktaşlı olarak görmemişmiyim seni kardeş işine geldiği gibi konuşmayacaksın benim lafımda eleştiren diye bir kelime varmı küfür eden hakaret eden aşağılayıcı konuşan diyorum sen böyle konuşmayı eleştirimi sayıyorsun adam kalkacak Beşiktaş oyuncusuna çöp diyecek bunu eleştiri olarak göreceğiz öylemi
Neyse tekrar ediyorum kimseyi forumda zorla tutmuyoruz bizim Beşiktaşı el üstünde tutan Beşiktaşa gömmek için pusuda beklemeyen gerçek beşiktaşlılara kapımız açık. böyle olması içinde herkesi sorgularım emin ol burdaki hiç kimse Beşiktaşdan değerli değil. Ben herkesi sorguladığım için her gün bir renkli üye olup size Beşiktaşa sövüp gitmiyor. sorgulanmaktan bir çekincen varsa gidersin Beşiktaşlı olan biri yüksünmez böyle bir şeyden. sonuçta yaptığımız forumun iyiliği için kimmiş o ben ne dersem aynısını diyenler burda Beşiktaşı eleştirmeyenmi var bak bakalım müdahale ettiklerim eleştirimi yoksa hakaretmi evet Beşiktaş değerlerine küfür eden hakaret eden aşağılayan burda Beşiktaşlı olarak görünmez zaten bunun tersini savunuyorsan sende Beşiktaşlı değilsin demektir hiç bir Beşiktaşlı Beşiktaş değerine küfür etmezde ettirmezde edilen ortamdada durmaz Beşiktaşın oyuncusunu savundu diye kimseyede saldırmaz. burda kalırsan bil diye söylüyorum Beşiktaşın oyuncusuysa negredoyuda savunurum küfür ettirmem aşağılatmam bil diye söylüyorum eleştirin istediğiniz kadar ama seviyeyi bozmadan bu forumda azize küfretti diye nopost yiyen varken Beşiktaş oyuncusunamı küfrettireceğiz.

Çevrimdışı mylife1903

turklerin bedavaya aldigi 29 yasindaki stopere turkiyeden cikis parasi olarak epl takimlari anca 10-12 falan verir.
simdi belese degil 15 veril alaydik 25 falan geif gelirdi
mantiken bence boyle ama dunya kupalarindan sinra ilginc seyler olabiliyor. cikip yari finalde bir gol daha atar falan bi takimkn stoperk sakatlanir o ara acil adam lazim olir haasirt diye 30a da satilabilir.

Çevrimdışı tangaz

PR çalışmaları bunlar.

Koca sezonda 400 dakika oynamış, şimdi ayak yapıyor.

olabilir ama futbol sonuç odaklı bir oyun. sonuçları irdelersek haketmediğimi almam deyip maaşının 1/3üne razı olan gyan örneğine karşılık veli aras pektemek ve diğerleri örneği...

Çevrimiçi Necmi

ha birde sürekli yaptığın şeyden biride kafanda yarattığın hayallerle birilerine yürümek Talisca bugün Beşiktaşla dalga geçse
neyi savunacağım dalga geçti diye birden iyi oynamış olan talisca kötü oynamışmı oluyor ne olacak dalga geçti diye bu sene takımın en golcü oyuncusu olduğunumu inkar edeceğim yoksa dalga geçmesinimi savunacağım kafanda sürekli kurgu yapıp o kurgulara inanıp insanlar önüne ne kanıt koyarsa koysun sürekli aynı şeyi söyleyen senmi söylüyorsun bunu kim papağanlık yapıyor sen yapmıyorsunda birilerini suçluyorsun yüreğin varsa isim vereceksin bütün forumu zan altında bırakmayacaksın papağan dediğin sürekli aynı şeyleri tekrarlar papağanlık yapmadım diyorsun başkalarını itham ediyorsun birde dön geçmişdeki mesajlarını okuyuver sürekli aynı şeyleri kim tekrarlıyor. baksana adam bizde oynadı sözleşmesi bitti gitti sen hala talisca diyorsun. bu lafı bana kaç kere söyledin hep aynı şeyler birde papağanlık yapmam diyorsun
bu arada sana hakaret etmiyorum bu papağanlık işini ben söylemedim sen söyledin söylerkende foruma hakaret ederek söyledin. sonra kalkıp bana hakaret ediyorsun deme.

Çevrimiçi Necmi

olabilir ama futbol sonuç odaklı bir oyun. sonuçları irdelersek haketmediğimi almam deyip maaşının 1/3üne razı olan gyan örneğine karşılık veli aras pektemek ve diğerleri örneği...
bizdede bunu söyleyen ersan var ama hala Taraftarın hakaretine uğruyor.
bu arada velide var. oda haketmediğim parayı istemiyorum dedi başkan kabul etmedi.
bunlar unutuluyor.

Etiketler: