Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 304 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5186463 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Abi bence Türkiye Ligi'nden kimseye 70-80 vermezler şampiyonlar Ligi'nde gol kralı falan olursa anca man utd. haberi kesin mi emin değilim o haberin doğruluğundan

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Morinyo kovulunca unutulur

Çevrimdışı Koa_lAA

Morinyo kovulunca unutulur

menejer oyunu  :ok:

o stopere 40 m ero verdirdi bu portekiz çetesi... ne para yiyolar valla ya... biz iki koyun güdecez diye imanımız gevriyo adamlar komisyon işinden dünyaları kazanıyo.....

Çevrimiçi Necmi

Basın yine başlamış..

Fabri krizi !
Tamer Tuna olayının perde arkaları !
Beşiktaş da kriz kapıdan bakıyor !

:halay: :halay:

Ama olumlu haberler de yapmışlar ; Ba Göztepe ile oynarım sonra Beşiktaş'a gelirim demiş/diyormuş.

Bu arada Gomez falan iyi hoş fakat bugün Gomez olsa şu kadroda tamam 5-6 gol fazlasını atardı yine de yani çok verimli olamazdı.
Ba haberi iyi habermi yoksa göztepe maçımızdan önce yatmasın diye damardan girmekmi istemişler
oyuncuyu baskı altına almak için yapılmış olmasın :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

[ Son Düzenleme: 23 Mart 2018, 13:32:05 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

Ayrica bir yolsuzluk olayi vardi
Yolsuzlugun belgesi mi olur (Küfür Yasak)₁₂ diye bana sormayin
Belliki belgesi vardi yonetim dava acmis ve kaybetmis bu davayi
Belkide belgesi yoktu bilemedim simdi
Minareyi calab kilifini hazirlar tabi
Bu kartalyuvalarinda yolsuzluk mu desek eksik mi desek bi firildaklar donmustu

Neyse biz gene sormayalim, sorusturmayalim. Seffaflik iyi degildir, koyun gibi gudulmek iyidir, 500bin liramiz daha buharlasmis 100bin yuro yapar. Cerez parasi diye diye birclar 2 milyara dayaniyir

BORÇ NEDEN ARTIYOR?
Unutmadan; üç yıl önce Kartal Yuvaları mağazalarında 500 bin TL'lik yolsuzluk yapıldığı tespit edilmişti.
2014 yılından bu yana süren mahkeme geçtiğimiz hafta kararlara bağlandı. Beşiktaşlı yöneticilerin suçlandığı o dönemki mağazalar sorumlusu Emre Saka suçsuz bulundu.
Beşiktaş yönetimi şimdi Emre Saka'yı kongre üyeliğinden atmaya çalışıyor.
2014 yılında mağazalara Metin Albayrak bakıyordu.
Nedense bu olaydan sonra apar topar mağaza sorumluluğu görevinden ayrılıp basın sözcülüğüne geçmişti.
Ben dahil birçok kimsenin seçme seçilme hakkını elinden aldınız? Burnumuza çok yanık kokusu geliyor. Bugün bütün gücümüzü şampiyonluğa veriyoruz. Ama bunları unutmuyoruz.
Maalesef bunları yazarken utanıyorum ama bu örnekleri çoğaltmak çok mümkün...
SAYIN BAŞKAN; BU BORÇLAR NEDEN ARTIYOR?

Magazalara da mi metin albayrak bakiyormus?
Amma hamarat bir yonetici 10 parmaginda 10 marifet
neyi itham ediyorsun yolsuzluğu çıkartıp mahkemeye verende onlar değilmi
mahkemenin kararınadamı müdahale etmek zorundalarda mahkemenin aldığı kararı beğenmiyorsun
öyle bir durumda açığa çıkartmak yerine kendilerini riske atacak mahkeme yolunu neden açsınlar
bu forumda ispatsız yönetime itham kabul görmüyor biliyorsun bunun karşılığı var.

Çevrimdışı onurturan

Negredo kara maske serisinin çekimlerine başlayacak inşallah öyle gördüm..
Pepenin ayağındakiler özel krampon mudur?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2018, 13:47:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Negredo kara maske serisinin çekimlerine başlayacak inşallah öyle gördüm..
Pepenin ayağındakiler özel krampon mudur?

Futbola başladığından beri Umbro kullanıyormuş Pepe.
Sanırım özel bişeyler yapmışlardır Pepe için . Kac kişi kullanacak ki Umbro'yu  :tabe:

Çevrimdışı atalay

Hoşgeldin @atalay senin gibi kaliteli yazarların fikirlerini okumayı özlemişim, böyle aralar verme lütfen..

Üçüncü geleneksel geri sayımı yapıp-gidiyorum. Bu arada bugünkü Trump - O'Sullivan maçını kaçırma. @Osvaldonun Saçı

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı cursedofdragon

Sanırım özel bişeyler yapmışlardır Pepe için . Kac kişi kullanacak ki Umbro'yu  :tabe:

sakatlığı için özel krampon mu demek istedi galiba   :)

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı onurturan

Yok abi adamın kırığı vardı özel kramponla oynayacak diyorlardı onu sordum ..
Pepeyi destekliyorum ben de futbolcu olsam şuan sportaç kulşanırdım kesin gelenwkçi adamız biz pepe de tam benim kafadan..

Çevrimdışı mylife1903

neyi itham ediyorsun yolsuzluğu çıkartıp mahkemeye verende onlar değilmi
mahkemenin kararınadamı müdahale etmek zorundalarda mahkemenin aldığı kararı beğenmiyorsun
öyle bir durumda açığa çıkartmak yerine kendilerini riske atacak mahkeme yolunu neden açsınlar
bu forumda ispatsız yönetime itham kabul görmüyor biliyorsun bunun karşılığı var.
Abi okdugunu mu anlamiyorsun
Itham falan yok

Yolsuzluk eksik urun ya da ne bilem satilan urunun karsiligi yok bu sebeple yonetim dava acmis, adami suclu gorup yonetim mahkemeye vermis,
Paramizin pesine dusmus yonetim

Neyin ithami, mahkeme var ortada. Bi olay bi firildak donmus diyoruz
Boyle sebepsiz mod verilir mi?
Mahkeme var sen itham diyorsun

Sacma sapan is yapiyorsun @Necmi
Okudugunu anlamiyorsun

Kartalyuvalarindan sorumlu yonetici de metin albayrakmis kendi sorumlulugunda olan bir bolumde yolsuzluk olmus, bir basarisizlik var ortamda

Itham falan da yok, mahkeme var

Çevrimiçi Necmi

Abi trabzon nihayetinde 2,5 milyon euro gibi paradan sırf fenere oyuncuyu vermemek için oluyor elbet bunun bir bedeli olacaktı metin korkmazın alacağı nedeniyle biz bu transferlerden doğan farkı direk menajere ödemişiz olcayın ederini 1,7 milyon euro olarak belirlemiş Beşiktaş.Trabzon büyük bir gelirden oluyor nihayetinde bunun karşılanması için bunun yapılması gayet doğal. Sonuç olarak fener adamı alamadı ezdik geçtik adamları olay garip görünebilir ama nihayetinde yasal bir zemine oturtulmuş gayette iyi olmuş. Kaldı ki olcay o dönem günah keçisiydi istenmeyen adamdı
olcay kalsaydı bir iş göremeyecekti yarım devrede zaten o paradan fazlası olcaya verilecekti olcaya verilecek parayı düşününce
ortada bir zarar yok feneri iki paralık etmekte işin tadı olmuş işde. o işden fener ağır yara aldı.
rakipler sadece sahada yenilmez geleceğini güçlü kurmak için saha dışındada yaptırım gücün olacak
kulüplerle ilişkinide öpücükle kuramazsın fener güçlü diyor herkes peki neden güçlü diye
sormak gerekmiyormu. adamlar sürekli faiş fiyatlarla oyuncu aldılar hiç bir kulüp fenerle ters
düşmek istemiyordu.
millet istiyorki herkes önünde biat etsin ama bunun için sen hiç bir taviz vermeyeceksin
o iş öyle olmuyor ben büyük kulübün diyorsan büyük gibi davranacaksın bu politikamız
sayesinde üç yılda fenerin gardı düştü şimdi gıkları çıkmıyor. Neymiş tff üzerinde baskımız olacakmış
kulüpler üzerinde hakimiyetimiz olacakmış basın içinde güçlü olacakmışız peki bunları yapmadan bu nasıl olacak
kara kaşımıza kara gözümüzemi gelecekler. masaya yumruk vuralım deniyorda elin güçlü değilse
o yumruğu vurduğunda elin kırılır.
başkan haftalardır psg başkanıyla içli dışlı olmaya uğraşıyor kim bu adam beinin en büyük patronu
ethemle içli dışlı oluyor peki o kim türk basın baronlarından biri değilmi. bir başka basın baronuda YD
oldu iyi kötü sonuçta Beşiktaşlı. basınımı ele geçirmek istiyorsun en mantıklısı bunun patronlarıyla yapmak değilmi.
adamlar geçmişde savcılarla poz veriyordu gördünüz bu fetönün ekmeğini yemek içinmiş biz bedel ödemek pahasına
bu işlere girmedik demekki atılan adımlarda sağduyu var.
Başarı için sadece sahada iyi olmak yetmiyor saha dışındada güçlü olmak zorundasın bunlarda uzun soluklu yatırımlar
bir anda olmaz adamların 15 yılda yaptığı yatırımı bir yılda yıkamayız. Bunu yıkmak için adımlar atıldığı net görünüyor
ne zaman hasat alırız bakacağız eskiden lig tv de Beşiktaşlı birini gördüğünüze şahit oldunuzmu lehde aleyhde olması
bir kenara Beşiktaşla anılan bir isim çalışmazdı. şimdi bir sürü Beşiktaşlı boy gösteriyor kanalda şimdi etkileri oluyormu
pek sayılmaz ama zamanla güçleneceğiz bu işler kısa süreli kazanç yatırımı değil
renkliler boşa ağlamıyor Beşiktaş federasyonda güçlü yok şöyle yok böyle diye onlar şimdiyi konuşmuyor geleceği görüyorlar
bir temel attığında biliyorlarki on yılda temizleyemezler hiç bir sistem kısa sürede ele geçmez bunun için zaman
ve güç gerekir giderek güçleniyoruz zamanda bizim lehimize gelişiyor.renklilerin mali durumu bize nerden baksan
bu işler için bir 3 yıl en azından veriyor. 3 yıl tırmalarız ama sonra Türk futbolunun üzerinde en az 10 yıl Beşiktaş bayrağı dalgalanır sonrasında
yıka bilen buyursun yıksın.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

uzun bir aradan sonrada herkese selamlar

Çevrimiçi Necmi

Abi okdugunu mu anlamiyorsun
Itham falan yok

Yolsuzluk eksik urun ya da ne bilem satilan urunun karsiligi yok bu sebeple yonetim dava acmis, adami suclu gorup yonetim mahkemeye vermis,
Paramizin pesine dusmus yonetim

Neyin ithami, mahkeme var ortada. Bi olay bi firildak donmus diyoruz
Boyle sebepsiz mod verilir mi?
Mahkeme var sen itham diyorsun

Sacma sapan is yapiyorsun @Necmi
Okudugunu anlamiyorsun

Kartalyuvalarindan sorumlu yonetici de metin albayrakmis kendi sorumlulugunda olan bir bolumde yolsuzluk olmus, bir basarisizlik var ortamda

Itham falan da yok, mahkeme var
mahkeme kişiyi suçsuz bulmuş daha nesini konuşuyoruz orda yaptığın imayı anlamayacak kadar salak falanmı
sanıyorsun beni anlamadım. senin çalıştığın yerdede yolsuzluk olur bunu tesbit etmek başarısızlık değildir
tam tersi başarıdır. tesbit edip acımadan işi ört bas etmeden yasal yollara baş vurmuşlar bunun sonrası hukukidir
iş Beşiktaşdan çıkar. isteselerdi kimsenin ruhu duymadan ört bas ederlerdi. bunu yapmadıkları içinmi suçluyorsun.
her yerde yolsuzluk olur bunu öngöremezsin. Ticaret yapıyorsan bunun öncelikli güven üzerine kurulması gerektiğinide bilirsin
elbet güvenini boşa çıkaranlarda olur.
Dikkat ediyorum son dönemler attığın her mesaj ağır trollük içeriyor. neden böyle konuları sürekli deşmeye uğraşıyorsun
boş boş haksız ithamlarla dolu mesajlar üyeleri bu tarafa çektiğinde ne olur sen kurnazca yazarsın ama başkaları senin kadar kurnaz olmaz
burdan kendilerini attıracak yazılar yazarlar.
seni daha önce uyardım Metin albayrakla ilgili mesnetsiz tek bir ithamda daha bulunursan bunun karşılığı olacak dedim.
yazdıklarına dikkat edeceksin.

Çevrimiçi Necmi

ooo hoşgeldin umarım hayatında herşey yolundadır.

Çevrimiçi Necmi

Yok abi adamın kırığı vardı özel kramponla oynayacak diyorlardı onu sordum ..
Pepeyi destekliyorum ben de futbolcu olsam şuan sportaç kulşanırdım kesin gelenwkçi adamız biz pepe de tam benim kafadan..
sen sporcu olsan herhalde en iyi sponsorluğu verenin ürününü kullanırdın :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Koa_lAA

@Necmi abi borç 3-4 sene önce tahmin ettiğimiz gibi bi düşüş göstermedi... eğer mali yapı böyle devam ederse uefa o salladığımız bayrağın sopasını bize şey yapar ııı şey hmmm verir... çözüm şart... katar airways ve bilumum arap ve uzakdoğu firmalarını göreve davet ediyorum...

bu arada o ethem sancak da stadda orda burda boy göstereceğine bişeyin kenarından tutsun... adam milyonlarına milyon katıyor ne baskette ne diğer amatör şubelerde yok...

ulen o sövdüümüz y.d bile hala hentbolda sponsor..  diğer agalarda beşiktaşlıyım diye gezer...

bide tuncay özilhan var... efes pilsen basket takımı dolayısıyla severim aslında kendisini ama yani bikere olsun sponsor ol be kardeşim... ayıptır... oğlunu sok yönetime gerekirse ilerde başkan olur... ama yok..

düzeltme.... mogaz da koç gurubununmuş... y.d seninde bi faydan yok  :D
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2018, 14:37:57 Koa_lAA ]

Çevrimdışı mylife1903

Hosgeldin de ben herAmanki gibi moddayim
Haftaya netlesir

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ooo hoşgeldin umarım hayatında herşey yolundadır.
hoşbulduk Necmi abi, hayatımda Beşiktaş dışında iyi gitmeyen bir şey yok. Başakşehir maçındaki sonuç ve kötü oyun çok üzdü beni.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Uzun bi aradan sonra as
Yusuf nasılsın, keyifler yerinde mi ,Bu sene şampiyon olabilir miyiz ?

Çevrimdışı tangaz

bu sabah seni aklımdan geçirmiştim, keşke adrianayı falan anaymışım belki o gelirdi  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: